Поговорим?

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Поговорим?

Повідомлення asmodey » 20 квітня 2020, 14:14

Vollmer писав:
asmodey писав: Я жертвой не могу быть по определению. ты не из тех, кто сможет мне что-либо навязать. уж извини.
а " в цилому, конешно", твой пост ни о чем. попытка развезти сопли по воздусям. тебе что именно напрягло? что я "зъявыся"? помешал тебе? в чем? или что я считаю. что форум уехал не туда? так с этим тебе придется смириться. на меня не особо действует твои словесные выкрутасы.
:lol: можешь не стараться.

Тобто, цитаток - так і не буде.
І всі, тіпа, "звинувачення" - звичайне балабольство, вторинний словесний бубль - гум.
Що, кагбе, символізуэ, чистоту помислів і намірів, і мєчьти об счастлівом прошлом бєзмятєжном будущєм об нєсбиточном що-небудь
Ця, шолуха із словесних викрутасів, якою прикриваються цілком певні бажання - і є ціна всього задуму.
Бо, складає із тим задумом - єдине ціле.
Хоч, і, дещо вимушено. :lol: :lol: :lol:
ну от видишь - ты сразу повелся на провокацию. я специально написал про альфа. и ты тут же начал топорщить хвост и защать свою норку.
открой глаза на "задум". ты кажется решил, что ты на передовой идеологического хронту и устраиваешь тут борьбу с инакомыслящими. поэтому я и написал, что со мной этот номер пихдабольства не пройдет - ты воюешь не со мной, а с той картинкой, что я нарисовал.
это интернет, и ты для меня не олее, чем набор буковок на мониторе. для меня интернет не работа, как для тебя, а развлечение и общение с людьми.
ваша же компашка превратила форум из площадки для общения в поле борьбы против тех, кто вам не понравился. в данном случае веры, фроси, а теперь уже и на пестиленса крестовый поход объявили. :sarcastic:
но вы забыли главное правило - не сри там где ешь. :drag:
так что там с "задумом"? на что решилась мировая закулиса?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 20 квітня 2020, 14:23

Віро, це ви Пушкіну розкажіть. Я суджу не за галасувалками на чужих форумах, а по ділам на цьому.
Віра писав: констатую вашу до мене упередженість та брехливість
втім, як і в усьому і до усіх
Не зупиняйтеся.
Я за ці дні всякої фігні про себе начитався, якщо Ви хотіли мене впєтчятліть, то наврядо. Вашу гру я розкусив ще на Новий рік, здивувався, але не більше того.

Звичайно, із плином часу обов'язково з'ясуєцця, що за Зєлю ніхто, власне, й не голосував... Як зараз стидливо мовчать майже всі, хто голосував за Пєцика, не кажучи вже про Янука. Закономірність...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Поговорим?

Повідомлення Віра » 20 квітня 2020, 14:40

Ну це ж треба?! дивлюсь в книгу - бачу фігу!

Я на фупі в темі за кого би ви голосували в двох турах - в обох поставила Тимошенко. Зелю навіть не згадала. А ви мені клеїте перевзування! Ну як вас назвати? Чим більше брехати, тим більше в цю брехню повірять?

ДОСИТЬ БРЕХАТИ, СІНТЕЗ!!!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 20 квітня 2020, 15:19

Віро. Ще раз повторюю, вашу "зелену" гру я розкусив одразу після Вашого новорічного виступу, і оцінив її як атаку на нелояльний "зеленим", незалежний форум. Так що у Вашу істерику я не вірю, тим більше,справді, за багато років я непогано Вас вивчив.
Так же не смішіть моєю "постійною брехнею". Це ви на Ваших ФУПах можете писати, де фіг хто кого знає, як на базарі. Тут же мене всі знають як облупленого.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Поговорим?

Повідомлення Vollmer » 20 квітня 2020, 15:27

asmodey писав: ......................................................................................................................................................
так что там с "задумом"? на что решилась мировая закулиса?

Та, ти - в курсі.
Призвати болєє сільнєйшого шамана. :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Поговорим?

Повідомлення Фрося » 20 квітня 2020, 16:57

asmodey писав: . ты кажется решил, что ты на передовой идеологического хронту и устраиваешь тут борьбу с инакомыслящими
Sintez писав: вашу "зелену" гру я розкусив одразу після Вашого новорічного виступу, і оцінив її як атаку на нелояльний "зеленим", незалежний форум.
:pardon: Ты решил сам,что он не лояльный к зеленым?
А причем тогда "незалежний форум"?
Если форум независимый к политическим предпочтениям,то почему ты делишь форумчан на "зеленых,красных ,синих"?
Я понимаю лояльность,если власть,президент делают хорошие дела и критикуешь,за то,что делают против народа Украины.Но,ведь мы можем не видеть подводных течений и камней,а Аристович,Дацюк и другие,которым ты безоговорочно веришь,могут просто врать в интересах того же Порошенко. :pardon: для меня они не авторитеты,а ты пытаешься их мнение подать как истину.Ладно мне,но читающие этот форум,тоже приходят к мысли,что форум
нелояльний "зеленим"
и надо от него держаться подальше.А то,что он "независимый! воспринимают как шутку. :pop:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Поговорим?

Повідомлення Vollmer » 20 квітня 2020, 17:19

Фрося писав: .......................................................................................................................................................
А причем тогда "незалежний форум"?
Если форум независимый к политическим предпочтениям,то почему ты делишь форумчан на "зеленых,красных ,синих"?
Я понимаю лояльность,если власть,президент делают хорошие дела и критикуешь,за то,что делают против народа Украины.Но,ведь мы можем не видеть подводных течений и камней,а Аристович,Дацюк и другие,которым ты безоговорочно веришь,могут просто врать в интересах того же Порошенко. :pardon: для меня они не авторитеты,а ты пытаешься их мнение подать как истину.Ладно мне,но читающие этот форум,тоже приходят к мысли,что форум
нелояльний "зеленим"
и надо от него держаться подальше.А то,что он "независимый! воспринимают как шутку. :pop:

Це треба отліть в гранітє, золоченими літерами, помістити в дубову рамочку, і перечитувати, як мантру.
Бо, зрозуміти - неможливо, незв'язний потік свідомості, нагромадження довільних припущень, політизованих заяв від чужого імені.
Це - квінтесенція, панове !!!
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 20 квітня 2020, 17:22

Фрося писав:
asmodey писав: . ты кажется решил, что ты на передовой идеологического хронту и устраиваешь тут борьбу с инакомыслящими
Sintez писав: вашу "зелену" гру я розкусив одразу після Вашого новорічного виступу, і оцінив її як атаку на нелояльний "зеленим", незалежний форум.
:pardon: Ты решил сам,что он не лояльный к зеленым?
А причем тогда "незалежний форум"?
Если форум независимый к политическим предпочтениям,то почему ты делишь форумчан на "зеленых,красных ,синих"?
Я понимаю лояльность,если власть,президент делают хорошие дела и критикуешь,за то,что делают против народа Украины.Но,ведь мы можем не видеть подводных течений и камней,а Аристович,Дацюк и другие,которым ты безоговорочно веришь,могут просто врать в интересах того же Порошенко. :pardon: для меня они не авторитеты,а ты пытаешься их мнение подать как истину.Ладно мне,но читающие этот форум,тоже приходят к мысли,что форум
нелояльний "зеленим"
и надо от него держаться подальше.А то,что он "независимый! воспринимают как шутку. :pop:
Так, я, навідміну від декого, вирішую сам, що і як оцінювати.
Щодо моєї "безоговорочної віри" Арестовичам і Дацюкам - Ви помиляєтеся.

А що Ви так раптом згадали про читачів форуму? Ви вважаєте, що вони дурніші за Вас, і самостійно не розберуцця, кому вірити, а кому не варто? Вважати інших дурнішими за себе - досить поширена, і в той же час вкрай небезпечна помилка, котра може дорого обійтися.
А щодо "шуток" - так це не наш (поки що, принаймні) профіль,;за цим - у офіс Зєлєнського,, напримєр. Або до КМ. Там шутніки ще ті.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Поговорим?

Повідомлення Віра » 20 квітня 2020, 17:49

Друзі, я вважаю, що "поговоріть" вже немає сенсу.
Особа сінтез/волмер не дружить з логікою взагалі, перекручує, бреше, і подальші слова, направлені до розуму цієї особи, йдуть в пустоту.
Тому я і пішла звідсіля з легким серцем. І піду і зараз, якщо мікроклімат на форумі не зміниться.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Поговорим?

Повідомлення главспец » 20 квітня 2020, 17:54


Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Поговорим?

Повідомлення asmodey » 21 квітня 2020, 13:04

Vollmer писав:
asmodey писав: ......................................................................................................................................................
так что там с "задумом"? на что решилась мировая закулиса?

Та, ти - в курсі.
Призвати болєє сільнєйшого шамана. :lol: :lol: :lol:
куда его призвать? на этот небольшой форум бывших единомышленников, или ты более голбально - в страну?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Поговорим?

Повідомлення Pestilence » 21 квітня 2020, 13:06

Віра писав: Тому я і пішла звідсіля з легким серцем. І піду і зараз, якщо мікроклімат на форумі не зміниться.
До решения вопроса с модерацией и правилами может не стоит?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Поговорим?

Повідомлення главспец » 21 квітня 2020, 13:14

Pestilence писав:
Віра писав: Тому я і пішла звідсіля з легким серцем. І піду і зараз, якщо мікроклімат на форумі не зміниться.
До решения вопроса с модерацией и правилами может не стоит?
кста, интрига с модерацией повысила количество гостей, ждут развязки?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Поговорим?

Повідомлення Pestilence » 21 квітня 2020, 13:18

главспец писав: кста, интрига с модерацией повысила количество гостей, ждут развязки?
Да, приходят те, кто давно не заглядывал. Но могу всех успокоить - мне нужно чтобы на форуме были правила, утвержденные простым большинством, и им же утвержденные модераторы. С правилами мне все равно кто это будет, хоть Синтез, хоть Волмер, новый человек, Папа Римский, если он согласится и за него проголосуют. И чем быстрее все пройдет, тем мне лучше и проще. Я не привык модерировать, не хочу и нет столько времени.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Поговорим?

Повідомлення главспец » 21 квітня 2020, 13:30

Pestilence писав:
главспец писав: кста, интрига с модерацией повысила количество гостей, ждут развязки?
Да, приходят те, кто давно не заглядывал. Но могу всех успокоить - мне нужно чтобы на форуме были правила, утвержденные простым большинством, и им же утвержденные модераторы. С правилами мне все равно кто это будет, хоть Синтез, хоть Волмер, новый человек, хоть Папа Римский, если он согласится и за него проголосуют. И чем быстрее все пройдет, тем мне лучше и проще. Я не привык модерировать, не хочу и нет столько времени.
а если дать право админу, при возникновении у юзеров мотивированных претензий к модерации, индивидуально принимать решение - отстранить и заменить, минуя бодягу с вотумами и «якобы нарушением неких договорённостей»?
Исходим из того, что админ заинтересован в нормальной атмосфере на сайте и чудить ему нет смысла!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Поговорим?

Повідомлення Pestilence » 21 квітня 2020, 13:38

главспец писав: Исходим из того, что админ заинтересован в нормальной атмосфере на сайте и чудить ему нет смысла!
Под "чудить" многие и происходящее сегодня понимают.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Поговорим?

Повідомлення Фрося » 21 квітня 2020, 13:39

главспец писав: а если дать право админу, при возникновении у юзеров мотивированных претензий к модерации,
Тогда надо обязательно прописать в правилах эти мотивации.
Есть предложения?
1.Унижение юзера по возрасту,профессии,национальности.
2. Претензии к языку общения?
3.?

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Поговорим?

Повідомлення Віра » 21 квітня 2020, 14:16

Pestilence писав:
Віра писав: Тому я і пішла звідсіля з легким серцем. І піду і зараз, якщо мікроклімат на форумі не зміниться.
До решения вопроса с модерацией и правилами может не стоит?
та звичайно, маю надію, що нарешті щоденна, щогодинна, щохвилинна лавина помиїв на Зе припиниться чи хоча б ослабне, бо більше нічого було читати, крім лютої ізощренної ненависті.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Поговорим?

Повідомлення Віра » 21 квітня 2020, 14:28

главспец писав: а если дать право админу, при возникновении у юзеров мотивированных претензий к модерации, индивидуально принимать решение - отстранить и заменить, минуя бодягу с вотумами и «якобы нарушением неких договорённостей»?
Исходим из того, что админ заинтересован в нормальной атмосфере на сайте и чудить ему нет смысла!
от абсолютно здрава і правильна думка! Це якщо адмін як власник схоче взяти усю відповідальність на себе і сам, після консультацій, призначить нового модератора

але, припускаю, що він захоче все зробити по процедурі - висунення претендента на модератора, голосування....

до речі, а Правил, пропозицій ще немає ?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Поговорим?

Повідомлення Фрося » 21 квітня 2020, 14:32

Віра писав:
главспец писав: а если дать право админу, при возникновении у юзеров мотивированных претензий к модерации, индивидуально принимать решение - отстранить и заменить, минуя бодягу с вотумами и «якобы нарушением неких договорённостей»?
Исходим из того, что админ заинтересован в нормальной атмосфере на сайте и чудить ему нет смысла!
от абсолютно здрава і правильна думка! Це якщо адмін як власник схоче взяти усю відповідальність на себе і сам, після консультацій, призначить нового модератора

але, припускаю, що він захоче все зробити по процедурі - висунення претендента на модератора, голосування....

до речі, а Правил, пропозицій ще немає ?
Правила обговариваем здесь
viewtopic.php?f=4&t=2858&p=122704#top

Відповісти