як вербують шпіонів

Відповісти
Аватар користувача
OldBoy
Повідомлень: 1306
З нами з: 22 березня 2018, 17:11
Звідки: Полтава

як вербують шпіонів

Повідомлення OldBoy » 22 квітня 2018, 12:11

Спецслужби Росії активно намагаються вербувати українців, які приїжджають в країну на заробітки.

Про це ТСН розповіли викриті в Україні шпигуни - полковник запасу ЗСУ і працівник одного із стратегічних підприємств Міноборони.

За словами шпигунів, їх завербували під різними приводами, коли вони перебували в Росії. При цьому одному з них наказали підписати контракт з ВСУ.

"Мав передавати, який моральне стан у військовослужбовців. Хто як налаштований. Хто де дислокується. Склади де... Коли я потрапив в Україну, то вони зв'язувалися зі мною. Я сказав, що буду співпрацювати, але потім перестав з ними спілкуватися" , - зізнався один зі шпигунів.

Контррозвідники ВСУ відзначають, що росіяни "полюють" не за якістю, а за кількістю інформації. Тому група ризику є дуже широкою.


Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: як вербують шпіонів

Повідомлення Перехожий » 22 квітня 2018, 12:12

А сегодня день рождения одного немецкого шпиёна. По фамилии Крупский.
СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: як вербують шпіонів

Повідомлення asmodey » 22 квітня 2018, 12:34

та шо тут шпионить? тут уже все всё обо всех знают. даже как порося торгуется в кабинете за долю.. :lol:

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: як вербують шпіонів

Повідомлення Нечай » 22 квітня 2018, 13:09

Де вони, суки, ходять? :umnik2: Хоч би одна плять завербувала, все яка не яка, а прибавка до зарплати. Я б їм все видав, шо знаю. Правда, я ні хєра не знаю, але шось би придумав... :lol:

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: як вербують шпіонів

Повідомлення asmodey » 22 квітня 2018, 13:18

ну какие, бля, шпионы? какие шпионы, когда гавнокомандующий торгует с кацапами, половина генштаба училась и служила в россии, депутаты к кацапам ездят в москву как домомй, да многие там и квартиры имеют.. может какого прапорщика завербовали, что б выдал количество рваных портянок в его роте? может это шпионы склады повзрывали, распиздив все что можно было.
у какцапов такой же абвер, как и у нас тепловизоры. одна показуха для начальства. разговоры в пивной выдают за страшные секреты, добытые за большие деньги.
там такие же "шпионы" как ьи "осведомители" у ментов - для списания бабла на агентов.

Аватар користувача
OldBoy
Повідомлень: 1306
З нами з: 22 березня 2018, 17:11
Звідки: Полтава

Re: як вербують шпіонів

Повідомлення OldBoy » 22 квітня 2018, 13:47

Нечай писав: Де вони, суки, ходять? :umnik2: Хоч би одна плять завербувала, все яка не яка, а прибавка до зарплати. Я б їм все видав, шо знаю. Правда, я ні хєра не знаю, але шось би придумав... :lol:

про настрої можна багато розхказати цінного :lol:

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: як вербують шпіонів

Повідомлення asmodey » 22 квітня 2018, 14:03

OldBoy писав:
Нечай писав: Де вони, суки, ходять? :umnik2: Хоч би одна плять завербувала, все яка не яка, а прибавка до зарплати. Я б їм все видав, шо знаю. Правда, я ні хєра не знаю, але шось би придумав... :lol:

про настрої можна багато розхказати цінного :lol:
та тут и вербовать не надо.. достаточно послать кого на базар или в маршрутку. :lol:

Аватар користувача
Перехожий
Повідомлень: 758
З нами з: 26 березня 2018, 15:09
Звідки: Ми самі нє мєсниє... Єдім додому...

Re: як вербують шпіонів

Повідомлення Перехожий » 22 квітня 2018, 14:25

Вот недооцениваете вы уровень секретности в нашем государстве. Уверен что прокуратура об оффшорах - ни ухом, ни рылом. Или, например, нарушения финансовой дисциплины в Академии наук. Уверен, что не только там. А уж коррупция по всем уровням власти... Великая тайна!!!
СпойлерРозкрити
Шо мне во мне нравица, так это моя душевная красота, гениальность и скромность!!! :blush2:

Аватар користувача
Normal
Повідомлень: 156
З нами з: 27 березня 2018, 22:00
Звідки: Болохівська земля

Re: як вербують шпіонів

Повідомлення Normal » 22 квітня 2018, 15:43

А не треба і "шпіонів".
Досить почитати наші інтернет-ресурси і можна отримати дуже багато інформації:
яка зброя випробується, хто виробник, ПІБ керівників підприємства.
Особливо дивують розповіді журналістів:
тут вам і назва підрозділу, і місце знаходження, і, часто, імена, позивні бійців...

Відповісти