Наближається 80-річчя

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення M_M » 02 серпня 2020, 19:44

Нечай писав: лошадей со шкафами не складывают,
Що, вважаєте, що ніхто не рахував? Сховали кінці у воду?
Тільки за одну добу у червні 41-го (до нападу Гітлера) було відправлено до Сибіру 13+ тис сімей. Але існують спогади, існують певні оцінки. Маєте інші дані?

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення Нечай » 02 серпня 2020, 21:05

M_M писав:
Нечай писав: лошадей со шкафами не складывают,
Що, вважаєте, що ніхто не рахував? Сховали кінці у воду?
Тільки за одну добу у червні 41-го (до нападу Гітлера) було відправлено до Сибіру 13+ тис сімей. Але існують спогади, існують певні оцінки. Маєте інші дані?
Ви не відповіли на конкретне питання-скільки було розстріляно, а скільки засуджено?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення M_M » 02 серпня 2020, 22:23

Нечай писав: Ви не відповіли на конкретне питання-скільки було розстріляно, а скільки засуджено?
Вас дійсно цікавить це питання? Спробуйте почитати щось, наприклад, з творів IGOR CAŞU. Він пише про 30+ тис заарештованих та 50+ тис депортованих, це те, що знайшов не дуже поглиблюючись у тему.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення Нечай » 02 серпня 2020, 22:28

M_M писав:
Нечай писав: Ви не відповіли на конкретне питання-скільки було розстріляно, а скільки засуджено?
Вас дійсно цікавить це питання? Спробуйте почитати щось, наприклад, з творів IGOR CAŞU. Він пише про 30+ тис заарештованих та 50+ тис депортованих, це те, що знайшов не дуже поглиблюючись у тему.
В общем, знову чергова херня-с. Страшилка для обивателів.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення M_M » 02 серпня 2020, 22:38

Нечай писав: В общем
відоме матюччя з кацапії. :katsap:

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення Нечай » 02 серпня 2020, 22:41

M_M писав:
Нечай писав: В общем
відоме матюччя з кацапії. :katsap:
Коли вас ловлять на черговій брехні, ви завжди переводите все на кацапів. А не брехати не пробували? Зрозуміло, що вам буде важко, але хоч спробувати можна ж було?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення M_M » 02 серпня 2020, 22:46

Нечай писав: Коли вас ловлять на черговій брехні,
По-перше, це був не мій текст, по-друге, Вас питали, чи є якісь інші дані, відповіді не дочекались. По-третє, матюччя є аргументом тільки у сенсі підтвердження того, хто Ви є.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення Нечай » 02 серпня 2020, 23:02

M_M писав:
Нечай писав: Коли вас ловлять на черговій брехні,
По-перше, це був не мій текст, по-друге, Вас питали, чи є якісь інші дані, відповіді не дочекались. По-третє, матюччя є аргументом тільки у сенсі підтвердження того, хто Ви є.
То ви ще й неук? Бо все переводити на кацапів великого розуму не потрібно. Тому що ще років десять назад одна баришня видала книжку, яка вщент розбивала теорію кацапської версії матюків. Вона збирала гуцульські сороміцьки приказки, де матюків було хоч греблю гати, хоча гуцули тих кацапів зроду і в очі не бачили. Ви б ще Леся Подерв'янського в кацапи записали! :lol: І на хєра я повинний давати відповіді на тему відкриту вами? Бо якщо людина пише, к приміру, що "В Києві за рік кількість захворівших та померлих від грипу склала 856735 чоловік", то перше запитання будь-якої нормальної людини буде "А скільки КОНКРЕТНО захворіло і скільки КОНКРЕТНО померло?" А саме так ви подаєте інформацію:багато галасу, конкретики-ноль.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення M_M » 02 серпня 2020, 23:07

Нечай писав: гуцульські сороміцьки приказки
Те, що Ви не гуцул, ми й так знаємо, не напружуйтесь. І Вам дійсно нема чого робити у цій темі.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення Pestilence » 02 серпня 2020, 23:46

M_M писав: Те, що Ви не гуцул, ми й так знаємо, не напружуйтесь. І Вам дійсно нема чого робити у цій темі.
Типа "Бачу синку що ты не москаль" :lol:

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення Нечай » 03 серпня 2020, 08:01

M_M писав:
Нечай писав: гуцульські сороміцьки приказки
Те, що Ви не гуцул, ми й так знаємо, не напружуйтесь. І Вам дійсно нема чого робити у цій темі.
Цікаво це чути від того, від кого за кілометр несе синагогою і заяложеними лапсєрдаками. :lol:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення M_M » 03 серпня 2020, 11:02

Нечай писав: несе синагогою
Мабуть, живете навпроти синагоги, а у дитинстві якийсь дядько у заяложеному лапсєрдаку цукерку відібрав.


