коронавірус в Україні

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення главспец » 28 квітня 2021, 20:27

Sintez писав: Я тут взагалі почув, що чувака із липовою довідкою про щеплення попалила "рамка" у аеропорту... Якщо правда, оце бомба!
как, не нашла чип, который вводится с вакциной?!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7611
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Pestilence » 28 квітня 2021, 20:29

главспец писав:
Sintez писав: Я тут взагалі почув, що чувака із липовою довідкою про щеплення попалила "рамка" у аеропорту... Якщо правда, оце бомба!
как, не нашла чип, который вводится с вакциной?!
:good: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sok sem
Повідомлень: 259
З нами з: 25 березня 2018, 23:57

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення sok sem » 28 квітня 2021, 22:12

....Нагадаємо, вчені дослідили, що коронавірус може «жити»:
до 3 годин – на cанітарно-гігієнічному папері і серветках,
до 4 годин – на міді,
до 24 годин – на картоні,
до 50 годин – на сталі,
до 2 днів – на обробленій деревині тканині та одягу,
до 2-3 днів на пластику,
до 7 днів – на медичних масках (на внутрішньому шарі маски вірус був активним протягом чотирьох діб)
до 28 днів – на склі, нержавіючій сталі і банкнотах.

Проте ризик заразитися через поверхні – низький.

Дивись.info - https://dyvys.info/2021/04/28/naukovtsi ... a-sekundu/

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2707
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Саня » 30 квітня 2021, 02:51

30 квітня, в Україну прибуде наступна партія вакцини від коронавірусу CoronaVac від компанії Sinоvac, вона складе 500 тис. доз. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов і додав, що вакцина прибуде в рамках контракту на 1,9 млн доз.

За словами Степанова, півмільйона вакцин прилетять до столиці ввечері.
https://zn.ua/ukr/UKRAINE/v-ukrajinu-ji ... novac.html
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59693
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 06 травня 2021, 13:30

Украинец решил через суд добиться разрешения на прививку «Спутником V»
В Окружной административный суд Киева (ОАСК) подали иск с требованием к Министерству здравоохранения Украины. У ведомства просят дать гражданам страны возможность привиться от коронавируса российской вакциной «Спутник V».
Исковое заявление к украинскому Минздраву и министру Максиму Степанову направил житель Харькова, сообщили в пресс-службе ОАСК.
«Истец просит суд обязать Минздрав, как центральный орган исполнительной власти в сфере здравоохранения, принять меры для обеспечения гражданам, желающим вакцинироваться против коронавирусной инфекции вакциной „Спутник V“, доступа к этой вакцине», — отметили в суде
.В ОАСК зарегистрировали поступивший документ. Одним из требований в нем харьковчанин указал обязать Степанова написать заявление о сложении министерских полномочий.

Глава украинского Минздрава накануне в очередной раз заявил, что в стране не будет российской вакцины от коронавируса «Спутник V». Степанов указал на необходимость соблюдать «информационную гигиену» и не «подыгрывать России»
https://u-news.com.ua/109891-ukrainec-r ... kom-v.html
:facepalm2: блинтвоюналево..я думала только один таксист долбоеб,с которьім я в субботу ехала на дачу.А завелись мьі с ним с первой минутьі,как я села в такси.Бьіл без маски.Заставила одеть.Продолжили про ковид и вакцинацию.Он меня стал уговаривать,что Спутник признали в 64 странах и вакцинируются,Убеждать его бьіло очень трудно,потому что ,он оказьівается,смотрит по тарелке ТОЛЬКО канальі РФ.Вот оно действие пропагандьі.. :facepalm2: мне надоело стучать в его ватную голову и я попросила его замолчать и смотреть на дорогу. :pardon: чаевьіх не получил,расплатилась по таксометру. :lol:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59693
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 10 травня 2021, 18:06


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59693
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 16 травня 2021, 20:12


Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13724
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 18 травня 2021, 11:04

Відсьогодні Донецька область потрапила до «помаранчевої» зони епіднебезпеки поширення COVID-19.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25190
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 18 травня 2021, 21:49

"Вірусна" шиза виставилася вже давно як фарс практично для всіх тверезомислячих. Демонстрації/протести то фігня, скоро підуть позови із цілком конкретними сумами.

Між тим, навіть у цьому фестивалі ідітоизму я бачу певну користь - вона показала, хто чого вартий.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення главспец » 19 травня 2021, 12:13

Sintez писав: скоро підуть позови із цілком конкретними сумами.
от кого и кому, конкретно?!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59693
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 19 травня 2021, 13:10

Польша вскоре начнет вакцинацию от коронавируса украинцев, которые едут работать в страну, прямо на границе при въезде.Прививки будут делать на пограничных переходах американским однодозным препаратом Johnson&Johnson.

ОБОЗРЕВАТЕЛЬ
@obozrevatel_ua
· 7 ч
https://covid.obozrevatel.com/polsha-bu ... anitse.htm

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13724
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 19 травня 2021, 14:05

Sintez писав: скоро підуть позови із цілком конкретними сумами.
Пан Sintez вже папери для позову підготував?

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 20 травня 2021, 15:07

Sintez писав: "Вірусна" шиза виставилася вже давно як фарс практично для всіх тверезомислячих. Демонстрації/протести то фігня, скоро підуть позови із цілком конкретними сумами.
Між тим, навіть у цьому фестивалі ідітоизму я бачу певну користь - вона показала, хто чого вартий.
Синтезе, ковід він у кожного проходить по своєму. В мене друзі лежали під ШВЛами чи на киснє, бо показники сатурації в них були погані і почували себе теж не айс. Все залежить як організьма переносить хвороби та чи є якісь хронічні. Вот ви самі ковідом хворіли?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25190
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 21 травня 2021, 20:38

главспец писав:
Sintez писав: скоро підуть позови із цілком конкретними сумами.
от кого и кому, конкретно?!
Від країн і окремих "ліц", котрі потерпіли через аферу. Кому? Афтарам афери. Звучить як фантастика? Ну весь світ підарештом, скажімо, у 2018 теж звучало як фантастика.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення главспец » 21 травня 2021, 20:40

Sintez писав:
главспец писав: от кого и кому, конкретно?!
Від країн і окремих "ліц", котрі потерпіли через аферу. Кому? Афтарам афери. Звучить як фантастика? Ну весь світ підарештом, скажімо, у 2018 теж звучало як фантастика.
так сначала надо отловить «авторов», кто они?!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 23 травня 2021, 15:51

Sintez писав: Від країн і окремих "ліц", котрі потерпіли через аферу. Кому? Афтарам афери. Звучить як фантастика? Ну весь світ підарештом, скажімо, у 2018 теж звучало як фантастика.
Синтезе, ще раз питаю, ви самі хворіли на ковід?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59693
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 23 травня 2021, 19:15

Vieta
@Lizvetoczka
·
4 ч
Ляшко (МОЗ) уже в США і, схоже, домовився про вакцини (за чутками, мова йде про однодозову «J&J»), чекаємо деталей
Зображення

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13724
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 23 травня 2021, 19:40

Mack Mack писав: Синтезе, ще раз питаю, ви самі хворіли на ковід?
Питання некоректне, бо пан Сінтез наполегливо пропагує тезу про світову змову, що ніякого ковіду нема, то все Білл Гейтс вигадав для непомітного чіпування лемінгів. Натомість є звичайне ГРЗ. А люди гинуть, бо їх навмисно труять киснем, на замовлення світової закуліси.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 24 травня 2021, 00:34

M_M писав: Питання некоректне, бо пан Сінтез наполегливо пропагує тезу про світову змову, що ніякого ковіду нема, то все Білл Гейтс вигадав для непомітного чіпування лемінгів. Натомість є звичайне ГРЗ. А люди гинуть, бо їх навмисно труять киснем, на замовлення світової закуліси.
Скажу за себе - це не звичайне ГРВІ. 7 днів температура 37,5. Запах та смак є. Легені чисті. Апетит звірячий. Стул впорядку. Ломить трішечки спину і злегку горлянка. Але D-димер 8,13 мг/л тому ковтаю відповідні ліки. А у інших людей цей продукт розпаду витікає у легені через розрив альвеол (я не медик, міг щось недочути), що призводить до пневмонії. Та і такий показник свідчить про велику ймовірність тромбозу. Особливо небезпечен для людей похилого віку або з хронічними захворюваннями. Я у свій час відмовився від вакцінації (хоча б це мене не врятувало від хвороби по строках) і надалі вакцинами "скороспєлками" користуватися не маю наміру. Але я впевнений у своєму організмі бо навіть у свій вік я універсальний донор. Якщо людина похилого віку, чи має проблеми зі здов"ям, чи спадковість погана - вакцинуватися обв"язково потрібно. Бо інакше може бути смерть. В мене знайомий каже, що коли лежав у лікарні, він "займав" третє місце по поганості показників. Так от перши два місця хворобу не здолали. Таке от.
Може пан Сінтез - Аполон Бельведерський і від одного його подиху замертво падають пролетаючі повз нього бацили та мухи. Але не всі люди такі, тому не каламатьте воду. Когось легковірного ваша маячня може привести до смерті.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 24 травня 2021, 20:54

Дотепні ролики на тему вакцинації і не тільки :lol:
Частина перша

Частина друга

Відповісти