Заява ..Олександр Ружанський .

Відповісти
Аватар користувача
ElGuider
Повідомлень: 123
З нами з: 24 березня 2018, 17:01

Заява ..Олександр Ружанський .

Повідомлення ElGuider » 12 квітня 2018, 13:05

ЗАЯВА ОЛЕКСАНДРА РУЖАНСЬКОГО ПРО ВИМУШЕНИЙ ВИЇЗД З УКРАЇНИ У ЗВ'ЯЗКУ З ЗАГРОЗОЮ ЖИТТЮ ВІД АНТИУКРАЇНСЬКОГО ЗЛОЧИННО - КОРУПЦІЙНОГО РЕЖИМУ ПОРОШЕНКА.

Друзі, прошу мене пробачити, якщо зможете, але я змушений терміново покинути Україну у зв'язку з реальною загрозою моєму життю, яка йде від діючої кримінальної влади, її поплічників з кримінальних структур і так званих правоохоронних органів.

Хочу зауважити, що така загроза для мене існувала й існує постійно. І пов'язана вона з моїми публікаціями щодо корупції та іншої злочинної діяльності покидьків при владі і, в першу чергу, вищих посадових осіб ГПУ, включаючи Військову прокуратуру України.

Мабуть всі пам'ятають, що перша моя антикорупційна публікація вийшла 14 грудня 2015 року і стосувалася військового прокурора сил АТО, Костянтина Кулика, який відверто, нахабно і казково збагатився на своїй посаді в зоні АТО в той час, коли українські військові і добровольці сотнями гинули у війні з Росією, а громадяни України віддавали останні копійки на потребу армії і добробатів.

В результаті тієї публікації відносно Кулика НАБУ відкрило кримінальне провадження, яке згодом набуло широкого резонансу. В той же час, за прямою вказівкою Кулика, вже 24.12.2015 р., я був заарештований його підлеглими, мене було побито прямо в ліжку групою захоплення СБУ під час мого затримання у мене вдома і три місяці я провів в СІЗО м. Бахмута по сфальсифікованій Куликом і його шістками проти мене кримінальній справі.
Тобто, як корупційні паскуди розправляються зі своїми викривачами я знаю не з чуток.

Втім, на сьогодні, ситуація для мене стала зовсім критичною у зв'язку з моїми двома журналістськими розслідуваннями.
Перше - щодо афери Луценка і того ж самого Кулика, зі спецконфіскацією $1,5 мільярда “банди Януковича”. Це масштабне шахрайство, яке вже вийшло за межі України і викликало власне розслідування всесвітньо відомого каналу “Аль-Джазіра”, яке тільки підтвердило факт мега афери української влади.

Друге - це моє розслідування розкрадання $100 мільйонів з кредиту Україні від Міжнародного банку реконструкції та розвитку. В цьому злочині замішане, як колишнє, так і діюче керівництво країни. І це, так званий, триваючий злочин, оскільки розпорядник цього кредиту - Укрексімбанк, видав його у 2011 році фіктивним фірмам з ОЗУ відомого, правда, вже мертвого терориста Євгена Жилінв, строком на десять років. Тобто, ці фірми повинні будуть повернути його у 2021 році. Проте, кредитні гроші у повному обсязі зникли, а фірми - боржники, аби сховати кінці епічного злочину у воду, ліквідовані у судовому порядку з шаленими боргами у мільярди гривень. Відмічу, - ліквідовані нещодавно, за часів вже нової, типу, проєвропейської влади. Мабуть, пояснювати, на чиї плечі буде покладений цей розкрадений борг перед МБРР не має сенсу.

Пізніше я зроблю більш детальний допис по цих фактах, а зараз лише зауважу, що при всій юридичній очевидності описаних мною злочинів, керівництво НАБУ, куди на початку цього року я направив відповідні заяви за результатом своїх розслідувань, вирішило увімкнути дурня і грати в політичні ігри прикриваючи дупу Луценка і Ко, а також покриваючи жилінське ОЗУ, яке успішно продовжує свою кримінальну діяльність і обслуговувати фінансові махінації вже нової влади.

До речі, для справки. На рахунку згаданого ОЗУ, вже є одне вбивство (разом з іншими), журналіста - редактора харківської газети “Новый стиль” Василя Климентьєва у серпні 2010 року. Головний і офіційно підозрюваний у цьому злочині - колишній співробітник харківського УБОЗу, Андрій Козар, був важко поранений під час вбивства Євгена Жиліна восени 2016 р., коли разом з останнім вечеряв у підмосковному ресторані “Вєтєрок”.

Можливо, НАБУ і пан Ситник особисто, вважають, що існування і плідна праця ОЗУ Жиліна, яким зараз керує дружок покійного, колишній співробітник СБУ, співзасновник усіх жилінських Оплотів, відвертий сепаратист і, за сумісництвом, добрий товариш Кості Кулика - Андрій Ніконов, то є добра справа і гарний показник боротьби офіційних антикорупціонерів з корупційною злочинністю. Принаймні, незважаючи на наявність наданих мною беззаперечних доказів складу злочину з розкрадання ста мільйонів доларів США державними посадовцями і загальними збитками у 4 мільярди гривень завданих державі цим шахрайством, НАБУ відмовила у відкритті кримінального провадження за моєю заявою. Бо нічого злочинного у викладених мною фактах не побачила.

І мабуть так співпало, що саме в цей час, коли НАБУ відмовилося щось робити за моїми заявами, від своїх конфіденційних джерел, я отримав інформацію про мою можливу ліквідацію, або арешт по новій, сфальсифікованій проти мене справі.

Хоча, знаєте, я в такі співпадіння вже давно не вірю. Не дарма пан Ситник останнім часом довбиться в ясна з покидьком Луценком, якого він вже давно повинен був заарештувати.

Не вірю я в співпадіння і тому, що позавчора до мене додому вже ломилися співробітники СБУ. Нібито, по моїй справі в Краматорському суді. По тій справі, по якій я відмовляюся йти на амністію з причин її явної фальсифікації.
А тепер - увага! Мене звинувачують і нібито хуліганстві. Але, до чого тут СБУ??? Яке відношення Служба безпеки України має звичайного хуліганства??? Навіщо так палитися, ідіоти? Втім, завдяки моєму адвокату Анатолій Тарасенко, борцуни з хуліганством з СБУ вимушені були піти з під дверей моєї квартири і залишити в спокої мою сім'ю.

Проте, в будь-якому разі, сбушники трохи спізнилися. Я залишив межі України і зараз знаходжусь на території однієї з країн Європи, до якої звернувся з проханням політичного притулку про що офіційно всіх і повідомляю.

Хочу ще додати, що мій від’їзд, більшою мірою, пов’язаний з тим, що знаходячись поряд зі своєю сім’єю, я утворював певну загрозу безпеці своїм малим дочкам і своїй дружині. Крім того, думаю, що моїм дітям батько потрібен живий та здоровий.

Це було вкрай важке рішення, друзі, але абсолютно виважене.

Запевняю, що знаходячись у небезпеці я буду продовжувати свою діяльність по викриттю злочинців при владі в Україні і докладати всіх зусиль, аби донести свою інформацію до відповідних міжнародних установ.

І останнє. Якщо хтось захоче і, головне, буде мати можливість трохи підтримати мою сім’ю, ось картка Приват моєї дружини :

5168 7426 0483 5839 Ружанська Марина.

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: Заява ..Олександр Ружанський .

Повідомлення Тетяна_Д » 12 квітня 2018, 13:13

педрокодлу життєво необхідна війна, яка тривала би якомога довше

Крам
Повідомлень: 156
З нами з: 22 березня 2018, 21:09

Re: Заява ..Олександр Ружанський .

Повідомлення Крам » 12 квітня 2018, 21:20

Гарний хлопець. Дуже розумний та кусачий. Доречі до війни був прокурором, пішов до нацгвардії добровольцем. У Краматорську побився з сепарами, за що його ї прихватили прокурорські коли він почав їх у ФБ гамселити.

Відповісти