Порохоботи у житті

Відповісти
Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Порохоботи у житті

Повідомлення M_M » 05 жовтня 2020, 11:28

Чи доводилось вам спілкуватись з такими напряму, не в інтернеті, серед знайомих? Які тези висувають? Наскільки агресивні?
Мене зацікавило це питання бо в мене є двійко. Обидва дуже агресивні, тез опонентів не слухають. Ще є декілька, що голосували проти Зе, але їх поведінка скоріше нейтральна, бо свин не їх кумир, там оцінка дій більш схожа на "обоє рябоє". Але такі є і серед тих, хто голосував проти кондитера, теж неагресивні.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Pestilence » 05 жовтня 2020, 11:48

M_M писав: Чи доводилось вам спілкуватись з такими напряму, не в інтернеті, серед знайомих? Які тези висувають? Наскільки агресивні?
Мене зацікавило це питання бо в мене є двійко. Обидва дуже агресивні, тез опонентів не слухають. Ще є декілька, що голосували проти Зе, але їх поведінка скоріше нейтральна, бо свин не їх кумир, там оцінка дій більш схожа на "обоє рябоє". Але такі є і серед тих, хто голосував проти кондитера, теж неагресивні.
Знаю вроде двоих...но точно не уверен что они за свина...ругали его перед выборами. Не особо агрессивны, но упертые

rad
Повідомлень: 1744
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення rad » 05 жовтня 2020, 14:53

задавайте питання
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Pestilence » 05 жовтня 2020, 15:03

А разве интернет не срез обчества? Вот я в твиторе писал массу гадостей про кацапов. Что то там написал про хряка, в принципе не очень остро. Начали обзываться зелебобиком. Я ответил что за ЮВТ, и не очень лестно отозвался про Пе и Зе...зобанили массовыми жалобами :pardon:

rad
Повідомлень: 1744
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення rad » 05 жовтня 2020, 15:14

ПП ДУЖЕ ДАЛЕКО не ангел, з 2004-року я був завзятим його противником та прихильником ЮВТ,
зараз пані Ю прописалася на 112-у каналі - каналі ВОРОГІВ України
тепер вона врагиня - як і всі тут ви, як би не красиво все розписувала
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Pestilence » 05 жовтня 2020, 15:37

rad писав: зараз пані Ю прописалася на 112-у каналі - каналі ВОРОГІВ України
тепер вона врагиня - як і всі тут ви
А на каком канале ей нужно было прописаться? У ПП есть 2 своих личных + дружеские, которые не критикуют. У нее нет ни одного, все принадлежат врагам Украины - олигархам или таким же врагам - соросятам...то куда ей податься?
Давай начистоту, без демагогии, только факты - куда и почему

Приходит куда зовут и не приходит куда не зовут. Не так ли? Кто ее пустит на 5й?
Думаю вот сейчас ты скатишься в оскорбления (уже скатился, назвав нас врагами) или просто сделаешь вид что не видел этого сообщения.

И да, я бы не называл этих существ порохоботами. Более правильно - пороховатники...ничем не отличаются кроме псевдопротивоположного лидера. Хтоякщонепетро, запетра, петронайкращийлидер....

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3550
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Babasha » 05 жовтня 2020, 16:03

Поддержу предыдущего оратора! :friends:
Хотелось бы накатать тонны текста о этих ограниченных личностях, не спопобных мыслить и работать креативно «кабы чего не вышло хужее». Но ограничуюсь лаконичным ЛАТЕНТНЫЕ СОВКИ абсолютно идентичные по модулю ватным кадрам с их референдумом.
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Sintez » 05 жовтня 2020, 16:40

Знаю одну як мінімум. Жертва телевізора, котрій телевізор зумів нав'язати "суспільну думку" як її власну. У всіх інших аспектах - нормальна для свого віку тітка. Просто вона сприймає "політику" як щось, до її життя нестосовне. Як футбол, напримєр.


Зомбування, коротше.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1744
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення rad » 05 жовтня 2020, 16:54

Pestilence писав: Думаю вот сейчас ты скатишься в оскорбления (уже скатился, назвав нас врагами)
а хіба ви не є ворогами України?
ви опустилися саме до цього, ваше порохоненависницьтво довело,
Україну зараз плюндруюсть саме ЇЇ ненависники, в багато чому завдяки таким як ви,
до 2019-го я знав, що Україна йде вірним шляхом, я не дивився ТВ і не знав про ВАШИХ покидьків шаріїв-дубинських, нечисть на кшталт коломийських-портнових сиділа як миш під віником, зараз завдяки таким як ВИ вони паплюжать країну та рвуть на частини,
бо ВИ протащили до влади це зелене лайно,
хай не буде пороха, йому з діабетом від ковіда може і не стати,
але то шо ви ЛАЙНО - з вас це тавро ніхто не зніме
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Sintez » 05 жовтня 2020, 16:54

Реально працює стара, як гавно мамонта, технологія: вищезгадане лайно розломили навпіл, і толпі запропонували "вибір" із того, що народ давно й точно назвав "два жидА в три рядА".

Ну от зараз "місцеві вибори". Фотки багатьох "кандидатів", очевидно, для економії коштів взяті прямо із бази "їх розшукує міліція". І що, хтось із вас всерйоз надієцця, що серед цього масиву аферистів, реальних бандитів із вкрапленнями гарадскіх сумашедших вийде толкове "місцеве самоврядування"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Sintez » 05 жовтня 2020, 16:58

rad писав: Україну зараз плюндруюсть саме ЇЇ ненависники,
Яким саме чином? Напримєр, латаючи й наново прокладаючи дороги, котрі при порохові перетворилися у напрямки?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Sintez » 05 жовтня 2020, 17:02

rad писав: до 2019-го я знав, що Україна йде вірним шляхом, я не дивився ТВ і не знав про ВАШИХ покидьків шаріїв-дубинських,
Із яких же тоді "джерел" була впевненість, що "вірним"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення DSMechanic » 05 жовтня 2020, 17:18

rad писав: бо ВИ протащили до влади це зелене лайно,
Зелене лайно протягнув Порошенко. Вивівши війну "кудись за дужки", розкрутивши Медведчука і добивши економіку. Та й зараз йому допомогає - як з голосуванням за розпродаж землі, так і банківський закон, який дозволяє йому уникнути відповідальності за зруйновану банківську систему. І весь стрімкий рост цін на енергоносії, не підкриплений ані внутрішним доходом громадян, навіть логікою.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення DSMechanic » 05 жовтня 2020, 17:29

rad писав: але то шо ви ЛАЙНО - з вас це тавро ніхто не зніме
Порох - більший ворог ніж інші. Бо підкацапники - це очевідні вороги з очевидними планами. А які плани у нього? То він в одній партії, то в інших, то з Ющенко-Тимошенко цілується, то Азарова на Майдан приводить і йде до нього в уряд. То він з Московською церквою, то так полюбив українську що ламає всю структуру щоб організувати ще одну, "правильну".
У нього тільки гроші мають зміст, і влада для того щоб мати доступ до грошей.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Pestilence » 05 жовтня 2020, 17:32

rad писав: а хіба ви не є ворогами України?
ви опустилися саме до цього, ваше порохоненависницьтво довело,
Україну зараз плюндруюсть саме ЇЇ ненависники, в багато чому завдяки таким як ви,
до 2019-го я знав, що Україна йде вірним шляхом, я не дивився ТВ і не знав про ВАШИХ покидьків шаріїв-дубинських, нечисть на кшталт коломийських-портнових сиділа як миш під віником, зараз завдяки таким як ВИ вони паплюжать країну та рвуть на частини,
бо ВИ протащили до влади це зелене лайно,
хай не буде пороха, йому з діабетом від ковіда може і не стати,
але то шо ви ЛАЙНО - з вас це тавро ніхто не зніме
Ну да, пороховатники это истина в последней инстанции. Порох або смерть. :lol:
Если бы порохнявый за свою каденцию довел до конца хоть одно уголовное дело, имея в кармане свои суды. По медведчуку, по ахметову и т.д....вопросов бы сегодня не было - они бы сидели в клетке, как и должны были бы сидеть. Но генпгокугога выбрали луцика, реформы забуксовали, коррупция стала еще более страшная чем при яныке. Взрывы складов, нищета, роттердамы, курсы валют дополнили картинку.

Да, некоторых моментов может не удалось бы избежать, но всех...это пипец!!! Конечно желание убрать ублюдка от власти перекроет любые другие желания, а выбора во 2 туре нет. Поэтому пришло зеленое лайно, которое продолжает дело папередника. Но хоть у них своего судостроительного, чтобы корыта строить, вместо получения американских катеров. Может и патронный завод сделают не такой, как торжественно открывал Аваков из станков конца позапрошлого века.

И да, дороги все же строят, курс двинулся незаметно, газ, как оказалось, можно продавать немного дешевле. Это все нестабильно и "пока", все не устраивает и должно быть лучше чем есть. Но у нормальных людей не было выбора, за кого голосовать.

Украинацепорошенко можешь засунуть это себе плашмя...предателей он нашел тут :rofl: Больше никогда сывочолый не будет иметь никакого влияния на Украину, и медведчуки в этот раз так же пролетят...шарики у него оттянут еще голосов и тоже несомненно пролетят.

И зеленым у власти долго не удержаться, что радует. Всех этих дубинских ждет такое же забвение, как забыли кгбшных агентов типа Фарион или уродов типа Ляшко. Говно должно пройти окончательный цикл утилизации.

Мы подходим к концу 40-летнего брожения по пустыне. Ублюдки набивают карманы 30 лет, но их время постепенно уходит.
DSMechanic писав: Порох - більший ворог ніж інші. Бо підкацапники - це очевідні вороги з очевидними планами.
Вот именно. Про медведчуков-шариев-рабиновичей все понятно и как на ладони, они хоть не косят под патриотов. А вот кто имел все шансы окончательно решить с ними вопрос, но сделал вид, что их не существует...риторический вопрос.
Sintez писав: Реально працює стара, як гавно мамонта, технологія: вищезгадане лайно розломили навпіл, і толпі запропонували "вибір" із того, що народ давно й точно назвав "два жидА в три рядА".
Но нам предлагалось снова зачерпнуть из бочки с говном, не распаковывая следующую :lol:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Pestilence » 05 жовтня 2020, 17:44

Самая больша проблема пороховатников, как и остатков сторонников Ющенко, под конец каденции - не тот народ достался. И они всегда самая умная часть общества...хоть про синдром Даннинга- Крюгера ни ухом ни рылом. :lol:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Noex » 05 жовтня 2020, 17:57

Порох - барига і цим все сказано: йому вигідно він патрійот, ні - здасть і мати рідну.
Зе - скоморох із своїм керманичем юдою Ко. То хто з них краще?
Або так: каганович кращий за троцького?

P.S. rad, якби ленін мав можливість, то він не те, що на 112 виступав би, а й на усіх каналах рашатудей... одночасно... нон-стоп! :lol:

rad
Повідомлень: 1744
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення rad » 05 жовтня 2020, 18:41

Pestilence писав: И зеленым у власти долго не удержаться, что радует. Всех этих дубинских ждет такое же забвение, как забыли кгбшных агентов типа Фарион или уродов типа Ляшко. Говно должно пройти окончательный цикл утилизации.
ви разом з говнючою водою - викидаєте і дитину,
ця країна і так ледве тримається - ви ж і надалі у гівно її паплюжите,

та до сраки нам здався цей порох!...
але коли зелена гидота заявила, шо воно йде у прЭзиденти - для мене стало все чітко і ясно, Україну ведуть у руський мір,
це не тільки я сказав, мій родич, зараз з ковінькою, із Макіївки, пройшов чистилище під Іловайськом,
ненависті ДО ВАС від нього десяте покоління вистачить,

ви будете чекати як зелене гівно здохне - і дочекаєтесь знищення України
і наші діти та онуки проклянуть вас!...
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення Pestilence » 05 жовтня 2020, 18:50

rad писав: ви разом з говнючою водою - викидаєте і дитину,
ця країна і так ледве тримається - ви ж і надалі у гівно її паплюжите,

та до сраки нам здався цей порох!...
але коли зелена гидота заявила, шо воно йде у прЭзиденти - для мене стало все чітко і ясно, Україну ведуть у руський мір,
це не тільки я сказав, мій родич, зараз з ковінькою, із Макіївки, пройшов чистилище під Іловайськом,
ненависті ДО ВАС від нього десяте покоління вистачить,

ви будете чекати як зелене гівно здохне - і дочекаєтесь знищення України
і наші діти та онуки проклянуть вас!...
Ото порох и есть та дитина?
Зображення

:rofl: :rofl: :rofl:

Все идет согласно некоему плану, и он не в том, чтобы уничтожить Украину, а наоборот. Но подобные вещи не делаются за один день и не всегда к цели идут одной дорогой. Вы видите самую прямую с вашей точки зрения. Можете проклинать или ненавидеть, мне от этого ни холодно ни жарко, скорее себя проклянете. Это вы и такие как вы голосовали в 2014 за шоколадного гондона. Это после того, что он творил с 2004 года в паре с кумом....тогда тоже нас предали и обвели вокруг пальца, а потом сокрушались свои 5 процентам

rad
Повідомлень: 1744
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Порохоботи у житті

Повідомлення rad » 05 жовтня 2020, 18:53

Noex писав: rad, якби ленін мав можливість, то він не те, що на 112 виступав би, а й на усіх каналах рашатудей... одночасно... нон-стоп!
дурня, повна,
навіть при наявности більшовиків у держдумі - вони НІКОЛИ не виступали на осередках типу кадетів,
це було для них принципово,

Юля може мати майданчик БУДЬ-ДЕ
але постійно використовує 112,
бо прости... мене Господи
нєдолго мучаться старушкам...

Відповісти