Третьякова-продолжательница Ревы

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Sintez » 26 червня 2020, 16:10

главспец писав:
Sintez писав: В середині ХХ ст. Саме ті, котрі набудували туєву хучу всього, що зараз рушицця.
принудительным рабским трудом? Реально, построили много. Только вторым и третьим сортом. Ну, рабы-то лучшего и не видели, им сойдёт.
А вот когда смогли посмотреть, как живут люди в нормальном мире, «великая идея» и лопнула.
Хто "смоглі посмотрєть"? Мішка і Райка? Ідєя нікуди не рухнула, просто не зуміли відфільтровувати від руля троцкістів, сиріч по суті фашистів, таких як ти або ота ТП. Але ще зовсім не вечір, да.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Sintez » 26 червня 2020, 16:11

stan700 писав:
Sintez писав: В середині ХХ ст. Саме ті, котрі набудували туєву хучу всього, що зараз рушицця.
1961 . хліб привезли
Зображення
Нє, ну так "оттєпєль" зато!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13663
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення M_M » 26 червня 2020, 16:44

Sintez писав: Нє, ну так "оттєпєль" зато!
Зображення
Зображення

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Sintez » 26 червня 2020, 18:01

По суті своїй людиноненависництво, котре ці недолюдки відкрито демонструють, походить із того ж самого біблійного толпо-"елітаризму", котрий ділить всіх на "обраних/необраних", "б-гоугодних/неугодних", "правовірних/гяурів" і так далі. Просто зараз вчергове "еліти" притягли на табуретки своїх тупеньких вилупків, настільки безмозклих, що навіть нездарні помовчати вчасно, не демонструвати своє "елітарне" людиноненависництво відкрито, як напримєр вчили Главспєца.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення главспец » 26 червня 2020, 19:25

Sintez писав:
главспец писав:
принудительным рабским трудом? Реально, построили много. Только вторым и третьим сортом. Ну, рабы-то лучшего и не видели, им сойдёт.
А вот когда смогли посмотреть, как живут люди в нормальном мире, «великая идея» и лопнула.
Хто "смоглі посмотрєть"? Мішка і Райка? Ідєя нікуди не рухнула, просто не зуміли відфільтровувати від руля троцкістів, сиріч по суті фашистів, таких як ти або ота ТП. Але ще зовсім не вечір, да.
ты ето серьёзно?
Первыми посмотрели воины-победители, увидели бюргерский быт. В частности - унитазы в негородских домах.
А я увидел в первой загранпоездке, в ЧССР, ассортимент в обычных магазинах.
п.с.
а ты когда прозрел, ну в бытовом смысле?!

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення ingvar » 26 червня 2020, 21:19

Всё путём! Третьякова озвучила открытым текстом программу кукловодов :pop:
Тушите свет
:smoke:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Sintez » 26 червня 2020, 23:40

главспец писав:
Sintez писав: Хто "смоглі посмотрєть"? Мішка і Райка? Ідєя нікуди не рухнула, просто не зуміли відфільтровувати від руля троцкістів, сиріч по суті фашистів, таких як ти або ота ТП. Але ще зовсім не вечір, да.
ты ето серьёзно?
Первыми посмотрели воины-победители, увидели бюргерский быт. В частности - унитазы в негородских домах.
А я увидел в первой загранпоездке, в ЧССР, ассортимент в обычных магазинах.
п.с.
а ты когда прозрел, ну в бытовом смысле?!
Я не розумію, що значить "прозрєл". Я ніколи й не був сліпий. Побут? Ну так хто хотів, влаштовував його і в совку, якщо не бухав і мав голову. Хоча маразм совка мене задовбував, звичайно, а найбільше - його наскрізна брехливість партєйно-комсомольська. Котра, до речі, дожила й до сьогодні, чорти її не вхопили.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення главспец » 26 червня 2020, 23:58

Sintez писав:
главспец писав: ты ето серьёзно?
Первыми посмотрели воины-победители, увидели бюргерский быт. В частности - унитазы в негородских домах.
А я увидел в первой загранпоездке, в ЧССР, ассортимент в обычных магазинах.
п.с.
а ты когда прозрел, ну в бытовом смысле?!
Я не розумію, що значить "прозрєл". Я ніколи й не був сліпий. Побут? Ну так хто хотів, влаштовував його і в совку, якщо не бухав і мав голову. Хоча маразм совка мене задовбував, звичайно, а найбільше - його наскрізна брехливість партєйно-комсомольська. Котра, до речі, дожила й до сьогодні, чорти її не вхопили.
в самом деле? Мог легко купить стиралку, микроволновку, мебель приличную, не из тырсы? Или японский видак был показателем «статуса»? А мясо в магазине, помнишь? А очередь в десять лет, на машину, не?
Вспомни, какой роскошью были джинсы или кроссовки!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13663
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення M_M » 27 червня 2020, 09:47

Sintez писав: Побут? Ну так хто хотів, влаштовував його і в совку, якщо не бухав і мав голову
Фільм "Кримінальний талант". Епізод з общагою, Це, мабуть, зібралась купа безголових мазохістів? Чи може це нетипово для совка? Ви себе там не побачили? Ви ж такий самий безголовий мазохіст.
Востаннє редагувалось 27 червня 2020, 09:50 користувачем M_M, всього редагувалось 1 раз.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення главспец » 27 червня 2020, 09:48

M_M писав:
главспец писав: Побут? Ну так хто хотів, влаштовував його і в совку, якщо не бухав і мав голову
Фільм "Кримінальний талант". Епізод з общагою, Це, мабуть, зібралась купа безголових мазохістів? Чи може це нетипово для совка? Ви себе там не побачили? Ви ж такий самий безголовий мазохіст.
Не ко мне, цитируйте корректно эту чушь.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13663
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення M_M » 27 червня 2020, 09:50

главспец писав: эту чушь
Вибачаюсь. Виправив.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Sintez » 27 червня 2020, 14:21

главспец писав:
Sintez писав: Я не розумію, що значить "прозрєл". Я ніколи й не був сліпий. Побут? Ну так хто хотів, влаштовував його і в совку, якщо не бухав і мав голову. Хоча маразм совка мене задовбував, звичайно, а найбільше - його наскрізна брехливість партєйно-комсомольська. Котра, до речі, дожила й до сьогодні, чорти її не вхопили.
в самом деле? Мог легко купить стиралку, микроволновку, мебель приличную, не из тырсы? Или японский видак был показателем «статуса»? А мясо в магазине, помнишь? А очередь в десять лет, на машину, не?
Вспомни, какой роскошью были джинсы или кроссовки!
Так, доводилося викручуватися нерідко, "завдяки" старанням такої партійно-комсюцької 3,14здоти, як ти й твої заср@ті "вчителі", І шо? Що ти всіим цим своїм потоком сознанія хотів сказати? Що ви заважали народові людсько жити й розвиватися? Так ви й зараз заважаєте, нікому вас згорнути к хєрам у канаву історії. Але ще не вечір, знову ж таки.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Sintez » 27 червня 2020, 14:23

M_M писав:
Sintez писав: Побут? Ну так хто хотів, влаштовував його і в совку, якщо не бухав і мав голову
Фільм "Кримінальний талант". Епізод з общагою, Це, мабуть, зібралась купа безголових мазохістів? Чи може це нетипово для совка? Ви себе там не побачили? Ви ж такий самий безголовий мазохіст.
Приклад невдалий, я не керуюся в житті фільмами, а той і не дивився, судячи з назви й не подивлюся.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення главспец » 27 червня 2020, 14:54

Sintez писав:
главспец писав: в самом деле? Мог легко купить стиралку, микроволновку, мебель приличную, не из тырсы? Или японский видак был показателем «статуса»? А мясо в магазине, помнишь? А очередь в десять лет, на машину, не?
Вспомни, какой роскошью были джинсы или кроссовки!
Так, доводилося викручуватися нерідко, "завдяки" старанням такої партійно-комсюцької 3,14здоти, як ти й твої заср@ті "вчителі", І шо? Що ти всіим цим своїм потоком сознанія хотів сказати? Що ви заважали народові людсько жити й розвиватися? Так ви й зараз заважаєте, нікому вас згорнути к хєрам у канаву історії. Але ще не вечір, знову ж таки.
не хами, убогий. Так мог рядовой совдеповский гражданин, организовать себе нормальный быт? Вспомни, какие штаны и ботинки ты мог купить в магазине, реально! И почему так было, «свитова закулиса» вредила или «недорасстелянные троцкисты»?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13663
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення M_M » 27 червня 2020, 15:36

Sintez писав: Приклад невдалий, я не керуюся в житті фільмами, а той і не дивився,
Не читал, но осуждаю (С).
Справа в тому, що я сам, на власні очі бачив як люди жили у таких общагах. Але що Вам скажуть конкретні адреси, конкретні імена? У конкретному фільмі змальовано справжнє життя, тому й дав на нього посилання.
От на Вашому прикладі... розумнв людина, знає КОБ, ДОТУ, Біблію, історію, електроніку і ще багато чого корисного. І як це все зацінив совок? Хоча повинен був використати такі вміння, та призначити директором чи хоча б головним іншенером якогось великого заводу.... А насправді довелось якось викручуватись, тобто знання та вміння совку не ціікаві. Совку потрібні барани, що вірують у велич Лєніна-Сталінв-Хрущова-Брежнєва, комунізм та світле майбутнє, можлиао для правнуків, хоча це не точно. А вся та комсомольсько-комуняцька сволота, що керує баранами, зацікавлена не в добробуті баранів, а у добробуті власному. І у баранів відсутній механізм впливу на керування. Навіть профсоюзи працювали не на робітників, а на державу. А якщо щось не подобається - є альтернатива у вигляді лісоповалу або безоплатного житла 2×1 м.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення главспец » 27 червня 2020, 15:49

Sintez писав: Приклад невдалий, я не керуюся в житті фільмами, а той і не дивився, судячи з назви й не подивлюся.
то ли дело «Кубанские козаки», 1949 год, реально, типичный быт советских колхозников - вот ето жизнь!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Фрося » 30 червня 2020, 11:54


:facepalm: ну не курва...её сняли или еще нет?

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення DSMechanic » 30 червня 2020, 12:00

Фрося писав: ну не курва...её сняли или еще нет?
Хто її зніме, якщо це політика Зеленського? Вона сама йому особисто і Єрмаку за підтримку дякувала.
Потримають трохи, може коли багатенько під вікна Зелі прийдуть - то може тоді.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Фрося » 30 червня 2020, 13:21

DSMechanic писав: Хто її зніме, якщо це політика Зеленського?
Это не политика Зе.Вы ему много приписываете из-за таких как эта Третьякова и т.д.
Вона сама йому особисто і Єрмаку за підтримку дякувала.
За назначение,но за ее действия я не слышала от него и ермака слова поддержки.
Посмотрим,а пока она точно никуда не собирается, :facepalm2:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення DSMechanic » 30 червня 2020, 13:27

Фрося писав: За назначение,но за ее действия я не слышала от него и ермака слова поддержки.
Вона вже давно зашкварилась, не тільки цими заявами, начальство мовчить, значить підтримує. Навіть критики не було збоку президента і фракції. Значить це їх політика, озвучена для проби так.
Те що Зеленський взагалі ні за що не відповідає і просто піариться роліками, відповідальності з нього не знімає.

ПС. Цікаво, зеленим досі не пояснили чому в державах розвивались соціальні іститути? Всі ці права робітників, допомога малозабезпеченим і так далі? Те що вони в школі не вчились це одне, але ж хтось та повинен їм пояснити що такі речі вводились в першу чергу для зазисту шкурок влади, а не тому що влада добра і вирішила розщедритись. Після бунтів, масових виступів, повстань і революцій.

Відповісти