КОБ

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25005
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КОБ

Повідомлення Sintez » 14 березня 2022, 13:02

Де Новінський? Де Ахмєтов? Де решта пдрсів? Досі сидять на вкрадених у народу ресурсах? Зашибісь! А ви, лохи-злидні, жертвуйте гроші на армію!

ПС. Квартира у Трускавці, котру знайомий орендував за 5000грн/міс, коштує сьогодні 30 штук. Київські приїхали. Із баблом. Котре, очевидно, у шахті заробили. Знайомий акуратно опинився без хати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: КОБ

Повідомлення M_M » 14 березня 2022, 13:02

Sintez писав: надірвався на афганцях
Це навіть не смішно. З кута зору економіки це менше за статистичну похибку. А от політично програли всуху. Приблизно як у випадку Берлінської Стіни, що спричинила створення НАТО.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25005
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КОБ

Повідомлення Sintez » 14 березня 2022, 13:08

Та мені пофігу. За останній час я отримав купу підтверджень своїй "конспірології", у той же час зіштовхнувся із колосальною хвилею збуреного війною із дна ідіотизму, тому ще більше переконався, що нікому нічого доводити не варто. Бог сам впораєцця, куди мені. Писатиму своє, а ідіотів най Він сам перековує.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: КОБ

Повідомлення M_M » 14 березня 2022, 13:09

Sintez писав: Де Новінський?
Як не дивно, але
Я у Києві. Нікуди не літав і нікуди не поїду. Дії Російської Федерації проти України можуть бути розцінені лише як акт агресії, — заявив Новинський і додав, що його «Смарт-Холдинг» і фонд допомагають біженцям, волонтерам і Збройним силам.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: КОБ

Повідомлення M_M » 14 березня 2022, 13:13

Ахмєтов залишається в Україні і обіцяє не шкодувати грошей на перемогу і відбудову країни
Найбагатший українець, олігарх Рінат Ахметов перебуває в Україні та не збирається нікуди їхати.

Про це він заявив у коментарі Радіо Свобода.

«Новина про початок війни застала мене вдома, у Києві, у моєму ліжку. Я спав, до мене забіг мій помічник зі словами «Рінате Леонідовичу, прокидайтеся! Нас бомблять, почалася війна!» – розповів він.

За його словами, те, що відбувається зараз в Україні, він «не міг уявити і в страшному сні».

«Це – воєнна агресія, воєнний злочин та злочин проти людства щодо моєї країни та українців», – говорить Ахметов.

Він також наголосив, що діяльність усього його бізнесу та благодійного фонду нині сконцентрована на допомозі людям та українським військовим.

«Мій Фонд допомагає людям вижити: постачає продукти, медикаменти, – а бізнеси СКМ допомагають українській армії боронити суверенітет нашої країни. Скільки витрачено на це? Чесно кажучи, навіть не рахую. Усе, що ми можемо привезти, зробити – все робимо і робитимемо надалі», – зазначає він.

Окрім того, за словами Ахметова, уся його бізнес-група СКМ нині працює над тим, щоб донести міжнародним партнерам «правду про те, що зараз відбувається в Україні», та залучити їх до допомоги.

У коментарі Радіо Свобода олігарх також заявив, що після перемоги України готовий буде долучитися до її відбудови.

«Я буду інвестувати усі свої сили та кошти, щоб Україна відновилася і стала сильною та квітучою країною», – наголосив Ахметов.
Як не дивно...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25005
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КОБ

Повідомлення Sintez » 15 березня 2022, 06:25

M_M писав:
Sintez писав: Де Новінський?
Як не дивно, але
Я у Києві. Нікуди не літав і нікуди не поїду. Дії Російської Федерації проти України можуть бути розцінені лише як акт агресії, — заявив Новинський і додав, що його «Смарт-Холдинг» і фонд допомагають біженцям, волонтерам і Збройним силам.
Яка сума допомоги армії? Скільки мільярдів доларів? Де публічна заява, що Пуцькін - підорас і вбивця?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25005
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КОБ

Повідомлення Sintez » 15 березня 2022, 06:28

M_M писав:
Ахмєтов залишається в Україні і обіцяє не шкодувати грошей на перемогу і відбудову країни
Найбагатший українець, олігарх Рінат Ахметов перебуває в Україні та не збирається нікуди їхати.

Про це він заявив у коментарі Радіо Свобода.

«Новина про початок війни застала мене вдома, у Києві, у моєму ліжку. Я спав, до мене забіг мій помічник зі словами «Рінате Леонідовичу, прокидайтеся! Нас бомблять, почалася війна!» – розповів він.

За його словами, те, що відбувається зараз в Україні, він «не міг уявити і в страшному сні».

«Це – воєнна агресія, воєнний злочин та злочин проти людства щодо моєї країни та українців», – говорить Ахметов.

Він також наголосив, що діяльність усього його бізнесу та благодійного фонду нині сконцентрована на допомозі людям та українським військовим.

«Мій Фонд допомагає людям вижити: постачає продукти, медикаменти, – а бізнеси СКМ допомагають українській армії боронити суверенітет нашої країни. Скільки витрачено на це? Чесно кажучи, навіть не рахую. Усе, що ми можемо привезти, зробити – все робимо і робитимемо надалі», – зазначає він.

Окрім того, за словами Ахметова, уся його бізнес-група СКМ нині працює над тим, щоб донести міжнародним партнерам «правду про те, що зараз відбувається в Україні», та залучити їх до допомоги.

У коментарі Радіо Свобода олігарх також заявив, що після перемоги України готовий буде долучитися до її відбудови.

«Я буду інвестувати усі свої сили та кошти, щоб Україна відновилася і стала сильною та квітучою країною», – наголосив Ахметов.
Як не дивно...
Бреше падло, що не знав. Звичайно, він сидить тут і чекає чия візьме.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25005
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КОБ

Повідомлення Sintez » 15 березня 2022, 06:32

Серед подібних же тварєй - церковники, особливо звичайно московський пархат.

Я взагалі уявляю собі у воюючому совку церкви берлінського пархату... і ніяк уявити не можу. Але ж да, ми не совок, ми ж ліберальні, та й народу у нас вистачить, ліберальні цінності дорожчі за холопів.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: КОБ

Повідомлення M_M » 15 березня 2022, 10:39

Sintez писав: воюючому совку церкви берлінського пархату...
У совку будь-яку церкву уявити складно, бо винищили геть усі, натомість побудували гробницю фараона.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25005
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КОБ

Повідомлення Sintez » 15 березня 2022, 13:31

Із промитими мізками взагалі важко будь-що уявити.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25005
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КОБ

Повідомлення Sintez » 15 березня 2022, 13:39

Я хз коли писав, що як мінімум Ахмєтов, Кучма й Новінський мають бути піймані й повішені. Тепер це ж має бути розповсюджено на ВЕСЬ список ОПЗЖ і екс-регіоналів. Як мінімум вони мають бути посаджені у концтабір десь у Гуантанамо. Недемократично? Молодці! Чекаємо денацифікаторів!

ХТО відповідав за Кримський напрямок? Розстріляний? Сидить? Щяз! Молодці!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: КОБ

Повідомлення M_M » 05 квітня 2022, 12:12


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25005
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КОБ

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 19:21

Ну шо, досі смішно?

Ось, чотири роки тому люди зклепали.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25005
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КОБ

Повідомлення Sintez » 25 грудня 2023, 10:52

Для всяких церковновіруючих, у котрих тепер буде не тільки два "нових роки", а й взагалі всього по два. Два медальойона, два магнітофона...

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: КОБ

Повідомлення Саня » 25 грудня 2023, 10:54

А ти яким боком до цієї контори?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25005
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КОБ

Повідомлення Sintez » 25 грудня 2023, 12:31

Якої "контори"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: КОБ

Повідомлення Саня » 25 грудня 2023, 17:46

Ти що не читав назву ролика, якого виклав?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: КОБ

Повідомлення M_M » 25 грудня 2023, 19:13

Саня писав: Ти що не читав назву ролика, якого виклав?
:lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25005
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КОБ

Повідомлення Sintez » 27 грудня 2023, 08:40

До ФСБ? Тим же, що й ти.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: КОБ

Повідомлення Саня » 27 грудня 2023, 11:41

- Немає нічого більш втомлюючого, ніж бути присутнім при тому, як людина демонструє свій розум. Особливо, якщо розуму немає.
Еріх Марія Ремарк
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Відповісти