РНБО лютує

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: РНБО лютує

Повідомлення главспец » 26 липня 2021, 16:18

Фрося писав: налоги в рашку и снайперские винтовки против нас.
ты против?
страшно даже подумать о транзите газа! Украина продает услугу агрессору, позволяя ему наживаться на газе. И вооружаться на полученную валюту.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59258
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: РНБО лютує

Повідомлення Фрося » 27 липня 2021, 08:00

Зображення

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: РНБО лютує

Повідомлення Pestilence » 27 липня 2021, 08:18

главспец писав: страшно даже подумать о транзите газа! Украина продает услугу агрессору, позволяя ему наживаться на газе. И вооружаться на полученную валюту.
От кацапских магазинов мы зато точно можем отказаться. Свои должны зарабатывать

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: РНБО лютує

Повідомлення главспец » 27 липня 2021, 09:09

Pestilence писав:
главспец писав: страшно даже подумать о транзите газа! Украина продает услугу агрессору, позволяя ему наживаться на газе. И вооружаться на полученную валюту.
От кацапских магазинов мы зато точно можем отказаться. Свои должны зарабатывать


а можно в своих продавать кацапские товары, и на этом себе зарабатывать?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: РНБО лютує

Повідомлення Pestilence » 27 липня 2021, 09:28

главспец писав: а можно в своих продавать кацапские товары, и на этом себе зарабатывать?
А чем они более привлекательны чем наши и из других стран? Думаете те маечки с гербом савецкава саюза в расии изготовлены?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: РНБО лютує

Повідомлення главспец » 27 липня 2021, 09:41

Pestilence писав:
главспец писав: а можно в своих продавать кацапские товары, и на этом себе зарабатывать?
А чем они более привлекательны чем наши и из других стран? Думаете те маечки с гербом савецкава саюза в расии изготовлены?
да пофиг мне, где оно изготовленно! В первую очередь - цена/качество.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: РНБО лютує

Повідомлення Pestilence » 27 липня 2021, 09:48

главспец писав: да пофиг мне, где оно изготовленно! В первую очередь - цена/качество.
Ну так купите просто китайские, они получше чем китайские с биркой wildberries

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: РНБО лютує

Повідомлення главспец » 27 липня 2021, 10:13

Pestilence писав:
главспец писав: да пофиг мне, где оно изготовленно! В первую очередь - цена/качество.
Ну так купите просто китайские, они получше чем китайские с биркой wildberries
к этикеткам и биркам, я отношусь с особым подозрением.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: РНБО лютує

Повідомлення Mack Mack » 27 липня 2021, 10:58

Pestilence писав: Ну так купите просто китайские, они получше чем китайские с биркой wildberries
Питання не у бірках, питання у "галімому" піарі.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: РНБО лютує

Повідомлення Pestilence » 27 липня 2021, 11:03

Mack Mack писав: Питання не у бірках, питання у "галімому" піарі.
Отношу вас к сторонникам рашенского ретейла, записано в записную книжечку.
Зображення
То ли дело дорожные знаки открывать!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: РНБО лютує

Повідомлення Mack Mack » 27 липня 2021, 11:24

Pestilence писав: Отношу вас к сторонникам рашенского ретейла, записано в записную книжечку.
Тільки совок навішує ярликі. А по темі - просто показуха.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: РНБО лютує

Повідомлення Pestilence » 27 липня 2021, 11:43

Mack Mack писав: Тільки совок навішує ярликі. А по темі - просто показуха.
Гаразд, хай буде на мені ярлик "совок", навішаний вами :pardon:

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: РНБО лютує

Повідомлення Mack Mack » 27 липня 2021, 14:55

Pestilence писав:
Mack Mack писав: Тільки совок навішує ярликі. А по темі - просто показуха.
Гаразд, хай буде на мені ярлик "совок", навішаний вами :pardon:
Не пересмикуйте, я не сказав, що ви совок. Я дав оцінку совку. Але вибір бути ним чи ні - за вами. :lol:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: РНБО лютує

Повідомлення Pestilence » 27 липня 2021, 14:59

Mack Mack писав: Не пересмикуйте, я не сказав, що ви совок. Я дав оцінку совку. Але вибір бути ним чи ні - за вами. :lol:
Я тоже лишь дал оценку любителям кацапкого барахлишка, но являться имили нет - ваш выбор. Если нет, то будьте рады любому наезду на них. Или вы думаете, что у Зеленского есть другие рычаги? Какие есть, теми и пользуется. Я тоже бы полетел на самолете в Сидней погулять, а есть возможность лишь в соседнее село в супермаркет.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: РНБО лютує

Повідомлення Mack Mack » 27 липня 2021, 15:04

Pestilence писав:
Mack Mack писав: Не пересмикуйте, я не сказав, що ви совок. Я дав оцінку совку. Але вибір бути ним чи ні - за вами. :lol:
Я тоже лишь дал оценку любителям кацапкого барахлишка, но являться имили нет - ваш выбор. Если нет, то будьте рады любому наезду на них. Или вы думаете, что у Зеленского есть другие рычаги? Какие есть, теми и пользуется. Я тоже бы полетел на самолете в Сидней погулять, а есть возможность лишь в соседнее село в супермаркет.
Я взагалі інетне придбання не вподобаю, а коли руками мацаю, дивлюсь хто виробник. З початку 2014-го нічого мордорського не купую принципово. Але знаю, що на ринку купа лікарських засобів з мордора (лікарні купують і через прозорро sic!) і ніхто з цим нічого не робить. І це державні кошти, а не особисті пересічних.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: РНБО лютує

Повідомлення Pestilence » 27 липня 2021, 15:12

Mack Mack писав: Я взагалі інетне придбання не вподобаю, а коли руками мацаю, дивлюсь хто виробник. З початку 2014-го нічого мордорського не купую принципово. Але знаю, що на ринку купа лікарських засобів з мордора (лікарні купують і через прозорро sic!) і ніхто з цим нічого не робить. І це державні кошти, а не особисті пересічних.
Я бы не сравнивал потребность в лекарствах и потребность в тряпках. Я понимаю, что Зеленский виноват в том, что Украина по производству лекарств не превратилась за 30 лет в Индию.

Ну а тряпки...у нас полно расеянских брендов, которые мы ошибочно считаем международными - Спортмастер, Глория Джинс, Джи Джей и т.д. и т.п

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: РНБО лютує

Повідомлення Babasha » 27 липня 2021, 15:36

Mack Mack писав:
Pestilence писав: Я тоже лишь дал оценку любителям кацапкого барахлишка, но являться имили нет - ваш выбор. Если нет, то будьте рады любому наезду на них. Или вы думаете, что у Зеленского есть другие рычаги? Какие есть, теми и пользуется. Я тоже бы полетел на самолете в Сидней погулять, а есть возможность лишь в соседнее село в супермаркет.
Я взагалі інетне придбання не вподобаю, а коли руками мацаю, дивлюсь хто виробник. З початку 2014-го нічого мордорського не купую принципово. Але знаю, що на ринку купа лікарських засобів з мордора (лікарні купують і через прозорро sic!) і ніхто з цим нічого не робить. І це державні кошти, а не особисті пересічних.
Обосри себе радиаторные батареи и нассы в газовые форсунки… там россейский газ и прочая ахметовщина с фиртащиной)))
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: РНБО лютує

Повідомлення Mack Mack » 28 липня 2021, 11:07

Babasha писав: Обосри себе радиаторные батареи и нассы в газовые форсунки… там россейский газ и прочая ахметовщина с фиртащиной)))
Залиш свої донбаські звички в ОРДЛО, там вже усі батареї та форсунки на металобрухт твої родичі порізали. ;)

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59258
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: РНБО лютує

Повідомлення Фрося » 28 липня 2021, 13:25

Зеленський про ціни на електроенергію: З 1 серпня сюрпризів для суспільства не буде | Економічна правда https://epravda.com.ua/news/2021/07/28/676336/
Президент Володимир Зеленський назвав фейковою інформацію про зростання з 1 серпня ціни на електроенергію для населення.

Про це він сказав під час форуму "Україна 30. Децентралізація", відповідаючи на питання журналістів.

"Я вважаю, що ми повинні зробити все, щоб ціни на електроенергію не підіймались для людей", - сказав президент.

"Це фейкова інформація що з 1 серпня ціни на електроенергію для людей будуть вищі. Підміняють дуже сильно поняття, тому що десь для якихось підприємств щось зростає, але я би тут не говорив про суспільство.

Це питання дуже серйозне і незабаром ми проінформуємо суспільство. Я просив винести це питання на засідання РНБО на цьому тижні, щоб люди зрозуміли, що з 1 серпня "сюрпризів" для суспільства не буде", - підкреслив він, відповідаючи на питання про ймовірне підвищення цін на електроенергію для людей з 1 серпня.

"Також хотів би, щоб влада на місцях також розуміла, що те, що ми запропонували (річний контракт на газ) в порівнянні зі світовими цінами на газ - я вважаю, що він (річний контракт - ред.) кращий з усіх цін, які сьогодні є в принципі на території всієї Європи.

Я вважаю, що місцева влада також повинна комунікувати, що це вигідно, це правильно", - додав глава держави.

"Щодо електроенергії. Ми повинні зробити, щоб збільшення цін не було. Моє відношення до цього дуже просте - сьогодні 1,68 грн за КВт-год. Я вважаю, що у нас є низка населення, які не можуть собі дозволити платити навіть 1,68 грн.

І тому РНБО також буде розглядати це питання і розглядати можливість зменшення цін на електроенергію для окремих верств населення", - підкреслив Зеленський.


Водночас уряд має намір зберегти фіксовану ціну електроенергії для населення в розмірі 1,68 грн/кВт-год ще на місяць - до 1 вересня 2021 року: схвалення такого рішення внесено до порядку денного засідання уряду в середу.

Нагадуємо:

Очільник Нацкомісії з енергетики Валерій Тарасюк розповів, що немає іншого виходу, крім як вирівнювати поступово тариф на електроенергію для споживачів та промисловості – незабаром має бути ухвалене рішення щодо механізму.

Міненерго розраховує запустити нову модель спецобов'язань (ПСО) щодо забезпечення електроенергією населення з 1 серпня.

Як зазначив міністр енергетики Герман Галущенко, у міністерстві наполягають на диференційованому підході: для вразливих споживачів буде одна ціна, для тих, які споживають більше, - інша.

Економічна правда

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: РНБО лютує

Повідомлення главспец » 28 липня 2021, 13:48

Фрося писав: "Я вважаю, що ми повинні зробити все, щоб ціни на електроенергію не підіймались для людей", - сказав президент.
Фрося писав: Нагадуємо:

Очільник Нацкомісії з енергетики Валерій Тарасюк розповів, що немає іншого виходу, крім як вирівнювати поступово тариф на електроенергію для споживачів та промисловості – незабаром має бути ухвалене рішення щодо механізму.
угадай, кто говорит правду?

Відповісти