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення Sintez » 12 серпня 2020, 13:12

Так коли посадять Порошенка й Омеляна за розкрадання "дорожних" бюджетів?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення M_M » 12 серпня 2020, 19:43

Sintez писав: Так коли посадять Порошенка й Омеляна за розкрадання "дорожних" бюджетів?
Оце уявіть, якийсь мудрагель пише до редакції "Ізвєстій" у 1938-му: "То коли посадять Єжова за ... ?" :blush2:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення Sintez » 12 серпня 2020, 22:05

M_M писав:
Sintez писав: Так коли посадять Порошенка й Омеляна за розкрадання "дорожних" бюджетів?
Оце уявіть, якийсь мудрагель пише до редакції "Ізвєстій" у 1938-му: "То коли посадять Єжова за ... ?" :blush2:
Порох - "Єжов"? Чи Омелян? Бугага. Чи це натяк на те, що через три роки їх постріляють, як скажених собак? Ну тоді я згоден почекати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення M_M » 12 серпня 2020, 22:13

Sintez писав: Порох - "Єжов"? Чи Омелян? Бугага. Чи це натяк на те, що через три роки їх постріляють, як скажених собак? Ну тоді я згоден почекати.
Це натяк на те, що Ви зараз залюбки користуєтесь свободою слова, а от якщо дочекаєтесь умовного сталіна, то будете згадувати про проблеми керування пошепки, під ковдрою. Це якщо Вас не зачепить, та не опинитесь на будівництві умовного біломорканалу.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення Sintez » 12 серпня 2020, 23:25

M_M писав:
Sintez писав: Порох - "Єжов"? Чи Омелян? Бугага. Чи це натяк на те, що через три роки їх постріляють, як скажених собак? Ну тоді я згоден почекати.
Це натяк на те, що Ви зараз залюбки користуєтесь свободою слова, а от якщо дочекаєтесь умовного сталіна, то будете згадувати про проблеми керування пошепки, під ковдрою. Це якщо Вас не зачепить, та не опинитесь на будівництві умовного біломорканалу.
Я чудово усвідомлюю той простий факт, що зараз мене може знайти не умовний "Сталін", а будь-який ідіот, шизік/параноїк, і дати по голові чимось важким. І, що хаоактерно, шукати його ніхто не буде,, ібо навіть очевидні злочинці й зрадники ходять вільно. Я це до того, що не треба плутати свободу із розвалом, анархією й вседозволеністю.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення M_M » 12 серпня 2020, 23:59

Sintez писав: Я чудово усвідомлюю той простий факт, що зараз мене може знайти не умовний "Сталін", а будь-який ідіот, шизік/параноїк
"Если у вас нет паранойи, - это не значит, что за вами не следят" (С)

Ви, мабуть, не відчуваєте різницю між "може знайти ідіот/шизік/параноїк" (а може і не знайти, досі ж не знайшли) та стовідсотковою залежністю кар'єри, зарплатні, талонів на масло, тимчасовому дозволу пожити у бараку (так звана квартира) і таке інше від вміння мовчати та достатньо голосно плескати в долоні на різноманітних зборах, суботниках, тощо.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Наближається 80-річчя

Повідомлення главспец » 13 серпня 2020, 08:40

M_M писав:
Sintez писав: Я чудово усвідомлюю той простий факт, що зараз мене може знайти не умовний "Сталін", а будь-який ідіот, шизік/параноїк
"Если у вас нет паранойи, - это не значит, что за вами не следят" (С)

Ви, мабуть, не відчуваєте різницю між "може знайти ідіот/шизік/параноїк" (а може і не знайти, досі ж не знайшли) та стовідсотковою залежністю кар'єри, зарплатні, талонів на масло, тимчасовому дозволу пожити у бараку (так звана квартира) і таке інше від вміння мовчати та достатньо голосно плескати в долоні на різноманітних зборах, суботниках, тощо.
я бы ещё добавил - и гарантированно сесть по доносу соседа или сослуживца. Как-то история умалчивает про оправданных по ложным доносам! Неужто не было оговоров? Все доносы были мотивированы?

Відповісти