ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1563
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення Olga » 20 квітня 2024, 03:57

Sintez писав:
Olga писав: тут модератор росіянин, наскільки я знаю
Серйозно?! :shock: :lol:
Можу й помилятися.
Але, наприклад, Марія Вілінська, вона ж Марко Вовчок - точно росіянкою була.
І тепер цей письменник в лапках, антік, відділятиме її від України і робитиме ворогом?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13709
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення M_M » 20 квітня 2024, 06:04

Саня писав:
Sintez писав: І якби був КС, він би цей вердикт виніс.
Вони можуть і про третій строк для Кучми і ще багато про що.
Мені найбільше подобається про передвиборчі обіцянки на правах реклами.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13709
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення M_M » 20 квітня 2024, 06:07

Olga писав: Марія Вілінська
Ніколи українською не говорила. Типове кацапське "за три дні".

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1563
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення Olga » 20 квітня 2024, 06:27

M_M писав:
Olga писав: Марія Вілінська
Ніколи українською не говорила. Типове кацапське "за три дні".
я під впливом обкладинки того відео від антіка згадала її...
СпойлерРозкрити
МАРКУ ВОВЧКУ
На пам’ять 24 генваря 1859

Недавно я поза Уралом
Блукав і Господа благав,
Щоб наша правда не пропала,
Щоб наше слово не вмирало;
І виблагав. Господь послав
Тебе нам, кроткого пророка
І обличителя жестоких
Людей неситих. Світе мій!
Моя ти зоренько святая!
Моя ти сило молодая!
Світи на мене, і огрій,
І оживи моє побите
Убоге серце, неукрите,
Голоднеє. І оживу,
І думу вольную на волю
Із домовини воззову.
І думу вольную... О доле!
Пророче наш! Моя ти доне!
Твоєю думу назову.
власне сама читала її в шкільні часи ще. Негативні емоції спогад про ті книги не викликає...

antik
Повідомлень: 104
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення antik » 20 квітня 2024, 09:30

На ФБ був сюжет: емірантка була шокована таким явищем. Вона на касі самообслуговування в автоматі для оплати забула здачу. Спохопилася ввечері. 180 шверцарських франків були для неї значною втратою.. Вранці пішла в той супермаркет і...і їй ввічливо повернули її здачу! В коментарях усі емігранти стверджували, що скрізь в цивілізованих країнах таке явище є нормою
Знайомий розповідав як він колись нелегально працював в Іспанії.Одного дня його в коридорі гуртожитку застукав поліцейський.
Далі пряма мова: - Яйому кажу: Там в кімнаті на столі 800 євро. Бери їх і ми не бачили один одного.
Полісмен на те: - У нас так не прийнято. Якби я взяв ті гроші й хтось довідався то... то надалі мене навіть вантажником в магазин працювати не взяли б.
отакеє то от... .

antik
Повідомлень: 104
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення antik » 20 квітня 2024, 15:43

Є таке російське слово "Безпредел". Що воно означає? От ви владна особа, котра наділена певними повноваженнями.
Але... але у ваших повноваженнях є "предел" - себто таке чого вам закон не дозволяє робити. Ви не маєте права перевищувати "предел" своїх повноважень. Себто, використовуючи свою владу, займатись "безпределом".
Ось приклад: скинув я на ФУП посилання на статтю із популярної газети: https://fakty.ua/434605-do-smerti-zamuc ... plennikami
і... Бан на місяць за "Дискредитація ЗСУ".
П.С. От іноземці читають наші форуми й охрєневають від нашої демократії. І доходять висновку: нах допомогати таким істотам!? :facepalm2:
Копіюємо Північну Корею? Ні?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13709
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення M_M » 20 квітня 2024, 18:06

Olga писав: власне сама читала її в шкільні часи ще
Марко Вовчок - не Вілінська. НМД, звісно. Не вірю в те, що автор українських шедеврів не в змозі спілкуватись українською. Маркович, вірогідно черпав натхнення з цієї жінки, можливо, вона йому папір купувала.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13709
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення M_M » 20 квітня 2024, 18:13

Sintez писав: Але при можливості посадять, подивись на того ж Дубінського
Взірець демократії, ага :bad:

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1563
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення Olga » 20 квітня 2024, 22:15

M_M писав:
Olga писав: власне сама читала її в шкільні часи ще
Марко Вовчок - не Вілінська. НМД, звісно. Не вірю в те, що автор українських шедеврів не в змозі спілкуватись українською. Маркович, вірогідно черпав натхнення з цієї жінки, можливо, вона йому папір купувала.
вона була росіянкою, і українська не була її першою мовою. Але вона жила і навчалась в Україні певний час.
І листувалась українською, з чоловіком, з Шевченком, і кажуть, що стиль мови її листів різниться з чоловіковим, але близький до стилю оповідань...

Зображення

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13709
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення M_M » 21 квітня 2024, 00:01

Olga писав: Але вона жила і навчалась в Україні певний час.
Леся Українка (ака Лариса Косач) не поділяла захоплення Тараса Шевченка.
Факти - вперта річ. Після того, як чоловік покинув Віленську, творів українською більше не з'явилось. А пізніше вона довела свою здатність привласнювати чужі твори.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1563
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення Olga » 21 квітня 2024, 00:18

M_M писав:
Olga писав: Але вона жила і навчалась в Україні певний час.
Леся Українка (ака Лариса Косач) не поділяла захоплення Тараса Шевченка.
Факти - вперта річ. Після того, як чоловік покинув Віленську, творів українською більше не з'явилось. А пізніше вона довела свою здатність привласнювати чужі твори.


вона привласнила лише переклади, і тому, що була редактором, то і підписала "за редакцією".
У Петербурзі Марія Маркович задумує нове видання — журнал «Переводы лучших зарубежых писателей». Якраз із перекладацьким скандалом пов’язане фатальне рішення Марка Вовчка покинути столичний Петербург і відійти від активної літературної роботи. Річ у тім, що конкуренція у цій царині була величезною. Журнал Марії Маркович заважав багатьом заробляти гроші. Вона часом підписувала переклади, зроблені іншими людьми, користуючись узвичаєною формулою «за редакцією». І коли у виданих казках Андерсена виявили плагіат, спалахнула гостра полеміка. Закон не було порушено, він допускав використання попередніх перекладів у певних пропорціях. Але опоненти апелювали до моралі й вимагали змінити несправедливий закон. Сам Ганс-Християн Андерсен дивувався, чому навколо такого дрібного інциденту стільки галасу.
І ні, кажуть, що лише мама Лесі не любила її:
Отож, вітчизняна патріотична спільнота не хотіла вірити, що ця росіянка змогла так пізнати душу українського народу й так бездоганно опанувати мову, аби бути авторкою «Інститутки» й «Трьох доль». Як незрідка траплялося в ХІХ столітті з жінками, що здобували літературне визнання, почали дошукуватися «справжнього» автора, котрий за неї писав. Першим цю версію запустив в академічний обіг, здається, професор Омелян Огоновський, але в усному варіанті вона побутувала й раніше. Претендентів на почесну роль не бракувало. Підносили Опанаса Марковича — от, мовляв, це він, шляхетний і закоханий, писав «народні оповідання» і від широти душі робив своїй дружині такі подарунки. Інший варіант — Пантелеймон Куліш: тут достатньо було поширювати його ж власну інтерпретацію. Молода авторка щось там прислала мет­рові, а він перетворив ті чернетки у справжні шедеври. Небажання «прийняти» Марка Вовчка в українське письменство засліплювало багатьох. Скажімо, Олена Пчілка вважала її «нахабною кацапкою, що вкрала українську личину, почесний вінець прекрасного українського автора»; натомість Леся Українка, за спогадами Климента Квітки, «незвичайно високо ставила Марка Вовчка». Потрібні були текстологічні дослідження, зроблені аж у 20-ті роки, щоб розвіялися будь-які сумніви.
І Франко теж добре віднісся.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1563
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення Olga » 21 квітня 2024, 00:42

M_M писав: Після того, як чоловік покинув Віленську, творів українською більше не з'явилось.
вона була росіянкою...

Зображення
Зображення

не може бути, щоб тільки папір підносила. Видно, що сильна особистість.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13709
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення M_M » 21 квітня 2024, 11:49

Olga писав: привласнила лише
(С)

Що й знищищило відоме видання.

Є дві окремі категорії. Твори когось з псевдонімом Марко Вовчок. І є поведінка людини що в стані "лише".
Є твори Шевченка і є поведінка тієї ж людини. Що зовсім не завжди є гарним прикладом для наступників.
Є багато шедеврів у будь-якій сфері людської діяльності. І є намагання освятити авторів. НМД це помилка.

Людина, що живе у людожерському середовищі, вимушена поводитись як людожер, просто щоб вижити.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення Mack Mack » 21 квітня 2024, 12:38

Sintez писав:
Mack Mack писав: Чому узурпатором. Все згідно Конституції, буде виконувати обов'язки преза доки не вступить новий. Хєрню написав от і отримав.
Ні. Це просто зелена брехня. І якби був КС, він би цей вердикт виніс. Але зелені КС знищили. Загодя. Совпадєніє?
Я не прихильник Зе, але спитай кожного на фронті і він тобі скаже, що вибори не на часі. Ви тут у тилах, я вже казав, рибної юшки переїли.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення Mack Mack » 21 квітня 2024, 12:41

Olga писав:
Mack Mack писав: А до того Багіню боготворили. ;)
психологи і філософи пишуть, що людству притамана тяга до патерналізму, це в людській природі, і нічого з цим не поробиш. Фізично і морально легше бачити при владі когось, і саме того когось - як батька бачать діти у хаті.
Кацапськи наративи та кацапськи прийоми, щось на кшталт "общєізвєстно" або "всє знают". Читайте історію ранннього Риму, коли там збиралися вільні люди і як вони обирали очільників, а потім вже тут Дугіних цитуйте.

antik
Повідомлень: 104
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення antik » 21 квітня 2024, 14:08

Держава в особі Зе ввела цензуру. Це як при Сталіну: Не пиши. Написав - не підписуйся. Підписав - відмовся. Не відмовився - нарікай на себе.
Тоді за опечатку "Сралин" або "Гавнокомандующий" редакторів газет розтрілювали, за дрібніші провини судили.
Не смій сумніватися у мудрості Найвеличнішого! :secret:

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1563
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення Olga » 22 квітня 2024, 00:27

Mack Mack писав:
Olga писав: психологи і філософи пишуть, що людству притамана тяга до патерналізму, це в людській природі, і нічого з цим не поробиш. Фізично і морально легше бачити при владі когось, і саме того когось - як батька бачать діти у хаті.
Кацапськи наративи та кацапськи прийоми, щось на кшталт "общєізвєстно" або "всє знают". Читайте історію ранннього Риму, коли там збиралися вільні люди і як вони обирали очільників, а потім вже тут Дугіних цитуйте.
несамодостатність, згодна.
То я прочитала ніби як у перекладах роздумів європейських філософів, як же так могло статися, що німці боготворили Гітлера.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1563
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення Olga » 22 квітня 2024, 00:31

M_M писав:
Olga писав: привласнила лише
(С)

Що й знищищило відоме видання.

Є дві окремі категорії. Твори когось з псевдонімом Марко Вовчок. І є поведінка людини що в стані "лише".
Є твори Шевченка і є поведінка тієї ж людини. Що зовсім не завжди є гарним прикладом для наступників.
Є багато шедеврів у будь-якій сфері людської діяльності. І є намагання освятити авторів. НМД це помилка.

Людина, що живе у людожерському середовищі, вимушена поводитись як людожер, просто щоб вижити.
та ну, я намагалась освятити лише "не та мама, що народила, а та, що виховала", руки геть від Сирського тільки тому, що він народжений на Росії.
Але спасибі за більш глибший погляд на її постать.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25066
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення Sintez » 22 квітня 2024, 06:14

Mack Mack писав:
Sintez писав:

Ні. Це просто зелена брехня. І якби був КС, він би цей вердикт виніс. Але зелені КС знищили. Загодя. Совпадєніє?
Я не прихильник Зе, але спитай кожного на фронті і він тобі скаже, що вибори не на часі. Ви тут у тилах, я вже казав, рибної юшки переїли.
А зміна Головкома на часі була?

Ми тут, "у тилах", на слух безпомильно відрізняємо прильот від відльота, по посічених стінах легко визначаємо, звідки саме прилетіло, а так да, "жиріємо" у тилах.

От тільки те, що "з окопа видно краще" - ілюзія. Втім, нічого не доводитиму, як завжди. Мало десяти років? У Бога обмежень немає, Йому головне - результат.

Щодо виборів - справа не у їх результаті, а у змінюваності влади як фундаменті. Але що принципи всім до срки, я зрозумів ще за часів короношизісу. Зачєм стадам дари свободи?(с).
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25066
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ФУП - Форум Української правди під Єрмаком ходить...

Повідомлення Sintez » 22 квітня 2024, 06:26

Оцього мабуть у окопах не видно. Як думаєш, довго на такому оборона протримається? Без виборів.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти