ядерный Иран

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ядерный Иран

Повідомлення DSMechanic » 02 травня 2018, 12:45

costashu писав:
DSMechanic писав: Штати і Ізраїль вині в розробці ядерної зброї?
штаты здесь причем? Разговор не о них
Мати власне виробництво - це треба мати власні реактори. У Ізраїля вони є? Чи можливо просто пару боєголовок в гаражі заховали?
Євреї активно поставляли кацапам дрони, домогли розвинути власне виробництво і відмовили продавати нам, у мене нема до них любові. Але і теперешні релігіозний Іран мені теж не подобається. Причому іранці зараз активні союзники росіян.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ядерный Иран

Повідомлення Sintez » 02 травня 2018, 12:45

DSMechanic писав:
costashu писав: но скажи, Механик, как можно обвинять кого-то в точно том же самом, в чем виновен сам? Ты же не думаешь, что технология "держи вора!" убедительна?
Штати і Ізраїль вині в розробці ядерної зброї?
Штати в часи протистояння з Союзом не застосувала ядерну. Їм вистачило прикладу в Японії. А от на рахунок аятол я не впевнений що вони не застосують. Ще й невідомо проти кого.
Наприклад таж хімічна в Сірії - не гарантія, але досить логічно що цей раз використали не кацапи чи Асад, а іранці.
Фігассє у тебе підхід. Тобто штати знищили нещитані тисячі японського мирняка - то нормально, а іранцям ніззя бонбу, бо вони МОЖЕ ЩОСЬ ТАМ КОЛИСЬ...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: ядерный Иран

Повідомлення costashu » 02 травня 2018, 12:53

DSMechanic писав: Мати власне виробництво - це треба мати власні реактори. У Ізраїля вони є? Чи можливо просто пару боєголовок в гаражі заховали?
да. Почитай все-таки про "секретный" Димон и "пару" боеголовок
DSMechanic писав: Євреї активно поставляли кацапам дрони, домогли розвинути власне виробництво і відмовили продавати нам, у мене нема до них любові. Але і теперешні релігіозний Іран мені теж не подобається.
так а с чего ты взял, что я воспылал любовью к Ирану и ненавистью к Израилю?!
DSMechanic писав: Причому іранці зараз активні союзники росіян.
ты сам написал про кто кому поставлял дроны и не только. И отказался делать это для Украины. Делай вывод
ХЖВСУ

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ядерный Иран

Повідомлення DSMechanic » 02 травня 2018, 12:55

Vollmer писав: Ніхто не підтримує кацапів.
Підтримуєте.
Німці - це ті хто всі століття були союзники Росії, навіть імператорська династія звідти і зараз тиснуть щоб припинити санцкції проти Росії і визнати їхне право на нас? Ми досі не в Росії, бо крім німців є ще штати.
в 45-му мало хто знав реальні можливості ядерної зброї, а особливо радіації. І навіть японський міністр озвучив що без того удару втати Японії у війні були б значно більше. Він подав у відставку, бо це занадто цинічна думка для офіційної особи, але десь так і є.
У нас на планеті взагалі якось добрих янголів не спостерігається.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ядерный Иран

Повідомлення DSMechanic » 02 травня 2018, 12:57

Sintez писав: Фігассє у тебе підхід. Тобто штати знищили нещитані тисячі японського мирняка - то нормально, а іранцям ніззя бонбу, бо вони МОЖЕ ЩОСЬ ТАМ КОЛИСЬ...
Іранці зараз у Сірії воюють. Скільки там вже нараховано знищенного мирняка?

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ядерный Иран

Повідомлення DSMechanic » 02 травня 2018, 13:01

costashu писав: так а с чего ты взял, что я воспылал любовью к Ирану и ненавистью к Израилю?!
Я для чого взагалі тоді влазити коментарями на стороні Ірану? Бідні ображені "ізраїльсою воєнщиною" перси. Там нема наших. Цей конфлікт нас стосується, бо туди влізла Росія. Тому якщо при конфлікті там рознесують боєздатну Російську авіацію - нам краще.

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: ядерный Иран

Повідомлення costashu » 02 травня 2018, 13:04

DSMechanic писав:
costashu писав: так а с чего ты взял, что я воспылал любовью к Ирану и ненавистью к Израилю?!
Я для чого взагалі тоді влазити коментарями на стороні Ірану?
та где?! Цитируй, бо дурной разговор уже пошел
ХЖВСУ

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ядерный Иран

Повідомлення DSMechanic » 02 травня 2018, 13:10

costashu писав: та где?! Цитируй, бо дурной разговор уже пошел
От причому до іранської ядерної програми територія Ізраїля, карту якого ви виклали? Кровожадні євреї ображають арабів? Тому арабами мають право зробити і використати ядерну зброю? Де логіка?
Мені на даний момент цікаво скільки російських літаків і їх пілотів, а можливо і операторів комплексів ППО буде знищено в Сірії. І бомбити їх буде не Іран.

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: ядерный Иран

Повідомлення costashu » 02 травня 2018, 13:14

DSMechanic писав: От причому до іранської ядерної програми територія Ізраїля, карту якого ви виклали?
прямой ответ на пост выше. Не имею права? И жду цитату насчет моей любви к Ирану

пс. Персы не арабы, еслишо
ХЖВСУ

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: ядерный Иран

Повідомлення Vollmer » 02 травня 2018, 13:21

costashu писав: .......................................................................................................................
пс. Персы не арабы, еслишо
Між іншим, так. Тому і систему зв'язків вибудовують інакше.
По наших дорогах бігають іранські авто, клон "Пежо", з кінською головою емблемка, "Саманд". Араби експортують багато автомобілів?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ядерный Иран

Повідомлення Sintez » 02 травня 2018, 13:36

DSMechanic писав:
Vollmer писав: Ніхто не підтримує кацапів.
Підтримуєте.
Німці - це ті хто всі століття були союзники Росії, навіть імператорська династія звідти і зараз тиснуть щоб припинити санцкції проти Росії і визнати їхне право на нас? Ми досі не в Росії, бо крім німців є ще штати.
в 45-му мало хто знав реальні можливості ядерної зброї, а особливо радіації. І навіть японський міністр озвучив що без того удару втати Японії у війні були б значно більше. Він подав у відставку, бо це занадто цинічна думка для офіційної особи, але десь так і є.
У нас на планеті взагалі якось добрих янголів не спостерігається.
Так, мало хто знав. Але наказ віддали саме ті, хто знав! Чи може не було випробувань в Аламогордо, не знали про ударну хвилю й світлове випромінювання, котре вмить підпалить все місто? Хотіли продемонструвати? Тоді чому не жахнули по військових?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ядерный Иран

Повідомлення Sintez » 02 травня 2018, 13:38

Німці - це ті хто всі століття були союзники Росії,
Да?...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ядерный Иран

Повідомлення DSMechanic » 02 травня 2018, 13:45

costashu писав:
DSMechanic писав: От причому до іранської ядерної програми територія Ізраїля, карту якого ви виклали?
прямой ответ на пост выше. Не имею права? И жду цитату насчет моей любви к Ирану
пс. Персы не арабы, еслишо
Я називав іранців персами. Але Ізраїль зайнятий в основному якраз арабами, тому дивні заяви Ірану про знищення Ізраїля, хоча євреї якось до них не лізуть, там по пустелі ще повзти і повзти.
Я не казав про любов, але явна симпатія проглядається, раз ви в темі про ядерну зброю Ірану, більше претензій виставляєте Ізраїлю. Якщо у Ірана виявиться така зброя, ше й російського походження і вони навіть застосують проти євреїв - це навіть трохи повчально буде, для всих, але в будь якому разі - збільшення кількості ядерних країн - погано. І відмазки - у тих є - тільки відмазки.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ядерный Иран

Повідомлення DSMechanic » 02 травня 2018, 13:52

Sintez писав:
Німці - це ті хто всі століття були союзники Росії,
Да?...
Ні? Німці фактично створювали "європейське обличча" Росії. Екатерина багато в університети запросила, там й потім часто рівнялись на німців, родині зв'язки, навіть радянська Росія і то допомогала.
То було давно. А зараз? Бувший канцлер на посаді в Газпромі, ігнорування санкцій з боку німецьких компаній (наш Петя еж ігнорує, але зараз не про нього), заяви про необхідність зняти санкції.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ядерный Иран

Повідомлення Sintez » 02 травня 2018, 13:54

Механік, як кожна ВІЛЬНА людина має право на звичайну зброю для самозахисту, і якщо не має такого права, то вона - РАБ, скільки б не мала грошей; так і кожна країна ПРИ БАЖАННІ має право зтворити власну ядерну зброю, а якщо не має права - то вона - КОЛОНІЯ.

Фіговий листок "договору про нерозповсюдження" дружно розтоптали якраз ядерні держави, продемонструвавши неядерним, що то наіпалово, якраз на нашому прикладі, нажаль. "Гаранти" (всі!) показали всьому світові, що їхні "гарантії" не варті й копійки. І з весни 2014 року кожен притомний народ (а не "аятоли") має вважати зтворення власного ЯЗ пріоритетною задачею. Якщо не хоче прокинутися в ошийнику.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ядерный Иран

Повідомлення Sintez » 02 травня 2018, 13:56

DSMechanic писав:
costashu писав: прямой ответ на пост выше. Не имею права? И жду цитату насчет моей любви к Ирану
пс. Персы не арабы, еслишо
Я називав іранців персами. Але Ізраїль зайнятий в основному якраз арабами, тому дивні заяви Ірану про знищення Ізраїля, хоча євреї якось до них не лізуть, там по пустелі ще повзти і повзти.
Я не казав про любов, але явна симпатія проглядається, раз ви в темі про ядерну зброю Ірану, більше претензій виставляєте Ізраїлю. Якщо у Ірана виявиться така зброя, ше й російського походження і вони навіть застосують проти євреїв - це навіть трохи повчально буде, для всих, але в будь якому разі - збільшення кількості ядерних країн - погано. І відмазки - у тих є - тільки відмазки.
А від кого ти чув "заяви іранців про знищення Ізраїлю"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ядерный Иран

Повідомлення DSMechanic » 02 травня 2018, 14:02

Sintez писав: Так, мало хто знав. Але наказ віддали саме ті, хто знав! Чи може не було випробувань в Аламогордо, не знали про ударну хвилю й світлове випромінювання, котре вмить підпалить все місто? Хотіли продемонструвати? Тоді чому не жахнули по військових?
Ви у мене питаєте? Чому японці знищували цивільних? Мені посипати голову пеплом і виступати проти будь якого співробітництва з амерами? То чому ми з кацапами воюємо - вони з на імператорську Японію бомби не скидали?
Ще раз - нема янголів у нас на планеті. Навіть Ватікану натикали купу гріхів.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ядерный Иран

Повідомлення DSMechanic » 02 травня 2018, 14:07

Sintez писав: А від кого ти чув "заяви іранців про знищення Ізраїлю"?
Десь читав, швидко гуглиться у Вікі
Президент Ирана Махмуд Ахмадинежад неоднократно делал резкие антиизраильские заявления и угрожал «стереть Израиль с лица земли».
У англійській версії написано що не вважає Ізраїль державою і створив і підтримує Хізболу.

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: ядерный Иран

Повідомлення asmodey » 02 травня 2018, 14:08

иран, арабы.. какая нахрен разница? ислам - следующая после кацапов ползучая опасность для мира. так давайте им еще и ядреную дубинку каждому презентуем.
не надо имхо проецировать на других СВОИ проебы. мы отдали оружие, которое бы все равно проебали, как проебали антонов, южмаш и тысячи других заводов. стреляет не оружие - стреляет человек.
а ебнутые аятоллы ничем не лучше ебанутых кацапов.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: ядерный Иран

Повідомлення DSMechanic » 02 травня 2018, 14:09

Sintez писав: Механік, як кожна ВІЛЬНА людина має право на звичайну зброю для самозахисту
Буть в якій країні є перелік дозволеної для самооборони зброї. Щось рідко зутрічаються дозволи на протипіхотні міні і гранати.

Відповісти