Злободенний анекдот часів СРСР:

Відповісти
antik
Повідомлень: 123
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Злободенний анекдот часів СРСР:

Повідомлення antik » 03 травня 2024, 14:28

В Союз приїхав президент США. Йому показували передовий завод й запросили на збори. Виступає директор:
- Рішенням партії та уряду з завтрашнього дня будете працювати по 10 годин.
В залі тиша…
Директор продовжує: - І це ще не все. З завтрашнього дня будете працювати без вихідних та відпусток!
В залі тиша…
Президента США це обурило й він звернувся до директора: - А можна я щось з трибуни скажу від імені вашої партії та уряду?
Директор дозволив. Президент США вийшов на трибуну: - Партія та уряд винесли рішення завтра вас усіх повісити!
В залі тиша. Але ось один руку тягне – просить слова значиться.
Президент США зрадів – таки знайшовся герой із мільйонів мовчазного бидла. Цей зараз щось та сказане…
А той трудяга: - Та я не проти. Питання у мене: Мотузки з дому брати чи Профком видасть?
Не смішно? Так отож… Так як і тоді сьогодні люди вкрай залякані – кожен сам за себе. Усілякі протести безглузді. Щось скажеш проти влади – проблем не оберешся. Чого добилися завдяки першому Майдану? А завдяки Другому? Га? Стало легше дихати?
Пам’ятаєте як в Києві автовласники вимагали відмінити драконівське розмитнення. Там навіть одне авто спалили. А толку?
А он нещодавно сотня жінок у Києві вимагала демобілізації для свої дітей, чоловіків, братів.
Добилися хоч чогось? Так отож…
Якось один чоловік розповідав як він десь на Заході довго розповідав людям про Голодомор та репресії. В кінці один задав питання: - А чому тоді ніхто не здогадався викликати поліцію?
Я теж наївно запитаю вас: - Чому під час розстрілу "Небесної сотні" ніхто не здогадався викликати поліцію?
Протестувати це :dash2:

antik
Повідомлень: 123
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Злободенний анекдот часів СРСР:

Повідомлення antik » 03 травня 2024, 21:10


:secret:

antik
Повідомлень: 123
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Злободенний анекдот часів СРСР:

Повідомлення antik » 03 травня 2024, 21:18

Соррі, не відкривається. Дивіться тут: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140561.0

rad
Повідомлень: 1821
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Злободенний анекдот часів СРСР:

Повідомлення rad » 04 травня 2024, 08:07

коли совіти окупували країни Балтії - там теж ніхто не викликав поліцію
у Чехостоваччині в 1968-му Людвіг Свобода, міністр оборони, наказав війську тихенько сидіти у казармах, а поліціянти на вулицях Праги при вигляді окупантів брали під козирьок,
до речі, всі згадують совіцькі танки, а там на вулицях ще були німецькі та польські вояки
нєдолго мучаться старушкам...

antik
Повідомлень: 123
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Злободенний анекдот часів СРСР:

Повідомлення antik » 05 травня 2024, 16:25

Чому працівники того заводу не виступали проти а мовчали?
Скажеш щось проти політики правлячої партії чи підприємства - зачморять. Себто про чергу на квартиру забудь, чергу на придбання омріяного "Жигуля" забдь а також про премії та просування по службі. (Компартія не любила правдолюбців)
Адміністрація підприємства стане штучно створювати тобі проблеми так, щоб ти сам написав заяву про звільнення. (Інакше знайдуть спосіб звільнити за "Несоответствие занимаемой должности".А там диви і твоя дружина покине невдаху... ;)
Подібна ситуація і зараз. Усі ж знають, що термін правління нашого Керманича спливає 20 травня.
Та мовчать й будуть мовчати. А ніхто не хоче нажити неприємностей. От і з мовчазної нашої згоди й творяться найстрашніші злочини...
Можновладці поставили Конституцію "на паузу" отож твори що хочеш. Закон що дишло...
Північна Корея. Ні? :smoke:

antik
Повідомлень: 123
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Злободенний анекдот часів СРСР:

Повідомлення antik » 05 травня 2024, 20:28

Згідно Конституції 21 травня наш керманич вже звичайний громадянин. Можете вже четверту повістку йому принести. :smoke:

antik
Повідомлень: 123
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Злободенний анекдот часів СРСР:

Повідомлення antik » 05 травня 2024, 21:26

Ні? Сцикотно? :smoke:

antik
Повідомлень: 123
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Злободенний анекдот часів СРСР:

Повідомлення antik » 12 травня 2024, 18:05

https://radikal.host/?lang=ru
При СРСРі всіх примусили бути слухняними. На зборах заступився за товариша і... керівник підприємства тебе запамятав. Наступного дня в обідню перерву він заходить в цех й підкидає в твій контейнер бракований виріб. Після обіду підходить до тебе і "випадково" той виріб знаходить. Картає тебе привселюдно. Попереджає: "Повториться - пиши заяву на звільнення". І пильно дивиться тобі в очі - намагається зрозуміти чи ти вловив логіку лінії партії. Ти ж не дурень отож все зрозумів. Невдовзі на річницю тієї їхньої Великої Жовтневої соціалістичної революції вручає тобі транспорант з портретом Леніна. І ти мусиш взяти та нести поряжтрибун з високим партійним начальством. Відмовишся - знайде зачіпки, щоб примусити тебе звільнитися. І плакала твоя черга на квартиру, авто, премії, тощо. Всі це розуміли отож мусили бути покірними рабами.
П.С. Рабство вивітрюється з нас повільно. Ще 7 років блукати пустелею будемо. Ні?

antik
Повідомлень: 123
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Злободенний анекдот часів СРСР:

Повідомлення antik » 14 травня 2024, 12:33

Анекдот про ЗМІ:
Епоха совка. Москва. З трибунМ Мавзолею Чінгісхан, Наполеон та Гітлер спостергають військовий парад.
Чінгісхан: - Якби мені такі танки то я би половину світу завоював...
Гітлер: - А якби я мав таку авіацію...
Наполеон: - Якби мені радянські ЗМІ то ніхто би ніколи не дізнався, що я програв під Втерлоо...
Усіляке друковане видання, виступ на радіо чи ТВ ретельно перевіряла цензура.
Партію можна було тільки вихваляти. Особливо "дорогого и любимого" Леоніда ілліча.
Фільм "Кавказька полонянка" заборонили до показу але все ж випустили на екрани після того як той фільм похвалив Леонід Ілліч. :smoke:
Журналісти їли хліб з компартійної годівниці отож завжди знали що писати та говорити.
Про що це я?
Коли у 1991 Союз "Нерушимий" розвалився то... усі ЗМІ так і залишилися слухняними виконавцями волі тих, хто їх фінансує.
. Коли ж багатолітній політв"язень В,М,Чорновіл висунув свою кандидатуру на пост Президента то... то усі ЗМІ стали його очорнювати а возвеличувати перефарбованого комуняку ЛюМ Кравчука.
От і...
А далі естафетну палочку підхопили інші пристосуванці..
Кого треба того возвеличать, неугодних зачмирять. Класика жанру.
П.С.Зараз у нас модно возвеличувати "Боневтіка", лідера котрий Об"єднав Україну тощо... :secret:

antik
Повідомлень: 123
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Злободенний анекдот часів СРСР:

Повідомлення antik » 14 травня 2024, 19:42

В епоху Брежнєва директор овочебази доручив мені написати щось на злобу дня у стінну газету. Я й написав. (авторучкою кульковою ясна річ)
Володимию Юхимович (комуніст) прочитав й докорив: - Николай, ты здесь чепухи нагородил. Перепиши.
Після розвалу СРСРу один совісний журналіст каявся. - Писав правду - не друкують. А діти ж то їсти хочуть. От я й став писати як того вимагала партія. Далі все пішло на лад...
Василь Рубан у ті часи написав "програму оновленої компартії України". Дав передрукувати на машинці й його праця пішла по руках.
На якомусь етапі та праця потрапила в КДБ. Арешт і... шість років спецпсихлікарні КДБ. :suicide_fool-edit:
Що ж такого крамольного в тій програмі було? А було, що Україна має право на вихід із складу СРСР. :ukraine2:
Гугліть: Василь Рубан "На зворотньому боці від добра".

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1744
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Злободенний анекдот часів СРСР:

Повідомлення Olga » 15 травня 2024, 06:44

теж людина добре пам'ятає СРСР



вважає, що з Ерефією все зараз відбувається схоже

antik
Повідомлень: 123
З нами з: 08 січня 2020, 21:01

Re: Злободенний анекдот часів СРСР:

Повідомлення antik » 17 травня 2024, 11:33

А ось сучасний анекдот:
Вчителька запропонувала учням написати твір на тему "Якби Президентом України став я..."
У тих творах було різне але усі вони закінчувалися однаково: "І фіг би ви мене після всього мною накоєного знайшли..."
:lol: "

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1744
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Злободенний анекдот часів СРСР:

Повідомлення Olga » 17 травня 2024, 15:12

antik писав: А ось сучасний анекдот:
Вчителька запропонувала учням написати твір на тему "Якби Президентом України став я..."
У тих творах було різне але усі вони закінчувалися однаково: "І фіг би ви мене після всього мною накоєного знайшли..."
:lol: "
Дуже розумно. По мотивам "нацарюю сто рублів - і втечу".
Це не про Україну.

Відповісти