Журналіст Аркадій Бабченко!

Аватар користувача
Erika
Повідомлень: 344
З нами з: 23 березня 2018, 14:50
Звідки: Київ

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення Erika » 30 травня 2018, 18:45

costashu писав:
Vollmer писав: Це я один такий консервативний і старомодний, що мені подібного штибу інсценування тхнуть безпросвітним, дикунським, дебілкуватим ідиотизмом ???
ты не один
Вы не рады, что спецоперация удалась? ;)

Аватар користувача
VVV_VVV
Разгильдяй
Повідомлень: 1035
З нами з: 22 березня 2018, 18:15

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення VVV_VVV » 30 травня 2018, 18:53

costashu писав:
Vollmer писав: Це я один такий консервативний і старомодний, що мені подібного штибу інсценування тхнуть безпросвітним, дикунським, дебілкуватим ідиотизмом ???
ты не один
Ребятки, Вы оба либо очень впечатлительны, либо очень романтичны и т.п.
Спецоперации преследуют совершенно определенные цели. И спецслужбы, которые их проводят, далеки от сантиментов.
Так что - побольше здорового цинизма. Людям это нравится (с) :lol:

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення costashu » 30 травня 2018, 18:55

Erika писав:
costashu писав: ты не один
Вы не рады, что спецоперация удалась? ;)
я не верю сбу
ХЖВСУ

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення Vollmer » 30 травня 2018, 19:04

Як у древньому, класичному анекдоті, маю змішані почуття. Питання нумеро уно: якими будуть довгострокові наслідки саме такого способу проведення спецоперації ??? Питання нумеро дуе: на почуття багатьох людей спецопераціоністам наплювати, це очевидно. Тоді які були приорітети, критерії оптимізації, цільова функція ???

Думаю, найближчі пару днів принесуть нам ці істини, як дані у ощущєнії. Але я здогадуюся вже зараз. Мені просто ввижається за всим цим кучерява посмішка. Чєловєк - ето стіль. В даному разі, легко впізнаваний стиль.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення asmodey » 30 травня 2018, 19:07

Vollmer писав: Тоді які були приорітети, критерії оптимізації, цільова фунуція ???
будут выходить на юльку? :lol:

Аватар користувача
Харитон
винахідник велосипеда
Повідомлень: 416
З нами з: 22 березня 2018, 15:17
Звідки: 50 паралель

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення Харитон » 30 травня 2018, 19:14

Vollmer писав: Це я один такий консервативний і старомодний, що мені подібного штибу інсценування тхнуть безпросвітним, дикунським, дебілкуватим ідиотизмом ???
Нас мінімум двоє :lol:
Бувають моменти, які є обставинами попереднього характеру © В. А. Ющенко

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення Vollmer » 30 травня 2018, 19:16

Я злопам'ятний. Я не забув, як після Вороненкова СБУшників спитали, чи була в нього охорона, і СБУшники дружно відхрестилися, заявивши, що ні, не надавали, і не мають ніякого відношення до охорони Вороненкова. Ото і вся спецоперація. А Луцег запевняв, що Вороненков - не така значна персона, як його жінка, Максакова, от Максакова знає значно більше всякої інформації, і розкаже все Генплокулатулі. Вибори стали ближче, концепція помінялася?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Дуглас
Повідомлень: 264
З нами з: 01 квітня 2018, 12:14
Звідки: Киев

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення Дуглас » 30 травня 2018, 19:22

Харитон писав:
Vollmer писав: Це я один такий консервативний і старомодний, що мені подібного штибу інсценування тхнуть безпросвітним, дикунським, дебілкуватим ідиотизмом ???
Нас мінімум двоє :lol:
разом нас багато....хуйня якась це фсе нмд
Петя кака - Йуля цяця

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення asmodey » 30 травня 2018, 19:22

эта пейсоперация вызывает больше воприсов, чем дает ответов. если это не подобие "покушения савченко из миномета на купол верховной рады", то уровень заказчика вызывает вопросы. сам хуйло интернетов не читает и относится к ним с подозрением, значит бабченко для него не величина - есть мишени и пожирней. тогда это или уровень кадырки или какого-нибудь областного отделения фсб типа белгородского или подобного. нашли "бывшего участника ато за 40 тысяч", дали макар - и готов террорист.
хотя чечены послали скорей всего своего бы.

kleynod
Повідомлень: 415
З нами з: 24 березня 2018, 13:02
Звідки: Київ

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення kleynod » 30 травня 2018, 19:25

Може і Вороненкова так само "вбили"?
Бо якесь неоковирне було те дійство...

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення asmodey » 30 травня 2018, 19:33

kleynod писав: Може і Вороненкова так само "вбили"?
Бо якесь неоковирне було те дійство...
та с нашими тепловизорами шо угодно может быть. уровень ..

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення Тетяна_Д » 30 травня 2018, 19:38

Ну, і щоб вже ні у кого не виникало запитань, що є таке Шарій і наскільки цінними можуть бути його вис*ри. Будь-які. :sarcastic:
Шарий.jpg
Шарий.jpg (121.17 Кіб) Переглянуто 2628 разів
:pardon:

Аватар користувача
Дуглас
Повідомлень: 264
З нами з: 01 квітня 2018, 12:14
Звідки: Киев

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення Дуглас » 30 травня 2018, 19:45

смущает шо в операции сплелось и убийство аркаши дай бох ему здоровья и якись схроны с оружием.....так не бувае ....бо якщо планируется убийство то зовсим недоречно при этом якийсь автоматы докуплять до ведения партизанской войны....причем все задачи на одного исполнителя ложатся.....якесь лайно
Петя кака - Йуля цяця

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення Vollmer » 30 травня 2018, 20:00

kleynod писав: Може і Вороненкова так само "вбили"?
Бо якесь неоковирне було те дійство...
Якраз, зразкове. Наблизився, переконався, що це - саме той чоловік, впритул розстріляв із ТТ. Але, концентрація на вбивстві, на обов'язковості виконання - зіграла злий жарт з кіллером. Він недооцінив пораненого охоронця, був переконаний, що отримавши кулю, той вже має індульгенцію, і не буде пхати носа в небезпечні справи і наполягати на своєму. В результаті, занадто сумлінний кіллер опинився під вогнем досвідченого стрільця - спортсмена, розлюченого пораненням, і з повним магазином. Зрозуміло, шансів після цього в кіллера залишалося небагато. Але тут була чиста гра випадковостей.

І, зауважте, ми досі не знаємо того пораненого стрільця. Чоловік не ганяється за рекламою. Можливо, йому соромно, що неправильно відпрацював. Підопічного вбили, і кіллера вбив. І сам кулю вхопив. Мало би бути зовсім інакше.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення Vollmer » 30 травня 2018, 20:01

Вангую появу в ящику Пєцика з довгою, кучерявою промовою.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення asmodey » 30 травня 2018, 20:05

Дуглас писав: смущает шо в операции сплелось и убийство аркаши дай бох ему здоровья и якись схроны с оружием.....так не бувае ....бо якщо планируется убийство то зовсим недоречно при этом якийсь автоматы докуплять до ведения партизанской войны....причем все задачи на одного исполнителя ложатся.....якесь лайно
так отож. все больше начинает напоминать надьку с минометами.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення Vollmer » 30 травня 2018, 20:28

Мені шкарябнуло вухо, як сказали, що вбивство було замовлено "колишньому АТОшнику" (???). Сказано було вкрай зневажливим тоном. Оце мене, одразу, насторожило. Фішка в тому, що коли ти справді щось відсліджував і розкрив, і немало зопрів при тому труді, то, воленс - ноленс, будеш поважати противника. Тому, на оцьому "бувшому АТОшнику", НМСД, контора, в даному разі, спалилася. Вони не мають поваги до противника, настільки, що спеціально це демонструють, лексикою, інтонаціями, схемою поведінки. Не було ніякої праці з розкриття, максимум - інсценування. Не було ніякого трудового поту, суцільна перемога. І вони поют об етом. Жанр цих людей - оперетка. І це для них є настільки жорстка константа, що я гублюся у здогадках - чому саме так ??? Як так сталося, як виходить, що народ живе в трешаку, а вони живуть в оперетці ??? Фіалка Монмартра, бляць. До чого призведе конфлікт жанрів ??? Я не Алла Князєва, але подумаю про це. Доречі, при Єкунєвічу, в часи Майдану - таких паралельних світів, мені здається, не було, конфлікт розгортався в одній площині.

Все - НМСД. Всякі співпадіння - випадкові. Скотина, птиця, риба, кущі - не постраждали.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Darkwalker
Повідомлень: 143
З нами з: 23 березня 2018, 15:53

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення Darkwalker » 30 травня 2018, 20:30

Vollmer писав: Це я один такий консервативний і старомодний, що мені подібного штибу інсценування тхнуть безпросвітним, дикунським, дебілкуватим ідиотизмом ???
нас минимум двое :lol:
это почище тепловизора, пожалуй
Show must go on !

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення costashu » 30 травня 2018, 20:32

Vollmer писав: Мені шкарябнуло вухо, як сказали, що вбивство було замовлено "колишньому АТОшнику" (???).
кондитеру некомфортно, когда он никого не дискредитирует
ХЖВСУ

Аватар користувача
Дуглас
Повідомлень: 264
З нами з: 01 квітня 2018, 12:14
Звідки: Киев

Re: Журналіст Аркадій Бабченко!

Повідомлення Дуглас » 30 травня 2018, 20:35

Darkwalker писав:
Vollmer писав: Це я один такий консервативний і старомодний, що мені подібного штибу інсценування тхнуть безпросвітним, дикунським, дебілкуватим ідиотизмом ???
нас минимум двое :lol:
это почище тепловизора, пожалуй
дарк ты б хоть ветку читанув чи шо....нас як минимум четверо вже...(гасконцы пилять)
Петя кака - Йуля цяця

Відповісти