Легкий спосіб припинити тютюнопаління

Відповісти
com
Повідомлень: 3
З нами з: 24 квітня 2019, 12:31

Легкий спосіб припинити тютюнопаління

Повідомлення com » 21 вересня 2022, 10:43

Припинив у 2016 році з другої спроби, перша у 2015 не вдалась.

Суть метода - поступове зменшення дози. За перекур та за добу. Можна курити малі саморобні самокрутки. Або ділити сигарету на 2-3 рази.

Доповнення - нікотинзамісна терапія. Салати із зелених помідорів, солодкого перцю, баклажанів та іншого, що містить нікотин. Цей механізм у курців працює погано, бо нікотину надлишок. Але поступово організм має адаптуватися.

На додачу можна приймати вітамін Д/дієту з ним, магній/какао для стабілізації нервової системи. Добре спати, уникати стресів.

Припинення тютюнопаління може призвести до збільшення ваги. Але це також вирішується. Зміненням раціону в бік кето дієти, низьковуглеводної з великою кількістю салатів/клітковини і збільшенням рухової активності.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Легкий спосіб припинити тютюнопаління

Повідомлення Sintez » 24 вересня 2022, 12:49

Найкращий спосіб - не починати взагалі.

Для мене корисним "посібником" і "профілактикою" був тато, він смалив років з 12, років 35 якщо не більше, купу разів пробував покинути, не виходило, аж доки лікар не пояснив популярно, що вибір між життям і цигаркою третього варіанту не залишає. Вийшовши із кабінету, батя знайшов найближчу урну, викинув напівповну пачку, на тому й шабаш. Я ж, перебуваючи у "небезпечному" віці, мав нагоду спостерігати, як його кілька днів "ламало", і ці спостереження однозначно довели - куріння - це безумство. Я ж не опнутий, щоб таке з собою робити? От і все. Просто, доступно, легко засвоїти. Принаймні уже мій власний син все легко засвоїв. :)
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти