Олег Сенцов

rad
Повідомлень: 1792
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Олег Сенцов

Повідомлення rad » 24 грудня 2020, 23:04

ingvar писав: тут скорее фикцией оказалось наше государство
нічого подібного,
держава Україна завжди була поперек горла московитам, інакше ті не робили б для її зневаження всі свої усилля,
недавно були в Коростені, Житомирщина, там є об'єкт "Скеля",
виявилося, шо останні бої УПА у 1955-у з нкведістами були саме там, все закінчилося, коли більше 50 тисяч вивезли до сибіру,
Україна НАБАГАТО вище за ВАШИХ московитських потвор та їхніх посіпак типу зеленського та мудачука
вони здохнуть - ВОНА все одно буде жити
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Олег Сенцов

Повідомлення ingvar » 24 грудня 2020, 23:14

Noex писав: Якби так, то в кращому випадку були би південним федеральним округом. Та держава це не керманичі, це люди.
Глупости. Никогда люди, данном понимании, государством не будут.
Государство, если своими словами, это определённый набор взаимосвязанных структур, каждая из которых выполняет свои функции. В случае с Крымом наше государство эти функции не выполнило.Факт!
И никаким округом мы бы не были, потому что и нафиг там не нужны.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Олег Сенцов

Повідомлення ingvar » 24 грудня 2020, 23:19

rad писав: нічого подібного,
держава Україна завжди була поперек горла московитам, інакше ті не робили б для її зневаження всі свої усилля,
недавно були в Коростені, Житомирщина, там є об'єкт "Скеля",
виявилося, шо останні бої УПА у 1955-у з нкведістами були саме там, все закінчилося, коли більше 50 тисяч вивезли до сибіру,
Україна НАБАГАТО вище за ВАШИХ московитських потвор та їхніх посіпак типу зеленського та мудачука
вони здохнуть - ВОНА все одно буде жити
снова лозунги?
ну, как угодно :pardon:
вот только кто на это ведётся?
:umnik2:
Ладно, на сегодня всё. Спокойной ночи.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Noex » 24 грудня 2020, 23:34

ingvar писав: И никаким округом мы бы не были, потому что и нафиг там не нужны.
Це ти білорусам сккжи. А також згадай звідки в московії бєлгородська область та деякі інші... В росії немає нічого свого, починаючи з назви та мови..

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Олег Сенцов

Повідомлення ingvar » 25 грудня 2020, 09:44

Noex писав:
ingvar писав: И никаким округом мы бы не были, потому что и нафиг там не нужны.
Це ти білорусам сккжи. А також згадай звідки в московії бєлгородська область та деякі інші... В росії немає нічого свого, починаючи з назви та мови..
У Московии нет ничего. Есть разделённый бывший СССР.
А Украина рассматривается, как сфера интересов. Хотели бы реально захватить, то ещё в 15-м,когда от нашей армии осталась 1/3, сделали бы это без проблем с наступлением по всему периметру границы.
Бредятину от ура-патриотов о том, что "кремль хотел, но мы ему не дали" рассказывай на лекциях в детсадах с историческими экскурсами и ссылками на профессора Бебика о доисторической древности украинцев и прочей х...ёй. И о том, что всё у нас украли, но мы скоро вернём.

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Олег Сенцов

Повідомлення singel » 25 грудня 2020, 10:33

ingvar писав: Хотели бы реально захватить, то ещё в 15-м,когда от нашей армии осталась 1/3, сделали бы это без проблем с наступлением по всему периметру границы.
ПростаХутинуэтаневыгадна? и наваОтсосия не вышла и АдесССа неНаш и водувКрым-атсаси :dash2:
Это многАхадовочка хутинфсехпереиграл :facepalm2: Зображення

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Noex » 25 грудня 2020, 12:19

ingvar писав: Хотели бы реально захватить, то ещё в 15-м,когда от нашей армии осталась 1/3, сделали бы это без проблем с наступлением по всему периметру границы.
Якби міг, то хапанув би. Це вже потім залишив би своїх посіпак-колоборантів правити і відкотився взад, та морда могла тріснути і Україна і Сирія і внутріші проблеми одночасно тягнути, враховуючи неабиякий супротив, геть неочікуваний.
Запам'ятай - Україна не росія. В України своя ковід мова, спокон віків розповсюджена по всій Україні, в росії крадена церковна болгарська. Якими діалектами користувалися мокша , меря, мурома і весь, карели, вотяки, іжорці (інґри) і вепси - фінськи та угорські племена? Чи це теж бздури ура-патріотів? Та сама назва Русь крадена.

