фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

нечай

Опитування закінчилось 25 грудня 2023, 16:06

1.Хай залишиться ,ждемо путина
0
Немає голосів
2.забанить назавжди.
5
100%
 
Всього голосів: 5

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення rad » 26 грудня 2023, 18:52

а що такого хибного у моєму відношенні?
те шо закликаю владу бути більш критичним та відповідальним за свої дії? так це нормальний підхід, а те що я навів крихітну частину претензій - ще не означає, що це лише окремі недоліки, як любила говорити совіцька номенклатура,
з таких тривожних дзвіночків вже складається потужний колокол,

я трохи уявляю стан нашого сьогоднішнього волонтерства, він на межі виснаження,

теж є претензії і до міжнародної політики влади, нечай тут не далекий від реального стану речей,
наші партнери дуже обережно висловлюють свої нєпонятки, все ж підтримка від них надзвичайно потужна,
але треба трохи знати юропейську та взагалі західну бюрократію, регламент та протокол міжнародних відносин, майже в один голос кажуть про відсутність системного підходу наших можновладців на цій ниві,
в Україні окрім Президента є уряд, ВР, РНБО, МЗС, але практично від них питання вирішує ОП, який згідно Конституції - НІХТО,
не достатньо фаховий очільник МЗС - замініть його на того ж Єрмака і той автоматично отримає повноваження,
можна заперечити, що ми в умовах військового цейтноту, на це теж там згодні заплющити очі, але вони захищають нас як частину демократичного світу, а у нас вже починаються ознаки одноосібного авторитаризму,
можна якийсь час протриматися на суспільному ентузіазмі, але складається враження, що владу такий стан задовольняє
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2682
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Саня » 26 грудня 2023, 19:00

Саня писав:
rad писав: після нападу гітлера на ссср, у франції були величезні черги добровольців, бажаючих їхати на східний фронт воювати у складі вермахту,
rad писав: щодо добровольців, я вже писав раніш, про дивізію СС "Шарлемань",
до речі, вони боронили рейхстаг у квітні 1945-го
Історія Шарлемані бере початок з 1943 р., а що ти можеш сказати про французських добровольців вермахту 1941 р, яких ти кажеш було дофіга.
А коли дочекаємось відповіді на це питання?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59218
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Фрося » 26 грудня 2023, 19:18

rad писав: а що такого хибного у моєму відношенні?
те шо закликаю владу бути більш критичним та відповідальним за свої дії? так це нормальний підхід, а те що я навів крихітну частину претензій - ще не означає, що це лише окремі недоліки, як любила говорити совіцька номенклатура,
з таких тривожних дзвіночків вже складається потужний колокол,

я трохи уявляю стан нашого сьогоднішнього волонтерства, він на межі виснаження,

теж є претензії і до міжнародної політики влади, нечай тут не далекий від реального стану речей,
наші партнери дуже обережно висловлюють свої нєпонятки, все ж підтримка від них надзвичайно потужна,
але треба трохи знати юропейську та взагалі західну бюрократію, регламент та протокол міжнародних відносин, майже в один голос кажуть про відсутність системного підходу наших можновладців на цій ниві,
в Україні окрім Президента є уряд, ВР, РНБО, МЗС, але практично від них питання вирішує ОП, який згідно Конституції - НІХТО,
не достатньо фаховий очільник МЗС - замініть його на того ж Єрмака і той автоматично отримає повноваження,
можна заперечити, що ми в умовах військового цейтноту, на це теж там згодні заплющити очі, але вони захищають нас як частину демократичного світу, а у нас вже починаються ознаки одноосібного авторитаризму,
можна якийсь час протриматися на суспільному ентузіазмі, але складається враження, що владу такий стан задовольняє
важко відповідати на таку кашу в голові, тай ще під порохоботским соусом. :facepalm2:
в житті я не втручаюсь , коли хтось несе таку пургу, неможливо переконати тай і свій спокій дорожче.
Я намагалась шось розтлумачити але бачу що зі своєї табуретки ти не злізешь,тому сиди далі. :gs: може життя тебе навчить .

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення rad » 26 грудня 2023, 19:30

Саня писав: А коли дочекаємось відповіді на це питання?
можу зазвичай відправити на пошук в інтернеті, але трохи відпишусь з вікіпедії
Легион французских добровольцев против большевизма (фр. Légion des Volontaires Français contre le Bolchévisme, или сокращённо фр. Légion des Volontaires Français (LVF) (ЛФД)
иногда Легион французских волонтёров против большевизма, сокр. ЛФВ) — пехотный полк, сформированный во Франции и принявший участие в боевых действиях на Восточном фронте Второй мировой войны на стороне нацистской Германии.

Официальное наименование в Вооружённых силах Германского рейха — 638-й пехотный полк (нем. Infanterie Regiment 638).
Организаторами являлись Марсель Бюкар («Франсистская партия»), Жак Дорио («Французская народная партия»), Эжен Делонкль («Социальное революционное движение»), Пьер Клементи («Французская партия национального единства») и Пьер Костантини («Французская лига»). С началом войны против СССР эти политические лидеры с помощью немецкого посла в Париже Отто Абеца добились санкции на создание подобного формирования для участия в военных действиях против РККА на Восточном фронте.

Первый пункт рекрутирования был открыт 8 июля 1941 года. В качестве даты образования легиона отмечался день, когда первые волонтёры прибыли в казармы Борни-Деборд (Версаль) — 27 августа. В сентябре новобранцев отправили в тренировочный лагерь в Дембице (оккупированная Польша).

До лета 1942 года в легион вступило около 3 000 человек. Как и впоследствии созданная французская дивизия СС, легион сражался под знаменем Германии и Франции[
додам від себе,
можуть дорікнути, що це дрібна та незначна частинка, але на фоні роздутого пізніше руху Опору у Франції це була потужна сила,
до того ж це були насправді ДОБРОВОЛЬЦІ, а перетворитися у масове явище не дали самі німці, зокрема категоричка позиція фюрера, який терпіти не міг в рядах вермахту "інородців" (не рахуємо союзників), лише потужні втрати змусили його погодитись терпіти унтерменшів,
Франція у WWII після 1940-го була союзником Німечини, вела бойові дії проти союзників, її льотчики воювали з британськими,
відома ескадрілья (потім полк) Нормандія мала статус партизанської, при потраплянні в полон її учасники розстрілювались на місці,

союзники - амери з бритами - категорично не бажали включити Францію до країн переможниць, погодились лише зважаючи на позицію вусатого грузина, який волів мати на заході троянського коня, бо для військового залучення рученята його вже були короткуваті
нєдолго мучаться старушкам...

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення rad » 26 грудня 2023, 19:34

Фрося писав: важко відповідати на таку кашу в голові, тай ще під порохоботским соусом.
а якщо напишу, шо є активним учасником партії любителів пива - це шось змінить?
взагалі я вільний художник, а ви щільно прив'язані до "зелені", тому просто не можете бути об'єктивними
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2682
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Саня » 26 грудня 2023, 20:17

rad писав: можу зазвичай відправити на пошук в інтернеті,
Я теж можу відправити на пошук і не тільки в інтернет.
rad писав: але трохи відпишусь з вікіпедії
rad писав: додам від себе,
Це все добре, а де ж оце:
rad писав: після нападу гітлера на ссср, у франції були величезні черги добровольців, бажаючих їхати на східний фронт воювати у складі вермахту,
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Pestilence » 26 грудня 2023, 20:37

rt3 писав:
26 грудня 2023, 13:18

Стародевні римляни успішно переродились у сьоходнішних макаронників.
А 73% козаків чомусь вибрали президентом піськохрая.
Іронія судьби... І при чому тут Нечай?
:olen:
Порохоскот тут надовго не затримується, тому тримай себе у руках, мудак.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59218
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Фрося » 26 грудня 2023, 20:45

rad писав:
Фрося писав: важко відповідати на таку кашу в голові, тай ще під порохоботским соусом.
а якщо напишу, шо є активним учасником партії любителів пива - це шось змінить?
взагалі я вільний художник, а ви щільно прив'язані до "зелені", тому просто не можете бути об'єктивними
з тебе вільний художник як з мене балерина. :lol:
Я ні до кого не прив'язана, моя оцінка людини по її діям.
до 2019 я думала що Юля зможе щось зробить для України,але це була моя помилка і я її визнаю.Бо те, що вона зараз робе ,це :facepalm2: немає слів.
Зараз голосує проти мобилизації.В мене хлопці з квітня 22 на війни.Були вдома тиждень в півроку.Це дуже мало щоб якось якісно дать душе спокій.
Вони не проти і далі захищати але нема кім заминити.,щоб два три місяці побути вдома.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Sintez » 27 грудня 2023, 08:23

Pestilence писав:
rad писав:
все як завжди, люди-коні в одній ступі, хоч поцікався хто такий Червінський, чому він опинився за гратами,
все дуже просто - військовий розвідник, який посмів без погодження з ОП за відкат провести операцію,
а щодо дубінського - та саме в багатому завдяки його віщувань зелені отримали свої табуретки,

щодо іншого вище, все за словами безсмертного Жванецького: "При чем тут борщ, когда здесь ТАКИЕ дела на кухне!"
я недаремно написав, що це крихітні епізоди, ви ж все намагаєтесь триматись за аргументи минулого, в багатому справедливі, але вони вже можуть не спрацювати,
британці 6 років мали на табуретці Черчілля, за роки війни наїлися не тільки гітлера, а і його, тому зразу ж після війни переобрали його, виросло покоління, яке вже слабо пам'ятало 38-й рік,
у нас за п'ять років підійшло покоління, яке у 2019-у було школярами, зараз доволі смутно уявляють тодішнє протистояння, але чудово бачать сьогоденні реалії, а у них вже є право голосу
я особисто категорично проти зміни влади до кінця війни, але бажаю щоб ця влада відносилися більш критично до себе, ніж до "папєрєдників", бо відповідальність неспівзмірна, але саме головне - Черчілля з вашого лідера все ж таки не вийде
О, то самостійно спланувати провальну операцію, щоб зрубити бабла, яка призвела до втрат літаків, то рівень розвідника? В тебе рівень інтелелекта хоч до 50 дотягує?

Нажаль, коли ведеш з людиною діалог, то маєш надію, що він тобі ровня по розуму. Це мабуть щось з психології. Дуже погано почуваюсь, коли виявляється, що діалог був з тупою людиною, час потрачений даремно. Щодо виборів, та строків, то меншість або покориться 90 відсоткам населення, або з нею розберуться інакше. Це не меншості вирішувати, на щастя.be6070d-street-signs-calling-for-a-free-ukraine-1-5802690-1646245801330.jpg
Та ти шо, 93%? А чому ж він так відверто сцить виборів?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Sintez » 27 грудня 2023, 08:36

rt3 писав:
M_M писав: Навряд чи стародавні римляни з їх латиною знали про таке значення цього слова.
Стародевні римляни успішно переродились у сьоходнішних макаронників.
А 73% козаків чомусь вибрали президентом піськохрая.
Іронія судьби... І при чому тут Нечай?
:olen:
Порушує гармонію.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення rad » 27 грудня 2023, 09:32

Фрося писав: до 2019 я думала що Юля зможе щось зробить для України,але це була моя помилка і я її визнаю.
я був сторонником Тимошенко з 2001-го, поштовхом стала її стаття у ДТ, яку вона написала в СІЗО, куди папа Q її запроторив прямо з засідання кабміну, де вона була віце по ТЕК, я чудово пам'ятаю той період, який для вас став маленьким епізодом 30-річного гноблення України до приходу найвеличнішого. Тоді була акція УБК (Україна без Кучми), для вас це шось давнє як г@вно мамонта. Але реально доля Q тоді висіла на волосині, з його табору втікла купа прихильніків, потім вони вилізли в таборах юльків/нульків.
До речі, вже після ПР серед деяких знайомих, примазанних до влади кучми/хама, була реально паніка, продавали та переписували машини, дачі, бо злякалися чистки корупціонерів, тоді у суспільстві була наївна ейфорія, яка зараз і не снилася "зеленим прибульцям"

у плині часу все поступово розмивається, впевнений, шо "генія сучасності" вже через рік після відходу будуть згадувати все рідше, хіба шо без помиїв як на Q/ХАМа, зважаючи на його роль під час війни
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Sintez » 27 грудня 2023, 10:02

rad писав: просто на цій хвилі прийдут відверті вороги України типу арештовича
Ти впевнений, що остаточно й фінально знаєш, хто друг а хто ворог?

Ось сторічної давнини історія. Знайди десять відмінностей, як кажуть.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Pestilence » 27 грудня 2023, 15:32

Sintez писав:
Та ти шо, 93%? А чому ж він так відверто сцить виборів?
З чого такий висновок? Це не можливо физично, чи твій рівень інтелекта не дозволяє це зрозуміти? Ти сам будеш коробки з бюлетнями по окопах таскати? А організувати закордонні дільниці на мільони людей?
Невже ти такий тупий... :facepalm2: як я тебе в очистку взяв та терпів стільки?

rt3
Повідомлень: 9
З нами з: 26 грудня 2023, 12:52

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення rt3 » 27 грудня 2023, 16:01

Pestilence писав:
Sintez писав:
Та ти шо, 93%? А чому ж він так відверто сцить виборів?
З чого такий висновок? Це не можливо физично, чи твій рівень інтелекта не дозволяє це зрозуміти? Ти сам будеш коробки з бюлетнями по окопах таскати? А організувати закордонні дільниці на мільони людей?
Невже ти такий тупий... :facepalm2: як я тебе в очистку взяв та терпів стільки?
Про закордон не хвилюся. Посольатв і консульств є доххрена.
В окопах то складніше. Але можливо. Короче "боневтік" (ну ти заборонив мені йохо називати____) прохрає.
І бюлоби добре якби прохрав до тохо як просере Країну

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59218
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Фрося » 27 грудня 2023, 16:52

rt3 писав:
Pestilence писав: З чого такий висновок? Це не можливо физично, чи твій рівень інтелекта не дозволяє це зрозуміти? Ти сам будеш коробки з бюлетнями по окопах таскати? А організувати закордонні дільниці на мільони людей?
Невже ти такий тупий... :facepalm2: як я тебе в очистку взяв та терпів стільки?
Про закордон не хвилюся. Посольатв і консульств є доххрена.
В окопах то складніше. Але можливо. Короче "боневтік" (ну ти заборонив мені йохо називати____) прохрає.
І бюлоби добре якби прохрав до тохо як просере Країну
не програє, тому що ті хто в окопах за Зе.
мої хлопці в різних частинах в різних військах але кажуть що порохоботи іноді зустрічаються і при першому обстрілі одразу за Зе.Бо живий тому що має захист який получів Зе за кордоном.І ще багато дрібниць які повністю его переконують що був не прав.
Зе не віддасть никому Україну і не мрій. :gs:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Sintez » 27 грудня 2023, 17:47

Pestilence писав:
Sintez писав:
Та ти шо, 93%? А чому ж він так відверто сцить виборів?
З чого такий висновок? Це не можливо физично, чи твій рівень інтелекта не дозволяє це зрозуміти? Ти сам будеш коробки з бюлетнями по окопах таскати? А організувати закордонні дільниці на мільони людей?
Невже ти такий тупий... :facepalm2: як я тебе в очистку взяв та терпів стільки?
Коли Зєлю обирали, окопів не було? Закордонні - ще простіше, всі виборці у базах.

Хто хоче, той робить, хто не хоче - шукає причини.

Тобто, ти мене "взяв" і "терпів"? Фігассє вас рєбята розвезло.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Sintez » 27 грудня 2023, 17:50

Нажаль, я очевидно недосотатньо грамотний, тому не знаю правильних способів толково передати думки. Але ми на сьогодні - неграмотні политично аборигени, троглодити, тому нами грають як шахами всі, кому не ліньки. В підсумку, це єдине, що я хочу вам донести. Очевидно, виходить це погано, бо мої слова сприймаюцця як персональні наїзди.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Pestilence » 27 грудня 2023, 19:26

rt3 писав: Про закордон не хвилюся. Посольатв і консульств є доххрена.
В окопах то складніше. Але можливо. Короче "боневтік" (ну ти заборонив мені йохо називати____) прохрає.
І бюлоби добре якби прохрав до тохо як просере Країну
Але ж не втік. І не просрав. І дуже гарно приймається в світі. Пецє іржавого гвоздя не давали, щоб не спиздив...

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Pestilence » 27 грудня 2023, 19:26

Sintez писав: Нажаль, я очевидно недосотатньо грамотний
Так! Но так буває!

rt3
Повідомлень: 9
З нами з: 26 грудня 2023, 12:52

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення rt3 » 27 грудня 2023, 22:36

Не но ржу

Не но думав же кілька годин ну може днів прожию не читаючи різни дебілізм

Відповісти