Що таке Перемога?

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2712
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Саня » 25 травня 2023, 17:43

Sintez писав: От коли б першим президентом обрали Чорновола тоді б може щось і було
Нажаль, ні. Він не знав, що і як робити. Благих намірів мало, "хороший парєнь" - не професія.
Ну у романтика Гавела ж вийшло, так як у країн Прибалтикиі Східної Європи, мабуть якийсь план дій всеж був, треба було тільки цим планом скористатись. От може Чорновіл і є наш втрачений шанс.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2712
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Саня » 25 травня 2023, 17:45

Sintez писав: Якраз без розуміння цього "цикл" ходіння по граблях буде безкінечним, як те присловуте "колесо".
Ну маршируй далі.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25311
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Sintez » 25 травня 2023, 17:45

Саня писав:
Sintez писав: Саня, ти мене лякаєш. Ти лі єто?
Ну ти ж тарабаниш, як чорт по коробці свої мантри, проповідуєш, а спілкуватись не хочеш.
Це не мантри. І не проповіді, якщо ти про КОБ. Просто інші пояснення не підходять.
Щодо "не хочеш" - це ілюзія.

Інша справа, що хз чи буде час на спілкування.
Із таким життям.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2712
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Саня » 25 травня 2023, 17:52

Sintez писав: Це не мантри. І не проповіді, якщо ти про КОБ. Просто інші пояснення не підходять.
У тебе все мислення зациклене на кобі, тому і інші пояснення у голову не приходять
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25311
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Sintez » 25 травня 2023, 17:52

Olga писав:
Sintez писав: Сильна екоеноміка - це не УМОВА, а НАСЛІДОК "правильного" підходу до побудови відносин між людьми.
СпойлерРозкрити
Гітлерівці уявляли суспільство як мережу, керовану трьома вертикалями (ієрархіями) влади.

Перша сторона трикутника — середовище проживання (місце проживання, проведення часу, комфортність робочого місця і т.п.). Тут домінував демократичний принцип формування вертикалі — виборність керівників. Друга сторона — сфера суспільного виробництва. Ця вертикаль формувалася за професійним принципом, виходячи з якостей: — знань, досвіду, результатів атестацій. Третя сторона — сфера загальнонаціонального духу. Призначення в цій вертикалі проводилися, коли партія визнавала керівника гідним. Головними (але не єдиними) регуляторами були: в «сфері проживання» — Трудовий фронт, в «сфері духу» — НСДАП, в «сфері виробництва» — Імперська економічна палата. Трикутник мав ще одне, містичне значення: одна сторона символізувала те, що зазвичай називають «серцем», друга — розум, а третя — волю. Один і той же громадянин міг виступати як керівника однієї або одночасно декількох «вертикалей». При цьому його ранги в кожній з вертикалей могли істотно відрізнятися. При вирішенні конфліктних ситуацій передбачалося, що рішення будуть прийматися за мажоритарним принципом: коли будь-які дві вертикалі приходили до спільної згоди, то третя (незгодна раніше) мала адаптувати свою політику. Керівниками нижчих ланок всіх трьох ієрархій управління були громадські працівники, вищих ланок — «звільнені» працівники, які отримують заробітну плату.
Та що я, власне - це ж ти мені у цій темі про фольксвагени і взагалі сильні успіхи у економіці нагадав.
У рамках "німецької нації" цей підхід себе цілком виправдав. Німці пахали на націю й фюрера, як навіжені. Інша справа, що їхній фюрер купився на ідею націзму, а німецьке суспільство з голодухи після І світової просто закрило на це очі. Не аони перші й не вони останні.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25311
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Sintez » 25 травня 2023, 17:55

Саня писав:
Sintez писав: Це не мантри. І не проповіді, якщо ти про КОБ. Просто інші пояснення не підходять.
У тебе все мислення зациклене на кобі, тому і інші пояснення у голову не приходять
Можливо.

Але не все. Іноді моє мислення зациклюєцця на теоремі Піфагора, законові Ома, Гука й інших.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1744
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Olga » 25 травня 2023, 18:02

Саня писав: мабуть якийсь план дій всеж був
У Чорновола десять томів політичних роздумів і планів.
https://www.yakaboo.ua/ua/kniga-chornovil-v-t-1.html

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2712
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Саня » 25 травня 2023, 18:20

Sintez писав:
Саня писав: У тебе все мислення зациклене на кобі, тому і інші пояснення у голову не приходять
Можливо.

Але не все. Іноді моє мислення зациклюєцця на теоремі Піфагора, законові Ома, Гука й інших.
Не треба зациклюватись, а тим більше на тому, що входить у курс середньої школи! Взагалі, думки по готовим шаблонам самостійному мисленню аж ніяк не сприяють, скоріше навпаки.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25311
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Sintez » 25 травня 2023, 18:39

Саня писав:
Sintez писав: Можливо.

Але не все. Іноді моє мислення зациклюєцця на теоремі Піфагора, законові Ома, Гука й інших.
Не треба зациклюватись, а тим більше на тому, що входить у курс середньої школи! Взагалі, думки по готовим шаблонам самостійному мисленню аж ніяк не сприяють, скоріше навпаки.
Ну це тобі здаєцця, що я "зациклююся". Моя фраза є іронічною. І потім, закони, теореми і шаблони - поняття дещо різні. Нє?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2712
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Саня » 25 травня 2023, 18:59

шаблонне мислення – це такий спосіб мислення, під час якого не відбувається створення чогось нового, а використовуються раніше створені відповіді, що підходять до певних умов.
Хочеш вір, хочеш не вір, але у тебе типове шаблонне мислення, ти все різмаїття життя намагаєшся звести до шаблонів почерпнутих з коби.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25311
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Sintez » 25 травня 2023, 19:22

Саня писав:
шаблонне мислення – це такий спосіб мислення, під час якого не відбувається створення чогось нового, а використовуються раніше створені відповіді, що підходять до певних умов.
Хочеш вір, хочеш не вір, але у тебе типове шаблонне мислення, ти все різмаїття життя намагаєшся звести до шаблонів почерпнутих з коби.
Ти впевнений щодо "розмаїття"? Я нє. Я бачу коло із граблів, по котрому ходить людство як мінімум із біблійних часів, плюючи на оптимізм всяких фукуям.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2712
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Саня » 25 травня 2023, 20:08

Sintez писав: Я бачу коло із граблів, по котрому ходить людство як мінімум із біблійних часів
Опа-на "откуда дровішкі", якщо історію ти не визнаєш?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1744
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Olga » 25 травня 2023, 21:38

Sintez писав: Мойсей? Так, на дітей. На чужих. Саме для цього сорок років тягав арабське плем'я по Синаю, котрий можна перейти за пару тижнів не поспішаючи. Старики вимерли у пустелі швидко, а молодняку Мойсей промив мізки у потрібному напрямку. Він умів.
ти явно не по Франку про Мойсея вивчав...

https://ukrclassic.com.ua/katalog/f/fra ... sej-analiz

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25311
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Sintez » 26 травня 2023, 07:47

За 1 мільйон гривень
Херсонська обласна прокуратура планує відремонтувати одинадцять службових автомобілів - Prozorro.

🚗 Транспортні засоби Херсонської обласної прокуратури:
📍Toyota “Land Cruiser 200” 2013 року випуску;
📍Toyota “Land Cruiser 200” 2014 року;
📍Toyota “Corolla” 2017 року;
📍Volkswagen “Caravelle” 2013 року;
📍Skoda “Super B” 2012 року;
📍Skoda “Octavia tour” 2006 року;
📍Daewoo “Lanos” 2008 року;
📍ВАЗ-21101 2007 року;
📍ВАЗ-21112 2007 року;
📍Chevrolet “Aveo” 2011 року;
📍MG “5MAJHL” 2021 року.

МОСТ: ХЕРСОН | ПІДПИСАТИСЯ

Сайт▪️Facebook▪️Instagram▪️Twitter▪️YouTube▪️TikTok
https://t.me/pivdenmedia/8945?single
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25311
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Sintez » 26 травня 2023, 13:12

Саня писав:
Sintez писав: Я бачу коло із граблів, по котрому ходить людство як мінімум із біблійних часів
Опа-на "откуда дровішкі", якщо історію ти не визнаєш?
Із народних джерел. Офіційних істориків (котрі на зарплаті) - звичайно ж не визнаю. Бо виплата грошей їм від мене не залежить.

Хоча вони іноді теж можуть бути корисними, якраз якщо їх слова розвертати на 180.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2712
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Саня » 26 травня 2023, 13:36

Sintez писав: Із народних джерел.
Народні джерела сягають біблійних часів?
Sintez писав: Офіційних істориків (котрі на зарплаті) - звичайно ж не визнаю. Бо виплата грошей їм від мене не залежить.

Хоча вони іноді теж можуть бути корисними, якраз якщо їх слова розвертати на 180.
А звідки ти знаєш які слова на який кут розвертати.
Sintez писав: Я бачу коло із граблів, по котрому ходить людство як мінімум із біблійних часів,
Тобто, це все чистісінька твоя вигадка, нічим не підтверджена і на її основі ти робиш далекосяжні висновки.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25311
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Sintez » 26 травня 2023, 13:51

Саня писав: Тобто, це все чистісінька твоя вигадка, нічим не підтверджена і на її основі ти робиш далекосяжні висновки.
... які нерідко підтверджуюцця практикою. Так, напримєр, що йде війна, я зрозумів і написав ще у 2010 році.

Звичайно ж, це все лише мої "вигадки". Чи, точніше, думки. Має бути якось інакше? Ну пошукай, може хтось інший краще напише. Вольному воля.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25311
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Sintez » 26 травня 2023, 13:59

Насправді сплстерігати й робити "історичні" висновки неважко. Навіть мого власного життя цілком досить. Епізод війни 2022-23... повторює (тільки у більшому масштабі) епізод 2014-2021. Хтось воює, хтось жирує, й плює у морду тим, хто воює. При чому, плює впевнено, знаючи що нічого не буде. Між іншим, я не виключаю, що на етапі затухання цієї фази війни "буйних", тобто тих фронтовиків, хто спробує "наводити порядок" у тилу, запресують, переловлять і посадять, оголосивши терористами й бандитами. Незаконними озброєними формуваннями. Адже війни, нагадаю, юридично НЕМА.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25311
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення Sintez » 26 травня 2023, 14:01

І відповідей на ключові питання нема. Ба навіть самі питання доладно не зформульовані.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Що таке Перемога?

Повідомлення главспец » 26 травня 2023, 14:33

Sintez писав: І відповідей на ключові питання нема. Ба навіть самі питання доладно не зформульовані.
пропоную негайно створити мижвидомчу робочу групу з залученням кращих представникив громадськости за квотами трудових осередкив!

Відповісти