«...та культура, которая со времен Петра живет и развивается в России, является органическим и непосредственным продолжением не московской, а киевской, украинской культуры... Таким образом, украинизация оказывается мостом к европеизации». Визнання це зроблено 1926 року в Парижі відомим російським ученим князем Миколою Трубецьким.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Олег Сенцов

Повідомлення главспец » 25 грудня 2020, 12:28

Noex писав: Запам'ятай - Україна не росія. В України своя ковід мова, спокон віків розповсюджена по всій Україні, в росії крадена церковна болгарська. Якими діалектами користувалися мокша , меря, мурома і весь, карели, вотяки, іжорці (інґри) і вепси - фінськи та угорські племена? Чи це теж бздури ура-патріотів? Та сама назва Русь крадена.
выходит, США, Канаде и даже Мексике поперло с «крадэними мовамы», а тамошние туземцы, со своими споконвичнными наречиями, подрабатывают экспонатами в резервациях...
Не, ну можна гордиться...

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Олег Сенцов

Повідомлення ingvar » 25 грудня 2020, 17:20

Noex писав: Якби міг, то хапанув би. Це вже потім залишив би своїх посіпак-колоборантів правити і відкотився взад, та морда могла тріснути і Україна і Сирія і внутріші проблеми одночасно тягнути, враховуючи неабиякий супротив, геть неочікуваний.
Запам'ятай - Україна не росія. В України своя ковід мова, спокон віків розповсюджена по всій Україні, в росії крадена церковна болгарська. Якими діалектами користувалися мокша , меря, мурома і весь, карели, вотяки, іжорці (інґри) і вепси - фінськи та угорські племена? Чи це теж бздури ура-патріотів? Та сама назва Русь крадена.

«...та культура, которая со времен Петра живет и развивается в России, является органическим и непосредственным продолжением не московской, а киевской, украинской культуры... Таким образом, украинизация оказывается мостом к европеизации». Визнання це зроблено 1926 року в Парижі відомим російським ученим князем Миколою Трубецьким.
Что ты мне лекции читаешь? Пойми, что сейчас уже совсем другая политика. Никому мы не нужны.
Главная цель Москвы это доминирование в ближнем зарубежье, недопущение баз НАТО, транзит через Украину, сговорчивое (читай: зависимое от РФ) руководство страны ... ну и в том же духе.
А прошлое осталось в прошлом.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Noex » 25 грудня 2020, 17:25

А що штати чи Канада репетує, що вони 5-й Рим, чи що бритів винайшов австрійський генштаб? І що брити мають ввести другою мовою американську чи французьку?

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Олег Сенцов

Повідомлення ingvar » 25 грудня 2020, 17:28

В огороде бузина, а в Киеве дядька :lol:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Noex » 25 грудня 2020, 17:28

ingvar писав: сговорчивое (читай: зависимое от РФ) руководство страны ...
А це як? Не колонія? А засоби здійснити це - не війна?
Не роби з усіх дурнів.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Олег Сенцов

Повідомлення ingvar » 25 грудня 2020, 17:35

Noex писав: А це як? Не колонія? А засоби здійснити це - не війна?
это называется "страна, находящаяся в орбите соседнего гос-ва"
где-то так :umnik2:
Не роби з усіх дурнів.
:shock:
Господь с тобою! Никого из вас я не делал - процесс произошёл без моего участия :)

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Noex » 25 грудня 2020, 18:00

ingvar писав: это называется "страна, находящаяся в орбите соседнего гос-ва"
где-то так
Я не питаю, як це називається, я питаю яким чином це може бути здійснено! Ву компрене?

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Олег Сенцов

Повідомлення ingvar » 25 грудня 2020, 18:37

Noex писав: Я не питаю, як це називається, я питаю яким чином це може бути здійснено! Ву компрене?
а это уже вопрос к тем, кто в Кремле
:pardon:
я только выкладываю здесь своё виденье ситуации, основываясь на событиях
так, как я это понимаю :umnik2:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Pestilence » 25 грудня 2020, 18:47

ingvar писав: так, как я это понимаю
или думаешь что понимаешь

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Олег Сенцов

Повідомлення ingvar » 25 грудня 2020, 18:53

Pestilence писав:
ingvar писав: так, как я это понимаю
или думаешь что понимаешь
есть такое понятие как ФАКТЫ
а они, как известно, упрямая вещь

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Pestilence » 25 грудня 2020, 19:14

ingvar писав: есть такое понятие как ФАКТЫ
а они, как известно, упрямая вещь
Ой не надо ваших переверсий, выдаваемых за факты :facepalm2:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Фрося » 29 грудня 2020, 09:56


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Фрося » 14 лютого 2021, 08:18



Відповісти