Катастрофа освіти, куди ми котимося?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення главспец » 29 червня 2020, 10:00

Sintez писав:
главспец писав: рассмотрим вариант: я купил за 5, и тупо перепродал за 7, прямо со склада производителя, тогда как?
Ти проізвьол "додану вартість"! :lol: :king:
точно! Как ЕЭСУ с туркменским газом, помнишь?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення M_M » 29 червня 2020, 10:07

Sintez писав: Резинка від трусів теж відома кожному будівельникові. Але їм у голову не прийде застосовувати її замість рулетки.
Так, не кожен будівельник знає про можливисть використання резинки ввд трусів у якості інструмента. Хоча за умови гарної освіти інструмент дуже корисний. Але кожен будівельник має отримати у работодавця потрібний інструмент. І існування інсрументу аж ніяк не залежить від знань будівельника. Він може бути, наприклад, єретиком, та вважати інструменти зайвими. Або незрозумілими. Або жидівськими витворами. В усіх цих випадках будівельник буде працювати без інструменту. А роботодовець, побачивши це неподобство, скоріше за все застосує соціальний ліфт.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення M_M » 29 червня 2020, 10:13

Sintez писав:
M_M писав: Цікаво, скільки країн світу Ви бачили на власні очі? І які саме?

І скільки "місцевих Адіків" Вам відомо?
Адіки з'являюцця по мірі потреби. Будь-де. Мілошевич. Моторола. Репер який-небуть...
Оце намагаюсь собі уявити, як Моторола масово звільняє вчених з Англії, Франції, США... регочу... :lol:

То у яких країнах Ви побували?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Vollmer » 29 червня 2020, 10:19

M_M писав: ....................................................................................................................................................................
Оце намагаюсь собі уявити, як Моторола масово звільняє вчених з Англії, Франції, США... регочу... :lol:

То у яких країнах Ви побували?

На Таїті................ :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2020, 10:27

M_M писав: Що їх цікавить, коли вони влаштовують бунти та демонстрації. Чи цікавить їх політика та економіка взагалі.
А що, в "щасливій" країні бувають бунти?!. :1: Ну якщо бувають, то мабуть-таки їх цікавить політика...

А як воно має бути, в ідеалі?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення главспец » 29 червня 2020, 10:28

M_M писав: То у яких країнах Ви побували?
некорректно задавать такой вопрос персонажу, который свободно оперирует глобально-планетарными понятиями...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення M_M » 29 червня 2020, 10:34

главспец писав: некорректно задавать такой вопрос персонажу, который свободно оперирует глобально-планетарными понятиями...
Тут, думаю, надо принимать в расчет склонность персонажа к неверию в то, что не видел собственными глазами.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення главспец » 29 червня 2020, 10:39

M_M писав:
главспец писав: некорректно задавать такой вопрос персонажу, который свободно оперирует глобально-планетарными понятиями...
Тут, думаю, надо принимать в расчет склонность персонажа к неверию в то, что не видел собственными глазами.
я тоже не верю в «свитову закулису»! И в поголовную упр.грамоту, по КОБе...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення M_M » 29 червня 2020, 10:43

Sintez писав: А як воно має бути, в ідеалі?
Це "просте" питання має багато відповідей. Навіть у вузькоокреслених теренах сталіністів дуже різні погляди на "ідеал". Хоча усереднений сталініст завжди бачить себе управлінцем, і ніколи прибиральником.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2020, 12:11

главспец писав:
Sintez писав: Брежнєвські бамажки? Окрім ритуальних фраз, вони мали й практичний сенс.
а какой? Скажу тебе по секрету, даже партфункционеры не искали в этих сакральных выступлениях глубокого смысла. Подходящую цитату - да.
Типа, как сказал т.генсек в своём выступлении ...., поэтому, мы все, как один должны... и т.д.
п.с.
всё сакральное, доступное для аппарата, было в инф.бюллетене ЦК, таком ежеквартальном журнальчике, доставляемом фельдъегерем, и хранившемся в секретке. Занимательное было чтиво! Без права пересказа.
Ну це і є психтроцкізм у практично еталонному вигляді. Який, до речі, нікудисінько не подівся, й тепер ми спостерігаємо його у виконанні нрвого покоління "елітних" вилупків.

Ну і, поясни мені, ви, "посвящьонниє", не розуміли, чим все це закінчицця? Чи були твердо, з/бетонно впевпені, що особисто вас і ваших нащалків воно не зачепить ніколи, во вєки віків, бо ви з іншого тіста й взагалі з іншої планети? Те, що на "несвоїх" вам було наср@ть, уже очевидно й пояснення не вимагає.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення главспец » 29 червня 2020, 12:19

Sintez писав: Ну і, поясни мені, ви, "посвящьонниє", не розуміли, чим все це закінчицця? Чи були твердо, з/бетонно впевпені, що особисто вас і ваших нащалків воно не зачепить ніколи, во вєки віків, бо ви з іншого тіста й взагалі з іншої планети? Те, що на "несвоїх" вам було наср@ть, уже очевидно й пояснення не вимагає.
заводы работали, колхозы колхозили, и я лично верил, что главное - крепить оборонку, а стиралки с микроволновками - это потом.
Задачи, спущенные из центра, вообще, не обсуждались! Не было такого механизма. Состоялся пленум ЦК? Значит, мы срочно клепаем «план мероприяий по выполнению исторических решений очередного...»
У тебя было не так? Ты лично выходил с протестами?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2020, 12:28

M_M писав:
Sintez писав: Лурка - кацапський ресурс?
До чого тут якась лурка?
Ви й самі визнали використання брудної лайки. Це навіть може стати початком відмови від використання брудних слів взагалі. Бо вони гірше за алкоголь, тютюн та наркотики.
М_М, якщо Ви не хочете, щоб я звертався так же, як напримєр, Нечай, то зав'язуйте із цією куйнею. Я ці катехізісні штучки чудово знаю, так що можете їх собі заткнути куди хочете. Я таких блюстітєлєй і радєтєлєй уже бачив вагон і маленьку тєлєжку. Тож слова подібні я припиню вживати тоді, коли знике те, що ними описано, а зникне воно ой як не скоро, очевидно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2020, 12:29

главспец писав:
Sintez писав: Тому що лише тут вони є корінним народом, котрий має всі права корінного народу. А у чужих країнах вони ніхто, мігранти, звати їх ніяк, і місцеві, із приходом місцевого Адіка, поставлять їх раком льогко, й до речі цілком по праву того ж корінного народу. Окрім США й Ізраїлю, але сумніваюся, що "щастя" - це спати із автоматом під подушкою.
логично! Теперь я понимаю, почему из совка не выпускали - ради нашего же блага. Ну, и Родине какая-никакая, а польза.
п.с.
видишь ли, а я хочу иметь право и реальну возможность жить там, где мне нравится
А ти хто?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2020, 12:31

главспец писав:
Sintez писав: Ти проізвьол "додану вартість"! :lol: :king:
точно! Как ЕЭСУ с туркменским газом, помнишь?
Так точно. І з точки зору так званої "науки" всьо правильно!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2020, 12:32

M_M писав:
Sintez писав: Резинка від трусів теж відома кожному будівельникові. Але їм у голову не прийде застосовувати її замість рулетки.
Так, не кожен будівельник знає про можливисть використання резинки ввд трусів у якості інструмента. Хоча за умови гарної освіти інструмент дуже корисний. Але кожен будівельник має отримати у работодавця потрібний інструмент. І існування інсрументу аж ніяк не залежить від знань будівельника. Він може бути, наприклад, єретиком, та вважати інструменти зайвими. Або незрозумілими. Або жидівськими витворами. В усіх цих випадках будівельник буде працювати без інструменту. А роботодовець, побачивши це неподобство, скоріше за все застосує соціальний ліфт.
Ух ти, оце понесло!..
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2020, 12:34

M_M писав:
Sintez писав: Адіки з'являюцця по мірі потреби. Будь-де. Мілошевич. Моторола. Репер який-небуть...
Оце намагаюсь собі уявити, як Моторола масово звільняє вчених з Англії, Франції, США... регочу... :lol:

То у яких країнах Ви побували?
Моторола ставить на коліна піндосських мусорів. Уже. Вчьоні йому поки що до лампочьки.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення главспец » 29 червня 2020, 12:36

Sintez писав:
главспец писав:

точно! Как ЕЭСУ с туркменским газом, помнишь?
Так точно. І з точки зору так званої "науки" всьо правильно!
не только науки. И если по-честному уплатить налог на прибыль, то на собственный самолёт не хватит!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення главспец » 29 червня 2020, 12:37

Sintez писав:
главспец писав:

логично! Теперь я понимаю, почему из совка не выпускали - ради нашего же блага. Ну, и Родине какая-никакая, а польза.
п.с.
видишь ли, а я хочу иметь право и реальну возможность жить там, где мне нравится
А ти хто?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2020, 12:45

M_M писав:
Sintez писав: А як воно має бути, в ідеалі?
Це "просте" питання має багато відповідей. Навіть у вузькоокреслених теренах сталіністів дуже різні погляди на "ідеал". Хоча усереднений сталініст завжди бачить себе управлінцем, і ніколи прибиральником.
Не викручуйтеся й не прикидайтеся, що питання не зрозуміли. Повна цитата:
Sintez писав:
M_M писав: Що їх цікавить, коли вони влаштовують бунти та демонстрації. Чи цікавить їх політика та економіка взагалі.
А що, в "щасливій" країні бувають бунти?!. :1: Ну якщо бувають, то мабуть-таки їх цікавить політика...

А як воно має бути, в ідеалі?
Я не питаю, скільки відповідей може бути, я питаю ВАШУ точку зору. Якщо їх теж кілька, тоді це не до мене. А якщо таки одна - то прошу.
Отже, корейців політика і економіка цікавлять, чи ні? І з Вашої точки зору, так і має бути в щасливій країні?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2020, 12:55

главспец писав:
Sintez писав: Ну і, поясни мені, ви, "посвящьонниє", не розуміли, чим все це закінчицця? Чи були твердо, з/бетонно впевпені, що особисто вас і ваших нащалків воно не зачепить ніколи, во вєки віків, бо ви з іншого тіста й взагалі з іншої планети? Те, що на "несвоїх" вам було наср@ть, уже очевидно й пояснення не вимагає.
заводы работали, колхозы колхозили, и я лично верил, что главное - крепить оборонку, а стиралки с микроволновками - это потом.
Задачи, спущенные из центра, вообще, не обсуждались! Не было такого механизма. Состоялся пленум ЦК? Значит, мы срочно клепаем «план мероприяий по выполнению исторических решений очередного...»
У тебя было не так? Ты лично выходил с протестами?
У мене... Принаймні із першої розмови із нині покійним уже татом про "комунізм" я зрозумів ще тоді дитячим розумом, що нічого з того путнього не вийде. Ні, я не виходив із протестами, толку із того ніякого б не було. Я ж не дурень, як дехто, щоб бомби у мавзолеї тягти, заробляючи зірочку на погон літьохі-КДБшнику. Але у праві бачити правду й говорити її собі й близьким, або отут писати, я не відмовляв собі. Хоча й не "геройствував" ніколи, Все має бути в міру...

Але хто я - пилинка в складках Битія... Тут же мова про речі системні, у першу чергу ті, котрі приводять весь час до ж@пи. Тут моя роль здебільшого як у того будильника - не давати спати. Бо вже дофіга чого проспали.
Востаннє редагувалось 29 червня 2020, 13:06 користувачем Sintez, всього редагувалось 1 раз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти