Розкол "еліт" в Україні...

rad
Повідомлень: 1792
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення rad » 18 січня 2021, 10:36

батько мій з хмельниччини, після війни закінчив ремеслуху, потім поїхав на вашу даунбасянщину, тоді був такий заклик - відновити регіон, але не зміг "брататися" з понаєхавшимся урками,
чоловік куми теж з хмельниччини, але сім'я там лишилася, на луганщині, зараз у Києві, навіть слухати не хоче шоб повернутися...

не хочу вже навіть чути про толерантність... досить! ви виростили у себе ріната та ХАМа, але виновуті все одно "куяни",
ВИ - а не куяни - здали московитам Крим, армія там була ЦІЛКОМ із місцевих,
як по мені, то вивезти звідти в тєплушках усіх масква-говорящих, лишити тільки татар та віддати туреччині - ближче буде на курорти їздити
сподіваюсь шо так і стане ще за мого життя
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення M_M » 18 січня 2021, 10:37

Babasha писав: А не с подачи ли твоего любимого Ричи нас всех вышвырнули
то було <<испытания "общей форумной площадки">> :lol:

rad
Повідомлень: 1792
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення rad » 18 січня 2021, 10:39

Sintez писав: протиріччя загострилися, зокрема через кричущу політично/управлінську безграмотність як "еліти", про яку каже Портніков, так і толпи.
згоден, навіть у самому кошмарному маренні ще років зо 20 тому не міг уявити, шо президентом країни стане потворна макака
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення M_M » 18 січня 2021, 10:45

rad писав: ви виростили у себе ріната та ХАМа
Все правильно "спасіба житєлям Донбаса" на новий лад. Наступним буде "спасіба Кривому Рогу", "спасіба Закарпаттю", "спасіба Одесі" з очікуваною реакцією у вигляді поповнення кількості невизнаних республік.
:pop:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення Pestilence » 18 січня 2021, 10:54

Sintez писав: "Старого" форуму, нагадаю, вже немає, й закрили його аж ніяк не ми. Щодо "нетерпимості" - не буду розписуватися за всіх, але із моєї осоюистої точки зору певна група товаріщєй, до якої належали й Шрайк, і той же Річчі, вимагали терпимості однобокої. Що мене особисто абсолютно не влаштовувало.

Щодо зустрічей у реалі й взагалі минулих подій - це було давно, часи сильно змінилися, й протиріччя загострилися, зокрема через кричущу політично/управлінську безграмотність як "еліти", про яку каже Портніков, так і толпи.
Но ты же согласен, что другое мнение должно выражаться хоть чуть более объемно, чем "сцуко зебилы" или "бубачка сцуко"? Или для аргументации этого достаточно?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення Sintez » 18 січня 2021, 10:57

Pestilence писав:
rad писав: признаю, имел общение с Ингваром на реал-встрече дд-шников в мае 2011-го,
и видел в нем адеквата, хотя и савецкого разлива,
таких там было большинство, хотя разница во взглядах была иногда просто космическая,
и тот же Ричи вполне вменяемый,
тогда же у меня жили девчата одеситки, приехали с дочерьми на встречу... где они сейчас? вы просто не выдержали испытания "общей форумной площадки", захотели иметь свою - нетерпимую к другим,
если бы поднять старый форум ДД времен 2007-2012 - увидели б общий настрой лояльности, хотя и проскакивали зашквары,
он ведь по сути был продолжением ФУП, те же реал-встречи в "Подкове" у Шрайка отмечались настроем весьма далеким от нынешнего У ВАС

и еще... хто это сказал, шо ваш IQ соответствует не ниже идиотов?
Если вам тут плохо, то шо ж вы никак уйти отсюда не можете? Вот я не тусуюсь по форумам, где не разделяют моих взглядов хоть частично. Видимо где-то в подкорке понимаете что ваши убеждения - идиотизм в чистом виде. Либо это юношеский максимализм - усираться доказывать на черное белое.
Свой IQ я проверял, не переживайте. Уровень намного выше среднего, судя по всему и выше вашего на порядок.
Мушу тебе розчарувати. Так звані "тести IQ" реально не відображують інтелектуальних здібностей. Ці тести - просто іграшки. Та й ніхто чітко й внятно не може пояснити до кінця, що воно таке - той "інтелект".
Принаймні мої знайомі психологи такими тестами у роботі не користуюцця..

Чому звідси не йдемо? Тому що дурь твоя й квадриги ще не перейшла межу, яку свого часу "успішно" переступив Шрайк..А поки можна долати дурь політичними способами - воювати нікому не охота.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення Babasha » 18 січня 2021, 11:05

rad писав: батько мій з хмельниччини, після війни закінчив ремеслуху, потім поїхав на вашу даунбасянщину, тоді був такий заклик - відновити регіон, але не зміг "брататися" з понаєхавшимся урками,
чоловік куми теж з хмельниччини, але сім'я там лишилася, на луганщині, зараз у Києві, навіть слухати не хоче шоб повернутися...

не хочу вже навіть чути про толерантність... досить! ви виростили у себе ріната та ХАМа, але виновуті все одно "куяни",
ВИ - а не куяни - здали московитам Крим, армія там була ЦІЛКОМ із місцевих,
як по мені, то вивезти звідти в тєплушках усіх масква-говорящих, лишити тільки татар та віддати туреччині - ближче буде на курорти їздити
сподіваюсь шо так і стане ще за мого життя
Та ты шо?! Ото я с мамой в Крым звонили "чтобы не единый танк не вышел и ни единого выстрела"! И армия в Крыму тоже ж исключительно из донбассян комплектовалась, чтобы гарантировано сдать... Ахахаха!!! И приказы донецкому СБУ разворачиваться на полпути к Горловке, отменять осадное положение - из Макеевки мой брателло высылал, а не твои разлюбимые ПЕДРиоты из куева... :sarcastic:
А так - да, верной дорогой идешь! Там говорят еще доху венгров в Закарпатье ерепенится - валяй-отдавай, с Ровненьщиной разберись - хай уж БуршНР будет, хрен с ним - без них легче... Пшеки вон сколько лет про Львов говорят, только тут разобраться нужно - на сопредельном ресурсе все про Великую Галицию мечтают. Валяй - разбазаривай! :rofl:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення Pestilence » 18 січня 2021, 11:13

Sintez писав: Мушу тебе розчарувати. Так звані "тести IQ" реально не відображують інтелектуальних здібностей. Ці тести - просто іграшки. Та й ніхто чітко й внятно не може пояснити до кінця, що воно таке - той "інтелект".
Принаймні мої знайомі психологи такими тестами у роботі не користуюцця..

Чому звідси не йдемо? Тому що дурь твоя й квадриги ще не перейшла межу, яку свого часу "успішно" переступив Шрайк..А поки можна долати дурь політичними способами - воювати нікому не охота.
Огласите весь список ваших знакомых психологов :rofl:
А то что тебе кажется дурью...ну в СССР и кибернетика в свое время считалась дурью. У каждого свои понимания что есть дурь, в зависимости от интеллектуального уровня. :sarcastic:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення M_M » 18 січня 2021, 11:35

Pestilence писав: для аргументации этого достаточно?
Нє, нєдостаточно.
Щє у резерві інші аргументи: "зелепень", "членограй", "макака" і ще багато інших, див. дурдом.ін.уа, ФАП та інші збіговиська агресивних любителів солодкого.

Бо якщо порівнювати факти, то кловун перші роки виграє всуху. І зовсім не тому, що він красава, а тому, що навіть кловун краще за брехуна мародера. Це наглядно демонструє порівняння двох турів. Ті, хто у першому турі голосував за будь кого крім цих двох, зовсім не найкращих представників "еліти", віддали перевагу кловуну. :pardon:
Це очікуваний результат постійної брехні та непомірної жадоби. Натомість має півтора мільярди, 71 фірмовий магазин, П'ятий Елемент, тощо. А українці у спадщину отримали девальвовану гривню, знищені артсклади, ОРДЛО та купу обіцянок.

Агресивність нмд пов'язана з тим КОМУ і ЯК програв мародер. Маючи величезний гандикап. Тобто мешканці вважають мародера гіршим за кловуна-членограя. І це їх бісить. Когнітивнмй дисонанс.

Вони не розуміють, що мародер міг виграти хіба що у пуйлокума, на щастя цей сценарій занадто малоймовірний, щоб його розглядати.

Пане rad, cхаменіться, форумчани поки що не вмикали увесь спектр епітетів у відповідь. Підмародерник буде здаватися зовсім не найгіршим. Хоча скоріше і не ввімкнуть. Бо це принижує не об'єкт нападу, а самого володаря брудного роту.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення M_M » 18 січня 2021, 11:40

Sintez писав: Та й ніхто чітко й внятно не може пояснити до кінця, що воно таке - той "інтелект".
Тести Роршаха, то мабуть занадто складно. Ну хоча б екранізацвю твору "Собаче Серце" дивились? Теж занадто складно?

PS. З чим пов'язане Ваше нове захоплення іудеями?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення главспец » 18 січня 2021, 11:56

Noex писав: В Києві до 50 років, майже всі школи були українськими, російських були одиниці. І вже в 60 все стало с точністю до навпаки - догори дригом.
не помню (по возрасту!), но помню, что в 70-х, в Киеве в русской школе было одинаковое количество часов(уроков) укр.яз.лит. и рус., не? Или мы в разных Киевах учились?!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення M_M » 18 січня 2021, 12:09

главспец писав: одинаковое количество часов(уроков) укр.яз.лит. и рус., не?
Мабуть, у різних. Мало того, що укр. годин було менше, та ще й вчителька українську вимовляла так, що окрім ненависті до тих уроків нічого не залишалось. Хоча була й інша вчителька, яка провела у нашому класі тільки один урок. І саме цей урок згадується через десятки років. Саме після нього я знову почав читати книги українською. А потім... згодом Київ став майже стовідсотково російськомовним, українська траплялась тільки на деяких лекціях в універі. Навіть не уявляв, що колись буде повернення української.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення главспец » 18 січня 2021, 12:19

M_M писав:
главспец писав: одинаковое количество часов(уроков) укр.яз.лит. и рус., не?
Мабуть, у різних. Мало того, що укр. годин було менше, та ще й вчителька українську вимовляла так, що окрім ненависті до тих уроків нічого не залишалось. Хоча була й інша вчителька, яка провела у нашому класі тільки один урок. І саме цей урок згадується через десятки років. Саме після нього я знову почав читати книги українською. А потім... згодом Київ став майже стовідсотково російськомовним, українська траплялась тільки на деяких лекціях в універі. Навіть не уявляв, що колись буде повернення української.
ну, рекомендую погуглить, укр.издания газет и журналов в то время. Газета «Вечирний Киив», например, не?
Выписывать и читать всем желающим.

rad
Повідомлень: 1792
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення rad » 18 січня 2021, 12:34

наша школа була україномовна, деякі вчителі навіть поза уроками спілкувались виключно українською, 70-і роки,
так шо повальна русифікація у Києві дещо перебільшена, лише після того як почав навчатися у ГВФ - там вже українська була відсутня, 90% було з расєянських регіонів,
і навіть не треба гуглу, української періодики було вдосталь, достатньо згадати той же "Всесвіт" при Коротичі, український аналог "Иностранной литературы"
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення M_M » 18 січня 2021, 12:38

главспец писав:
M_M писав:
Мабуть, у різних. Мало того, що укр. годин було менше, та ще й вчителька українську вимовляла так, що окрім ненависті до тих уроків нічого не залишалось. Хоча була й інша вчителька, яка провела у нашому класі тільки один урок. І саме цей урок згадується через десятки років. Саме після нього я знову почав читати книги українською. А потім... згодом Київ став майже стовідсотково російськомовним, українська траплялась тільки на деяких лекціях в універі. Навіть не уявляв, що колись буде повернення української.
ну, рекомендую погуглить, укр.издания газет и журналов в то время. Газета «Вечирний Киив», например, не?
Вони краще за мене знають де я вчився? Знають де і як вчилась моя дружина? А це інше місто, в Україні, дружина вивчила українську після 2004 року. А Ви самі вважаєте совковий агітпроп надійним джерелом інформаціі? Згадується, Ви самі висловлювали сумнів щодо цього.
Навіть якщо припустити, що у більшості шкіл уроків української було стільки ж як російсьаої, або навіть бвльше, та навіть припустити, що українських шкіл було в рази більше ніж російських, нещодавно російськомовна столиця України (не кажучи про деякі інші міста) - факт, який спростувати неможливо. Можна хіба що посперечатись у співвідношенні між усілякими маніпуляціями. Результат - українська вижила тільки завдяки чуду. І досі деяким українцям незручно користуватись українською.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення M_M » 18 січня 2021, 12:42

rad писав: повальна русифікація у Києві дещо перебільшена
Вона не перебільшена. Незнайомі українці між собою спілкуються "універсальним". І коли у гурті українців з'являється одномовний, усі перемикаються на "універсальну", щоб кацапу зручно було, ага.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення Noex » 18 січня 2021, 12:48

главспец писав: но помню, что в 70-х, в Киеве в русской школе было одинаковое количество часов(уроков) укр.яз.лит. и рус., не? Или мы в разных Киевах учились?!
Русифікація почалася в 60-ті. В 70-ті Київ повністю російськомовне місто. І не тому, що не було українців - наслідки русифікації. Згадайте Шелеста і чому він "прошелестів"

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2691
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення Саня » 18 січня 2021, 14:12

Sintez писав: Так звані "тести IQ" реально не відображують інтелектуальних здібностей. Ці тести - просто іграшки. Та й ніхто чітко й внятно не може пояснити до кінця, що воно таке - той "інтелект".
Що у тебе так погано з результатами тестів на IQ?
Sintez писав: мої знайомі психологи
:shock: КОБа ж психологію не признає.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення Sintez » 18 січня 2021, 15:05

M_M писав: По один бік є "Схід і Захід разом". По інший - поділ країни на даунбасян, майдаунів, зебілів, дрищів і таке інше.
А шо ж "порохоботів" забули?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Розкол "еліт" в Україні...

Повідомлення Sintez » 18 січня 2021, 15:13

M_M писав:
rad писав: ви виростили у себе ріната та ХАМа
Все правильно "спасіба житєлям Донбаса" на новий лад. Наступним буде "спасіба Кривому Рогу", "спасіба Закарпаттю", "спасіба Одесі" з очікуваною реакцією у вигляді поповнення кількості невизнаних республік.
:pop:
Не буде. Одесити (шумно) й запорожці (не так шумно, але досить ефективно) показали заєжжим козачкам куди тікати. А кримчани й донбасяни радо вітали, це більше чим факт, так воно і було насправді(с). І нечисленні виключення лише підтвердили правило. Хоча, можливо, країна скоро й оновицця "знизу", нейтралізувавши мафію, котра не дає дихати вже.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти