Поговорим?

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1781
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Поговорим?

Повідомлення Olga » 18 квітня 2020, 06:58

Vollmer писав: Я хочу побачити цитатку, де саме я "зривав гнів", з Вашого дозволу.
Також - як я заважаю їй бути собою,
робити власні висновки,
користатися різноманітними джерелами,
як саме я тримаю її під гнітом ???

І, да, зробіть це " окремо, серйозно і вдумливо".
Я особисто тоді в січні завважила, що Ви, наприклад, не можете не прореагувати, не принизивши Фросю, коли вона наводить твіттер Лесі Українки. І ось, пошук показує, що це продовжилось, наприклад, і в лютому - viewtopic.php?f=4&t=2618&p=112246#p112205 - Ви знов на неї накинулись зразу ж після цього твіттеру. З усією агресією, про якісь оргазми, з трьома запитами у кожному рядку
Vollmer писав: А то нічого, що така подача, за дефолтом, прирівнює Україну до "гарячої точки" ???
За участі ООН ???
А чому Дубілет, після факапу з 0.888 - вперто не хоче провести порядний, справжній перепис ???
Чому його, вперто і невідворотно, тягне на збочення ???
На всякі, нетрадиційні варіанти ???
Хай спробує харчуватися, помноживши їжу на 0,888, і штани свої помножити на 0,888. Можна - одну штанину. За квиток у транспорті заплатити 0,888 ціни, отримавши 0,888 зарплатні.
І, да, 0,888 рази скінчити, і отримати 0,888 оргазму.
Хоча, я зараз не впевнений, що, навіть, такий експеримент його просвітлить і допоможе.
І Фрося, і Леся мають цілковите право сподіватися на краще від Дубілета. Не треба на них кричати. Вони не Зеленський, не Дубілет, щоб відповідати за кожен їх крок Вам на Ваш крик. Не треба, не отримуючи відповіді, звинувачувати у базарній риториці за спробу захиститися, ще й погрожувати баном
Vollmer писав: Я вірно розумію, що, окрім базарної риторики - інших аргументів нема ???
Vollmer писав: Фрося, від тоскі і скукатіщщі, захотіла в бан, за персональні випади.
Таке буває....... :smoke: :smoke: :smoke:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Поговорим?

Повідомлення Vollmer » 18 квітня 2020, 07:24

Olga писав:
Vollmer писав: Я хочу побачити цитатку, де саме я "зривав гнів", з Вашого дозволу.
Також - як я заважаю їй бути собою,
робити власні висновки,
користатися різноманітними джерелами,
як саме я тримаю її під гнітом ???

І, да, зробіть це " окремо, серйозно і вдумливо".
Я особисто тоді в січні завважила, що Ви, наприклад, не можете не прореагувати, не принизивши Фросю, коли вона наводить твіттер Лесі Українки. І ось, пошук показує, що це продовжилось, наприклад, і в лютому - viewtopic.php?f=4&t=2618&p=112246#p112205 - Ви знов на неї накинулись зразу ж після цього твіттеру. З усією агресією, про якісь оргазми, з трьома запитами у кожному рядку
Vollmer писав: А то нічого, що така подача, за дефолтом, прирівнює Україну до "гарячої точки" ???
За участі ООН ???
А чому Дубілет, після факапу з 0.888 - вперто не хоче провести порядний, справжній перепис ???
Чому його, вперто і невідворотно, тягне на збочення ???
На всякі, нетрадиційні варіанти ???
Хай спробує харчуватися, помноживши їжу на 0,888, і штани свої помножити на 0,888. Можна - одну штанину. За квиток у транспорті заплатити 0,888 ціни, отримавши 0,888 зарплатні.
І, да, 0,888 рази скінчити, і отримати 0,888 оргазму.
Хоча, я зараз не впевнений, що, навіть, такий експеримент його просвітлить і допоможе.
І Фрося, і Леся мають цілковите право сподіватися на краще від Дубілета. Не треба на них кричати. Вони не Зеленський, не Дубілет, щоб відповідати за кожен їх крок Вам на Ваш крик. Не треба, не отримуючи відповіді, звинувачувати у базарній риториці за спробу захиститися, ще й погрожувати баном
Vollmer писав: Я вірно розумію, що, окрім базарної риторики - інших аргументів нема ???
Vollmer писав: Фрося, від тоскі і скукатіщщі, захотіла в бан, за персональні випади.
Таке буває....... :smoke: :smoke: :smoke:

А то нічого, що всі мої, зацитовані Вами, питання - про Дубілета, а не про Фросю, натомість, реакцію Фросі, з персональними випадами - Ви не стали цитувати ???
Це, такий стиль дискусії, з форою +4,5 ???
І, да, за свої пости, разом із наведеними цитатами - кожен відповідає сам, особисто.
Бо, тут - інтернет, дєточька <C>
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1781
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Поговорим?

Повідомлення Olga » 18 квітня 2020, 07:37

Це не персональні випади, а кпини з Вашого поводження.
На квадратному Булава насмішкувато чіпляв аватар одного з попередніх міністрів Зеленського, будучи шаленим прибічником Порошенка, ненависником Фросі та Віри - от вони і Вас, за те ж саме, так само зовуть
Фрося писав:
Vollmer писав: А то нічого, що така подача, за дефолтом, прирівнює Україну до "гарячої точки" ???
А мы не горячая точка?И причем здесь дефолт?
Vollmer писав: А чому Дубілет, після факапу з 0.888 - вперто не хоче провести порядний, справжній перепис ???
Ты в числе тех,кто хочет распилять деньги на перепись по домам?
Много хотел заработать? :lol: возьми конфетку рошен и успокойся.
Чому його, вперто і невідворотно, тягне на збочення ???
На всякі, нетрадиційні варіанти ???
Хай спробує харчуватися, помноживши їжу на 0,888, і штани свої помножити на 0,888. Можна - одну штанину. За квиток у транспорті заплатити 0,888 ціни, отримавши 0,888 зарплатні.
І, да, 0,888 рази скінчити, і отримати 0,888 оргазму.
Хоча, я зараз не впевнений, що, навіть, такий експеримент його просвітлить і допоможе.
Твои посты в последнее время похожи на алкогольный делирий. :patient:
Завязывай с пьянками, а то Порошенко не досчитается своего прихлебателя. :gs:
А мова про п'янки - цілком адекватні кпини з Вашої експресивності

Фрося дає досить гідну відсіч. Але ж Ви - модератор, то ще й погрожуєте баном - от саме ця невідповідність ваших з нею позицій у цім Інтернеті їй і муляє.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Поговорим?

Повідомлення Vollmer » 18 квітня 2020, 08:01

Olga писав: Це не персональні випади, а кпини з Вашого поводження.
СпойлерРозкрити
На квадратному Булава насмішкувато чіпляв аватар одного з попередніх міністрів Зеленського, будучи шаленим прибічником Порошенка, ненависником Фросі та Віри - от вони і Вас, за те ж саме, так само зовуть
Фрося писав:
А мы не горячая точка?И причем здесь дефолт?

Ты в числе тех,кто хочет распилять деньги на перепись по домам?
Много хотел заработать? :lol: возьми конфетку рошен и успокойся.
Твои посты в последнее время похожи на алкогольный делирий. :patient:
Завязывай с пьянками, а то Порошенко не досчитается своего прихлебателя. :gs:
А мова про п'янки - цілком адекватні кпини з Вашої експресивності

Фрося дає досить гідну відсіч. Але ж Ви - модератор, то ще й погрожуєте баном - от саме ця невідповідність ваших з нею позицій у цім Інтернеті їй і муляє.
[/quote]

Схоже на те, що Ви ніколи в житті не мали справу з погрозами.
І не знаєте, чим вони відрізняються від попередження, чи обіцянки.
Також, досить оригінальне, аж дивне, Ваше уявлення про "адекватність", і про "те ж саме".
Неординарне, небуденне, я би сказав. :lol: :lol: :lol:
Справді, я вдячний Вам, за цей конкретний пост. :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7680
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Поговорим?

Повідомлення Pestilence » 18 квітня 2020, 08:18

Sintez писав: Ще раз. Якщо ти готовий брати на себе форумну політику - бери. Але це порушення договору, тобто - війна. Вважаєш, що ціль виправдовує засоби? Можливо. Удачі. Але я надавати легітимності цьому позорові звичайно ж не буду. Бо знаю чим закінчицця.
Ніяких фальсифікацій, як і запрошених козачків, не було й бути не могло, звичайно. Моя совість чиста. І ти, і Фрося, і Віра, і Бабаша це чудово знаєте. Але дуже хочецця, я розумію. Ну ризикни.
Вот только не надо мне угрожать. Расскажи как сюда приходят голосовать с uapolitics и кто их сюда пригласил.
Citizen UA - Sintez или Andreas- Vollmer

Давайте честно, или ты считаешь что цель оправдывает средства?

Повторяю, не надо меня сравнивать со Шрайком. То политический проект, и Шрайку нужно было сохранить лицо перед патронами. А мне ничего не нужно, я никому ничем не обязан, а это притулок. И если форум становится мне лично не нужным, как мусор, то зачем мне его тащить вообще. Велосипед не поедет без колес, яблоки без дерева висеть не будут. Ты сам ходишь на сайты, на которые ты не хочешь ходить?

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Поговорим?

Повідомлення oven » 18 квітня 2020, 08:20

1.Нечай
2.Pestilence
3Mack Mack
4Soldier Of Fortune
5 DSMechanic
6 Oven
7
8
9
10
11
12
13
14
15Noex
Отмечаемся,не стесняемся.Копируем список и ставим себя на свободный номер. :gs:


Захожу рідко, але я теж голосувала за Сінтеза.
Востаннє редагувалось 18 квітня 2020, 08:54 користувачем oven, всього редагувалось 1 раз.
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Поговорим?

Повідомлення главспец » 18 квітня 2020, 08:22

Pestilence писав: Расскажи как сюда приходят голосовать с uapolitics и кто их сюда пригласил.
Citizen UA - Sintez или Andreas- Vollmer
неожиданный поворот сюжета!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1781
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Поговорим?

Повідомлення Olga » 18 квітня 2020, 08:28

Vollmer писав: досить оригінальне, аж дивне, Ваше уявлення про "адекватність", і про "те ж саме"
те ж саме, бо немає значення, чи йде причепом Порошенко, як у Булави, до однакової у вас з ним нетерпимості, чи не йде.
Фрося хоче бачити хороше, і чекати хорошого від тих, хто потрапив до влади зараз - будь-ласка, потурайте хоч трохи такому природньому людському бажанню, лайтесь обережніше, адже Фрося нічого не змінить.
Vollmer писав: за свої пости, разом із наведеними цитатами - кожен відповідає сам, особисто.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Поговорим?

Повідомлення Vollmer » 18 квітня 2020, 08:32

главспец писав:
Pestilence писав: Расскажи как сюда приходят голосовать с uapolitics и кто их сюда пригласил.
Citizen UA - Sintez или Andreas- Vollmer
неожиданный поворот сюжета!

Рептилоїди.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Поговорим?

Повідомлення Vollmer » 18 квітня 2020, 08:35

Olga писав: ............................................................................................................
лайтесь обережніше,
..............................................................................................................

Я попрошу цитатку, де я лаявся.
Будьласка.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Поговорим?

Повідомлення главспец » 18 квітня 2020, 08:36

Vollmer писав:
главспец писав:

неожиданный поворот сюжета!

Рептилоїди.
и почему я не удивлён?!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1781
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Поговорим?

Повідомлення Olga » 18 квітня 2020, 08:38

Vollmer писав:
Olga писав: ............................................................................................................
лайтесь обережніше,
..............................................................................................................

Я попрошу цитатку, де я лаявся.
Будьласка.
На Дубілета

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Поговорим?

Повідомлення Vollmer » 18 квітня 2020, 08:39

главспец писав:
Vollmer писав:
Рептилоїди.
и почему я не удивлён?!

Зауважте, вже ніхто не удівльон.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Поговорим?

Повідомлення Vollmer » 18 квітня 2020, 08:40

Olga писав:
Vollmer писав:
Я попрошу цитатку, де я лаявся.
Будьласка.
На Дубілета

Та, хоч на Місяць.
Цитатку, будьласка.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Поговорим?

Повідомлення главспец » 18 квітня 2020, 08:45

Vollmer писав:
главспец писав: и почему я не удивлён?!

Зауважте, вже ніхто не удівльон.
т.е., - подставные голосовальщики - необходимая мера социальной защиты?
Респект!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1781
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Поговорим?

Повідомлення Olga » 18 квітня 2020, 08:47

Vollmer писав:
Olga писав:
На Дубілета

Та, хоч на Місяць.
Цитатку, будьласка.
це ж не комплімент був:
СпойлерРозкрити
Чому його, вперто і невідворотно, тягне на збочення ???
На всякі, нетрадиційні варіанти ???
Хай спробує харчуватися, помноживши їжу на 0,888, і штани свої помножити на 0,888. Можна - одну штанину. За квиток у транспорті заплатити 0,888 ціни, отримавши 0,888 зарплатні.
І, да, 0,888 рази скінчити, і отримати 0,888 оргазму.
Хоча, я зараз не впевнений, що, навіть, такий експеримент його просвітлить і допоможе.
Це модерація контенту, а не форуму у Вас виходить, по факту. Їй доводиться сперечатися і приймати бій не лише з дописувачем, а і з модератором, як не крути. Тому просто будьте обережніш, зауважуйте так, щоб у неї була спокійна можливість зрозуміти, а не плюватися у відповідь

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1781
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Поговорим?

Повідомлення Olga » 18 квітня 2020, 08:50

главспец писав: т.е., - подставные голосовальщики - необходимая мера социальной защиты?
серед учасників ніби нема таких ніків - Citizen UA, Andreas, як вони могли проголосувати, не втямлю

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Поговорим?

Повідомлення Vollmer » 18 квітня 2020, 08:52

главспец писав: ..................................................................................................................................................................
т.е., - подставные голосовальщики - необходимая мера социальной защиты?
Респект!

Розкажіть мені, докладніше, будьласка, про "підставних голосувальщиків", дуже цікаво знати деталі.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Поговорим?

Повідомлення главспец » 18 квітня 2020, 08:58

Vollmer писав:
главспец писав: ..................................................................................................................................................................
т.е., - подставные голосовальщики - необходимая мера социальной защиты?
Респект!

Розкажіть мені, докладніше, будьласка, про "підставних голосувальщиків", дуже цікаво знати деталі.
и на какой же мой допис Вы так резко стартовали в этой теме?
Повторим:
главспец писав:
18 квітня 2020, 08:22
главспец » 18 квітня 2020, 08:22

Pestilence писав: ↑
Расскажи как сюда приходят голосовать с uapolitics и кто их сюда пригласил.
Citizen UA - Sintez или Andreas- Vollmer

неожиданный поворот сюжета!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7680
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Поговорим?

Повідомлення Pestilence » 18 квітня 2020, 09:00

главспец писав: т.е., - подставные голосовальщики - необходимая мера социальной защиты?
Респект!
Ну скажем подставная пока была одна, а вот некоторые скорее приглашенные голосовальщики. Ну типа бабушек-плакальщиц на кладбище...хотя чего типа, уже становится временами так же тихо.

Відповісти