Помер

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Помер

Повідомлення Амосенко Олег » 13 грудня 2020, 13:47

главспец писав: ожидаемо! Соцреализм навыворот.
Назвіть хоч один єдиний його фільм у головній ролі про який можна хоча би сказати - "ну так дивитися можна".
Якщо немає такого, то про що мова?

Ці актори частини культури, яка у сучасній Україні взагалі не потрібна.
Совок, за вийнятком близько десятка фільмів не зняв нічого хорошого за всю свою історію.
А дивились їх бо альтернативи не було.
А як йшли на італійські, індійські, французькі фільми з переліку дозволених?
Бо вже тоді розуміли що таке те радянське кіно.
Востаннє редагувалось 13 грудня 2020, 13:51 користувачем Амосенко Олег, всього редагувалось 1 раз.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Помер

Повідомлення главспец » 13 грудня 2020, 13:49

Амосенко Олег писав: От помер недавно актор Томмі Лістер - то у нього "5-й елемент".
а как он относился к Путину? Может, в глубине души восхищался. Тайно! Надо бы выяснить. Ну, для уточнения талантливости.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Помер

Повідомлення главспец » 13 грудня 2020, 13:50

Амосенко Олег писав:
главспец писав: ожидаемо! Соцреализм навыворот.
Назвіть хоч один єдиний його фільм у головній ролі про який можна хоча би сказати - "ну так дивитися можна".
Якщо немає такого, то про що мова?
дело вкуса.
Гараж.

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Помер

Повідомлення Амосенко Олег » 13 грудня 2020, 13:51

главспец писав: Гараж.
Гараж?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не смішіть, лайно ще те.

Я його починав пару раз дивитися, так і не вистачило нервів додивитися.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Помер

Повідомлення главспец » 13 грудня 2020, 13:54

главспец писав: дело вкуса

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Помер

Повідомлення Noex » 13 грудня 2020, 14:09

Амосенко Олег писав: Я його починав пару раз дивитися, так і не вистачило нервів додивитися.
Мабуть, гаража не мав... :lol:

rad
Повідомлень: 1794
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Помер

Повідомлення rad » 13 грудня 2020, 14:48

Амосенко Олег писав: Я його починав пару раз дивитися, так і не вистачило нервів додивитися.
мої хлопці якось тут на дачі намагалися його дивитись - весь час питали, а шо там такого зашифровано та ще й дотепного?
для тридцятилітніх і молодше там багато незрозумілого
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Помер

Повідомлення Віра » 13 грудня 2020, 17:55

За сукупністю.
Мені найбільше запам'ятався в фільмі "О бедном гусаре...". Ну й його епіграми - гострі, точні, зі злим гумором.
А наприкінці життя, останні роки, він перетворився на велику дитину. Дивилась років 4-5 назад в програмі а-ля "Поки всі дома", точно не пам'ятаю, в якій, і не в одній. Він вже і фізично, і розумово, був немічний, мені так здалося.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13708
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Помер

Повідомлення M_M » 13 грудня 2020, 19:43

"Гараж" мені довелося побачити у передпрем'єрному прокаті у підмосковії. Це був единий раз, коли я бачив глядачів, що аплодують під час фільму. Стрічку може зрозуміти тільки той, хто жив у совку.

Аватар користувача
EndryX
Повідомлень: 68
З нами з: 11 квітня 2018, 23:09
Звідки: Kyiv - region
Контактна інформація:

Re: Помер

Повідомлення EndryX » 13 грудня 2020, 20:42

Амосенко Олег писав:
Він актор, який підтримав війну проти моєї країни.
Я маю його поважати? Та ну наф.
На смітник історії, без питань і жалю.

І так я скажу про кожну радянську наволоч, які підтримує Хутіна.
Я куєю... Для мене все, що запоребриком, вмерло ще в 2014 році, включаючи і родичів після того як я тіла, точніше фрагменти тіл наших хлопців збирав після обстрілу кацапськими градами з території кацапії. А ви все сльози льєте за імперцями завдяки яким гине цвіт української нації...
"Ті, хто не переймався захистом України у 1918 - 1919 роках, - у 30-х їли своїх дітей!"

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Помер

Повідомлення главспец » 13 грудня 2020, 20:56

EndryX писав: Я куєю... Для мене все, що запоребриком, вмерло ще в 2014 році, включаючи і родичів після того як я тіла, точніше фрагменти тіл наших хлопців збирав після обстрілу кацапськими градами з території кацапії. А ви все сльози льєте за імперцями завдяки яким гине цвіт української нації...
ну, а родичи-то при чём?! Равно как и покойный Гафт.

rad
Повідомлень: 1794
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Помер

Повідомлення rad » 13 грудня 2020, 21:42

скоріш ми для них вмерли
як посіпаки бендерівців та фашистів
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Помер

Повідомлення Noex » 14 грудня 2020, 02:31

rad писав: скоріш ми для них вмерли
як посіпаки бендерівців та фашистів
Така интеллигенция – это не мозг нации, а её говно, як казав вождь світового пролетаріата.
Вилізувати дупу хуйлу вищій сенс її буття і жодні посіпаки бендерівців та фашистів не стануть на заваді.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13708
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Помер

Повідомлення M_M » 17 грудня 2020, 09:50

Помер Геннадій Кернес: мер Харкова, який виграв вибори з реанімації

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Помер

Повідомлення Амосенко Олег » 17 грудня 2020, 10:10

https://tsn.ua/ukrayina/pomer-gennadiy- ... 86301.html
Схоже на те що остаточно.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59356
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Помер

Повідомлення Фрося » 17 грудня 2020, 19:20

Амосенко Олег писав: https://tsn.ua/ukrayina/pomer-gennadiy- ... 86301.html
Схоже на те що остаточно.
Natalia Yashin
7 ч. ·
ЦИНИЧНЫЕ УБЛЮДКИ
Они переоформили всё, что можно было подобрать и переоформить. Они провели в облсовет, горсовет, райсоветы, сельсоветы, ещечертегознаеткакие советы всех своих людей, кого можно было провести. Они поделили власть на бесконечных междусобойчиках. Они всё знали и врали, врали, врали в лицо. Они - мерзавцы чистой воды, как бриллианты, которыми увешаны их жены и любовницы. Они - негодяи чистых кровей. Есть потомственные аристократы, а есть потомственные негодяи. Правители Харькова - потомственные негодяи.
Теперь, когда они всё успели обстряпать, они объявили своему лохократу, что Кернес умер.
Разрешите сказать несколько искренних слов памяти Кернеса. Я знала этого мерзавца с 70х годов (это 50 лет назад, если кто не умеет считать). Ладно, уточним: с конца 70х, точнее не помню. Зато хорошо помню Гепу, когда он "вышивал" перед единственным в Харькове валютным магазином "Березка" на Павловом Поле. "Ломал чеки". Не знаете, что это значит? Зато будущий великий мэр Харькова знал... Я не так много в жизни видела негодяев и мерзавцев - старалась держаться от них подальше. Кернес был негодяем, который заменял десятерых. Один из самых циничных, продажных, мерзких ублюдков за всю мою не такую уж короткую жизнь. Страшный человек. Развратник. "Сам воровал и нам давал".
Конечно, он умер не сейчас. Он умер в сентябре, и его чучело держали под аппаратами, чтобы было время поделить власть и деньги. Так ему и надо. Он других людей никогда не считал людьми, вот и с ним поступили, как с чучелом.
Разрешите сказать несколько искренних слов также о харьковчанах, об этих овцах убогих, которые голосовали за труп Кернеса, потому что "сам воровал, и нам давал". Счас они будут выть на площадях, оплакивая своего любимого мафиози. Сейчас они Кернесу памятник поставят на том месте, где раньше был памятник Ленину. Кернес будет стоять с вытянутой рукой - руку он, естественно, будет тянуть по направлению к городской казне, в которой на память о Кернесе остались только голодные мыши. Мой родной город был гордостью Украины при Совке, мой родной город - позор Украины с 2010 года.
Тьфу.
...........
Все, кому не нравится, что я о дохлом негодяе говорю правду, - пошли вон. Забаню каждого, кто попробует мне мораль читать.
:pop:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59356
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Помер

Повідомлення Фрося » 17 грудня 2020, 20:01

Володимир Парасюк
6 ч. ·
Знаєте, мене не дивує, що помер Кернес, бо нас всіх чекає одне і те!
Мене вражає інше: «большой человек», «патриот страны», «господарник».
Ви серйозно?
Так не є. Кернес був колаборантом, корупціонером і хамом. Нічого доброго він нашій країні не приніс. Через таких як він у нас війна і тисячі смертей.
І зараз на нього буде чекати дійсно справедливий суд. Дуже цікаво, чи йому допоможуть вкрадені гроші, чи гектари землі, яку він рейдернув в харків‘ян!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Помер

Повідомлення Pestilence » 17 грудня 2020, 20:22

В гробу карманов нет...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Помер

Повідомлення Sintez » 17 грудня 2020, 23:02

Всьовиврьоті. Гепа - патрійот, полігший на фронтах боротьби із "вірусом"!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Помер

Повідомлення Sintez » 17 грудня 2020, 23:04

Фрося писав: Володимир Парасюк
6 ч. ·
Знаєте, мене не дивує, що помер Кернес, бо нас всіх чекає одне і те!
Мене вражає інше: «большой человек», «патриот страны», «господарник».
Ви серйозно?
Так не є. Кернес був колаборантом, корупціонером і хамом. Нічого доброго він нашій країні не приніс. Через таких як він у нас війна і тисячі смертей.
І зараз на нього буде чекати дійсно справедливий суд. Дуже цікаво, чи йому допоможуть вкрадені гроші, чи гектари землі, яку він рейдернув в харків‘ян!
Поросюк впав із дуба? Вперше бачить бандицькі похорони?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти