Вакарчук і перспектива

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Telecaster » 13 квітня 2018, 18:33

шо знову цю тему тримають
ну твою ж камтугезу...
зря я сам написав тут знову...
тьху
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Telecaster » 13 квітня 2018, 18:34

кому воно наф треба...
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Амосенко Олег » 13 квітня 2018, 18:50

Це смішно. Досить уже Кличка мера.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Фрося » 18 квітня 2018, 20:53


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Фрося » 15 вересня 2018, 15:07




Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Фрося » 15 вересня 2018, 15:19

"Немножко потерпите". Вакарчук рассказал о своем президенстве
12:39, сегодня
Украинский музыкант, лидер "Океана Ельзи" Святослав Вакарчук не ответил прямо, готовится или участвовать в президентских выборах. Об этом артист рассказал на саммите YES-2018, передает "Украинская правда".
"Если вы хотите услышать что-то конкретное - немножко потерпите", - ответил Вакарчук.
При это он отметил, что намерен бороться с коррупцией в стране.

"Я часто слышу от политиков слова о том, что музыканты должны петь, а политикой должны заниматься политики. 27 лет эти политики занимаются политикой. И что мы видим? Что делают политики? Воруют. Переводя на нормальный язык, их лозунг должен быть таким: пусть музыканты поют, а мы будем продолжать воровать. Вы готовы мириться с такой ситуацией? Я не готов. Что мне в такой ситуации остается делать?" - подчеркнул артист.
Вакарчук добавил, что его команда - это люди, которые имеют отвагу и силу.
"Я верю, что лидеры - это важная вещь. Люди - это большая ценность. Но важно, кто стоит за этими людьми. Люди, которые стоят за мной имеют отвагу, силу, которую не остановить. И поверьте, мы не остановимся", - заявил он.
При этом певец отметил, что на посту президента будет все кардинально менять.
"Не важно, кто будет президентом, потому что в этой стране не человек изменит страну, а правила. И я сделаю все, чтобы поменять эти правила. Мы изменим эти правила везде, где нужно их изменить", - резюмировал Вакарчук.
Ранее "Страна" сообщала, что западные СМИ оценивают шансы Вакарчука стать президентом Украины.
Также Вакарчук во время концерта так и не заявил о своем походе на выборы.
https://strana.ua/news/161282-vakarchuk ... orakh.html

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2018, 15:20

Желаю, чтобы все!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2018, 15:22

YES-2018,
О, йа йа, натюрліхь!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2018, 15:25

Вакарчук - припіздент Небесного Ієрусаліма! ПотєрпІтє чи потЕрпите?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Фрося » 15 вересня 2018, 16:33


Зображення
Вакарчук заінтригував словами про президентські амбіції - “Якщо ви хочете почути щось конкретне – трошки потерпіть” https://narodna-pravda.ua/2018/09/15/va ... iyi-video/

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2018, 18:54

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Фрося » 16 вересня 2018, 15:10

Prizrak Opery
@Prizrak_opery
6 ч.6 часов назад
Задача Вакарчука - "откусить" голоса у Тимошенко. После этого его выкинут, как уже использованного

.@s_vakarchuk Вакарчук (на пинчуковской тусовке "Yes") утверждает, что "надо спрашивать простых людей".
Где-то когда-то я это уже слышал - "Почую кожного".

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення M_M » 16 вересня 2018, 15:17

Фрося писав: надо спрашивать простых людей
А спрашивать надо простые вещи. Например, хотите быть здоровыми и богатыми? Или предпочитаете болезни и нищету?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Фрося » 16 вересня 2018, 15:18

Ray
@Ray_net_ua
21 мин.21 минуту назад

Вакарчук-президент будет красивый, хорошо говорящий, спрашивающий "простых людей", развлекающий воров байками про воров, и ничего самостоятельно не решающий. - Известный волонтер про Вакарчука, которого подготовили олигархи для президентства в воюющей стране.
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Фрося » 16 вересня 2018, 15:26

Ray
@Ray_net_ua
6 ч.6 часов назад

Вакарчука олигархи готовят к Президентству в Украине.
Вчера, The New York Times написал статью про него и его политические амбиции.
В соцсети заметно появление ботов Вакарчука утверждающих о его "менеджерских" качествах.
В общем, у олигархов шаблонный пиар для своих марионеток.
Зображення
------------------------------
Соскин считает, что олигархи планируют в 2019 году сделать Вакарчука Президентом Украины. Он устраивает Порошенко, у Вакарчука новая и чистая репутация и высокая поддержка среди украинцев. А Гройсмана сделают лохом и повесят на него все провалы годов реформ и ему придется бежать.
---------------------------------
Украинцы про Вакарчука, как президента Украины
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Фрося » 16 вересня 2018, 17:11

Вакарчука зненавидять, щойно він стане президентом". Західні оглядачі коментують перспективи української зірки
"Принаймні він точне не прагне обібрати країну до нитки" - пише про Вакарчука Джеймс Міллер
Святослав Вакарчук справляє враження кандидата у президенти України. Таку реакцію у колишнього американського посадовця, екс-посла США у Росії Майкла Макфола викликав виступ українського співака у ході міжнародної конференції YES-2018.
Напередодні американське видання The New York Times оприлюднило статтю про Вакарчука.
Про неполітика Вакарчука може точно скзаати одне - він єдиний з присутніх у залі, щодо кого можна бути впевненим - він не прагне обібрати країну до нитки
"Пристрасть та тексти Вакарчука вплинули не лише на юрбу, яка тремтіла і стрибала із захватом та підспівуванням, але і на результат революції. Серед тих, хто зібрався на його концерті на Майдані Незалежності в грудні 2013 року, були десятки тисяч шанувальників, що залишили конкуруючий, проурядовий захід, щоб відвідати його виступ. Ця подія, як багато хто казав у той час, суттєво перемістила симпатії вулиці до опозиції", - відзначає, серед іншого, матеріал.
Промова співака привернула увагу оглядачів, серед яких і колишній посол США у Росії Майкл Макфол, який в останній час привертає найбільше уваги як активний критик адміністрації Дональда Трампа та Кремля.

"Прекрасний виступ Вакарчука. Як на мене, він звучав як кандидат у президенти. Пощастило Україні з багатьма дуже сильними кандидатами у президенти", - твітнув про Вакарчука екс-дипломат.
На виступ Вакрачука (більше про нього можна дізнатись на сайті конференції) звернули увагу й інші оглядачі-міжнародники.

Так, на думку, Леоніда Рагозіна, хоча можлива участь Вакарчука у президентських виборах здається "ковтком свіжого повітря", без відповіді залишаються ключові питання, які і дозволять оцінити його якість:

"За що він, власне, виступає? Чи здібний він лідер? Чи усвідомлює він, що вигравши вибори, стрімко перетвориться на людину, яку всі ненавидять?", - твітує Рагозін.
За інформацією сайту YES, у ході виступу на конференції Вакарчук заявив, що владу в Україні мають взяти в свої руки люди, яким дійсно довіряє суспільство.

Святослав Вакарчук додав, що готовий працювати задля змін у країні. «Я готовий міняти країну. Я не думаю, що «грати в політику» – це хороше формулювання для тих речей, про які ми зараз говоримо. Я вже втомився від цих ігор у політику. Вони вже 27 років цим займаються, і я не хочу, щоб ми «гралися в політику» – хочу, щоб щось робили», – сказав лідер гурту «Океан Ельзи».
Про неполітика Вакарчука може точно сказати одне - він єдиний із присутніх у залі, щодо кого можна бути впевненим - він не прагне обібрати країну до нитки", - твітує Міллер.
https://ukrainian.voanews.com/a/makfol- ... 73215.html

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Vollmer » 16 вересня 2018, 19:43

Замовна лабуда. Славік - один із шабєсгоїв, пєціківських маріонеток. Дріщ - ІІ, рімейк моделі 2004 року. Рябу морду робитимуть, чи так зійде?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Фрося » 16 вересня 2018, 20:48

Зображення
:pop:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Vollmer » 16 вересня 2018, 21:02

Фотошоп Славіка в мундирі від Хьюго Босса буде? Я би подивився.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Вакарчук і перспектива

Повідомлення Pestilence » 16 вересня 2018, 21:18

Будет очень печально если манюпасу снова на уши навешают. А таки навешают. Тому я все ж посматриваю в сторону Италии. Жизнь одна и тратить ее на жизнь под рабиновичами нет никакого желания

Відповісти