Що не так з Залужним?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Sintez » 04 лютого 2024, 20:20

Попав Зєля ногами у маргарин...
У Білому домі прокоментували можливу відставку Залужного
«Не збираємося брати участь у цьому конкретному рішенні», заявив радник президента з нацбезпеки Джейк Салліван
4 лютого 2024, 19:03

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван відмовився відповідати на запитання, чи був поінформований Білий дім щодо можливого звільнення Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

«Кадрові рішення в українських Збройних силах – це справа українського уряду. Уряд США не повинен так чи інакше втручатися в це питання. Тому ми тримаємось осторонь цих кадрових рішень. І, звичайно, це суверенне право України і право Президента України приймати свої кадрові рішення. Ми чітко дали зрозуміти, що не збираємося брати участь у цьому конкретному рішенні. Ми вказали на це безпосередньо українцям», – заявив Салліван у інтерв’ю на каналі CBS News 4 лютого
Звичайно, хто ж побажає із Зєлєю цю позорну й самовбивчу хрінь ділити. Сам, сам...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Широков Егор
Повідомлень: 21
З нами з: 15 грудня 2023, 23:48

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Широков Егор » 04 лютого 2024, 21:05

Sintez писав: І, звичайно, це суверенне право України і право Президента України приймати свої кадрові рішення.
Див. нижче слова Байдена про Шокіна
Я сказав, що ви не отримуєте мільярда доларів. Я сказав: я їду через 6 годин, якщо ваш генпрокурор (Шокін) не звільнений до того часу, ви не отримуєте грошей. І той сучий син був звільнений.
Голос Америки

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1609
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Olga » 04 лютого 2024, 23:58

А яка буде причина звільнення?
Спробував викласти свої думки на бумазі і перевірити їх доцільність на захисті дисертації серед інших військових - під час війни?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59633
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Фрося » 05 лютого 2024, 00:20

Радник Салліван в інтерв'ю CBS, на запитання про те, чи повідомляв Київ Білому дому, що Залужного буде звільнено:
«Кадрові рішення в ЗСУ — це не те, у що уряд США має втручатися...суверенне право...президента України ухвалювати власні кадрові рішення».
CBS
8:03 пп · 4 лют. 2024

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59633
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Фрося » 05 лютого 2024, 00:29

Sintez писав:
Фрося писав: це гімно портянка для тебе авторитет? :facepalm2:
зрозуміло , тож ти був порохоботом тай і залишився.
Та ні, звісно. Куди ж портянці до самого Діми Михайленка!

А повинен саме бути авторитет, інакше нізя?
Ціх ти теж читаешь?
https://x.com/olegperviy17/status/17542 ... 16053?s=20

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1609
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Olga » 05 лютого 2024, 01:43

Шикарні повідомлення (відповіді комусь), підписалась на цю пані

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1609
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Olga » 05 лютого 2024, 03:14

Фрося писав: Сумно,але Головнокомандувач призначен Президентом для Перемоги і якщо ти почав грати в политику а не робить все для Перемоги,пора в відставку і це буде правильно.
захищати дисертацію з військової справи, дописувати у всесвітні ЗМІ аналітичні статті на військові теми - це не робити все для Перемоги, а грати в політику? Чому?

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1609
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Olga » 05 лютого 2024, 03:37

Фросю, Залужний - відома світу людина. Для його відставки мають бути дуже вагомі причини.
Про Залужного у своїй новій книжці Our Enemies Will Vanish – назва співзвучна з рядками українського гімну “Згинуть наші вороженьки” – пише кореспондент The Wall Street Journal

https://tsn.ua/exclusive/2022-roku-zsu- ... 89686.html
Та дійсно не дивно, що після таких книжок, він продовжує розмову з союзниками через їх ЗМІ...

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59633
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Фрося » 05 лютого 2024, 12:00

Olga писав: Фросю, Залужний - відома світу людина. Для його відставки мають бути дуже вагомі причини.
Про Залужного у своїй новій книжці Our Enemies Will Vanish – назва співзвучна з рядками українського гімну “Згинуть наші вороженьки” – пише кореспондент The Wall Street Journal

https://tsn.ua/exclusive/2022-roku-zsu- ... 89686.html
Та дійсно не дивно, що після таких книжок, він продовжує розмову з союзниками через їх ЗМІ...
а хто його зробив відомим? до призначення я не чула про нього.
Його надто багато роспіаріли і "мідни труби" він не пройшов, ти сама це писала і була згодна.
Зеленський буде міняти багато чиновников, бо треба ,як я думаю, "свіжа кров."
промова його

https://x.com/vsebudetUkraina/status/17 ... 81173?s=20
і він не каже за Залужного а дослівно так

На запитання про Залужного: "Я маю намір поміняти низку керівників країни, не тільки в одній сфері, наприклад як військова"

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59633
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Фрося » 05 лютого 2024, 14:16


rad
Повідомлень: 1817
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення rad » 05 лютого 2024, 14:29

Фрося писав: а хто його зробив відомим? до призначення я не чула про нього.
а хто чув про буданова, сірського?
військові і не повинні світитися та піаритись, вони НЕ ПОЛІТИКИ і не повинні ними бути
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59633
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Фрося » 05 лютого 2024, 14:55

rad писав:
Фрося писав: а хто його зробив відомим? до призначення я не чула про нього.
а хто чув про буданова, сірського?
військові і не повинні світитися та піаритись, вони НЕ ПОЛІТИКИ і не повинні ними бути
:good: то чому Залужному це було можна???

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2024, 16:39

Olga писав: А яка буде причина звільнення?
Спробував викласти свої думки на бумазі і перевірити їх доцільність на захисті дисертації серед інших військових - під час війни?
Я думаю, що реальна причина ПОТУГ на звільнення - це те, що Залужний не зхотів ВБИТИ українське військо на м'ясних штурмах Токмака, як того недвозначно вимагали від нього, зокрема західні "спеціалісти". Звичайно ж, салівони відхрещуються, ібо посилати солдатів без купи авіації й потужних ракет/гармат на штурм глибокоешелонованої капітальної лінії украплень - це банальне вбивство. Різниця із кацапами лише у тому, що їхні м'ясні штурми висміювали, а наші підленько назвали "тактикою малих піхотних груп", за умовчанням - тіпа, не кіпішуйте, групи малі, нічого страшного.

Зрозуміло, що Саліванчик зовсім не дурень, щоб у такому бруднитися, тут же включив дурня, тіпа і я не я і хата не моя.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2024, 16:42

Зображення

Вгадайте, хто із них Зєля.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2024, 16:51

rad писав:
Фрося писав: а хто його зробив відомим? до призначення я не чула про нього.
а хто чув про буданова, сірського?
військові і не повинні світитися та піаритись, вони НЕ ПОЛІТИКИ і не повинні ними бути
А хто чув про великого нііпацца політика Зєлінського?

І чому вони не повинні ними бути? Коли хтось із керівництва робить очевидну диверсію - вони повинні мовчати? Це традиція така - хай гроблять нас, щоб було потім про що співати жалісливих пісень?

Коли Пєця очевидним чином відправляв катери у полон до кацапів - теж не діло командирів було? Або як УСІ змовчали на річницю першого Майдану, коли уже була очевидна паскудність Паскуди - теж норм? Тіпа, не наше діло, "згори" видніше? Так це тоді не народ і не армія виходить, а зомбіленд натуральний. Подобаєцця, чи шо?.. Я не розумію..
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1817
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення rad » 05 лютого 2024, 17:05

Фрося писав: то чому Залужному це було можна???
хіба шо в зеленій уяві, начебто десь поряд біля когось проходив,
он буданов на Г+Г дав інтерв'ю мосейсучці - значить бені продався...
хай Зе свою уяву приборкає, явно помножену на нашіптування офісної канцелярської криси
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2024, 17:20

"Це питання, котре стосується людей, які повинні очолити Україну. Однозначно потрібне перезавантаження, новий початок", – заявив він.

Зміни, наголосив Зеленський, торкнуться не лише військового сектора, але й політичного. Тобто, йдеться не про одну людину, а про напрямок керівництва держави.

"Я думаю про цю заміну, але тут не можна сказати, що ми замінимо одну людину... Якщо ми хочемо перемогти, ми всі повинні рухатися в одному напрямку, впевнені в перемозі, ми не повинні падати духом, опускати руки, ми повинні мати правильну позитивну енергію... тому я говорю про перезавантаження, заміну", – заявив Зеленський.
Абсолютно згоден! Гарант, купи у магазині Конституцію й почитай, що ти зараз повинен робити. Там чітко прописано, як ти маєш перезавантажитися.

Пора(с)
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1817
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення rad » 05 лютого 2024, 17:21

Sintez писав: І чому вони не повинні ними бути? Коли хтось із керівництва робить очевидну диверсію - вони повинні мовчати? Це традиція така - хай гроблять нас, щоб було потім про що співати жалісливих пісень?
армія особливий організм, для військових є залізне правило - наказ, якщо він відверто не злочинний, типу саджати цивільних на кіл чи варити борщ з крові немовлят,
істрорія має чимало прикладів використання армії цивільними, ні до чого хорошого це не приводило, в тій же московії 18-у ст. гвардійські перевороти стали майже забавкою, шо в кінці привело тих же гвардійців на сенатську площу у грудні 1825-го - отримали картеч та мотузку шибениці, туди їм і дорога, потім армійцям було категорично заборонено приймати участь у політиці

в штатах законодавчо заборонено використовувати армію при громадянських заворушеннях, генерали можуть гратися в політику лише після звільнення з лав армії
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2024, 17:32

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що не так з Залужним?

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2024, 17:35

rad писав: армія особливий організм, для військових є залізне правило - наказ, якщо він відверто не злочинний, типу саджати цивільних на кіл чи варити борщ з крові немовлят,
Тобто, тупо стовідсотково гарантовано посилати м'ясні хвилі на убій - норм?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти