Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 лютого 2020, 10:05

главспец писав: а в данном случае, как с этими роликами в твоём «Катрусином кинозале», просто - ретрансляция. Не более.
І шо?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 27 лютого 2020, 10:26

Sintez писав: ті, хто сміє називати
У наші часи будь-хто може назвати будь-кого будь-ким. Іноді навіть може вгадати. Це стосується також і спроби будь-кого назвати себе кимось.
СпойлерРозкрити
FYI: Єретик - термін дуже багатогранний
Єресь =
  • віровідступництво
  • (у католиків) схизма
  • поганство
  • атеїзм
  • безбожництво
  • відступництво
  • ренегатство
  • сов. ухильництво
  • вільнодумство .
  • бридня
  • нісенітниця
  • казна-що
Зазвичай той, хто називає себе єретиком, гадає, що він вільнодумець. Але для того, щоб стати Джордано Бруно, треба багато читати та знати більше за оточуючих. Інакше "вільнодумство" дуже часто нагадує нніскнітниці.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 27 лютого 2020, 10:46

Sintez писав:
главспец писав: Делиться - это когда своим,
Да? А з чужими ніззя? А як ти відділяєш "своїх"?
А якщо у мене "чужих" немає, як тоді?
я имел в виду: когда ты излагаешь собственные мысли - то делишься «своим», а когда делишься с нами «мудростью(кста, с пургою вперемешку!) дацюков с джангировыми» - ты ретранслятор.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 27 лютого 2020, 10:54

Sintez писав:
главспец писав: а в данном случае, как с этими роликами в твоём «Катрусином кинозале», просто - ретрансляция. Не более.
І шо?
вот мне клинически интересен побудительный мотив. Твой. Почему именно эти ролики, там всё канонично «правильно»? Или просто совпадает с твоим, сугубо личным, видением?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 лютого 2020, 17:36

M_M писав:
Sintez писав: ті, хто сміє називати
У наші часи будь-хто може назвати будь-кого будь-ким. Іноді навіть може вгадати. Це стосується також і спроби будь-кого назвати себе кимось.
СпойлерРозкрити
FYI: Єретик - термін дуже багатогранний
Єресь =
  • віровідступництво
  • (у католиків) схизма
  • поганство
  • атеїзм
  • безбожництво
  • відступництво
  • ренегатство
  • сов. ухильництво
  • вільнодумство .
  • бридня
  • нісенітниця
  • казна-що
Зазвичай той, хто називає себе єретиком, гадає, що він вільнодумець. Але для того, щоб стати Джордано Бруно, треба багато читати та знати більше за оточуючих. Інакше "вільнодумство" дуже часто нагадує нніскнітниці.
Єресь - це відступ від "офіційної", "правильної", "очевидної", "загальноприйнятної" точки зору. Решта - подробиці,

Може звичайно хто хоче називати кого хоче як хоче. Але може й без голови залишитися.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 лютого 2020, 17:45

главспец писав:
Sintez писав: Да? А з чужими ніззя? А як ти відділяєш "своїх"?
А якщо у мене "чужих" немає, як тоді?
я имел в виду: когда ты излагаешь собственные мысли - то делишься «своим», а когда делишься с нами «мудростью(кста, с пургою вперемешку!) дацюков с джангировыми» - ты ретранслятор.
Селектор, якщо уже на те пішло. Зараз не совок, коли розповсюдження інформації було штучно зтримуваним, зараз все всім доступно, важливою ж здатність вибирати корисне із потоку сміття.

Ти про Розбійника Гембона читав?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 лютого 2020, 17:51

главспец писав: вот мне клинически интересен побудительный мотив. Твой. Почему именно эти ролики, там всё канонично «правильно»? Или просто совпадает с твоим, сугубо личным, видением?
Не все правильно, як напримєр особливо у кацапів часто оцінка подій в Україні. А може це вони праві, хз. Мотив? Не знаю. А який мотив тих, хто годинами забиває "козла" у дворах на лавочьках?

До речі, мені теж щиро клінично цікаве твоє щоденне сидіння тут на форумі, хоча окрім зауважень в духє Крутіцкого, ти нічого не видаєш. Єсть же якийсь мотив?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 27 лютого 2020, 18:42

Sintez писав:
главспец писав: вот мне клинически интересен побудительный мотив. Твой. Почему именно эти ролики, там всё канонично «правильно»? Или просто совпадает с твоим, сугубо личным, видением?
Не все правильно, як напримєр особливо у кацапів часто оцінка подій в Україні. А може це вони праві, хз. Мотив? Не знаю. А який мотив тих, хто годинами забиває "козла" у дворах на лавочьках?

До речі, мені теж щиро клінично цікаве твоє щоденне сидіння тут на форумі, хоча окрім зауважень в духє Крутіцкого, ти нічого не видаєш. Єсть же якийсь мотив?
конечно! Я наблюдаю за вполне репрезентабельным социальным срезом социума. Это развлекает.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 27 лютого 2020, 18:47

Sintez писав:
главспец писав:

я имел в виду: когда ты излагаешь собственные мысли - то делишься «своим», а когда делишься с нами «мудростью(кста, с пургою вперемешку!) дацюков с джангировыми» - ты ретранслятор.
Селектор, якщо уже на те пішло. Зараз не совок, коли розповсюдження інформації було штучно зтримуваним, зараз все всім доступно, важливою ж здатність вибирати корисне із потоку сміття.

Ти про Розбійника Гембона читав?
1. т.е., ты «селектируешь», выбирая «правильное»?! А для кого? Для тех, кто в силу слабоумия, сам не может?
2. читал, не впечатлило.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 27 лютого 2020, 18:57

Sintez писав: Єресь - це відступ від "офіційної", "правильної", "очевидної", "загальноприйнятної" точки зору. Решта - подробиці,
Наприклад, є офіційна, правильна, очевидна точка зору, щодо потреби миття рук перед їжею. Або правила ведення дискусій.

Ось оце
Sintez писав:В с..ку Оккама.
до вільнодумства віднести аж ніяк не можна. Це звичайнісінький бруд. Щодо людини, що вважається одним з засновників сучасної філософії.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 лютого 2020, 19:33

главспец писав: Это развлекает.
Ну й мене развлєкаєт. Окрім того, я перевіряю деякі свої здогадки.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 лютого 2020, 19:37

главспец писав: А для кого? Для тех, кто в силу слабоумия, сам не может?
Ну у всякому разі не для тебе. І я тобі сто разів це писав.
главспец писав: читал, не впечатлило
Воно й видно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 27 лютого 2020, 19:38

Sintez писав:
главспец писав: Это развлекает.
Ну й мене развлєкаєт. Окрім того, я перевіряю деякі свої здогадки.
ага! Полуторачасовые (полнометражные?) поучительные фильмы от дацюков-джангировых - проверка на дуркуватость аудитории?!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 27 лютого 2020, 19:40

Sintez писав:
главспец писав: А для кого? Для тех, кто в силу слабоумия, сам не может?
Ну у всякому разі не для тебе. І я тобі сто разів це писав.
главспец писав: читал, не впечатлило
Воно й видно.
Сикред? Тайная аудитория...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 лютого 2020, 19:57

M_M писав:
Sintez писав: Єресь - це відступ від "офіційної", "правильної", "очевидної", "загальноприйнятної" точки зору. Решта - подробиці,
Наприклад, є офіційна, правильна, очевидна точка зору, щодо потреби миття рук перед їжею. Або правила ведення дискусій.

Ось оце
Sintez писав:В с..ку Оккама.
до вільнодумства віднести аж ніяк не можна. Це звичайнісінький бруд. Щодо людини, що вважається одним з засновників сучасної філософії.
А я не є сучасним філософом, на щастя. Ви мене із кимось переплутали. Як і клав я на всякі "правила", де тільки це можливо, Що стосуєцця конкретно "принципу" Оккама, я зовсім не вважаю його залізобетонним. Ну подобаєцця він комусь - юзайте. Я тут при чому? Я можу множити сущності скільки захочу, кому не подобаєцця - тому туди ж, куди й Оккаму.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 27 лютого 2020, 20:14

Sintez писав: Але може й без голови залишитися.
Sintez писав: Як і клав я на всякі "правила", де тільки це можливо,
Ти вважаєш себе трагічним персонажем, як і всякий гарний блазень. Щоб виділитись, тягаєш всяку маячню, чим вона більша, тим більше вона тебе притягає.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 лютого 2020, 20:35

Саня писав:
Sintez писав: Але може й без голови залишитися.
Sintez писав: Як і клав я на всякі "правила", де тільки це можливо,
Ти вважаєш себе трагічним персонажем, як і всякий гарний блазень. Щоб виділитись, тягаєш всяку маячню, чим вона більша, тим більше вона тебе притягає.
Ще один.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25029
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 17 березня 2020, 08:56

Історія із вірусом показує, що толпа із роками й віками не змінюєцця, яким не був би "прогрес", управляти нею так же легко..

viewtopic.php?f=4&t=2717
viewtopic.php?f=4&t=2783

Ну хоча, здавалося б... Телевізор глядачеві брехав завжди. Десятки років. Все життя, окрім хіба що 80-літніх. І тим не менше толпа йому вірить.

Не понімаю!(с)
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 17 березня 2020, 09:31

Sintez писав: Ну хоча, здавалося б... Телевізор глядачеві брехав завжди. Десятки років. Все життя, окрім хіба що 80-літніх. І тим не менше толпа йому вірить.

Не понімаю!(с)
да ну? А радио, газеты, книги, интернет, политинформаторы с попами и пропагандистами, не врут?
п.с.
а дацюки с джангировыми и пр.?

Відповісти