Убийство шеремета.

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Archer » 13 грудня 2019, 22:31

Telecaster писав: Oma Lankwitz
16 seconds ago
ШЕРЕМЕТ ГОТОВИЛ МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ РЕЙДЕРСКОГО ЗАХВАТА АВАКОВЫМ ОДЕССКОГО ПРИПОРТОВОГО ЗАВОДА... НО НЕ УСПЕЛ... ДУМАЙ ТЕ...
==============================================
:1:
якшо це правда то тут вже дуже цікаве коло замикається!
:lol: от чухня. А шо Альона Пэ типа не знала ? И чего ж тогда не опубликовала ?Наейм ? Бородатая женсчина ? :lol:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Vollmer » 13 грудня 2019, 22:35

Archer писав:
Telecaster писав: Oma Lankwitz
16 seconds ago
ШЕРЕМЕТ ГОТОВИЛ МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ РЕЙДЕРСКОГО ЗАХВАТА АВАКОВЫМ ОДЕССКОГО ПРИПОРТОВОГО ЗАВОДА... НО НЕ УСПЕЛ... ДУМАЙ ТЕ...
==============================================
:1:
якшо це правда то тут вже дуже цікаве коло замикається!
:lol: от чухня. А шо Альона Пэ типа не знала ? И чего ж тогда не опубликовала ?Наейм ? Бородатая женсчина ? :lol:

Прікольним способом пацанчікі виводять Пєціка з кола підозрюваних.
Це, між іншим, за Пєціка СБУ водило козу, замість розслідування, знищувало дані з відеокамер, замовчувало докази, затягувало слідство, і т.д.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3310
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Віра » 13 грудня 2019, 22:41

Vollmer писав: Прікольним способом пацанчікі виводять Пєціка з кола підозрюваних.
дивіться Савіка на ТРК Україна

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Vollmer » 13 грудня 2019, 23:02

Віра писав:
Vollmer писав: Прікольним способом пацанчікі виводять Пєціка з кола підозрюваних.
дивіться Савіка на ТРК Україна

"Лєтайтє самольотамі Аерофлота !!!"
:lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3310
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Віра » 13 грудня 2019, 23:26

мало смайлів накатили

пардон, "накатили" то з іншої опери
чи все-таки накатили?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Vollmer » 13 грудня 2019, 23:39

Віра писав: мало смайлів накатили

пардон, "накатили" то з іншої опери
чи все-таки накатили?

Віра, Ви рекламуєте Сявіка ???
:lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3310
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Віра » 14 грудня 2019, 00:00

Vollmer писав:
Віра писав: мало смайлів накатили

пардон, "накатили" то з іншої опери
чи все-таки накатили?

Віра, Ви рекламуєте Сявіка ???
:lol: :lol: :lol:
ні
просто там можна багато чого почути, і там немає істеричних запрошених, там спокійно
і там освітлювались саме ті питання, про які писали ви
сказали більше ніж учора

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Vollmer » 14 грудня 2019, 00:09

Віра писав: ...........................................................................................................................................
ні
просто там можна багато чого почути, і там немає істеричних запрошених, там спокійно
і там освітлювались саме ті питання, про які писали ви
сказали більше ніж учора

Так.
А завтра - буде ще більше, ніж сьогодні.
І що ???
Сенс полягає в тому, щоби ніколи не казати комплектної правди.
А саме - отак, по чайній ложечці.
Навіть - по кофейній, бо вона менша.
Це я Вам говорю, як знавець предмету. :lol: :lol: :lol:
Інтерес манюпасів забезпечений, і нічого небезпечного не станеться.
І, під шумок, можна рекламувати, все, що завгодно.
Поки будете припадати до підсовуваних видовиськ, як до джерельної води - будете залишатися об'єктом маніпуляції. Спробуйте їх оцінювати, сортувати, фільтрувати через тотальну недовіру, порівнювати з іншими.
І - робити власні висновки.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Clone » 14 грудня 2019, 00:51

Vollmer писав: І, під шумок






И тд...
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Sintez » 14 грудня 2019, 02:35

Зеленим потрібна движуха. Якщо оленів залишити без нагляду, вони можуть задуматися над непотрібними темами. Напримєр, чому добровольці як сиділи масово, так і сидять? А так - хвилю запущено, добровольців вчергове облили брудом, мусора - молодці... Бєркут! Бєркут!.. Йдемо до миру!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Vollmer » 14 грудня 2019, 11:52

Юлия Кузьменко:

В той момент, поки я вчора оперувала трьох дітей, уже готувався мій арешт.

Вчора не лише зруйнували моє життя. Вчора закінчили мою кар‘єру. Що повинні думати батьки, які довіряли мені життя своїх дітей? Що я хірург-уб*вця?

Я вперше дізналась про Шеремета в день його вб*вства, з новин.

З моменту, коли вчора зупинили мою машину і оголосили підозру, я ніби перебуваю у сні. Я не можу повірити, що це відбувається зі мною.”
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Фрося » 14 грудня 2019, 12:08

Головний фігурант справи Шеремета перед обшуком просив винести з квартири мінуПідозрюваний у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета співак Андрій Антоненко перед обшуками 12 грудня телефоном попросив свого родича винести з квартири міну МОН-50.
Джерело: співрозмовник "Української правди" близький до слідства, міністр МВС Арсен Аваков в ефірі програми "Свобода слова"
Пряма мова: "Слідство встановило, що перед обшуками один з співмешканців Андрія Антоненка виніс щось зелене, заховане в шафі в Антоненка".
Зображення
Деталі: Ця річ була захована на нижньому поверсі в офісі.
Слідство встановило, що ім'я родича і співмешканця Антоненка – Сергій.
Зображення
Джерело УП зазначило, що нічні обшуки у волонтерів були викликані пошуком даного предмета.
СпойлерРозкрити
У результаті обшуку у Сергія знайшли міну МОН-50, яка була у напіврозібраному стані.

Міну вилучили і направили на експертизи.

Зокрема ведуться експертизи ДНК, відібрані зразки на молекулярний аналіз.

Пізніше в ефірі програми "Свобода слова" міністр МВС Арсен Аваков підтвердив дану інформацію.

За його словами, коли прийшли до Антоненка з обшуками, то попередили його про майбутні слідчі дії і стали чекати адвокатів. У цей час підозрюваний не був обмежений у своїх діях, він писав пости і дзвонив.

Пряма мова Авакова: "Написав брату своєї дружини: "Терміново йди в квартиру і забери цю зелену штуку". І брат його дружини забирає цю зелену штуку. Ми відслідкували, хто ця людина, ми відслідкували, куди він її виніс.

Тому терміново були проведені два невідкладних обшуки у двох волонтерів, з якими мали комунікацію, і третій обшук, який ми провели. Там ми знайшли цей предмет. Це міна МОН-50. Дивно, коли музикант тримає у себе вдома міну, якою можна убити багато людей".

Для вбивства одного з керівників Української правди Павла Шеремета використали елементи протипіхотної міни МОН-50.

Знати більше: Що відомо про людей, яких підозрюють у причетності до вбивства Шеремета
https://www.pravda.com.ua/news/2019/12/13/7234806/

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Фрося » 14 грудня 2019, 12:16

Vollmer писав: Юлия Кузьменко:

В той момент, поки я вчора оперувала трьох дітей, уже готувався мій арешт.

Вчора не лише зруйнували моє життя. Вчора закінчили мою кар‘єру. Що повинні думати батьки, які довіряли мені життя своїх дітей? Що я хірург-уб*вця?

Я вперше дізналась про Шеремета в день його вб*вства, з новин.

З моменту, коли вчора зупинили мою машину і оголосили підозру, я ніби перебуваю у сні. Я не можу повірити, що це відбувається зі мною.”


Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Vollmer » 14 грудня 2019, 13:04

Фрося писав: .....................................................................................................................................................................
Міну вилучили і направили на експертизи.
.....................................................................................................................................................................
https://www.pravda.com.ua/news/2019/12/13/7234806/

Нууууууууу, Фрося !!!
:lol: :lol: :lol:
Апаснастє !!!
Це - коробок. Залізяка, оболонка, просто муляж, коробка корпусу міни.
Абясняю:
"Міна" - комплектний пристрій, котрий має :
1) Заряд вибухівки
2) Засіб ініціації вибуху, детонатор, взриватель, дистанційний, чи безпосередньої дії, відповідно, радіо- , електричний, механічний, хімічний, з часовим механізмом, акустичний, т.д.

Наявність корпусу, оболонки - не є обов'язковою. :lol: :lol: :lol:
В якості корпусу може бути використано: консервну бляшанку, скляну банку, учнівський пенал, каструлю, шматок водогазопровідної, чи каналізаційної труби, т.д., т.п. Доведено практикою.

Тобто, мусора просто ісполняють. :lol: :lol: :lol:
А Ви, Фрося, реклямуєте їхнє ісполнітєльськоє мистецтво. :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Vollmer » 14 грудня 2019, 13:19

Фрося писав: ......................................................
Леся Українка
@LesyaUA7Evropa
Кузьменко, позивний "Лиса".
Дитячий лікар...
Ця божевільна пропонувала обстріляти Київ з установки залп.вогню «Град».
Садочки, школи -наших дітей!
Цитата: "Я дуже хочу, щоб це сталося, мені цього Києва не шкода взагалі".
Сама ж за волонтерські гроші купила маєток за Києвом!
.....................................................

Шозанах ???
Кому "пропонувала" ??? Де "пропонувала" ??? Де докази "пропонування" ???
Ви, взагалі, розумієте, що таке - "пропозиція" ???
Це коли я, наприклад, "пропоную" комусь зробити роботу, ремонт, чи поламання, і певну винагороду за ту роботу. Розуміючи, що - контрагент має досвід, засоби, можливості до виконання.
Якщо я звернуся до сусідки Альони, з "пропозицією", негайно піддати Гонконг тотальному бомбуванню, то це, за великим рахунком, навіть, не буде "пропозиція бомбування". А тільки натяк Альоні, на можливість, якихось, неокреслених детальніше, бурхливих подій.
Дорослі люди це розуміють, тому вигадали, про всяк випадок, суди, Кодекси, презумпції, адвокатів, і подібні, церемоніальні речі, не кажучи вже про заборону оприлюднення, от, просто так, записів прослушки громадян.
Бо цим шляхом - невідомо, куди можна зайти, і хрєн повернешся.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Sintez » 14 грудня 2019, 14:23

Фрося писав: Головний фігурант справи Шеремета перед обшуком просив винести з квартири мінуПідозрюваний у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета співак Андрій Антоненко перед обшуками 12 грудня телефоном попросив свого родича винести з квартири міну МОН-50.
Джерело: співрозмовник "Української правди" близький до слідства, міністр МВС Арсен Аваков в ефірі програми "Свобода слова"
Пряма мова: "Слідство встановило, що перед обшуками один з співмешканців Андрія Антоненка виніс щось зелене, заховане в шафі в Антоненка".
Зображення
Деталі: Ця річ була захована на нижньому поверсі в офісі.
Слідство встановило, що ім'я родича і співмешканця Антоненка – Сергій.
Зображення
Джерело УП зазначило, що нічні обшуки у волонтерів були викликані пошуком даного предмета.
СпойлерРозкрити
У результаті обшуку у Сергія знайшли міну МОН-50, яка була у напіврозібраному стані.

Міну вилучили і направили на експертизи.

Зокрема ведуться експертизи ДНК, відібрані зразки на молекулярний аналіз.

Пізніше в ефірі програми "Свобода слова" міністр МВС Арсен Аваков підтвердив дану інформацію.

За його словами, коли прийшли до Антоненка з обшуками, то попередили його про майбутні слідчі дії і стали чекати адвокатів. У цей час підозрюваний не був обмежений у своїх діях, він писав пости і дзвонив.

Пряма мова Авакова: "Написав брату своєї дружини: "Терміново йди в квартиру і забери цю зелену штуку". І брат його дружини забирає цю зелену штуку. Ми відслідкували, хто ця людина, ми відслідкували, куди він її виніс.

Тому терміново були проведені два невідкладних обшуки у двох волонтерів, з якими мали комунікацію, і третій обшук, який ми провели. Там ми знайшли цей предмет. Це міна МОН-50. Дивно, коли музикант тримає у себе вдома міну, якою можна убити багато людей".

Для вбивства одного з керівників Української правди Павла Шеремета використали елементи протипіхотної міни МОН-50.

Знати більше: Що відомо про людей, яких підозрюють у причетності до вбивства Шеремета
https://www.pravda.com.ua/news/2019/12/13/7234806/
А парашут і будьоновку знайшли?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення DSMechanic » 14 грудня 2019, 14:33

Vollmer писав: Апаснастє !!!
Це - коробок. Залізяка, оболонка, просто муляж, коробка корпусу міни.
Наскільки я пам'ятаю з трохи спокійніших часів завжди писали - вилучили предмет схожий на ... (пістолет, автомат, гранату чи інше), навіть якщо прямо перед очами бойова зброя. Пояснювали що без зафіксованої експертизи вони не можуть, не мають права, сказати що це.
Так що по факту спостерігаємо свідоме нагнітання, що підриває довіру до всього слідства, навіть тільки по цьому факту.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Sintez » 14 грудня 2019, 14:34

Vollmer писав: тому вигадали, про всяк випадок, суди, Кодекси, презумпції, адвокатів, і подібні, церемоніальні речі, не кажучи вже про заборону оприлюднення, от, просто так, записів прослушки громадян.
Бо цим шляхом - невідомо, куди можна зайти, і хрєн повернешся.
Чому ж "невідомо куди"? Відомо... Сто років тому такі ж рєбята "ісполняли" аж свистіло... Але як "ісполняли" - то їхні правнуки згадують неохоче, а більше виють про "репресії", котрими їхніх прадідів зупинили.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Sintez » 14 грудня 2019, 14:35

DSMechanic писав:
Vollmer писав: Апаснастє !!!
Це - коробок. Залізяка, оболонка, просто муляж, коробка корпусу міни.
Наскільки я пам'ятаю з трохи спокійніших часів завжди писали - вилучили предмет схожий на ... (пістолет, автомат, гранату чи інше), навіть якщо прямо перед очами бойова зброя. Пояснювали що без зафіксованої експертизи вони не можуть, не мають права, сказати що це.
Так що по факту спостерігаємо свідоме нагнітання, що підриває довіру до всього слідства, навіть тільки по цьому факту.
Було б шо підривать.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Убийство шеремета.

Повідомлення Sintez » 14 грудня 2019, 14:36

Пацани - актори погорілого театру, котрі самі не вірять у свою гру, але шоу маст го он, грають...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти