"Зелений тариф"

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення Sintez » 27 липня 2020, 12:41

Тут знову закономірно потрапляємо у "гуманітарний тупік", зумовлений тим, що на сьогодні "загальновизнані" "правильні" "гуманітарні науки" ("суспільствознавство/соціологія", "економіка", "історія", "психологія" і т.п.) є не науками, а наукоподібним фейком, тріпологією, фінансованою паразитами дл задурювання голів тим, на кому паразити паразитують. Результат - перманентні катастрофи, з більшою чи меншою періодичністю.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення главспец » 27 липня 2020, 16:20

Sintez писав: Тут знову закономірно потрапляємо у "гуманітарний тупік", зумовлений тим, що на сьогодні "загальновизнані" "правильні" "гуманітарні науки" ("суспільствознавство/соціологія", "економіка", "історія", "психологія" і т.п.) є не науками, а наукоподібним фейком, тріпологією, фінансованою паразитами дл задурювання голів тим, на кому паразити паразитують. Результат - перманентні катастрофи, з більшою чи меншою періодичністю.
дык, легко и просто: ты им показываешь реальные «науки», и результат применения оных, не?
Ну, например, даёшь мне рабочую схему из ютуба вечного двигателя или добычи шаровой энергии из пространства, по Тесле, и я тут же подтверждаю - оно работает!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення M_M » 27 липня 2020, 16:50

Sintez писав:
Тобто, вори й обікрадені - це "суспільство", по-Вашому?
Так, у суспільстві трапляються крадії, шахраї, ледарі, брехуни і так далі.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення Sintez » 28 липня 2020, 20:31

M_M писав:
Sintez писав:
Тобто, вори й обікрадені - це "суспільство", по-Вашому?
Так, у суспільстві трапляються крадії, шахраї, ледарі, брехуни і так далі.
"Трапляюцця" і "рулюють" - дещо різні слова. .
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення M_M » 28 липня 2020, 20:37

Sintez писав: Трапляюцця" і "рулюють" - дещо різні слова. .
Так, і навіть пишуться по-різному.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення Sintez » 29 липня 2020, 08:32

M_M писав:
Sintez писав: Трапляюцця" і "рулюють" - дещо різні слова. .
Так, і навіть пишуться по-різному.
Собака й блохи/глисти - не "суспільство", хоча часто нерозлучні, якщо не вживати спеціальних заходів. Але собаці легше - блохи й глисти хоча б не командують, куди йти і як їй жити.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення Sintez » 29 липня 2020, 08:38

главспец писав: Ну, например, даёшь мне
заморишся нести.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення главспец » 29 липня 2020, 08:44

Sintez писав:
главспец писав: Ну, например, даёшь мне
заморишся нести.
было бы шо нести! Сначала проверим, не?
(полная цитата):
главспец писав: дык, легко и просто: ты им показываешь реальные «науки», и результат применения оных, не?
Ну, например, даёшь мне рабочую схему из ютуба вечного двигателя или добычи шаровой энергии из пространства, по Тесле, и я тут же подтверждаю - оно работает!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення M_M » 29 липня 2020, 10:14

Sintez писав: Собака й блохи/глисти - не "суспільство", хоча часто нерозлучні
wiki писав:Суспільство — самодостатня соціальна система, основою якої є взаємні стосунки людей, що складаються в процесі реалізації особистих потреб кожного.
Тому собаки та блохи - дійсно не суспільство.

От, наприклад, пан конкретний Sintez має соціальні стосунки з конкретним паном Ахмєтовим, хоче він цього, чи не хоче. Він його ненавидить, але справно платить йому за електрику.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення главспец » 29 липня 2020, 10:37

M_M писав:
Sintez писав: Собака й блохи/глисти - не "суспільство", хоча часто нерозлучні
wiki писав:Суспільство — самодостатня соціальна система, основою якої є взаємні стосунки людей, що складаються в процесі реалізації особистих потреб кожного.
Тому собаки та блохи - дійсно не суспільство.

От, наприклад, пан конкретний Sintez має соціальні стосунки з конкретним паном Ахмєтовим, хоче він цього, чи не хоче. Він його ненавидить, але справно платить йому за електрику.
а мог бы добывать ту електрику из ничего, по Тесле. В ютубе полно примеров.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення Sintez » 29 липня 2020, 13:40

M_M писав:
Sintez писав: Собака й блохи/глисти - не "суспільство", хоча часто нерозлучні
wiki писав:Суспільство — самодостатня соціальна система, основою якої є взаємні стосунки людей, що складаються в процесі реалізації особистих потреб кожного.
Тому собаки та блохи - дійсно не суспільство.

От, наприклад, пан конкретний Sintez має соціальні стосунки з конкретним паном Ахмєтовим, хоче він цього, чи не хоче. Він його ненавидить, але справно платить йому за електрику.
Так, тимчасово. Тому що на даний момент я не можу звести із бандитами остаточні рахунки. І що? Всьому свій час.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення Sintez » 29 липня 2020, 14:35

Коли прийде час нормального народного суду, а не тієї підрахуйсько-аваківської "юриспруденції", котру маємо зараз, я звичайно ж співробітничатиму зі слідством щодо вимушеної купівлі крадених у народу (тобто в мене ж) ресурсів. Само собою.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення главспец » 29 липня 2020, 14:44

Sintez писав: Коли прийде час нормального народного суду, а не тієї підрахуйсько-аваківської "юриспруденції", котру маємо зараз, я звичайно ж співробітничатиму зі слідством щодо вимушеної купівлі крадених у народу (тобто в мене ж) ресурсів. Само собою.
и предъявишь платёжки за ком.услуги! Так, выходит, ты скупщик краденного у тебя же? Вынужденный.
п.с.
«сотрудничество со следствием», обычно предлагается подозреваемому, но никак не потерпевшему. Взамен на некоторые послабления. А суд ещё может учесть и чистосердечное признание, и полное расскаяние. Имей в виду.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення M_M » 29 липня 2020, 14:46

Sintez писав: Так, тимчасово. Тому що на даний момент я не можу звести із бандитами остаточні рахунки. І що? Всьому свій час.
Якщо колись Ви персонально, або хтось на Вашу втіху, посадить Ахмєтова за грати, Ви все одно будете сплачувати Ахмєтову частину своїх грошей. Тому навіть у цьому випадку він залишиться частиною суспільства. :cray:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення Sintez » 29 липня 2020, 15:12

главспец писав:
Sintez писав: Коли прийде час нормального народного суду, а не тієї підрахуйсько-аваківської "юриспруденції", котру маємо зараз, я звичайно ж співробітничатиму зі слідством щодо вимушеної купівлі крадених у народу (тобто в мене ж) ресурсів. Само собою.
и предъявишь платёжки за ком.услуги! Так, выходит, ты скупщик краденного у тебя же? Вынужденный.
п.с.
«сотрудничество со следствием», обычно предлагается подозреваемому, но никак не потерпевшему. Взамен на некоторые послабления. А суд ещё может учесть и чистосердечное признание, и полное расскаяние. Имей в виду.
Розберемося.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення Sintez » 29 липня 2020, 15:15

M_M писав:
Sintez писав: Так, тимчасово. Тому що на даний момент я не можу звести із бандитами остаточні рахунки. І що? Всьому свій час.
Якщо колись Ви персонально, або хтось на Вашу втіху, посадить Ахмєтова за грати, Ви все одно будете сплачувати Ахмєтову частину своїх грошей. Тому навіть у цьому випадку він залишиться частиною суспільства. :cray:
Мєчьтать не вредно. На ліцевой счьот йому йтимуть гроші. Зароблені. Із вичєтом за харч і робу.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2649
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення Саня » 29 липня 2020, 15:28

…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення M_M » 29 липня 2020, 15:35

Sintez писав: Мєчьтать не вредно. На ліцевой счьот йому йтимуть гроші. Зароблені. Із вичєтом за харч і робу.
З Ваших податків, і роба, і харч. :secret:

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2649
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення Саня » 02 серпня 2020, 21:00

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та компослуг ухвалила зменшення "зеленого" тарифу, згідно закону, який напередодні підписав президент.

Відповідне рішення регулятор прийняв на засіданні 1 серпня
https://www.epravda.com.ua/news/2020/08/1/663607/
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Зелений тариф"

Повідомлення Sintez » 03 серпня 2020, 11:45

M_M писав:
Sintez писав: Мєчьтать не вредно. На ліцевой счьот йому йтимуть гроші. Зароблені. Із вичєтом за харч і робу.
З Ваших податків, і роба, і харч. :secret:
Нє, йому доведецця заробляти як на своє існування. Хоча звичайно покрити завдану народові шкоду не вистачить і тисячі його життів.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти