Звернення до країн НАТО:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення Sintez » 02 квітня 2024, 18:07

rad писав: хоча заклик до виборів під час війни приведе саме до цього
Реально?

Нє, ну я вже давно зрозумів, що заклики додержуватися Конституції Вова і його братва скоро постановою ШмиГаля призначать екстремізмом із розстрілом на місці й попередньою доставкою на цвинтар, де вже ПОТІМ працівники цвинтаря видадуть яку-небуть бамажку.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1792
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення rad » 02 квітня 2024, 18:52

Sintez писав: Давай уточнимо - ти хочеш сказати, що єсть Вова - є Україна, нема Вови - нема України?
саме ти вкладаєш у мізки подібний висновок, я завжди казав: вова є, нема - до сраки, як і всі інші подорожники
а про інше: ти все більше показуєш своє невігластво у військовій темі,
війна НІКОЛИ не прогамується, вона тільки починається та закінчується, а всередині - на 90 відсотків залежність від обставин, які б стрілки не малювали на мапах у штабах
нєдолго мучаться старушкам...

rad
Повідомлень: 1792
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення rad » 02 квітня 2024, 18:55

знаєш, ти б краще працював рупором на мітингу для працівників цвинтарю
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення Віра » 02 квітня 2024, 20:20

antik писав: Нашому керманичу слід нагадати його слова: "Я йду тільки на один срок!", та "Якщо я не справлюсь то піду з посади" а то воно не в курсі. :secret:
20 травня срок його повноважень спливає (як у тій казці опівночі його карета перетворюється на гарбуз) й він автоматично стає виконуючим обов"язки президента. Себто в/о. :patient:
Уявляєте ситуйовину: на якийсь форум зібралися президенти а від України прибув в/о президента. :suicide_fool-edit:
життя інколи вносить свої корективи, тому і "керманичі" можуть вносити корективи в свої слова і дії
Але цього не розуміють тільки дебіли і нікчеми

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення Віра » 02 квітня 2024, 20:21

Ага, іще. Дебілам (це не образа, а діагноз) треба уважніше прочитати Конституцію

antik
Повідомлень: 99
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення antik » 02 квітня 2024, 20:32

Якщо б якийсь інопланетянин у 1937 прочитав би Конституцію СРСР то він би захоплено вигукнув: "Я другой такой страны не знаю где так вольно дышит человек!" :lol: :lol: :smoke:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення Sintez » 02 квітня 2024, 22:40

Коля, трошки про "дружбу" із Натою, спеціально для тебе.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення Sintez » 02 квітня 2024, 22:42

А тепер - да, піхота рєшає.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення Sintez » 02 квітня 2024, 22:49

antik писав: Якщо б якийсь інопланетянин у 1937 прочитав би Конституцію СРСР то він би захоплено вигукнув: "Я другой такой страны не знаю где так вольно дышит человек!" :lol: :lol: :smoke:
Саме так нині підтираюцця як Конституцією, так і законами й кодексами.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення Sintez » 02 квітня 2024, 22:52

rad писав: я завжди казав: вова є, нема - до сраки, як і всі інші подорожники
Феєрично. Тобто, пофігу, хто керує? Наполеон перекинувся у труні.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2691
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення Саня » 02 квітня 2024, 23:41

Sintez писав: Саме так нині підтираюцця як Конституцією, так і законами й кодексами.
Коли у нас були часи правової держави і були реально гарантовані конституційні права?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення Sintez » 02 квітня 2024, 23:52

Саня писав:
Sintez писав: Саме так нині підтираюцця як Конституцією, так і законами й кодексами.
Коли у нас були часи правової держави і були реально гарантовані конституційні права?
Принаймні 30 років так внаглу не підтиралися, як у останні 2-3 роки..Хоча звичайно, розруха у головах із совкових часів нікуди не зникла й тоді.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення Sintez » 03 квітня 2024, 06:48

Блінкен прокоментував ймовірне членство України в НАТО. Знову є умови
2 квітня 2024, 19:33 Ткачик Олеся
Україна все ж стане членом НАТО, про це у Франції заявив держсекретар США Ентоні Блінкен. Проте, за його словами, для досягнення цієї мети потрібно розробити якісну дорожню карту вступу
Україна стане членом НАТО, і це вказано в заяві членів Альянсу за підсумками саміту НАТО, який відбувся у Вільнюсі. Про це у Франції заявив держсекретар США Ентоні Блінкен.

За його словами, майбутнє України в НАТО буде детально обговорюватися на подальших самітів Альянсу, а також до цього питання повернуться під час майбутньої зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів НАТО, яка відбудеться в Брюсселі.

При цьому, як підкреслив Блінкен, щоб Україна врешті стала членом НАТО, потрібно виробити якісну дорожню карту вступу.

Блінкен прокоментував ймовірне членство України в НАТО. Знову є умови
"Для нас питання полягає в наявності хорошої і ясної дорожньої карти, щоб досягти цієї мети"
, – підкреслив держсекретар Сполучених Штатів.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що Україна хоче стати членом НАТО. Як повідомляв президент Володимир Зеленський, більшість країн-членів Альянсу підтримують прагнення України стати членом Альянсу. За його словами, насправді є усі необхідні підстави, аби Україна отримала запрошення до членства у військовому альянсі. Очікувалося, що Україна отримає таке запрошення на саміті у Вільнюсі, який відбувся влітку минулого року. Проте тоді, Київ не отримав запрошення. Проте члени НАТО заявили, що підтримують прагнення України стати членом Альянсу.

Правда в тому, відзначали експерти, що Україна не може стати членом НАТО під час війни, оскільки країни Альянсу не хочуть, щоб була використана 5 стаття, згідно якої вони мали б допомогти Україні. Воювати з Росією країни НАТО не хочуть.

Окрім того, деякі члени Альянсу, як наприклад Угорщина, виступають категорично проти того, щоб Україна стала членом НАТО. Вони вважають, що такі дії могли б спровокувати Третю світову війну.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1792
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення rad » 03 квітня 2024, 08:34

Sintez писав: А тепер - да, піхота рєшає.
хоч ти ще більший невіглас, ніж хочеш із себе видавати, спробую пояснити:
свого часу стараніями дорогого лисого Микити, в совку було ініційовано масове скорочення, як раніше казали - лінійних військ, тобто піхоти,
бо були створені РВСП - ракетні війська стратегічного призначення, які визначили як основний род військ, шкода від цього ще довго відригувалась совіцькій армії,
ті ж америкоси вчасно схаменулися, В'єтнам показав, шо скільки б не утюжити напалмом з авіації джунглі, зачистка і контроль території залишалася за піхтурою, потім це зрозуміли совєти в афгані,

щодо Наполеона - такі діячі чи не один на мільон, а як казав грузин Йося своїм "радникам" - у мене для вас нема стільки Гіденбургів та Людендорфів, до речі сам він винищував любі прояви бонапортизму на корню,
і закінчу теж ремаркою часів великого імператора: в ті часи до 80 відсотків втрат завдавала артилерія, але вирішальною на полі бою лишалася цариця полів
нєдолго мучаться старушкам...

antik
Повідомлень: 99
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення antik » 03 квітня 2024, 12:29

Телефонує хуйло Яніку: - Ты когда Украине на верность присягал то на Конституцию и Библию руку ложил?
- Ну да!
- А ты точно на них руку ложил?
:lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення Sintez » 03 квітня 2024, 16:21

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1792
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення rad » 03 квітня 2024, 17:08

згадала баба як дівкою була...
я дуже чітко пам'ятаю ті часи, у суспільстві були зовсім інші настрої, йшов злам свідомості та матеріального стану, до ядерки було похрєн,
у тому ж пєрвомайську, гамериканці збудували житло та ціле котеджне містечко для ракетників, і нікому навіть до голови не могло прийти, шо Україна колись взагалі буде воювати
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2691
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення Саня » 03 квітня 2024, 23:44

Sintez писав: Принаймні 30 років так внаглу не підтиралися, як у останні 2-3 роки..
:sarcastic: Аби щось ляпнути, Конституцію прийняли в 1996 р. Офіційно вступила вона у дію здається у 2001 р. Звідки 30 років? Що до наглості підтирання, то змінилась лише ступінь зацікавленості загалу у його результатах.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

antik
Повідомлень: 99
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення antik » 05 квітня 2024, 11:44

Что было однажды то может быть дважды.(С)
Тодішні мобілізації і штурми яскраво змальовує відомий український письменник-фронтовик Анатолій Дімаров:
"Ніяких медкомісій не було. На фронт забирали калік і хворих. Я вже у 20 років був інвалідом, сліпий і глухий від контузії, все одно взяли. І погнали нас на німецькі кулемети знаєте з чим? З половинками цеглинок! То другий геноцид проти українців був. Ми були не обмундировані, не озброєні. Нас гнали цілий день по морозі лютому, й пригнали в містечко, зруйноване дощенту. Видали ті половинки цеглин, показали велетенську водойму, скуту кригою, і сказали чекати сигналу – ракети. А коли вона злетить, дружно висипати на кригу й бігти на ворога, який засів на протилежному боці за міцною огорожею, й... вибивати його звідти напівцеглинами. А він хай думає, що то... гранати.
Назад повернути ніхто не міг, бо нам показали добре обладнані шанці, у яких через кожні три кроки сиділи смершівці з націленими нам у спину кулеметами. Мене врятувало лише те, що я вже порох нюхав і біг не в першому ряду, а у п’ятому. Ми добігли за метрів сто від тієї огорожі, німці нас підпустили. Ви уявляєте, голий лід, нема де сховатися! І як сипонули з кулеметів кинджальним вогнем! Хлопці переді мною падали, як підкошені, я теж впав і лежав, а солдат переді мною аж крутився від куль, що у нього потрапляли. Весь час на мене наповзав... Потім німці почали стріляти з мінометів, чули про такі міни, які називали "квакушки"? Падає, б’ється об лід, не вибуха, а підскакує вгору метрів на 4-5, тоді вибухає й осколки ідуть вниз. Як мене тими осколками не вбило?.. А потім вибух – і чорна яма, в яку я провалився. Мене санітари так і підібрали: з намертво затиснутою цеглиною у руках".
Ще страшнішу картину описує його колега Віктор Астафьєв – очевидець форсування Дніпра:
"Найстрашнішими виявились кулемети. Легкі для перенесення скорострільні емкашки зі стрічкою на п'ятсот патронів. Усі вони були заздалегідь пристріляні й тепер, неначе з вузьких шийок брандспойтів, поливали берег, острів, річку, у якій кипіло місиво з людей. Старі й молоді, свідомі і не свідомі, добровольці й мобілізовані військкоматами, штрафники і гвардійці, росіяни і не росіяни – усі вони кричали одні і ті ж слова: "Мамо! Боженку! Боже!" і "Караул!", "Допоможіть!"...
А кулемети сікли та сікли, поливали різнокольоровими смертельними цівками. Хапаючись одне за одного поранені й ті, кого ще не зачепили кулі, в’язками йшли під воду, річка горбилася бульбашками здригалася від людських судорог, пінилася червоними борунами".
Кількість загиблих була такою, що не всіх вдавалося навіть похоронити по-людськи: "Густо плавали у воді трупи з видзьобаними очима, що почали розкисати, з обличчями, які пінилися, наче намилені, були розбиті снарядами, мінами, зрешечені кулями... Сапери, яких послали витягувати трупи з води і ховати їх, не вправлялися з роботою – надто багато було вбито народу... А потім за річкою ж продовжувалося згрібання трупів, наповнювалися людським місивом все нові й нові ями, проте багатьох і багатьох полеглих на плацдармі так і не вдалося відшукати по балках, похоронити".

antik
Повідомлень: 99
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Звернення до країн НАТО:

Повідомлення antik » 05 квітня 2024, 16:47

Українець в армії США.
У хлопця не було частини пальця отож тільки у четвертому рекрутинговому агенстві його взяли. Після перевірки як уміє стріляти.
https://www.google.com/search?q=%D1%83% ... nmIVY,st:0
Порівняйте з методами наших ТЦК. :smoke:

Відповісти