Поговорим?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25214
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2020, 13:25

stan700 писав: да и хуй с ними
Фрося писав: stan700, Да это понятно.Но,заболев,они займут место нормальных,которых заразили.И продолжают заражать

"Ми всі колись помремо": у РПЦ, попри небезпеку коронавірусу, закликали вірян ходити до храмів
https://tsn.ua/svit/mi-vsi-kolis-pomrem ... 27012.html
Якщо я забаню Стана за матюки, це буде претєснєніє? А якщо Фросю, яка погоджуєцця?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення Vollmer » 14 квітня 2020, 13:56

Sintez писав:
stan700 писав: да и хуй с ними
Фрося писав: stan700, Да это понятно.Но,заболев,они займут место нормальных,которых заразили.И продолжают заражать

"Ми всі колись помремо": у РПЦ, попри небезпеку коронавірусу, закликали вірян ходити до храмів
https://tsn.ua/svit/mi-vsi-kolis-pomrem ... 27012.html
Якщо я забаню Стана за матюки, це буде претєснєніє? А якщо Фросю, яка погоджуєцця?

Кстаті, да.
Ето - ужасно.
Что ми должни подумать ???
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення Vollmer » 14 квітня 2020, 14:02

Pestilence писав: ......................................................................................................................................................................................
Я все равно бдю, смотрю что тут происходит и кого притесняют.

Мені цікаво, у чому суть "прітєснєнія".
Але, якщо важко зформулювати - можете не відповідати, питання риторичне.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7611
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення Pestilence » 14 квітня 2020, 15:15

Vollmer писав: Мені цікаво, у чому суть "прітєснєнія".
Але, якщо важко зформулювати - можете не відповідати, питання риторичне.
Вам не нравится количество и качество тем от Фроси. Но это не значит что обязаны нравиться. Но может у вас специфические вкусы, а вы об этом и не подозреваете, в силу своих предпочтений. Надо следить чтобы ничьи права вдруг не начали тут ущемляться (за исключением кацапских и антиукраинских дописувачив). Хотите чтобы форум стал таким же однотипным как Круглый ДД? Можете не отвечать, вопрос риторический, я знаю что хотите.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення Vollmer » 14 квітня 2020, 15:33

Pestilence писав:
Vollmer писав: Мені цікаво, у чому суть "прітєснєнія".
Але, якщо важко зформулювати - можете не відповідати, питання риторичне.
Вам не нравится количество и качество тем от Фроси. Но это не значит что обязаны нравиться. Но может у вас специфические вкусы, а вы об этом и не подозреваете, в силу своих предпочтений. Надо следить чтобы ничьи права вдруг не начали тут ущемляться (за исключением кацапских и антиукраинских дописувачив). Хотите чтобы форум стал таким же однотипным как Круглый ДД? Можете не отвечать, вопрос риторический, я знаю что хотите.

Вдячний за лекцію, метр, і за пояснення, чого саме мені хочеться, ціную несподівані новини.
Але - де про суть "прітєснєнія" - я так і не побачив.
Процитований Вами абзац з мого посту - був частиною дискусії з Фросею, розпочатої, власне, її, до мене, зауваженням, і характеристикою мого запитання, як "ідиотського".
Зрозуміло, що мої запитання - не обов'язково мають Фросі подобатися, зважаючи на специфіку різниці смаків.
І я, об етом, даже подозріваю. :lol: :lol: :lol:
Хоча, я, наприклад, ніколи не візьму на себе сміливість, розповідати Вам, чого Ви хочете, бо - смисл?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59717
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення Фрося » 14 квітня 2020, 15:40

Sintez писав:
stan700 писав: да и хуй с ними
Фрося писав: stan700, Да это понятно.Но,заболев,они займут место нормальных,которых заразили.И продолжают заражать

"Ми всі колись помремо": у РПЦ, попри небезпеку коронавірусу, закликали вірян ходити до храмів
https://tsn.ua/svit/mi-vsi-kolis-pomrem ... 27012.html
Якщо я забаню Стана за матюки, це буде претєснєніє? А якщо Фросю, яка погоджуєцця?
Sintez,ты как модератор совершил подлог.
Я не цитировала stan700,потому что знаю,что матюк ты удалишь.Я обратилась к нему по нику.Ответ ситуативный по фразе.Это запрещено тобой?
Тебе осталось назвать меня ТП,и как юзеру с многолетним стажем форумского общения,включить дурочку,что ты не знаешь что это такое.
Не останавливайся,продолжай. :gs:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення Vollmer » 14 квітня 2020, 15:44

Фрося писав: ..........................................................................................................................................
Не останавливайся,продолжай. :gs:

Фрося, продовжуєш розкидатися звинуваченнями?
Продовжуй, не зупиняйся !!! :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25214
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2020, 16:24

Pestilence писав:
Vollmer писав: Мені цікаво, у чому суть "прітєснєнія".
Але, якщо важко зформулювати - можете не відповідати, питання риторичне.
Вам не нравится количество и качество тем от Фроси. Но это не значит что обязаны нравиться. Но может у вас специфические вкусы, а вы об этом и не подозреваете, в силу своих предпочтений. Надо следить чтобы ничьи права вдруг не начали тут ущемляться (за исключением кацапских и антиукраинских дописувачив). Хотите чтобы форум стал таким же однотипным как Круглый ДД? Можете не отвечать, вопрос риторический, я знаю что хотите.
1. Я всього лиш задав запитання. І отримав реакцію таку бурну, якої не чекав. Хоча й не здивувався, зважаючи на нещодавні події. При тому, що ніяких претензій не висував.
2. Оскільки така фігня вже не вперше, і тобі, й Фросі, й іншим бдітєлям і радєтєлям за "свободу слова" нагадаю, що саме за наїзди на Фросю чимало персонажів банив. Це якщо ви забули.
3. "Круглий ДД" - це ми.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7611
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення Pestilence » 14 квітня 2020, 16:34

Sintez писав: 1. Я всього лиш задав запитання. І отримав реакцію таку бурну, якої не чекав. Хоча й не здивувався, зважаючи на нещодавні події. При тому, що ніяких претензій не висував.
2. Оскільки така фігня вже не вперше, і тобі, й Фросі, й іншим бдітєлям і радєтєлям за "свободу слова" нагадаю, що саме за наїзди на Фросю чимало персонажів банив. Це якщо ви забули.
3. "Круглий ДД" - це ми.
Вы Синтез, а я цитировал Волмера, а не вас.
По 3 пункту да, согласен, но разницы уже минимум

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25214
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2020, 16:37

Фрося писав:
Sintez писав:



Якщо я забаню Стана за матюки, це буде претєснєніє? А якщо Фросю, яка погоджуєцця?
Sintez,ты как модератор совершил подлог.
Я не цитировала stan700,потому что знаю,что матюк ты удалишь.Я обратилась к нему по нику.Ответ ситуативный по фразе.Это запрещено тобой?
Тебе осталось назвать меня ТП,и как юзеру с многолетним стажем форумского общения,включить дурочку,что ты не знаешь что это такое.
Не останавливайся,продолжай. :gs:
Ви вирішили розписувати й вигадувати за мене, що я зроблю, а що ні, й потім на цьому будувати якісь звтнувачення? Хочете, щоб я так же обходив Вас десятою дорогою, як і Віру? Так прямо і скажіть. Мені це не важко.

Ви відповідали не Стану700?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25214
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2020, 18:24

Pestilence писав:
Sintez писав: 1. Я всього лиш задав запитання. І отримав реакцію таку бурну, якої не чекав. Хоча й не здивувався, зважаючи на нещодавні події. При тому, що ніяких претензій не висував.
2. Оскільки така фігня вже не вперше, і тобі, й Фросі, й іншим бдітєлям і радєтєлям за "свободу слова" нагадаю, що саме за наїзди на Фросю чимало персонажів банив. Це якщо ви забули.
3. "Круглий ДД" - це ми.
Вы Синтез, а я цитировал Волмера, а не вас.
По 3 пункту да, согласен, но разницы уже минимум
Нєт уж.

1. Наїзди Фросі/Віри, починаючи з новорічного часу, стосуюцця саме команди модераторів, нелояльних до молодої зеленой порослі. Хоча да, Фрося намагаєцця команду розколоти. Тому нічого нелогічного у тому, що відповів я, немає.

2. Не згоден. За моїми нерегулярними спостереженнями, середня відвідуваність форуму з Нового Року виросла десь вдвічі. Хоча я й дуже рідко заходжу на квадратний, але там тенденція зворотня.

3. Але це все фігня.
Форум пиляли ти, М_М, інші камради. Якщо ти вважаєш, що можеш зробити краще, забезпечити загальне щастя, задоволення, відвідуваність, процвітання, мир, дружбу і жвачку - роби. Але відповідальність твоя, єссно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7611
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення Pestilence » 14 квітня 2020, 19:47

Sintez писав: Нєт уж.
1. Наїзди Фросі/Віри, починаючи з новорічного часу, стосуюцця саме команди модераторів, нелояльних до молодої зеленой порослі. Хоча да, Фрося намагаєцця команду розколоти. Тому нічого нелогічного у тому, що відповів я, немає.
2. Не згоден. За моїми нерегулярними спостереженнями, середня відвідуваність форуму з Нового Року виросла десь вдвічі. Хоча я й дуже рідко заходжу на квадратний, але там тенденція зворотня.
3. Але це все фігня.
Форум пиляли ти, М_М, інші камради. Якщо ти вважаєш, що можеш зробити краще, забезпечити загальне щастя, задоволення, відвідуваність, процвітання, мир, дружбу і жвачку - роби. Але відповідальність твоя, єссно.
Что касается посещаемости, то могу расстроить. Не вижу многих людей тут уже очень давно, в т.ч. Косташа, Тетяны, Овен, Асмодея и других. Но всем не угодишь, это нормально. Из всех старичков посещает форум в пределах десятка. Увеличения оной тоже нет, это иллюзия
Безымянный.png
Безымянный.png (38.35 Кіб) Переглянуто 1848 разів
Выборы модератора прошли успешно, но вот чего не стоит делать, так это пытаться выгнать остальных, в том числе и Фросю, в том числе и чужими руками. Не видел чтобы она создавала бестолковые темы. Хочет создать - ну почему ей это нельзя? Где форум будет брать контент для обсуждения? Останутся в итоге две темы - Идиотизм и Молот ведьм.

Меня уже по сути выгнали, мне не нравится способ общения определенных людей, что, как говорят, "аж кушать не могу". Но к тебе это имеет мало отношения, хоть ты и принимаешь это на свой счет. Я наоборот, все время стараюсь делать как можно меньше резких движений.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення Noex » 14 квітня 2020, 21:15

Що означає вигналі?!
Цей форум створений завдячучи тобі.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13724
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення M_M » 14 квітня 2020, 21:37

Noex писав: Що означає вигналі?!
Це означає створення умов, коли неприємно тут знаходитись.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59717
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Поговорим?

Повідомлення Фрося » 14 квітня 2020, 21:40

Pestilence писав:
Sintez писав: Нєт уж.
1. Наїзди Фросі/Віри, починаючи з новорічного часу, стосуюцця саме команди модераторів, нелояльних до молодої зеленой порослі. Хоча да, Фрося намагаєцця команду розколоти. Тому нічого нелогічного у тому, що відповів я, немає.
2. Не згоден. За моїми нерегулярними спостереженнями, середня відвідуваність форуму з Нового Року виросла десь вдвічі. Хоча я й дуже рідко заходжу на квадратний, але там тенденція зворотня.
3. Але це все фігня.
Форум пиляли ти, М_М, інші камради. Якщо ти вважаєш, що можеш зробити краще, забезпечити загальне щастя, задоволення, відвідуваність, процвітання, мир, дружбу і жвачку - роби. Але відповідальність твоя, єссно.
Что касается посещаемости, то могу расстроить. Не вижу многих людей тут уже очень давно, в т.ч. Косташа, Тетяны, Овен, Асмодея и других. Но всем не угодишь, это нормально. Из всех старичков посещает форум в пределах десятка. Увеличения оной тоже нет, это иллюзия
Безымянный.png
Выборы модератора прошли успешно, но вот чего не стоит делать, так это пытаться выгнать остальных, в том числе и Фросю, в том числе и чужими руками. Не видел чтобы она создавала бестолковые темы. Хочет создать - ну почему ей это нельзя? Где форум будет брать контент для обсуждения? Останутся в итоге две темы - Идиотизм и Молот ведьм.

Меня уже по сути выгнали, мне не нравится способ общения определенных людей, что, как говорят, "аж кушать не могу". Но к тебе это имеет мало отношения, хоть ты и принимаешь это на свой счет. Я наоборот, все время стараюсь делать как можно меньше резких движений.
Выборы модератора прошли успешно
Это не выборы.Это разведение форумчан как лохов.
Когда Sintez поставил тему голосования,я обратила внимание на
Голосування таємне, можливе переголосування.
Почему тайное,без отметки в теме перед голосованием? Что бы никто не видел кто голосует?И что модераторы за себя проголосовали?
Из всех старичков посещает форум в пределах десятка.
А откуда взялись 14+7=21???
Кто эти люди которые голосовали "за"? Почему за тех,кто пишет в форуме решили люди,которые приходят только на голосование?

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення Noex » 14 квітня 2020, 21:44

Якійсь заколот... Хіба мова про повне єдиномисліє?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13724
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Поговорим?

Повідомлення M_M » 14 квітня 2020, 21:47

"Не важно, как проголосуют, а важно то, как посчитают" (С)

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13724
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення M_M » 14 квітня 2020, 21:56

Noex писав: Якійсь заколот... Хіба мова про повне єдиномисліє?
Ніякого заколоту. Бо ніхто не хоче бути сміттярем. Хоча невдоволення існує. Хоча б з тієї причини, що бруд заносять самі сміттярі. Звісно, занесене брудом не вважають, бо класифікація бруду на власний розсуд, правил ніяких нема, і їх ніхто й не обіцяв.
viewtopic.php?f=4&t=2846

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25214
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2020, 21:58

Pestilence писав: но вот чего не стоит делать, так это пытаться выгнать остальных, в том числе и Фросю, в том числе и чужими руками. Не видел чтобы она создавала бестолковые темы. Хочет создать - ну почему ей это нельзя?
Хто і коли намагався вигнати Фросю? Хто їй забороняє створювати теми?
Pestilence писав: Меня уже по сути выгнали, мне не нравится способ общения определенных людей, что, как говорят, "аж кушать не могу". Но к тебе это имеет мало отношения, хоть ты и принимаешь это на свой счет. Я наоборот, все время стараюсь делать как можно меньше резких движений.
Пропозиції?
Мінімум двіженій тут не рятує, придорожні стовби теж не роблять різких рухів, взагалі ніяких не роблять, але частенько є учасниками ДТП.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25214
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Акт феерического средневекового пофигизма

Повідомлення Sintez » 14 квітня 2020, 22:01

Noex писав: Якійсь заколот... Хіба мова про повне єдиномисліє?
Так, про зелене єдіномисліє. Принаймні, як я розумію. Я і Волмер заважаємо, тому використовуюцця будь-які зачіпки для влаштування скандалу, як нема зачіпок - вони виколупуюцця з носа.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти