Трамп

Відповісти
Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Трамп

Повідомлення Нечай » 24 січня 2019, 21:58

Pestilence писав:
Нечай писав: Знаете, кого вы мне напминаете? Импотента, который пытается преподавать "Камасутру"
А вам что мешало устроиться в Украине, что побежали по расеям? Нормальные врачи очень даже смогли устроиться, а недоучки и лентяи искали оправдания что маленькая зарплата...а в частную практику не хватило знаний? Боже, оно еще меня жизни учить будет, терапевтишка с завышенным ЧСВ :sarcastic:

Даже не дочитал портянку, хватило первого абзаца...интернет-херой с ак-74...бггг...я в 90-е тоже много где поучаствовал и легко мог сейчас не писать тут, а быть прикопаным в каменоломнях, погуглите Керчь, Кельзон, Грифон, Кета и т.д.
Не надо учить других жить, сидите в своей пензе и беспокойтесь о месте сидения
Да хули вас учить, долбоёп-это врождённое. Не вас жалко-страну, которую вы просрали и просираете дальше. Пишу не для вас, вы конченый, а для тех, кто ещё на что-то надеется-чтобы успели свалить, пока вы ещё всё не угробили. Вы даже Савченко, за которую так топили, и ту сдали, и сделали вид, что так и нужно было. Не мужик, а баба, даже читать противно.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Трамп

Повідомлення Pestilence » 24 січня 2019, 22:01

Нечай писав: Да хули вас учить, долбоёп-это врождённое. Не вас жалко-страну, которую вы просрали и просираете дальше. Пишу не для вас, вы конченый, а для тех, кто ещё на что-то надеется-чтобы успели свалить, пока вы ещё всё не угробили. Вы даже Савченко, за которую так топили, и ту сдали, и сделали вид, что так и нужно было. Не мужик, а баба, даже читать противно.
Да, да, меня очень интересует ваше мнение :sarcastic:
И за савченко я не топил. Не надо пиздеть. Я был за то, чтобы ее выпустили из вашей! тюрьмы. Всего лишь. И это нормально щетаю. Я топлю только за одного политика, и вы знаете за какого. Мне кажется что вы заврались и засрались.
Охуенно! Я угробил эту страну! Ебать! Я, который никогда не давал и не брал взяток, не сидел на бюджете, не дерибанил землю, даже тыщу юлину не пошел получать, не голосовал за кучму, яныка, шоколадного. Это блять все сделал я! Вот сцуко, какая-то вошь уехала, опустила ручки, сыбала в страну, с которой у нас теперь война, платит там налоги. А виноват чувак, который платил налоги в Украине, причем до 2014 немалые, чтобы работало СБУ, армия, менты...я платил, и я виноват! Таахуеть! Воистину не оскудеет земля русская дураками...бо своих полно, да еще кретины с округи наезжают :drag:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Трамп

Повідомлення Vollmer » 24 січня 2019, 22:50

Нечай, я все жду, коли з таким самим ентузіазмом, і знанієм предмету, почнеш розбирати на кісточки Путіна і його камарілью. :lol: :lol: :lol:

А так, з безпечної відстані, про чуже, та ще і за канонами кацапоТВ, - це неспортивно, НМСД. :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Трамп

Повідомлення Нечай » 24 січня 2019, 22:57

Vollmer писав: Нечай, я все жду, коли з таким самим ентузіазмом, і знанієм предмету, почнеш розбирати на кісточки Путіна і його камарілью. :lol: :lol: :lol:

А так, з безпечної відстані, про чуже, та ще і за канонами кацапоТВ, - це неспортивно, НМСД. :lol: :lol: :lol:
Ну я ж не винний, що ви або сліпий, або неграмотний, або бачите тільки те, що хочете бачити. Бо на попередній сторінці:
Вы прекрасно знаете моё отношение к Путину. Я считаю, как уже почти вся Рашка, что он губит страну и место его в ипатьевском подвале. А Крым нужно отдать Украине, хотя вы его всё-равно просрёте тем же туркам или татарам. Но то что Путин-Хуйло, совсем не отменяет того факта, что большинство поцреотов-трусы и хитрожопы вроде вас. К сожалению..
Так видно чи ще більше шрифт зробити?

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Трамп

Повідомлення Нечай » 24 січня 2019, 23:00

Сабж.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Трамп

Повідомлення Pestilence » 24 січня 2019, 23:39

Ты можешь написать буквами любого размера, но всем и без этого видно какой ты долбоеб :dash2:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Трамп

Повідомлення Vollmer » 24 січня 2019, 23:47

А не думав, що всі проблеми нам тут і так добре відомі, і винуватих у тих проблемах іменно тут, на форумі - найменше?

І що система правління в країні ще досі зформована комсомольцями і КГБ - агентами, совєцької випічки, нічим не гіршими від аналогічних кацапських, азербайджанських, грузинських, т.д?

І що звинувачувати країну, фактично, в тому, що вона перебуває в якомусь, перехідному стані - настільки ж легко і доступно, наскільки і без сенсу? Бо є, по суті, акцентованою констатацією. Тільки з висновками про неповноцінність українців, і т.д. Навіть те, що верхівка є, значною мірою, жидівська - не заважає полоскати українців, що вже виглядає на несправедливість. :lol: :lol: :lol:

Насправді, справи у кацапів - ще гірші. Вони сидять на нафтодолларах. За минулі років 20 - дуже сильно розучилися і відвикли щось робити власноручно. Вони значно різнородніші, ніж Україна, значно більш дикі. Ми можемо випередити їх технічно, організаційно, мілітарно, політично, і перетворити на сировинний придаток. Але для цього треба буде вичистити політичну верхівку від вальцманату, гройсманату, і подібних мафіозних утворень і путінсько - КГБшної агентури. Зауважу, що кацапи подібні завдання для себе ще довго неспроможні будуть, навіть, зформулювати.

У кацапів нема нічого схожого на волонтерство, добробати, масове волонтерське виробництво безпілотників, тощо. Абсолютно відсутній в суспільстві дискурс модернізації, реорганізації суспільства. Стратегічно вони програють, без варіантів. А якби українці були хоча би наполовину такі погані і нікчемні, як то зображує кацапська пропаганда - то ми би вже отак не спілкувалися.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13704
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Трамп

Повідомлення M_M » 07 лютого 2019, 09:34


Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Трамп

Повідомлення Нечай » 07 лютого 2019, 20:40

M_M писав:
Всьо, як при товаріщє Сталінє, тільки тоді вставали і аплодували трохи менше! :lol:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13704
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Трамп

Повідомлення M_M » 07 лютого 2019, 21:15

Нечай писав: Сталінє
Ага, 1939 рік, щоб не бути розстріляним, аплодували якнайдужче. :lol:

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Трамп

Повідомлення Нечай » 07 лютого 2019, 21:55

M_M писав:
Нечай писав: Сталінє
Ага, 1939 рік, щоб не бути розстріляним, аплодували якнайдужче. :lol:
Ну ці аплодують так, наче в них за спиною стоять пацани з автоматами! :lol: Хоча. конєшно, Трамп лошара! По українським понятіям. Ніхуя собі придумав-знизити ціни на ліки! А як же нєвідімая рука ринка? Прямо комуніст якийсь! Конєшно, в Україні такого ніколи не буде! :lol:

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Трамп

Повідомлення Нечай » 07 лютого 2019, 22:20

Трамп веде якусь хитру гру. З однієї сторони, він тягне мазу за жидів, а з іншої-руйнує жидівські проекти, як ту ж НАФТУ. Цікаво, куди це виведе.
Востаннє редагувалось 07 лютого 2019, 22:32 користувачем Нечай, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Трамп

Повідомлення Нечай » 07 лютого 2019, 22:30

Сабж.
Востаннє редагувалось 07 лютого 2019, 22:32 користувачем Нечай, всього редагувалось 3 разів.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Трамп

Повідомлення Нечай » 07 лютого 2019, 22:31

Сабж.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Трамп

Повідомлення Фрося » 16 лютого 2019, 13:32


Трамп оголосив надзвичайний стан США.
Таким чином він має намір отримати $ 5,7 мільярдів, необхідні на будівництво стіни на південному американському кордоні з Мексикою в обхід Конгресу.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Трамп

Повідомлення Фрося » 27 лютого 2019, 18:58


У Трампа подгорает.. :gs:

Крам
Повідомлень: 156
З нами з: 22 березня 2018, 21:09

Re: Трамп

Повідомлення Крам » 27 лютого 2019, 20:45

Трампу не позаздриш. Починаються для нього чорні дні.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Трамп

Повідомлення Фрося » 27 лютого 2019, 22:12


Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Трамп

Повідомлення DSMechanic » 27 лютого 2019, 22:34

:smoke:
Все пути расследования Мюллера по Трампу ведут в Киев, а не в Москву? — The Hill

https://www.economics-prorok.com/2019/0 ... D0%B0.html

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Трамп

Повідомлення Clone » 13 березня 2019, 18:09

Не совсем Трамп, но...

Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Відповісти