Стельки

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Стельки

Повідомлення M_M » 18 грудня 2018, 22:40

Как я от жизни отстал...

Зимой ноги, особенно стопы, и особенно на старости лет, имеют свойство мерзнуть. А если ходить долго - стельки не помогают.

Мысль возникла творческая. Ведь есть сейчас полно всяких подушек, одеял с электроподогревом... А у меня в наличии есть катушка с тонким нихромовым проводом. Ща, думаю, подберу стельки в интернете, проводочки протяну, к аккумулятору подключу...

А интернет, оказывается, уже забит предложениями всяческих стелек. C USB подключением, дабы имеющийся в наличии зарядник для телефона без проблем использовать. Но больше всего восхитил вариант одноразовых стелек. До 12 часов ноги в тепле...

Может, использовал кто такое? Не развод?

https://milcraft.net/turisticheskoe-sna ... i-dlia-nog

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Стельки

Повідомлення Pestilence » 18 грудня 2018, 22:53

Не знаю, могу только сказать что это скорее аварийное средство. Как ты себе представляешь что она будет остывать от 8 до 12 часов?
Она довольно толстая, наверно ок сантиметра, не в каждую обувь влезет. Объем жидкости в ней слишком малый чтобы держать температуру даже полчаса. Ну отчасти до часа может быть эффект в зависимости от обуви, температуры тела, погоды. Помню такие продавались когда-то давно.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Стельки

Повідомлення Фрося » 18 грудня 2018, 22:58

При вскрытии герметичной упаковки время достижения максимального разогрева стелек 48-50 градусов составляет около 20 минут, рабочая температура использования стелек 40-42 градуса с постепенным остыванием от 8 до 12 часов в зависимости от условий эксплуатации
Одноразовые 29 гр. :pardon: Я так поняла,можно только один раз одеть на сутки,не снимая.А зимы-60 суток осталось.
Ну 30 :lol: если через раз.Итого-1000 гр. :pardon:
Я бы что-нибудь по рациональнее поискала. :gs:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Стельки

Повідомлення Vollmer » 18 грудня 2018, 23:20

Ви якісь способи шукаєте, складні і необгрунтовані, аж дивно. Двоє тонких шкарпеток, і поліетиленовий кульок зверху. І ноги - як у кип'ятку, якщо хоч трохи рухаєшся. Можна у кедах лазити по засніженому лісі і по калюжах.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Стельки

Повідомлення M_M » 18 грудня 2018, 23:30

Не каждый день надо несколько часов стоять/бродить по холоду.
Не каждый день собачий холод.

И там не термоаккумулятор, идет медленная химическая реакция с выделением тепла (ака экзотермическая).
Двоє тонких шкарпеток, і поліетиленовий кульок зверху.
Для юнаків, що швидко рухаються, це може й підійде, може на пару годин. Використання такої конструкції на протязі декількох годин може призвести взагалі до втрати стоп. Я б не ризикував.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Стельки

Повідомлення Pestilence » 18 грудня 2018, 23:33

M_M писав: идет медленная химическая реакция
Вот тут я сомневаюсь. Думаю реакция довольно быстрая, максимум 30 минут, а потом естественное остывание. Можно попробовать пару штук, но скорее всего вас постигнет разочарование.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Стельки

Повідомлення Vollmer » 19 грудня 2018, 12:08

M_M писав: Не каждый день надо несколько часов стоять/бродить по холоду.
Не каждый день собачий холод.

И там не термоаккумулятор, идет медленная химическая реакция с выделением тепла (ака экзотермическая).
Двоє тонких шкарпеток, і поліетиленовий кульок зверху.
Для юнаків, що швидко рухаються, це може й підійде, може на пару годин. Використання такої конструкції на протязі декількох годин може призвести взагалі до втрати стоп. Я б не ризикував.

Якщо не рухатися взагалі, і не передбачається кровоток у ногах, то буде потрібен зовнішній приток тепла, це ясно. Але я не уявляю собі, в яких реальних ситуаціях таке може відбуватися. Зимова рибалка? Торгівля? Тоді - так, ТЕНи в устілках, і кріплення для змінного аккумулятора на поясі, в теплі, під курткою. Але це дуже відмінні рішення, за складністю і за ціною.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Стельки

Повідомлення M_M » 19 грудня 2018, 12:40

Vollmer писав: Але я не уявляю собі, в яких реальних ситуаціях таке може відбуватися.
А я навпаки, бачу мало реальних ситуацій, де потрібен багаточасовий безперервний активний рух. Окрім військових навчань та зимового марафону щось існує? О! Згадав. Прибирання снігу замість Кличка &C.

Білокура Бєстія
Повідомлень: 476
З нами з: 10 квітня 2018, 22:13

Re: Стельки

Повідомлення Білокура Бєстія » 19 грудня 2018, 21:47

Максимум неперезуваючись це 12-14 годин. Перегріті ноги потіють, отже мокнуть, а це погано, тому треба хороше взуття, а стєлькі з підігрівом, як на мене, х-ня. В мене досвід безперервного перебування на вулиці 10 годин. Багато разів. Але це не лежання в снігу.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Стельки

Повідомлення M_M » 20 грудня 2018, 03:42

Мабуть, 10 годин активного руху. Це нормально. Коли швидко кудись йдеш, ніякий підігрів не потрібен. Але, наприклад, коли стоїш в черзі, або займаєшся якимось спостереженнями, не дуже побігаєш.

Білокура Бєстія
Повідомлень: 476
З нами з: 10 квітня 2018, 22:13

Re: Стельки

Повідомлення Білокура Бєстія » 20 грудня 2018, 23:17

Швидко не ходжу, 10 годин в черзі? Що має бути призом? :1:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Стельки

Повідомлення M_M » 21 грудня 2018, 00:05

Білокура Бєстія писав: Швидко не ходжу, 10 годин в черзі? Що має бути призом? :1:
Зараз такого немає, але було за часів совка. Наприклад, черга до залізничної каси. Очікування електрички, що ходить раз на три години, а потяг, на якому збирався їхати, відмінили/зламався/машиніст забухав. Або черга до якоїсь приймальні, де ще звечора записують у чергу, і кожну годину перекличка з викресленням відсутніх.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Стельки

Повідомлення Sintez » 22 грудня 2018, 10:37

Може все ж просто купити тепле взуття?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Стельки

Повідомлення M_M » 22 грудня 2018, 10:46

Взуття взагалі-то тепле. На годину вистачає щоб не змерзти.
Найтепліше, що колись носив, - валянки. Для них підігрів, мабуть, неактуальний. Але неестетично.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Стельки

Повідомлення Sintez » 22 грудня 2018, 20:11

M_M писав: Взуття взагалі-то тепле. На годину вистачає щоб не змерзти.
Найтепліше, що колись носив, - валянки. Для них підігрів, мабуть, неактуальний. Але неестетично.
Якщо питання стоїть у виборі між здоров"ям і естетикою, то естетика на другому місці, нмд.

До речі, якщо руки й ноги починають сильно мерзнути, легко пітніють, а ноги ще, вибачаюся, й воняють, можливо проблема у тому, що засмічений тонкий кишківник, і шлаки, котрі він мав виводити, знаходять собі інший вихід.

Але це з "нетрадиційної" медицини.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Стельки

Повідомлення Vollmer » 22 грудня 2018, 22:15

M_M писав: Взуття взагалі-то тепле. На годину вистачає щоб не змерзти.
Найтепліше, що колись носив, - валянки. Для них підігрів, мабуть, неактуальний. Але неестетично.

Ну, взуття на номер - півтора більше, двоє шкарпеток, устілки, товста підошва, гетри, як у футболістів, і, все одно - якийсь мінімальний рух. Інакше діла не буде. Бо відток тепла неуникненний, питання тільки в інтенсивності, а приток і тепловиділення - неможливі без руху. Без варіантів. За умови повної нерухомості - одразу вимоги до одягу і взуття виростають до рівня термосу, відповідно - естетика, вага, зручність.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Стельки

Повідомлення M_M » 22 грудня 2018, 23:05

Vollmer писав: взуття на номер - півтора більше
Цікаво, чи в когось є зимове взуття на номер-півтора більше? Про всяк випадок. Саме про таке й було питання. Чи хтось має досвід використання теплогенеруючих варіантів.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Стельки

Повідомлення Vollmer » 22 грудня 2018, 23:34

M_M писав:
Vollmer писав: взуття на номер - півтора більше
Цікаво, чи в когось є зимове взуття на номер-півтора більше? Про всяк випадок. Саме про таке й було питання. Чи хтось має досвід використання теплогенеруючих варіантів.

У мене є. Трохи неестетично. Великі, товста підошва з пустотами. Низька теплопровідність підошви дуже важлива при малій подвижності на морозі. Тонка, монолітна підошва, без надійної устілки - капець. Напівботинки, верх має кілька шарів, шкіра з підкладкою. Взуваю спеціально на мороз, в інших випадках - щось інше.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Стельки

Повідомлення M_M » 22 грудня 2018, 23:44

На такий випадок в мене є валянки. Як не дивно, але жінка відмовляється від такого теплого взуття. Категорично! :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Стельки

Повідомлення Sintez » 23 грудня 2018, 08:21

M_M писав:
Vollmer писав: взуття на номер - півтора більше
Цікаво, чи в когось є зимове взуття на номер-півтора більше? Про всяк випадок. Саме про таке й було питання. Чи хтось має досвід використання теплогенеруючих варіантів.
Так. Спецівочні чоботи на шнурках, виробництво кажись литва. Прямо на коробці було написано -25.

А жінки - ну то ж зовсім інша планета.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти