Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2020, 13:00

главспец писав:
Sintez писав: Так точно. І з точки зору так званої "науки" всьо правильно!
не только науки. И если по-честному уплатить налог на прибыль, то на собственный самолёт не хватит!
А "по чесному" - це як? Цифри якісь є? Напримєр, якщо протягти через ВР і преза "закон" про "нульове оподаткування" - це як буде - "по-чесному"? Саме так, до речі, свого часу Чу-Чмо протягнуло "експеримент" у металургії, для Піні й Ахмєтки, прихватищувавших вищезгадану металургію... Пам'ятаєш? Десь 2000-й рік.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2020, 13:04

главспец писав:
Sintez писав: А ти хто?
От бачиш, ти навіть не можеш відповісти на таке просте питання... Про які "права" тоді мова? Ти сам написав - не перечити, начальству "згори" видніше. Які тоді у тебе претензії? Воно вирішує у тому числі й де тобі жити...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Vollmer » 29 червня 2020, 13:08

Панове !!!
Недисциплінованість - це жахлива річ !!!
Я би попросив, повернутися, від срачу, до освіти.................
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення главспец » 29 червня 2020, 13:12

Sintez писав: От бачиш, ти навіть не можеш відповісти на таке просте питання... Про які "права" тоді мова? Ти сам написав - не перечити, начальству "згори" видніше. Які тоді у тебе претензії? Воно вирішує у тому числі й де тобі жити...
я не писал «не перечити, начальству», а право жить и работать, там где хочешь (при условии, что там не возражают) - элементарный минимум, которого не было в совке. Помнишь «прописку»? И никто не роптал. Зато выкручивались, как могли.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення главспец » 29 червня 2020, 13:17

Sintez писав: А "по чесному" - це як? Цифри якісь є?
это просто: не завышать искусственно валовые затраты для снижения облагаемой прибыли и, соответственно, налоговых платежей.
Спроси у любого бухгалтерёнка.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2020, 13:23

Vollmer писав: Панове !!!
Недисциплінованість - це жахлива річ !!!
Я би попросив, повернутися, від срачу, до освіти.................
А де срач?

До речі, сама нинішня система "освіти" заточена якраз саме на розпалювання срачу. Між вчителями, між вчителями й учнями, проміж учнів... Нічого корисного не виходить, але матрична мантра про "корисність конкуренції" панує й рулює, а "колективізм" безоглядно викинули на смітник, наплювавши таким чином на народну мудрість.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2020, 13:26

главспец писав:
Sintez писав: От бачиш, ти навіть не можеш відповісти на таке просте питання... Про які "права" тоді мова? Ти сам написав - не перечити, начальству "згори" видніше. Які тоді у тебе претензії? Воно вирішує у тому числі й де тобі жити...
я не писал «не перечити, начальству», а право жить и работать, там где хочешь (при условии, что там не возражают) - элементарный минимум, которого не было в совке. Помнишь «прописку»? И никто не роптал. Зато выкручивались, как могли.
Це право - невід'ємне право людини. Але, напримєр, у гражданіна в поточній системі такого права вже немає... Як і решти прав. Я сам лише недавно на це наткнувся. А виявляєцця, людиною бути не так просто, часто навіть смертельно небезпечно...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2020, 13:29

главспец писав:
Sintez писав: А "по чесному" - це як? Цифри якісь є?
это просто: не завышать искусственно валовые затраты для снижения облагаемой прибыли и, соответственно, налоговых платежей.
Спроси у любого бухгалтерёнка.
А хто встановлює самі норми тих платежів і на основі чого? Чому у одній країні норми одні, а в іншій - інші? Ну, без "штучного завищення".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення главспец » 29 червня 2020, 13:36

Sintez писав:
главспец писав: я не писал «не перечити, начальству», а право жить и работать, там где хочешь (при условии, что там не возражают) - элементарный минимум, которого не было в совке. Помнишь «прописку»? И никто не роптал. Зато выкручивались, как могли.
Це право - невід'ємне право людини. Але, напримєр, у гражданіна в поточній системі такого права вже немає... Як і решти прав. Я сам лише недавно на це наткнувся. А виявляєцця, людиною бути не так просто, часто навіть смертельно небезпечно...
это как? Граница на замке?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення главспец » 29 червня 2020, 13:39

Sintez писав:
главспец писав: это просто: не завышать искусственно валовые затраты для снижения облагаемой прибыли и, соответственно, налоговых платежей.
Спроси у любого бухгалтерёнка.
А хто встановлює самі норми тих платежів і на основі чого? Чому у одній країні норми одні, а в іншій - інші? Ну, без "штучного завищення".
ты чего? Налоговый кодекс. Не нравится - регистрируй офшор.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Vollmer » 29 червня 2020, 13:59

Sintez писав:
Vollmer писав: Панове !!!
Недисциплінованість - це жахлива річ !!!
Я би попросив, повернутися, від срачу, до освіти.................
А де срач?

До речі, сама нинішня система "освіти" заточена якраз саме на розпалювання срачу. Між вчителями, між вчителями й учнями, проміж учнів... Нічого корисного не виходить, але матрична мантра про "корисність конкуренції" панує й рулює, а "колективізм" безоглядно викинули на смітник, наплювавши таким чином на народну мудрість.

Тому, що втрачено ціль. Не зформульовано задачу.
Тому, що ціль "вкрасти" - не піднімеш на прапор.
Можна розповідати, про "армовіру", але, коли практика виглядає, все одно, як "вкрасти", то це гасло - одноразове.
Справа, навіть, не в народній мудрості, а в людській природі, як суспільної тварини.
Людина має комфортно жити, у спільноті собі подібних, організувавши побут, і взагалі, ойкономію, на власний смак.
Інакше - буде страждати.
Всяка "конкуренція" - то вже двома поверхами нижче.
Але, хто у нас зараз думає, про подібну ієрархію ??? Хто, хоча би, розуміє її необхідність ???
Для цього потрібні націоналісти, справжні, не карикатурні, не шоколадні, без істерики, без агентурних хвостів.
Зауважте - все, що схоже на таких людей, старанно і методично винищується, вибивається, видаляється з парламенту, і з політикуму, взагалі. І робить це, якась, "невидима рука". Останні 6 років - інтенсивно.
Тобто, наше суспільство - спеціально форматують, під чужинське управління, під колоніальну свідомість.

І що, хтось із політиків цьому противиться, говорить про це ???
Всі спостерігають тріпи бубочькі, всі розуміють, що відбувається, але дискусія не виходить за межі спроб, визначити, що це ??? Трава? Порошок? Чи, вже - "хмурий"?
Навіть, ніхто не хоче взяти за шкварник балакуна Пальчевського, і всю його клініку, щоби вони пояснили, як "робили аналізи", і що, взагалі, відбувається ??? Хай би, пояснив, а то, всім цікаво, і незрозуміло.
Пєціка, теж, зловити, коли тверезий, і спитати, що там, із "аналізами", як він зіграв, у піддавки ???
Вся країна, обезголовлена, котиться в жопу, розпадаючись на шматки, приватизовані, просто на льоту, опридільонними пацанами, і - тиша...........

Це, канєшно, ціна, справжня, нашій "освіті", і найперше - "гуманітарній".
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13663
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення M_M » 29 червня 2020, 16:20

Sintez писав: Я не питаю, скільки відповідей може бути, я питаю ВАШУ точку зору. Якщо їх теж кілька, тоді це не до мене. А якщо таки одна - то прошу.
Отже, корейців політика і економіка цікавлять, чи ні? І з Вашої точки зору, так і має бути в щасливій країні?
Поки що викручуєтесь Ви, черговий раз ігноруючи пряме запитання. Про МОЮ точку зору у Вашому запитанні не було ані слова. Але оскільки це питання є одним з ключових в філософії, то знаю декілька версій відповіді. Моя особиста версія - неможливість єдиної вірної відповіді на це питання. Можна тільки визначити гірше чи краще для певного індивідууму чи групи населення зі спільними інтересами щодо питання.

Щодо корейців, що мешкають на півдні півострова, вони у більшості політично активні. І уважно слідкують за діями керманичів. Тому керманичі там дуже обережні. Замість витрачання часу на одиночні чи групові пікети там популярні листівки, що мешканці носять по дорозі на роботу чи ще кудись. Тому там необов'язкоао проводити якісь опитування, достатньо вийти на вулицю,та подивитись на ці папірці, зазвичай приліплені до головних уборів, щоб було видно щонайдалі. Такий спосіб значно зменшує можливість маніпулювання статистикою.

То у яких країнах Ви побували? (спроба номер три)

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Нечай » 30 червня 2020, 01:05

Sintez писав:
Нечай писав:
СпойлерРозкрити
Почему фантазии? Варианты были. С токи зрения экономики, у СССР шансов было больше, чем у Китая, у нас всё было лучше: и экономика, и образование. и медицина, они в ватниках ходили, когда СССР спутники запускал. Но тут сказались другие факторы и главный из них-усталость народа. СССР совершил невозможное-прыжок из феодализма в социализм и, образно говоря, надорвался. Из истории известно, что после таких прыжков всегда следуют откаты. Возьмём ту же компартию, которая потеряла в войне 40% своего довоенного состава. И гибли, как водится, лучшие. Им на смену приходили люди, вступившие в партию на фронте, в честности и порядочности которых никто не сомневается-коммунистов немцы в плен не брали. Но у них не было необходимого образования, они практически не знали теории марксизма-ленинизма, поэтому слабо представляли себе будущее развитие страны. К тому же страна достигла тогда такого уровня, когда всем стало понятно, что марксистские догмы уже не работают. Нужна была новая теория, разработкой которой и собирался заняться Сталин после своего ухода на пенсию. Но его убрали, к власти пришли троцкисты и идиоты в одном флаконе в лице Хрущова ну а дальнейшее всем известно.


Марксизм ніколи й не був придатною до вжитку на практиці теорією. Так і задумано. І Ленін, і Сталін борсалися у ньому, як у липкій павутині, намагаючись приліпити до реальності. Результат передбачуваний.
Шкода, що ви так нічого й не зрозуміли. А я ж вам казав-починайте з азів. Ви не послухали, тому й продовжуєте писати дурниці.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення главспец » 30 червня 2020, 08:25

Нечай писав: К тому же страна достигла тогда такого уровня, когда всем стало понятно, что марксистские догмы уже не работают.
повторю свой вопрос: а когда и где эти догмы ещё работали, можете обозначить исторический период?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 02 липня 2020, 15:19

главспец писав:
Sintez писав: А хто встановлює самі норми тих платежів і на основі чого? Чому у одній країні норми одні, а в іншій - інші? Ну, без "штучного завищення".
ты чего? Налоговый кодекс. Не нравится - регистрируй офшор.
Кодекс - не "хто". Не прикидуйся дурнішим, аніж є.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 02 липня 2020, 15:24

Нечай писав:
Sintez писав:

Марксизм ніколи й не був придатною до вжитку на практиці теорією. Так і задумано. І Ленін, і Сталін борсалися у ньому, як у липкій павутині, намагаючись приліпити до реальності. Результат передбачуваний.
Шкода, що ви так нічого й не зрозуміли. А я ж вам казав-починайте з азів. Ви не послухали, тому й продовжуєте писати дурниці.
Приєднуюся до питання Спєца. Де працювала в реалі "теорія"? Чому прелсєдатєлі колгоспів-"мільйонерів" постійно мали перспективу втрапити до тюрми?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Нечай » 02 липня 2020, 21:51

Sintez писав:
Нечай писав:
Шкода, що ви так нічого й не зрозуміли. А я ж вам казав-починайте з азів. Ви не послухали, тому й продовжуєте писати дурниці.
Приєднуюся до питання Спєца. Де працювала в реалі "теорія"? Чому прелсєдатєлі колгоспів-"мільйонерів" постійно мали перспективу втрапити до тюрми?
Я з главспєцом не спілкуюсь. Не тому, що принциповий. просто шкода часу. Він дуркує, а мені придурочних і на роботі вистачає. І на хєра мені ваші председатєлі? Я ж вам уже казав-ви схожі на учня, який розповідає про вищу математику, не вивчивши ази звичайної. Звідси й дурниці тіпа
І Ленін, і Сталін борсалися у ньому, як у липкій павутині, намагаючись приліпити до реальності.
Тому я й казав, щоб ви прочитали роботу Леніна про продналог, яка, до речі, невеличка. Бо прочитавши її, ви б такого не написали. Пишу я це вам не для того, шоб вум показать, а тому, що весь світ стоїть наканунє грандіозного шухера і чим більше людей в час "ч" знатимуть, що їм робитти, тим кращі в людства будуть перспективи. Бо якщо леніних і сталіних зараз немає. то надія хіба що на сінтезів. Але, як бачимо, сінтези теж не при дєлах...
Востаннє редагувалось 02 липня 2020, 23:25 користувачем Нечай, всього редагувалось 1 раз.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення главспец » 02 липня 2020, 22:12

Sintez писав:
главспец писав: ты чего? Налоговый кодекс. Не нравится - регистрируй офшор.
Кодекс - не "хто". Не прикидуйся дурнішим, аніж є.
не хами, убогий. Тебя в бурсе не научили элементарной культуре общения? А в семье?
Что касается кодекса, то тебя устроит версия принятия оного под нажимом «свитовои закулиски»? Очень удобная позиция...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення главспец » 02 липня 2020, 22:14

Нечай писав: Я з главспєцом не спілкуюсь. Не тому, що принциповий. просто шкода часу.
и это правильно! Будучи несколько раз «макнутым», более не хочется обтекать, не?
п.с. может вспомним Ваше: % зк от населения в сталинском совке и нынешней Украине, либо « частичную пропажу мед.документов из истории болезни т.Сталина», в связи с «отравлением инсультом»?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Фрося » 04 липня 2020, 11:17


Відповісти