Що робити з Шарієм?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Що робити з Шарієм?

Повідомлення Sintez » 02 квітня 2019, 21:05

Проблема. Я категорично проти, щоб його тут постили. Недавно забанив Тєліка. Сьогодні довелося забанити Арчера.
Мені це не подобаєцця, загалом, з іншого боку дозволити постити Шарія в Консиліумі теж вважаю недопустимим. Тому компроміс може бути такий: у Шостій палаті буде створена гілка "Шарійський каловідстійник", і якщо поціновувачам вкрай зачухаєцця перебирати його висери, то в тій гілці зможуть його запостити. Хто що думає з цього питання?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3550
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення Babasha » 02 квітня 2019, 21:09

Я считаю... все забаненых за Шарика - на свободу... тебе три тройных десятилетних расстрела посмертно!
Свободу слову и видосикам!
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення ingvar » 02 квітня 2019, 21:47

Sintez, Шарий это тот, кто в сети и отчасти в реале наиболее эффективно противостоит Порошенко и его шобле. Не признавать это, значит притворяться глухим и незрячим одновременно.
Если подумать, кому выгоден запрет на его разоблачительные видео, то ответ на этот вопрос сам расставит всё на свои места.
Когда от Шария шарахаются порохоботы, это понятно. А здесь-то чего?

Olegik
Повідомлень: 3972
З нами з: 03 квітня 2018, 21:24

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення Olegik » 02 квітня 2019, 21:54

Sintez писав: Хто що думає з цього питання?
пусть там (мордокниге, youtube или где оно там) и смотрят.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення ingvar » 02 квітня 2019, 22:07

Olegik писав:
Sintez писав: Хто що думає з цього питання?
пусть там (мордокниге, youtube или где оно там) и смотрят.
Тогда логично запретить вообще выставлять на форуме любое видео.
Может хватит Шария бояться?
Представители НК и первый президент Кравчук ему спокойно дают интервью, а здесь на него какое-то малообъяснимое табу + баня.
Востаннє редагувалось 02 квітня 2019, 23:04 користувачем ingvar, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення Sintez » 02 квітня 2019, 22:31

Свободу ваті? Щяз. Ви мабуть не поняли. Шарія в консиліумі не буде, доки моїх сил вистачає. Шарій - г-дон, і я його на Консиліум не допущу. Хто спосьерігав його діяльність здавна, чудово знає про що мова. Як би він не співав солов'єм сьогодні.
Мені в принципі фіолетово, не хочете - не треба. Пересилайте тоді сцилки на його фекалії одне одному в приват.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3550
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення Babasha » 02 квітня 2019, 22:58

Sintez писав: Свободу ваті? Щяз. Ви мабуть не поняли. Шарія в консиліумі не буде, доки моїх сил вистачає. Шарій - г-дон, і я його на Консиліум не допущу. Хто спосьерігав його діяльність здавна, чудово знає про що мова. Як би він не співав солов'єм сьогодні.
Мені в принципі фіолетово, не хочете - не треба. Пересилайте тоді сцилки на його фекалії одне одному в приват.
Всем 3,5 пользователям форума насрать на Шарика и твое к нему отношение с большой горы! :fuck:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення DSMechanic » 02 квітня 2019, 23:05

От і не треба він тут, навіть не дивлячись на те що там щось проти Поросяти він запостив.
Хтось писав - схоже працює команда, ватна команда і те що вони на політичному краху Петі хочуть заробити якісь бали - не повод.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення Pestilence » 02 квітня 2019, 23:36

DSMechanic писав: От і не треба він тут, навіть не дивлячись на те що там щось проти Поросяти він запостив.
Хтось писав - схоже працює команда, ватна команда і те що вони на політичному краху Петі хочуть заробити якісь бали - не повод.
Я тоже так щетаю, поросенок вероятно скоро свалит с кресл и весь этот кал просто будет не нужен. Есть Дубинский, есть Шабунин и т.д., думаю список можно расширить до десятка нормальных блоггеров и новостников, но вата хочет раскладывать кал шария.

Но я сам ничего форуму навязывать не хочу. Есть модераторы, которые могут действовать на свiй розсуд, либо могут создать голосовалку если хотят. Я щетаю что шарий это украиноненавистник и никак он не изменится. То что ему дали команду втираться в доверие украинцам - это 100%. Сейчас в том же ютубе вообще идет кампания - "хахли нам братья, только сдайтесь"

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення Vollmer » 02 квітня 2019, 23:49

Справа кожного, канєшно. Але особисто мені постійно здається, що воно підле і смердюче.
Простенький аналіз показує, що він нічого абсолютно не говорить видатного, надто цікавого, оригінального, незвичайного, незамінного. Як правило - вторинне, переспіви, констатація фактів.
Він не створює контенту. :lol: :lol: :lol: Він його пережовує і обслюнявлює. :lol: :lol: :lol:
Із своєйю посмішкою хтивой. :drag: :drag: :drag:
Він - вата. Я би сказав, навіть, 100 Watt. Або і 736 Watt. Як кінь. Або лошак. Лошара, в когось на побігеньках. Йому сказали бігати вздовж - бігав уздовж. Потім наказали плигати впоперек - і тепер він плигає впоперек.

От, нах він тут потрібен, у храмі правди, естетичних сумнівів, пошуків майбутнього, у затишному джентльменському клюбі ??? Особисто Я - кидаю чорний шар.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення M_M » 02 квітня 2019, 23:54

Чисто з кута зору спостерігача: шарій зазвичай подобається кацапам, підкацапникам, антимайданщикам.
Чорний шар.

Аватар користувача
Амосенко Олег
Повідомлень: 808
З нами з: 26 березня 2018, 20:00

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення Амосенко Олег » 03 квітня 2019, 00:15

Pestilence писав: Я тоже так щетаю, поросенок вероятно скоро свалит с кресл и весь этот кал просто будет не нужен. Есть Дубинский,
Підтримую. Є купа інших блогерів. Яких і цікаво послухати, і іноді корисна інфа проскакує.

А Сцарій давно себе дискредитував. На смітник історії поряд с Пєтею.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення Нечай » 03 квітня 2019, 01:08

Коли я якийсь час працював на "швидкій", був один хірург, заввідділення, як людина гівно. Постійно звинувачував "швидку", дільничних терапевтів у своїх ляпах. Навіть отримав догану в області, щоб не був таким хитрожопим-бо у всіх смертність була, а в нього ні. Але коли він приходив до нас читати лекції про першу допомогу, то деякі його поради були досить розумними, я їх і досі використовую. І це не означає, що я став відноситись до нього краще. Бо якщо хтось каже правильні речі, то чому я маю їх ігнорувати?

В мене до Синтеза одне питання-нафіга він читав КОБу, розказує розумні речі, не розуміючи їх суті та змісту? Не розуміючи елементарного, що головне-це інформація, хто володіє нею-володіє світом. В даному випадку наш модератор веде себе як жінка, підтверджучи те, про що я пишу вже давно:українці-жіноча нація. Бо тільки жінки ділять людей по приципу "подобається-не подобається", чоловіків в першу чергу цікавлять більш практичні речі-яку користь він може мати від конкретної людини. Мені Шарій теж не подобається і шо? Мені що, жити з ним, чи в розвідку йти? Якщо він ворог, то ворога треба знати. Бо сьогодні тобі не подобається матюки, навіть коли вони в тему, потім Шарій, а завтра що? Модерація Синтеза мені нагадує субтильну гімназистку, яка падає в обморок від слова "жопа", хоча сусіди в неї п'яні матроси та нахабні грузчики. То чому дивуватися, що українців завжди дурять? Лох-ето судьба...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення Sintez » 03 квітня 2019, 02:36

Нечай писав: Коли я якийсь час працював на "швидкій", був один хірург, заввідділення, як людина гівно. Постійно звинувачував "швидку", дільничних терапевтів у своїх ляпах. Навіть отримав догану в області, щоб не був таким хитрожопим-бо у всіх смертність була, а в нього ні. Але коли він приходив до нас читати лекції про першу допомогу, то деякі його поради були досить розумними, я їх і досі використовую. І це не означає, що я став відноситись до нього краще. Бо якщо хтось каже правильні речі, то чому я маю їх ігнорувати?

В мене до Синтеза одне питання-нафіга він читав КОБу, розказує розумні речі, не розуміючи їх суті та змісту? Не розуміючи елементарного, що головне-це інформація, хто володіє нею-володіє світом. В даному випадку наш модератор веде себе як жінка, підтверджучи те, про що я пишу вже давно:українці-жіноча нація. Бо тільки жінки ділять людей по приципу "подобається-не подобається", чоловіків в першу чергу цікавлять більш практичні речі-яку користь він може мати від конкретної людини. Мені Шарій теж не подобається і шо? Мені що, жити з ним, чи в розвідку йти? Якщо він ворог, то ворога треба знати. Бо сьогодні тобі не подобається матюки, навіть коли вони в тему, потім Шарій, а завтра що? Модерація Синтеза мені нагадує субтильну гімназистку, яка падає в обморок від слова "жопа", хоча сусіди в неї п'яні матроси та нахабні грузчики. То чому дивуватися, що українців завжди дурять? Лох-ето судьба...
Тема не про модурацыю, а про Шарія. За Вашою логікою, пофігу що жінка бл@дує, нехай буде, зате борщ смачний готує, правда через два рази на третій?

Щодо КОБи - засранець Шарій до неї взагалі ніяким боком. Щодо жопи - те, що сусіди придурки, зовсім не значить, що я маю бухати й матюкатися нарівні з ними.

За Вашою логікою, Совінформбюро мало б щодня окрім своїх повідомлень повторювати реляції доктора Габельса. Щяз, ага.
Ця гілка відкрита виключно із гуманістичних міркувань,

Шарія в Консиліумі не буде, у Шостій можете постити, щоб дурно не потрапляти в бан. В принципі, у мене все.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3310
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення Віра » 03 квітня 2019, 08:22

Байдуже. Не читаю.
Частково згодна з Нечаєм

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3310
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення Віра » 03 квітня 2019, 09:56

Закритим осередком суспільства може бути тільки сім'я. Або секта. А ми показуємо, як ми його боїмося, що навіть через нього стільки гаму здіймаємо. Ну висить, то і хай висить, хто не хоче - не читає і не дивиться. Як я. Можна брати під спойлер посилання, можете зносити в 6-ту та банити.
Байдуже.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення M_M » 03 квітня 2019, 10:03

Не треба відношення до смітника звати "боїмося". Вишукувати на тому смітнику перлини - невже не огидно?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення Vollmer » 03 квітня 2019, 17:22


Це вам замість Шарія. Ближче до першоджерел.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення Нечай » 03 квітня 2019, 17:33

Віра писав: Закритим осередком суспільства може бути тільки сім'я. Або секта. А ми показуємо, як ми його боїмося, що навіть через нього стільки гаму здіймаємо. Ну висить, то і хай висить, хто не хоче - не читає і не дивиться. Як я. Можна брати під спойлер посилання, можете зносити в 6-ту та банити.
Байдуже.
Віро, справа не в особистості Шарія, мені він ніколи не подобався. Справа у відношенні до інформації. Хто володіє інформацією-той володіє світом. А в даному випадку Шарій злив адресу Пєтіного підпільного транзитного серверу. Як ви вважаєте, ті ж самі "юльки" в даному випадку повинні дивитися Шарія чи ні?

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Що робити з Шарієм?

Повідомлення ingvar » 03 квітня 2019, 17:47

Vollmer писав: Справа кожного, канєшно. Але особисто мені постійно здається, що воно підле і смердюче.
Простенький аналіз показує, що він нічого абсолютно не говорить видатного, надто цікавого, оригінального, незвичайного, незамінного. Як правило - вторинне, переспіви, констатація фактів.
Він не створює контенту. :lol: :lol: :lol: Він його пережовує і обслюнявлює. :lol: :lol: :lol:
Із своєйю посмішкою хтивой. :drag: :drag: :drag:
Він - вата. Я би сказав, навіть, 100 Watt. Або і 736 Watt. Як кінь. Або лошак. Лошара, в когось на побігеньках. Йому сказали бігати вздовж - бігав уздовж. Потім наказали плигати впоперек - і тепер він плигає впоперек.

От, нах він тут потрібен, у храмі правди, естетичних сумнівів, пошуків майбутнього, у затишному джентльменському клюбі ??? Особисто Я - кидаю чорний шар.
А ты что-то из сказанного можешь обосновать?

Відповісти