КСУ на вихід?

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Noex » 08 листопада 2020, 12:52

главспец писав: «тлумаченню» подлежат действия Президента.
Президент діє всупереч Конституції - що тут тлумачити?!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення главспец » 08 листопада 2020, 12:58

Noex писав:
главспец писав: «тлумаченню» подлежат действия Президента.
Президент діє всупереч Конституції - що тут тлумачити?!
а если вдруг «правильный» КС признает действия Президента конституционными, Вы своё мнение поменяете?

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Noex » 08 листопада 2020, 13:07

главспец писав: а если вдруг
А якщо раптово у бабки виростуть яйця, вона стане дідом!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення главспец » 08 листопада 2020, 13:11

Noex писав:
главспец писав: а если вдруг
А якщо раптово у бабки виростуть яйця, вона стане дідом!
ну, прецедент был по Указу о роспуске ВР. По формальным признаком его конституционность вполне можно было поставить под сомнение. Но КС быстренько прогнулся под нового Президента.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Noex » 08 листопада 2020, 13:33

Але ж та ситуація не спровокувала конституційну кризу? Та і сумнівне не означає не конституційне.
На мій погляд, є просте рішення - прийняття Закону про Референдум і в разі сумнівних рішень виносити їх на всеукраїнський референдум, Най вища влада - народ, виносить вердикт, а не проплачені молодикі чи невіглас президент, який має бути Гарантом Конституції, а не топтатися по ній.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення главспец » 08 листопада 2020, 13:48

Noex писав: Але ж та ситуація не спровокувала конституційну кризу? Та і сумнівне не означає не конституційне.
На мій погляд, є просте рішення - прийняття Закону про Референдум і в разі сумнівних рішень виносити їх на всеукраїнський референдум, Най вища влада - народ, виносить вердикт, а не проплачені молодикі чи невіглас президент, який має бути Гарантом Конституції, а не топтатися по ній.
отличная идея! Только нужен будет орган по визначеню ришень «сумнивними»! Я бы возглавил такой...

rad
Повідомлень: 1832
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення rad » 08 листопада 2020, 14:14

главспец писав: Я бы возглавил такой...
пропал дом...
это я так решил, обжалованию не подлежит
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25415
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Sintez » 08 листопада 2020, 16:57

Віра писав:
Sintez писав: Віро, Ви забули вже, як рвали на шмаття скептиків щодо Петрового Термоса?
ви геть здуріли?
Значить, забули? А я пам'ятаю. Так от, термос скінчився пшиком. Виявився порожняком, чим і був із самого початку. Саме такий же пшик - оця возня із "корупціонером" у КСУ. Бо будь-яка людина при умі давно в курсі, що не може бути в "державі"-стаціонарному бандиті ЖОДНОГО чесного "правоохоронця". Всі їх слід... Я не знаю, якщо не перестріляти, то випалити на лобі тавром мітку й пожиттєво не допускати до будь-яких посад у суспільних управлінських структурах, аж коліна до четвертого. А що пропонуєцця після розгону чинного КС? Та набрати таких же мразєй, тільки зеленого кольору. Ви настільки наівні, щоб не розуміти таку просту річ?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25415
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Sintez » 08 листопада 2020, 17:04

M_M писав:
Sintez писав: за який зможу вибити зуби тим, хто у ньому засумніваєцця.
Гарний агрумент. А якщо в того, хто сумнiвається, в руках АК47?
Єсть різні варіанти. Напримєр, ДШК. Або політичні способи вирішення конфліктів. Але якщо хтось із сторін тупо прикриваєцця "статусами", то навряд чи політичні способи подіють, й залишацця кулаки/стволи/бомби й інша зброя.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Віра » 08 листопада 2020, 17:17

Коли йшло діло до підписання Томоса, я вважала це історичною віхою в історії України, я раділа, у мене навіть лилися сльози від цієї події.
СпойлерРозкрити
Шкода, що це виявилось пшиком чи чим - до нас не доводили, що вкладається в ту дію, яка відбувалась. Але коли я побачила, що воно видерлось на табуретку і його "велична постать" , яку весь час нам транслювали, була вища від усього народу, який був там присутній, наявність там кримінального авторитета, згадування в тому історичному документі імені самізнаєтекого, перекреслило не тільки мої, а й сподівання великої частини українців. Я досі достеменно не зрозуміла, що відбулося, і Томос, в якому згадується ім'я Порошенка, якось дурно пахне

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25415
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Sintez » 08 листопада 2020, 17:35

M_M писав:
Віра писав: ви геть здуріли?
Риторичне? :lol:
Вірі й Вам можу лише порекомендувати суфійську казку про те, як помінялася вода.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13773
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення M_M » 08 листопада 2020, 17:58

Sintez писав:
M_M писав: Гарний агрумент. А якщо в того, хто сумнiвається, в руках АК47?
Єсть різні варіанти. Напримєр, ДШК. Або політичні способи вирішення конфліктів. Але якщо хтось із сторін тупо прикриваєцця "статусами", то навряд чи політичні способи подіють, й залишацця кулаки/стволи/бомби й інша зброя.
Сумнів не заборонений. На відміну від вибивання зубів.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13773
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення M_M » 08 листопада 2020, 18:04

Sintez писав: суфійську казку про те, як помінялася вода
Великі запаси вже зробили?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25415
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Sintez » 08 листопада 2020, 23:38

M_M писав:
Sintez писав: Єсть різні варіанти. Напримєр, ДШК. Або політичні способи вирішення конфліктів. Але якщо хтось із сторін тупо прикриваєцця "статусами", то навряд чи політичні способи подіють, й залишацця кулаки/стволи/бомби й інша зброя.
Сумнів не заборонений. На відміну від вибивання зубів.
Та ну? Таки да?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25415
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Sintez » 08 листопада 2020, 23:40

M_M писав:
Sintez писав: суфійську казку про те, як помінялася вода
Великі запаси вже зробили?
Вистачає. Окрім того, не всі джерела зіпсувалися.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60533
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Фрося » 10 листопада 2020, 21:23

Євгеній Прокопишин
2 ч. ·
Комітет ВР схвалив «законопроект Разумкова» - тепер його можна прийняти наступного тижня.
Але э один нюанс: в нього внесли зміни, що законопроектом передбачається не повернути дію скасованих КСУ статей Законів (як Разумков пропонував), а викласти ті статті в іншій редакції. Зробили це для того, щоб не порушувати Конституцію.
Це те, про що я і писав раніше - «законопроект Разумкова» порушує Конституцію, тому що рішення КСУ не можна просто відмінити Законом в Парламенті.
В результаті вихід (2 виходи) все той же:
1. Або підкоритись рішенню КСУ і змінити Закони відповідно до рішення (відповідно до Конституції)
2. Або розігнати КСУ (порушення Конституції), обрати новий склад і він скасує скандальне та незаконне рішення попереднього складу КСУ (згідно Конституції).
Перший варіант означає перемогу Системи, другий - перемогу Влади і шанс змінити Систему. Станом на зараз чітко видно, що Разумков ставить країну на коліна перед Системою, а Зеленський хоче змінити Систему. В цьому то і різниця між їхніми законопроектами... А з ким і куди піде Парламент - дізнаємось через тиждень...
Центр Протидії Корупції
4 ч. ·
Законопроєкт Разумкова і декларування не ремонтує, і кризу в КСУ не вирішує. Пояснюємо чому.
1⃣ Цей проєкт НЕ СТОСУЄТЬСЯ Конституційного суду. В ньому немає жодної норми про КСУ чи його роботу. Жодної.
2⃣ Він нібито відновлює знищені КСУ норми щодо декларування. Насправді ж в такій редакції нічого він не відновлює. Цей законопроєкт створює ілюзію відновлення, яке відстрочує будь-яке справжнє рішення.
❗ Детальніше це описали тут: https://www.liga.net/.../pochemu-zakono ... azumkova-i...
А відстрочити справжнє рішення депутатам треба всього лише до кінця року. Бо так депутати щонайменше зможуть уникнути кримінальної відповідальності за брехню в своїх деклараціях за 2020 рік.
Чи розуміють це депутати і Разумков? Чудово розуміють. А ще це дуже добре розуміють міжнародні партнери. Продати їм фейк замість реального рішення точно не вдасться.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Noex » 10 листопада 2020, 22:01

Фрося писав: Станом на зараз чітко видно, що Разумков ставить країну на коліна перед Системою, а Зеленський хоче змінити Систему.
Єдине, що вони вони оба два хтять, це відмінити Конституцію.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13773
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення M_M » 10 листопада 2020, 22:24

Ще якихось два роки пролетять непомітно. А кандидатів у президенти ... знову мародер та кловун?Хоча останній обіцяв що тільки на 4 роки... Оце уявляєте вибір між опзж та рошеном?

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3327
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення Віра » 10 листопада 2020, 22:31

може вийти як у 1994-му, Кучма с Симоненком. Ні з кого вибирати, один другого гірше.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: КСУ на вихід?

Повідомлення DSMechanic » 10 листопада 2020, 22:37

Фрося писав: а Зеленський хоче змінити Систему.
Знищивши Україну? система зміниться.
І по факту, за цей час видно що Зеленський просто кладе країну під олігархів. Максимізує їх владу.

Відповісти