Медведчук

Відповісти
Аватар користувача
OldBoy
Повідомлень: 1306
З нами з: 22 березня 2018, 17:11
Звідки: Полтава

Медведчук

Повідомлення OldBoy » 18 квітня 2018, 12:38

Кум президента Росії Віктор Медведчук каже, що на переговорах з Володимиром Путіним обговорює ті питання, про які його попросив президент України Петро Порошенко.

Про це він розповів в інтерв'ю Deutsche Welle, яке брала дочка Бориса Нємцова Жанна.

"Те що я роблю в Москві – я виконую прохання президента України пана Порошенка", - заявив він.

Медведчук пояснив, що ці доручення стосуються обміну людей, утримуваних в Росії і ОРДЛО, а також реалізації Мінських угод, підписаних в лютому 2015 року.

За словами кума Путіна, Порошенко вибрав його в якості переговірника, оскільки він "самий об'єктивний" і має особистий контакт з президентом РФ.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Медведчук

Повідомлення M_M » 18 квітня 2018, 12:40

Зображення

Аватар користувача
slit_ok
Повідомлень: 870
З нами з: 23 березня 2018, 19:52

Re: Медведчук

Повідомлення slit_ok » 18 квітня 2018, 18:18

Медведчук: На зустрічах з Путіним я виконую прохання Порошенка

Кум президента Росії Віктор Медведчук каже, що на переговорах з Володимиром Путіним обговорює ті питання, про які його попросив президент України Петро Порошенко.

Про це він розповів в інтерв'ю Deutsche Welle, яке брала дочка Бориса Нємцова Жанна.

"Те що я роблю в Москві – я виконую прохання президента України пана Порошенка", - заявив він.

Медведчук пояснив, що ці доручення стосуються обміну людей, утримуваних в Росії і ОРДЛО, а також реалізації Мінських угод, підписаних в лютому 2015 року.

За словами кума Путіна, Порошенко вибрав його в якості переговірника, оскільки він "самий об'єктивний" і має особистий контакт з президентом РФ.

Як повідомлялося, в лютому український президент заявив, що лідер організації "Український вибір" Медведчук виявився найбільш ефективною кандидатурою у переговорах з Росією щодо полонених.

Євген Кізілов, УП

https://www.pravda.com.ua/news/2018/04/18/7178015/

:lol:
а нам локшину вішають...

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59236
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Медведчук

Повідомлення Фрося » 18 квітня 2018, 19:33


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59236
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Медведчук

Повідомлення Фрося » 18 квітня 2018, 22:47

Semen Kabakaev
28 мин. ·
Нападения Германия на СССР не было, это все пьяные арийцы напившись пива пошли в пьяном угаре все крушить, а бедный Гитлер невиновен и вообще он нормальный пацан.

Примерно так Медведчук рассказал сегодня в интервью о Путине.

"Агрессии нет, Россия посредник и хочет как можно быстрее разрешить "конфликт" на Донбассе."

"Российского оружия на оккупированных территориях нет, Россия не может его туда поставлять"...

Сегодня в Минске вопрос пленных в очередной раз не решился, очередной ход именно Медведчука. Только он решает, освобождать или нет, делать из Путина "голубя мира" или сделать рождественский подарок в виде обмена.

Именно этот подлец и мерзавец контролирует этот процесс, чтобы заработать политические дивиденды на мировой арене для своего кума.

Я все помню, как он во время майдана обещал устроить войну и устроил же...

Знаете многие в АП молчат, молчит Президент, они не могут сказать, что РФ им поставила условия: либо Медведчук и пленных мы будем отдавать, либо ваш кандидат на этот процесс и ничего не получите. А я знаю это уже 4 года и я могу сказать.

Я не знаю как бы я поступил на месте главы государства, но я знаю точно, что пока наши парни возвращаются домой, мы должны использовать все методы. Но придет время и поверьте, все будут наказаны. Все его публичные шестерки типа Савченко и Рубана уже начали свой путь, начнут и другие.

xobserverx
Повідомлень: 295
З нами з: 09 квітня 2018, 16:52

Re: Медведчук

Повідомлення xobserverx » 18 квітня 2018, 23:03

OldBoy писав: Віктор Медведчук каже, що на переговорах з Володимиром Путіним обговорює ті питання, про які його попросив президент України Петро Порошенко.
Неужели у кого-нибудь были сомнения по этому поводу? :umnik2:

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Медведчук

Повідомлення costashu » 18 квітня 2018, 23:12

обсервер, ты нашел фотку кондитера с мудачуком?
ХЖВСУ

xobserverx
Повідомлень: 295
З нами з: 09 квітня 2018, 16:52

Re: Медведчук

Повідомлення xobserverx » 18 квітня 2018, 23:17

costashu писав: обсервер, ты нашел фотку кондитера с мудачуком?
Зачем?
Я и не искал...

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Медведчук

Повідомлення costashu » 19 квітня 2018, 00:07

xobserverx писав: Зачем?
потому что их нет
ХЖВСУ

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59236
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Медведчук

Повідомлення Фрося » 19 травня 2018, 15:05

"Медведчук - не агент Кремля": сестра Савченко вступилась за кума Путина
Зображення
Кум главы России Владимира Путина Виктор Медведчук на самом деле якобы не является агентом Кремля.

Такое заявление сделала сестра Надежды Савченко Вера, отметив, что агентами могут быть лишь те люди, которые малоизвестны обществу.

"Насколько я знаю из книг, агентура, это очень неприметные люди. Если они популярны и постоянно на виду, то так работать невозможно", - заявила она в интервью iKontrol.

"Такой человек не может быть интересным для тех, кто вербует агентов или кто должен раздавать им указания. Ведь этот человек под такой лупой, в таком фокусе, что... ну как он будет?" - добавила Вера Савченко.

Она добавила, что Надежду Савченко связывают с Медведчуком для того, чтобы "съесть" рейтинг нардепа, которая, отметим, подозревается в подготовке терактов в Киеве.

Читайте также: Известный журналист назвал украинцев "дегенеративным народом"
Также Вера Савченко заявила, что Медведчук не использовал нардепа и ни в коем случае "не играется ею".

"Кто он такой, чтобы играться Надеждой? Ее продали в Россию эти ублюдки из "ЛНР", за звездочки или оружие, не знаю. Они ведь увидели, что это офицер Украины и можно сделать картинку. А вытаскивать ее уже был назначен Медведчук. Как он мог играться? Игрались такие, как Путин", - добавила она.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59236
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Медведчук

Повідомлення Фрося » 07 липня 2018, 19:15


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59236
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Медведчук

Повідомлення Фрося » 23 липня 2018, 20:58


Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Медведчук

Повідомлення Telecaster » 23 липня 2018, 21:12

А тепер питання. Чому на 5 році війни ГПУ, маючи свідчення одної з перших осіб держави і низки народних депутатів, за п'ять років не вжила заходів щодо затримання і притягнення до кримінальної відповідальності Медведчука та його спільників?

Опачкі! А як же ж, всі будем жити по новому????

==
мені от цікаво українці як народ - це тормоза мабуть замедлейной дії якоїсь? і інтелектули туди ж.... многа інтелекта вредно для розуму...

чи фуй його зна... революції їм зробили так би мовити
народ! паднять сазнаніє! шоб нізя олігарха знову! і єто - за демократію о! хаха :lol:
ми вожака свого поставимо = барани сідеть і пищатися шерстю обрастать... стригтися по плану! ну і ваєвать канешно (вольногорск! пацан на свадьбу вирішив заработать в ато - на третій день в гробу привезли)
герой!
це все цввіточки і квіточки манюпаси!
-----
баранам здавать шерсть по плану ясно?
...
Востаннє редагувалось 23 липня 2018, 21:15 користувачем Telecaster, всього редагувалось 1 раз.
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59236
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Медведчук

Повідомлення Фрося » 23 липня 2018, 21:15


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59236
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Медведчук

Повідомлення Фрося » 24 липня 2018, 15:00


Медведчука нав'язав Путін - переговорник
Президент Росії Володимир Путін нав'язав свого кума Віктора Медведчука на переговори у Мінську.
Про це розповіла представник України в гуманітарній підгрупі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко в інтерв'ю "Українська правда"
"Прізвище Медведчука вперше прозвучало під час телефонних переговорів у липні 2014-го між Ангелою Меркель і Порошенком. Вона назвала прізвище того, хто, на її думку, міг би про щось говорити з Путіним. Очевидно, що вона це зробила з подачі Путіна", - сказала Геращенко.
На переговорах зі звільнення українських заручників потрібен той, "хто має прямий контакт із Путіним і з представниками ОРДЛО", зауважила вона.

Натомість, у телефонних переговорах з Порошенком Путін не дотримується свого слова, розповіла Геращенко.
"Телефонний контакт з Путіним президент України заради звільнення заручників має, але ми маємо і "результати" слова Путіна. Коли, наприклад, під час останніх телефонних розмов двічі домовились, що буде доступ уповноваженого з прав людини, гуманітарний обмін візитами і доступ до політв'язнів.
Пані Денісова в рамках цих домовленостей 2 тижні знаходилася в РФ, половину Сибіру проїхала. Її не допустили. Це є вартість слова Путіна", - сказала вона.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін завжди бреше
Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Улітку того ж року збройні сили РФ почали брати безпосередню участь у бойових діях проти ЗСУ на Донбасі.
Через російську агресію на Донбасі загинули понад 10 тис. людей.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59236
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Медведчук

Повідомлення Фрося » 29 липня 2018, 17:53


Кремлевская крыса Медведчук, к которому нет вопросов у наших правоохранительных органов
и спецслужб, вступил в партию Рабиновича "За життя". В своем Фейсбуке Мертветчук написал,
что собирается "восстанавливать отношения с российской федерацией и странами СНГ".
Шел пятый год войны

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Медведчук

Повідомлення Telecaster » 29 липня 2018, 18:12

Шел пятый год войны
===============
і порося не ведає не знає..
канспіралогія йопт! :drag:
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59236
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Медведчук

Повідомлення Фрося » 29 липня 2018, 18:16

Фрося писав: собирается "восстанавливать отношения с российской федерацией и странами СНГ".
:umnik2: умный ход.Представляете сколько ватников,бабушек и дедушек" из СССР" за него проголосуют? :facepalm:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Медведчук

Повідомлення Vollmer » 29 липня 2018, 18:54

Фрося писав:
Фрося писав: собирается "восстанавливать отношения с российской федерацией и странами СНГ".
:umnik2: умный ход.Представляете сколько ватников,бабушек и дедушек" из СССР" за него проголосуют? :facepalm:
******************************************************************************************************
Це - відкрите питання. Скільки таких ватників залишилося живих? Скільки з них не понюхали пороховий дим, кацапського виробництва? Скількох не зачепила війна, хоча би, через дітей, онуків, знайомих?

От, тиснути війною на Україну, зберігаючи, в процесі, недоторканність моску ватників, їхні уявлення про причинно - наслідкові зв'язки - це і є завдання "гібридної складової" кацапської агресії. Пропагандистської. Вся ця термінологія - "зелені чоловічки", "ополчєнци", "народ Донбаса", "рєфєрєндум", тощо - служить саме цій цілі. Всі осатанілі воїтелі проти "пропаганди війни і насилля", "глорифікації екстремістів", - в цьому пулі. Так само всі організатори, провайдери гей-парадів. Зверніть увагу, тут провайдери називають це підробєсіє як завгодно, але інакше, натомість, кацапські канали, щоразу демонструючи спільну підроходу педиків різнокольорових, і закосплеєних під Чорного Властеліна, називають не інакше, як гей - парад. І нікого, здається не хвилює сакраментальне - "что станєт говоріть княгіня Марья Алєксєєвна"яку картинку ці падлюки створили для Москви!!!"

А оскільки всі згадані елементи (і не згадані теж) "гібридності" користувалися і користуються явною підтримкою партії Вальцмана - Яйцмана, і їхніх медій, і лише деякі елементи вони змушені були вивести з ужитку, через сильний спротив суспільства - перекривлення, винайдення "контртермінології", насмішки, викриття цілої системи ФСБшної "аккредитації" журналістів, тощо - то слід вважати, що таким був первоначальний план, принаймні, частково. Можливо, навіть, Мертвечук планувався, як прєємнік Вальцмана.

Зараз ми будемо мати справу з наспіх зклепаною гарбою, із "решток колоніальної адміністрації" і її агентури, + підтримка гумконвоями з Центру. У них немає нових людей. Якби просто показати їх гвардію, просто, такою, як вони є - цього було би досить. Це, між іншим, вони розламали Совєцький Союз на їстівні шматочки, абсолютно планово. Хтось може вірити, що вони відірвуться від пожирання тих шматочків, і зараз, негайно, відновлять СССР ??? І ВальцманМертвечук закусюватимеснідатиме ковбасою по 2,20по 1,70 ??? Ніхто не знає, де росте така трава. :smoke: :smoke: :smoke: Я гарантую ето. :drag: :drag: :drag:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59236
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Медведчук

Повідомлення Фрося » 29 липня 2018, 19:17

Vollmer писав: Це - відкрите питання
Так, відкрите питання :gs:
Але спостерігаючи за подіями в Кривому Розі з Вілкулом, в Дніпрі, Запоріжжі, Херсоні, мене насторожує явище - "а при Янике було краще,"Ці люди ностальгують за СРСР і таке гасло їм буде співзвучне з їхніми думками.
Для них це не війна, в тилу її не відчувається.Не всі живуть в інтернеті, більшість в ТВ, а Інтер найрейтинговіший.
Тому я думаю, що Медведчук не дарма виліз і почав саме з цих гасел. :pardon:

Відповісти