Третьякова-продолжательница Ревы

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Vollmer » 30 червня 2020, 15:41

Вона вже давно мала бути відставлена, вигнана, і прем'єр, і бубочька - мали би, публічно вибачитися, за те, що привели цю каннібалку в уряд.
Це - їхня людина, їхня креатура. Вона до кабміну не випадково забрела, знічев'я, нудьгуючи.
Керівник відповідає за пройопи підлеглого.
Якщо не відповідає - це не керівник, а лялька, і обидва з підлеглим - найманці, відповідальні перед зовсім іншими людьми, не перед виборцями, не перед ВР.

Замість цього - ми спостерігаємо хилі відмазки, спроби влади захистити свого, старанного виконавця.
Всі ці пиявки - паразитують на наявному ресурсі робочої сили, інтелектуального потенціалу, і , одночасно, скорочують, знищують механізми відтворення цього ресурсу.
Тобто, це - система пограбунку, нічого іншого.
Але бубочькі хотять грабувати, і робити благородноє літсо, тіпа - їхтамнєт.
Якщо прогонять Третякову - іншу дуру для цієї роботи хрєн знайдуть.
Якщо знайдуть дуру, і вона робитиме те саме - всім стане зрозуміло, що справа не в дурочці, а в бубочьках.

Тому - впиратимуться до останнього, і цю пиявку не здаватимуть.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення stan700 » 30 червня 2020, 20:47

Vollmer писав: Якщо прогонять Третякову - іншу дуру для цієї роботи хрєн знайдуть.
згоден. де ж найти цапа-відбувайла в соціальній державі без присутності грошей

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення stan700 » 30 червня 2020, 20:49

главспец писав: п.с.
а ты когда прозрел, ну в бытовом смысле?!
мабуть ще щі, зварений з топора, лаптєм хліба.
мівіна називається

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Vollmer » 30 червня 2020, 22:30

stan700 писав: ...............................................................................................................................................................................
мабуть ще щі, зварений з топора, лаптєм хліба.
мівіна називається

Нє, "лаптєм з топора", то - "Роллтон" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Злі язики кажуть, що сєпариші, в Лугандосі, вимагають "укропську "Мівіну", і не хочуть жрати "Роллтон".
Мабуть, клєвєщуть............... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24762
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Sintez » 01 липня 2020, 08:28

M_M писав:
Sintez писав: Приклад невдалий, я не керуюся в житті фільмами, а той і не дивився,
Не читал, но осуждаю (С).
Справа в тому, що я сам, на власні очі бачив як люди жили у таких общагах. Але що Вам скажуть конкретні адреси, конкретні імена? У конкретному фільмі змальовано справжнє життя, тому й дав на нього посилання.
.....
Щоб "осуждать" щось, це "щось" має таки ЧИМОСЬ бути. Конкретне ж кіноГ я не дивився, але дивився інших.. Як той Мастєр, котрий теж "осудив" віршики Бездомного, не читаючи їх, бо інших читав...

А Вам не приходило на ум, що лавина подібних говнофільмів ПРОГРАМУВАЛА освинячення суспільства?

Не треба мені розповідати про общяги, я й сам бачив чимало. І бачив людей, котрі не вили й не нили, а влаштовували своє життя так, що сусіди офігєввли й намагалися наслідуватм... А баяив і таких, котрі в трикімнатних окремих ківртира з усіма окремими вигодами вхитрялися влаштовувати такий свинарник, що мимо квартири доводилося не проходити, а пробігати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення главспец » 01 липня 2020, 08:42

Sintez писав: А Вам не приходило на ум, що лавина подібних говнофільмів ПРОГРАМУВАЛА освинячення суспільства?
точно! Ето всё «свитова закулися»...
А ты не мог бы привести пару примеров правильных, жизненых и поучительных к/ф?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення главспец » 01 липня 2020, 08:53

Sintez писав: Не треба мені розповідати про общяги, я й сам бачив чимало. І бачив людей, котрі не вили й не нили, а влаштовували своє життя так, що сусіди офігєввли й намагалися наслідуватм...
это было в совке? Не пояснишь ли, почему там надо было героически преодолевать бытовые трудности?!
Нельзя было пойти в ближайший магазин и просто купить, ничего не изобретая?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення M_M » 01 липня 2020, 09:23

Sintez писав: не приходило на ум
Общаги бачив раніше за стрічку. Тобто вона - відображення рельності. Там є і про спецпостачання для партейних. Про сталіна нема, можете спокійно дивитись :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24762
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Sintez » 01 липня 2020, 10:27

M_M писав: От на Вашому прикладі... розумнв людина, знає КОБ, ДОТУ, Біблію, історію, електроніку і ще багато чого корисного. І як це все зацінив совок? Хоча повинен був використати такі вміння, та призначити директором чи хоча б головним іншенером якогось великого заводу.... А насправді довелось якось викручуватись, тобто знання та вміння совку не ціікаві.
А хто такий "совок"? Це Людовік міг казати "Государство-це я". Хто міг так сказати у брежнєвському чи хрущовському сссрі? Та ніхто. Головним для чиновників було (і є!) якомога менше працювати і (найголовніше!) - ні за що не відповідати.

Далі. А хто Вам сказав, що мені не пропонували "кар'єрного росту"? Пропонували, й не раз. Але я зі школи ще почав "вкурювати" систему й саме тому вже років у 18 зрозумів, що з нею мені не по путі.
Як, до речі, свого часу відмахнувся й від "вигідного", "з далеким прицілом", шлюбу, а відповідно, й від "волохатої руки", котра могла б швидко по вищезгаданій "кар'єрній драбині" штовхати вгору...
До речі, у цьому плані "Україна" мало чим відрізняєцця від "совка". Ситуація навіть гірша, бо толкові ще й розбігаюцця по закордонах, як таргани...

Свої ж знання і вміння я цілком собі застосовую, самостійно й незалежно, система мені для цього й даром не впала.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення M_M » 01 липня 2020, 10:50

Sintez писав: А хто Вам сказав, що мені не пропонували "кар'єрного росту"?
Я таке казав? Важливо інше, Ви не піднялися угору соціальним ліфтом, тобто совок не зміг запропонувати задовільні умови для розквіту таланту. Але створив умови для розквіту вміння викручуватись.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24762
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Sintez » 01 липня 2020, 11:53

Часу обмаль, тому відповідатиму по можливості.
Отже, дозволю собі трохи доповнити Вашу цитату, для кращого розуміння моєї точки зору. Отже, доповнена мною цитата М_М:
M_M писав: Совку потрібні барани, що вірують у велич Лєніна-Сталінв-Хрущова-Брежнєва, комунізм та світле майбутнє, а "Україні" - залежно від поточного моменту, у: "незалежність", "європейський вибір", "позаблоковісь", "конкуренцію", "постіндустріальність" "соціальні ліфти", "конкуренцію", "томос", "вірус", "Даніличь вернись", "Ю-Щен-Ко!", "крєпких хазяйственніков", "слугу народу" етк >9000 лозунгів, котрі реально й стабільно обертаюцця пшикомможлиао для правнуків, хоча це не точно. А вся та комсомольсько-комуняцька бандицько-воровсько-чиновнича сволота, що керує баранами, зацікавлена не в добробуті баранів, а у добробуті власному. І у баранів без знання основ управлінської грамоти відсутній механізм впливу на керування. Навіть профсоюзи працювали не на робітників, а на державу на бандитів, бо держава здохла практично А якщо щось не подобається - є альтернатива у вигляді лісоповалу або безоплатного житла 2×1 м. або лісочка під Києвом, Таращанського чи як його там.
Я десь помилився?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24762
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Sintez » 01 липня 2020, 11:58

главспец писав:
Sintez писав: Приклад невдалий, я не керуюся в житті фільмами, а той і не дивився, судячи з назви й не подивлюся.
то ли дело «Кубанские козаки», 1949 год, реально, типичный быт советских колхозников - вот ето жизнь!
Фільми, а раніше театри, книги, церковні проповіді завжди програмували життя суспільства, і ніколи не навпаки. У тому числі й Голівуд. І режисери чудово знають, за який фільм "академія" Оскара не дасть, а за який дасть.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24762
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Sintez » 01 липня 2020, 12:00

Фрося писав:
DSMechanic писав: Хто її зніме, якщо це політика Зеленського?
Это не политика Зе.Вы ему много приписываете из-за таких как эта Третьякова и т.д.
Вона сама йому особисто і Єрмаку за підтримку дякувала.
За назначение,но за ее действия я не слышала от него и ермака слова поддержки.
Посмотрим,а пока она точно никуда не собирается, :facepalm2:
Ну вєстімо, царь хароший, то бояри погані все творять! Треба до царя прорватися, він поможе!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення M_M » 01 липня 2020, 12:05

Sintez писав: Даніличь вернись
Sintez писав: Я десь помилився?
Згідно Вашої творчості, написане зеленим - нібито мої слова. Вимагаю вибачення та відповідного корегування повідомлення.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24762
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Sintez » 01 липня 2020, 12:07

главспец писав:
Sintez писав: Не треба мені розповідати про общяги, я й сам бачив чимало. І бачив людей, котрі не вили й не нили, а влаштовували своє життя так, що сусіди офігєввли й намагалися наслідуватм...
это было в совке? Не пояснишь ли, почему там надо было героически преодолевать бытовые трудности?!
Нельзя было пойти в ближайший магазин и просто купить, ничего не изобретая?
Тому що ти й твої говновчителі заважали. на межі 80-х/90-х ви виродилися настільки, що заважалка вже не працювала, тому народ САМ почав вирішувати проблеми ("кооператори", "підприємці", "чєлноки" етк). Але п'явки все одно досі не здохли, після "Рев" приходять "молодиє іпальники" "Третякових".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24762
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення Sintez » 01 липня 2020, 12:10

M_M писав:
Sintez писав: Даніличь вернись
Sintez писав: Я десь помилився?
Згідно Вашої творчості, написане зеленим - нібито мої слова. Вимагаю вибачення та відповідного корегування повідомлення.
Не придурюйтеся, дописане зеленим - то мої слова, я ясно написав що доповню Вашу цитату. Втім, можете "стуконути" Пестиленсу, Вам не звикати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення M_M » 01 липня 2020, 12:11

Sintez писав: А хто такий "совок"? Це Людовік міг казати "Государство-це я".
Тю... Сталіну навіть казати не потрібно. Людовик міг знищити сотні людей, і зробив це. Святий Бессаріоніс - сотні тисяч. І теж це зробив.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення M_M » 01 липня 2020, 12:13

Sintez писав: дописане зеленим - то мої слова,
От і скорегуйте так, щоб Ваші слова не опинялися під грифом "M_M писав". А тоді продовжимо.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення главспец » 01 липня 2020, 12:15

Sintez писав: Фільми, а раніше театри, книги, церковні проповіді завжди програмували життя суспільства, і ніколи не навпаки. У тому числі й Голівуд. І режисери чудово знають, за який фільм "академія" Оскара не дасть, а за який дасть.
точно так же ассортимент и цена еды в супермаркете «формирует» вкусы биомассы.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Третьякова-продолжательница Ревы

Повідомлення главспец » 01 липня 2020, 12:19

Sintez писав:
главспец писав: это было в совке? Не пояснишь ли, почему там надо было героически преодолевать бытовые трудности?!
Нельзя было пойти в ближайший магазин и просто купить, ничего не изобретая?
Тому що ти й твої говновчителі заважали. на межі 80-х/90-х ви виродилися настільки, що заважалка вже не працювала, тому народ САМ почав вирішувати проблеми ("кооператори", "підприємці", "чєлноки" етк). Але п'явки все одно досі не здохли, після "Рев" приходять "молодиє іпальники" "Третякових".
не хами, убогий.
Ты хочешь сказать, что до «меня и моих учителей», в совке всё было отлично (или хотя бы нормально) с бытом трудящихся?!
Не затруднит уточнить: а когда именно, в какие годы?

Відповісти