Катастрофа освіти, куди ми котимося?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення главспец » 29 червня 2021, 13:24

Mack Mack писав:
главспец писав: Но я о другом, госсимвол должен быть предметом уважения, а не фан.поклонения.
Приклади є? Бажано з перекладом? :lol:
СпойлерРозкрити
Боже, милостиву Королеву бережи,
Продовж її величаві дні,
Боже, Королеву бережи.
Дай їй ратних перемог,
Щастя i слави,
Царства її безліч років над нами,
Боже, Королеву бережи.
Господи наш, ти прийди,
Ворогів ти її розжени,
До загибелі їх підштовхни,
Сплутай діяння їх,
Задум планів, підлих i злих,
З надією до Тебе звертаємось ми,
Боже, всіх нас бережи.

Ти наповняєш життя дарами
Благо його роздiляєш між нами.
Царства твої нехай множаться дні.
Законiв опорою будуть вони
Хвалу на вiки співатимуть всi
Серцем і словом кажемо ми:
"Боже, Королеву нам збережи!"
Приклади чого?! Того, что я должен уважать Гимн, Флаг и Герб, а не восхищаться их красотой и художественностью (весьма сомнительной) слога?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13716
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення M_M » 29 червня 2021, 14:02

главспец писав: интересный аргумент! А те, кто пели "Интернацинал", идя на смерть, искренне веря в светлое будущее, с ними как?
Тоді за відмову співати інтернаціонал могли й розстріляти. Гімн - один з маркерів належності до тієї чи іншої групи людей.
Особливо в умовах війни. Як і прапор, форма одягу і таке інше. Оце уявляєте, якесь чувирло починає прозмову на кшталт сатанінського змісту інтернаціоналу за часів вусатого? Чи у гарячі часи у Франції? Скільки б та промова тривала?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13716
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення M_M » 29 червня 2021, 14:10

Mack Mack писав: Але там, ночами, тримаючи дрючка у руках в очікуванні чергового штурму я змінив свою думку з цього приводу.
І трохи по-іншому сприймається приказка "хто не скаче - той москаль". :lol:
Прапором стало вітання українською російськомовними. Багато хто української майже не знав, але вітання українською було трендом. То були часи початку відродження мови. Справа не у мові, але у самоідентифікації.

rad
Повідомлень: 1817
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення rad » 29 червня 2021, 14:20

M_M писав: Оце уявляєте, якесь чувирло починає прозмову на кшталт сатанінського змісту інтернаціоналу за часів вусатого? Чи у гарячі часи у Франції? Скільки б та промова тривала?
ну про гарячі часи у хвранції - інтернаціоналу ше не існувало,
зате була марсельєза, і з нею на вустах таки йшли на смерть, і до сих пір французи не бачать в ній нічого сатанинського,
а за ЯКИХ часів вусатого? адже він був "на горищі" майже 30 років,
під час оборони Царицина - так, за інтернаціонал таки розстрілювали, але колчаківська та деникінська нечисть,
а за НЕ інтернаціонал навіть під час другої світової НІЧОГО не було, бо партія зі своїми "символами" сиділа тихенько як миша під віником
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Mack Mack » 29 червня 2021, 14:52

главспец писав: Приклади чого?! Того, что я должен уважать Гимн, Флаг и Герб, а не восхищаться их красотой и художественностью (весьма сомнительной) слога?
Так я саме про повагу. Ви британський гімн бачили? Там теж аналог "як роса на сонці". І британці до свого гімну відносяться з повагою, а не як ви смялися тут у гілках з тієї ж роси.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Mack Mack » 29 червня 2021, 14:56

M_M писав: І трохи по-іншому сприймається приказка "хто не скаче - той москаль". :lol:
Прапором стало вітання українською російськомовними. Багато хто української майже не знав, але вітання українською було трендом. То були часи початку відродження мови. Справа не у мові, але у самоідентифікації.
Я взагалі до 14-го року не спілкувався на форумах українською. Після Криму перейшов виключно на українську, так що на одному з форумів (його зараз вже нема і це не старий Дурдом) народ вирішив, що мій акк зламали і зараз на ньому "бєндєровєц" лютує. :ukraine2:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення главспец » 29 червня 2021, 15:06

Mack Mack писав:
главспец писав: Приклади чого?! Того, что я должен уважать Гимн, Флаг и Герб, а не восхищаться их красотой и художественностью (весьма сомнительной) слога?
Так я саме про повагу. Ви британський гімн бачили? Там теж аналог "як роса на сонці". І британці до свого гімну відносяться з повагою, а не як ви смялися тут у гілках з тієї ж роси.
повага - это встать при официальном исполнении Гимна. Нравятся мне или нет отдельные словосочетания. А вот артистически положив руку на грудь, шевелить губами - перебор!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Mack Mack » 29 червня 2021, 15:10

главспец писав: повага - это встать при официальном исполнении Гимна.
Тільки встати? Ну а при цьому співати громодянину не можна?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення главспец » 29 червня 2021, 15:19

Mack Mack писав:
главспец писав: повага - это встать при официальном исполнении Гимна.
Тільки встати? Ну а при цьому співати громодянину не можна?
встать достаточно. Желающие могут петь. И приплясывать. В этой ветке есть видосик...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25098
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2021, 15:29

Mack Mack писав:
главспец писав: интересный аргумент! А те, кто пели "Интернацинал", идя на смерть, искренне веря в светлое будущее, с ними как?
Должен ли я теперь и его считать "священным текстом"?
Или "ето другое!"(с)
Ви не зрозумієте. Я теж до Майдану був скептиком з приводу гімну. Але там, ночами, тримаючи дрючка у руках в очікуванні чергового штурму я змінив свою думку з цього приводу.
Можливо, я теж чогось не розумію. Ок.
Може Ви мені поясните, навіщо штурмували Банкову? Що там такого лежало?
І, щоб два рази не вставать, ЧОМУ жоден із Майданів не взяв на себе управління країною згідно ст.5 Конституції?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25098
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2021, 15:32

а баба галамага писав:
главспец писав: госсимвол должен быть предметом уважения, а не фан.поклонения.

А саме так і є в Україні і в усіх нормальних країнах світу.
Державні гімни слов’янських держав, в т.ч. - український, створені у 19 столітті, в період Весни Народів,
гімн совєтів/постсовєтів/рашки - в 20-му,
тому кацапський комплекс меншовартості й атакує устами ушиблених гімни України чи Польщі чи інших слов’янських держав. Ці всі ваші воплі - симптом хвороби, не більше. :pardon:
Так як бути із сербами й хорватами, котрі іпашать одне одного під однаковий гімн?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25098
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2021, 15:35

M_M писав: Продовжується паплюження національного гімну, тепер з притягуванням сатаністів, та заяви про ніяким чином не збирався цього робити. Тобто це не випадкова обмовка, але цілеспрямована атака.
:pop:
Немає ніякого паплюження, окрім як у деяких у їхній хворій уяві. Бо їм критично потрібні якісь "вороженьки", на котрих можна зписати власну ніякість. Буває.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Mack Mack » 29 червня 2021, 15:36

Sintez писав: Можливо, я теж чогось не розумію. Ок.
Може Ви мені поясните, навіщо штурмували Банкову? Що там такого лежало?
І, щоб два рази не вставать, ЧОМУ жоден із Майданів не взяв на себе управління країною згідно ст.5 Конституції?
Ми ту про що? Що за "пєрєскок"?

rad
Повідомлень: 1817
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення rad » 29 червня 2021, 15:39

главспец писав: повага - это встать при официальном исполнении Гимна. Нравятся мне или нет отдельные словосочетания. А вот артистически положив руку на грудь, шевелить губами - перебор!
еще раз: каждое утро в школах британии "перед королевой" школьники исполняют в полный голос гимн,
это воспитывалось десятилетиями "шевеления губами"
то же происходило и с гимном Италии после победы Гарибальди,
а гимн Германии "юбер аллес!.." пробивался не менее драматично, чем "ще не вмерла!.."

кстати, я писал, что они все устанавливались практически в одну эпоху 19-го века
такой был тогда запрос общества
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Mack Mack » 29 червня 2021, 15:40

Sintez писав: Так як бути із сербами й хорватами, котрі іпашать одне одного під однаковий гімн?
Вас у Гуглі забаніли? :lol:
Поглянте які в них гімни.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25098
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2021, 15:44

M_M писав:
главспец писав: интересный аргумент! А те, кто пели "Интернацинал", идя на смерть, искренне веря в светлое будущее, с ними как?
Тоді за відмову співати інтернаціонал могли й розстріляти. Гімн - один з маркерів належності до тієї чи іншої групи людей.
Особливо в умовах війни. Як і прапор, форма одягу і таке інше. Оце уявляєте, якесь чувирло починає прозмову на кшталт сатанінського змісту інтернаціоналу за часів вусатого? Чи у гарячі часи у Франції? Скільки б та промова тривала?
Тобто, Ви підтверджуєте й розписуєтеся, що мрієте відновити репресивний режим?!! Чесно кажучи, не чекав! Браво!
Тільки, як казали мої покійні бабуся, слава Богу, що не дав свині рогів, а то всіх людей би перебодала...

А, до речі, про яку "війну" мова, можна уточнити?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Mack Mack » 29 червня 2021, 15:49

Sintez писав: Тобто, Ви підтверджуєте й розписуєтеся, що мрієте відновити репресивний режим?!! Чесно кажучи, не чекав! Браво!
Синтезе, де ви у М_М це прочитали? :shock:
Це ж який зсув мислення у вас? :facepalm2:

rad
Повідомлень: 1817
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення rad » 29 червня 2021, 15:52

у сербів та хорватів - РІЗНІ гімни,
взагалі, у них різниця більша, ніж в узбеків та таджиків,
просто раніш між етнічними групами відмінність визначалася належністю до релігійної конфесії, а перед турками вони мали лише одне визначення - НЄВЄРНИЄ, тому і виникла така колізія споріднених словьянських народів,
балкани - ще тей котел "братерства"
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25098
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2021, 15:55

rad писав:
главспец писав: повага - это встать при официальном исполнении Гимна. Нравятся мне или нет отдельные словосочетания. А вот артистически положив руку на грудь, шевелить губами - перебор!
еще раз: каждое утро в школах британии "перед королевой" школьники исполняют в полный голос гимн,
это воспитывалось десятилетиями "шевеления губами"
то же происходило и с гимном Италии после победы Гарибальди,
а гимн Германии "юбер аллес!.." пробивался не менее драматично, чем "ще не вмерла!.."

кстати, я писал, что они все устанавливались практически в одну эпоху 19-го века
такой был тогда запрос общества
Звичайно, запрос. Бо діло йшло до світової війни. Тому кожній толпі у кожній країні прищеплювався "патріотизм", котрий закривав рота тим, у кого залишалися невдобні для начальства питання. А оскільки церква зкурвлювалася що далі то більше, то встала потреба у "атеїстичних святинях", котрі замінили б церковну атрибутику. Загалом, досить успішно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25098
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Катастрофа освіти, куди ми котимося?

Повідомлення Sintez » 29 червня 2021, 15:56

Mack Mack писав:
Sintez писав: Тобто, Ви підтверджуєте й розписуєтеся, що мрієте відновити репресивний режим?!! Чесно кажучи, не чекав! Браво!
Синтезе, де ви у М_М це прочитали? :shock:
Це ж який зсув мислення у вас? :facepalm2:
Там же, де він у мене вичитав "паплюження".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти