Оніщенко

Відповісти
Аватар користувача
Булава
Повідомлень: 114
З нами з: 02 квітня 2018, 08:14

Оніщенко

Повідомлення Булава » 14 квітня 2018, 12:20

Юрій Гудименко
16 хв ·
Один из моих любимых персонажей украинского политического борделя – это, конечно, Александр Онищенко (урожденный Кадыров, фамилию поменял потом. И нет, это не шутка.) Головокружительная карьера от нардепа «Партии регионов», организатора одной из самых крупных газовых схем в истории Украины и места в списке Forbes до члена партии «5.10» и иконы зрадофилов (он ведь «передал спецслужбам США доказательства преступлений Порошенко»!).
(Ну и грех не вспомнить знаменитую фотографию уже сбежавшего за границу Онищенко с Коломойским и Крюковой, которая главред «Страна.юа». Грех не вспомнить, вот и вспомнил.)
А теперь мальчик Саша ещё и писатель. И в книжке своей он жжёт так, что мало не покажется. Особо вылизывает мальчик Саша новоиспечённого топ-блогера Юлию Владимировну Тимошенко. Всесторонне облизывает, я бы сказал.
По ходу, номер 1 списка БЮТ на следующих выборах уже определился. Надя Савченко, прости. Саша лучше.
Коломойский и Крюкова подтвердят.
Зображення
Квадратіш, практіш, гут

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Оніщенко

Повідомлення costashu » 14 квітня 2018, 12:25

Булава писав: Головокружительная карьера от нардепа «Партии регионов»
иинфа для гудименко -
https://uk.wikipedia.org/wiki/Порошенко ... лексійович

1998 року Порошенко став членом партії СДПУ(о), її тоді ж очолив Віктор Медведчук.[32]

На виборах 1998 мав № 11 у партійному списку партії. Однак мандат здобув за мажоритарним округом № 12. Входив у парламентську фракцію об'єднаних соціал-демократів, був обраний членом Політбюро СДПУ(о).

На початку 2000 залишив СДПУ(о) і створив фракцію Солідарність, згодом — однойменну партію. Остання восени того року ввійшла до Партії регіонального відродження «Трудова солідарність України» (згодом — Партія регіонів). Порошенко став співголовою утвореної партії, у березні 2001 року — заступником голови, через півроку залишив партію.
ХЖВСУ

Аватар користувача
OldBoy
Повідомлень: 1306
З нами з: 22 березня 2018, 17:11
Звідки: Полтава

Re: Оніщенко

Повідомлення OldBoy » 14 квітня 2018, 12:28

так що, бреше Онищенко?

а то виходить що депутатом його зробив Порошенко.
А пресувати його почали не тому, що пжити по-новому, а просто тому, що він двурушничав, втіхаря ще і Юльці башляв.

може таке бути?

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Оніщенко

Повідомлення asmodey » 14 квітня 2018, 12:30

от бля, надеялся хоть один пост квадратиша без юльки прочесть.. но видать не судьба. :lol:

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Оніщенко

Повідомлення costashu » 14 квітня 2018, 12:32

Плівки Онищенка рік по тому. Про що говорили президент і бізнесмен на Банковій? https://www.pravda.com.ua/articles/2017/12/14/7165467/ Четвер, 14 грудня 2017
ХЖВСУ

Аватар користувача
Булава
Повідомлень: 114
З нами з: 02 квітня 2018, 08:14

Re: Оніщенко

Повідомлення Булава » 14 квітня 2018, 12:35

Слухайте, ну з Порохом все давно зрозуміло він такий-сякий розтакий! Я з вами навіть не сперечаюся останнім часом на цю тему, бо немає сенсу.
Але ж Юля не така! :lol:
Ви ж точно знаєте, шо не така!
То розкажіть і іншим! А ви мені знов про Пороха.
Квадратіш, практіш, гут

Аватар користувача
slit_ok
Повідомлень: 870
З нами з: 23 березня 2018, 19:52

Re: Оніщенко

Повідомлення slit_ok » 14 квітня 2018, 12:35

яка мєлочь:
однопартієць з медведчуком, співзасновник пр, міністр у яника...

тут юу-у-у-улясука постійно...

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Оніщенко

Повідомлення asmodey » 14 квітня 2018, 12:38

Булава писав: Слухайте, ну з Порохом все давно зрозуміло він такий-сякий розтакий! Я з вами навіть не сперечаюся останнім часом на цю тему, бо немає сенсу.
Але ж Юля не така! :lol:
Ви ж точно знаєте, шо не така!
То розкажіть і іншим! А ви мені знов про Пороха.
ты не туда попал. тут нет юлькоебнутых. за этим на швайкДД, фап и прочее. там с именем этим ложатся, и с именем этим встают..там ты всласть наговоришься о юльке. :lol:

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Оніщенко

Повідомлення costashu » 14 квітня 2018, 12:39

Плівки Онищенка: нардеп вперше включив запис розмови з Порошенком https://glavcom.ua/news/plivki-onishche ... 82051.html 19 Березня 2018
ХЖВСУ

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Оніщенко

Повідомлення oven » 14 квітня 2018, 12:41

Булава писав: Слухайте, ну з Порохом все давно зрозуміло він такий-сякий розтакий! Я з вами навіть не сперечаюся останнім часом на цю тему, бо немає сенсу.
Але ж Юля не така! :lol:
Ви ж точно знаєте, шо не така!
То розкажіть і іншим! А ви мені знов про Пороха.
яка - не така?
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
OldBoy
Повідомлень: 1306
З нами з: 22 березня 2018, 17:11
Звідки: Полтава

Re: Оніщенко

Повідомлення OldBoy » 14 квітня 2018, 12:48

Булава писав: Слухайте, ну з Порохом все давно зрозуміло він такий-сякий розтакий!
а чого ж ти за нього голосуватимеш, раз він розтакий?

Аватар користувача
Булава
Повідомлень: 114
З нами з: 02 квітня 2018, 08:14

Re: Оніщенко

Повідомлення Булава » 14 квітня 2018, 12:49

OldBoy писав: а чого ж ти за нього голосуватимеш, раз він розтакий?
Бо не бачу альтернативи!
Квадратіш, практіш, гут

Аватар користувача
Булава
Повідомлень: 114
З нами з: 02 квітня 2018, 08:14

Re: Оніщенко

Повідомлення Булава » 14 квітня 2018, 12:50

oven писав:
Булава писав: Слухайте, ну з Порохом все давно зрозуміло він такий-сякий розтакий! Я з вами навіть не сперечаюся останнім часом на цю тему, бо немає сенсу.
Але ж Юля не така! :lol:
Ви ж точно знаєте, шо не така!
То розкажіть і іншим! А ви мені знов про Пороха.
яка - не така?
Не така як Порох!
Квадратіш, практіш, гут

Аватар користувача
OldBoy
Повідомлень: 1306
З нами з: 22 березня 2018, 17:11
Звідки: Полтава

Re: Оніщенко

Повідомлення OldBoy » 14 квітня 2018, 12:55

Булава писав: Бо не бачу альтернативи!
не бачиш альтернативи розтакому? :shock:
шоб ти побачив альтернативу, кандидат має бути іще гірший ніж Порошенко, ти мазохіст?

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Оніщенко

Повідомлення costashu » 14 квітня 2018, 13:00

Полный текст интервью Александра Онищенко телеканалу NewsOne https://strana.ua/articles/interview/12 ... enko-.html 5 марта 2018

— Вас знают вас как человека, который бросил вызов президенту и чуть ли не объявил войну. Это достаточно смелое решение, пойти с на тропу войны с человеком "номер один" в стране. Почему вы приняли такое решение? После чего?

— В первую очередь я хотел показать, что человек, который управляет страной это как бы не тот человек, которому народ доверил свои 55 процентов при голосовании. Все пропрезидентские СМИ (а их у нас практически 90 процентов) рассказывают, что Порошенко — единственный хороший президент, что нет ему альтернативы. Единственный человек, кому мы должны доверять, за кого должны голосовать и кого поддерживать. А все, что он говорит, это буквально правда. Все же, кто говорят против него, они «рука Кремля», «госизменник», «преступник». То есть альтернатив ему нет.
ХЖВСУ

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Оніщенко

Повідомлення costashu » 14 квітня 2018, 13:06

costashu писав: Полный текст интервью Александра Онищенко телеканалу NewsOne https://strana.ua/articles/interview/12 ... enko-.html 5 марта 2018
— Я хочу анонсировать. Я написал книгу, где описал всю свою ситуацию. В нашей стране порохоботы вливают народу в уши, что нет альтернативы Порошенко, что это человек, на которого надо делать ставку. Он открыл безвиз, он воюет с Россией, но никто не говорит об отрицитальных чертах этого человека. Его хотят показать только в хорошем ракурсе. Я был рядом с этим человеком более двух лет. И я хотел показать и рассказать в действительности о его сущности. Чтобы люди Украины узнали его сущность, его алчность, что это за человек. И эта книга в дальнейшем поможет людям определиться с выбором, который они будут совершать в будущем на тех же выборах президента и ВР.
ХЖВСУ

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Оніщенко

Повідомлення asmodey » 14 квітня 2018, 13:16

забрэхався квадратиш по самые гут. :drag:

Аватар користувача
Булава
Повідомлень: 114
З нами з: 02 квітня 2018, 08:14

Re: Оніщенко

Повідомлення Булава » 14 квітня 2018, 14:15

OldBoy писав: не бачиш альтернативи розтакому?
шоб ти побачив альтернативу, кандидат має бути іще гірший ніж Порошенко, ти мазохіст?
Ну, добре. Ти бачиш в якості альтернативи Юлю. Я - ні.
Викреслюємо Юлю. Порадь за кого мені голосувати.
Квадратіш, практіш, гут

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Оніщенко

Повідомлення costashu » 14 квітня 2018, 14:31

Булава писав: Викреслюємо
вычеркиваешь
ХЖВСУ

Аватар користувача
OldBoy
Повідомлень: 1306
З нами з: 22 березня 2018, 17:11
Звідки: Полтава

Re: Оніщенко

Повідомлення OldBoy » 14 квітня 2018, 14:40

Булава писав: Викреслюємо Юлю. Порадь за кого мені голосувати.
за Садового

Відповісти