Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 17 серпня 2021, 23:56

Я б поставив питання інакше. Чи взагалі існують якісь межі пристойності для єретиків? За визначенням.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 18 серпня 2021, 14:39

Саня писав:
Sintez писав: Читати мою писанину особисто тебе, як і когось іншого, я не змушую. Якщо/коли мені знадобицця твоя безцінна порада, що варто писати, а що ні, я обов'язково запитаю. Нутипонєл, надіюся.
Що за маячня? Ти вважаєш, що відповідати на питання про те що писав привселюдно, фразою "це тебе не стосується" припустимо?
Цілком. Якщо запитальник суне свій ніс туди, куди його не запрошували. Тактовна людина розуміє рамки, тупий чи той, хто під тупого косить, отримує роз'яснення. Ферштейн?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2686
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 18 серпня 2021, 17:07

Ти мариш. Для того щоб поставити тобі запитання потрібно твоє запрошення. Маячня. Що до "тактовної людини", ти спочатку сам вивчи, що таке тактовність.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 18 серпня 2021, 19:30

Можливо. Є точка зору, що взагалі все, що ми вважаємо "реальністю" - сон, марення. Тим не менше, навіть уві сні я маю цілковите право обирати, на чиї питання відповідати, чиї - ігнорувати, а кого й послати, при потребі. Так само, як кожен має право проігнорувати чи послати мене із моїми запитаннями. Єсть поки що окуєвші категорії, мусори, напримєр, котрі намагаюцця ЗОБОВ'ЯЗАТИ всіх любити й поважати їх, але, я впевнений, це уродство не має майбутнього. Особисто ж я не сотка баксів, щоб всім подобатися, й такої мети не собі не ставлю.
Всьо, бісер зкінчився.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 18 серпня 2021, 19:33

Про віруси, про віру, про єресь і про нові реалії науки.



Чем опасен постковидный синдром и как идёт селекция новых штаммов вирусов? - вирусолог Жолобак
563 777 просмотров • Дата премьеры: 29 июл. 2021 г. •
СпойлерРозкрити
https://www.patreon.com/ukrlife - Поддержите UKRLIFE.TV!

Микробиолог и вирусолог, кандидат биологических наук Надежда Жолобак рассказала для зрителей Ukrlife.TV о постковидном синдроме, появлении новых штаммов коронавируса, разнице в формировании титра антител у переболевших людей и роли фундаментальной науки в современном обществе.

1:00 - могут ли вирусы и заболевания, ими спровоцированные, вызывать такие последствия как потеря слуха, зрения, обоняния и даже слабоумие?
2:45 - мы должны помнить, что всегда существует триада: вирус, организм и условия, в которых находится этот организм
4:00 - На последствия после заболевания оказывает также влияние психосоматика
6:30 - Как избавиться от постковидного синдрома
9:40 - Почему важно дать организму время на восстановление сил, потраченных на борьбу с вирусной инфекцией
12:20 - За счет чего повышается заразность вируса
15:10 - Вирусам надо адаптироваться к давлению со стороны человека, вот и возникают штаммы, отличные от предыдущих
20:00 - Могут ли новые штаммы коронавируса распространяться вакцинированными людьми? Универсальны ли антитела?
23:10 - Что общего между процессами применения вакцин и антибиотиков?
26:00 - От чего зависит разница в количестве антител у перенесших covid-19
28:00 - Характерный для многих стран дефицит полноценного белкового питания угнетает иммунный ответ на вирус
30:30 - У нас привыкли во всем винить вирус, а не обращать внимание на проблемы с иммунитетом
33:00 - Вокруг много мнений и много специалистов по вирусологии - кому нужно верить?
42:00 - Наука жестко включена в общественные отношения, она выполняет заказ тех, кто ее финансирует

Интервью провел Сергей Алушкин.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2686
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 18 серпня 2021, 20:01

Sintez писав: Можливо. Є точка зору, що взагалі все, що ми вважаємо "реальністю" - сон, марення. Тим не менше, навіть уві сні я маю цілковите право обирати, на чиї питання відповідати, чиї - ігнорувати, а кого й послати, при потребі. Так само, як кожен має право проігнорувати чи послати мене із моїми запитаннями. Єсть поки що окуєвші категорії, мусори, напримєр, котрі намагаюцця ЗОБОВ'ЯЗАТИ всіх любити й поважати їх, але, я впевнений, це уродство не має майбутнього. Особисто ж я не сотка баксів, щоб всім подобатися, й такої мети не собі не ставлю.
Всьо, бісер зкінчився.
Ти чого так збудився від безневинного запитання "чиїх дітей?", у тебе з цим пов'язане щось глибоко особисте?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 18 серпня 2021, 22:30

Іще одне відео від Нвдії Жолобак.



Кому можно не вакцинироваться - ответ специалиста! Жолобак
1 571 871 просмотр • 28 янв. 2021 г. • Надежда Жолобак в новом выпуске на #политека_онлайн. Кому можно не вакцинироваться - ответ специалиста
Ведущий - Вадим Герасимович
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 серпня 2021, 13:34

главспец писав:
Sintez писав: РАБота - від слова РАБ. А вільно працювати й радіти результатам власної праці - природний стан людини.
деньги результатом считаются?
Цікаве питання. Корінне, великою мірою. А давай разом роздивимося. Хтось приходить до лікаря. ЩО є результатом праці лікаря - гроші, отримані від пацієнта, чи здоров'я пацієнта?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 19 серпня 2021, 13:41

Sintez писав: Цікаве питання. Корінне, великою мірою. А давай разом роздивимося. Хтось приходить до лікаря. ЩО є результатом праці лікаря - гроші, отримані від пацієнта, чи здоров'я пацієнта?
ты это серьёзно?!
для врача - деньги, в т.ч. зп.
для пациента - лечение. если получилось.

п.с.
а для автомеханика? Заработок или тех.состояние авто клиента?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 19 серпня 2021, 15:42

главспец писав:
Sintez писав: Цікаве питання. Корінне, великою мірою. А давай разом роздивимося. Хтось приходить до лікаря. ЩО є результатом праці лікаря - гроші, отримані від пацієнта, чи здоров'я пацієнта?
ты это серьёзно?!
для врача - деньги, в т.ч. зп.
для пациента - лечение. если получилось.

п.с.
а для автомеханика? Заработок или тех.состояние авто клиента?
Цілком серйозно. Якщо не зрозуміло, поїхали далі. Я посадив на городі картоплю, виростив, викопав і взимку з'їв. Що є рєзультатом моєї праці? Чи, по-твоєму, якщо я її не продав, і не отримав за неї гроші, то вже й не праця, й результату немає?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 19 серпня 2021, 16:57

Sintez писав:
главспец писав:

ты это серьёзно?!
для врача - деньги, в т.ч. зп.
для пациента - лечение. если получилось.

п.с.
а для автомеханика? Заработок или тех.состояние авто клиента?
Цілком серйозно. Якщо не зрозуміло, поїхали далі. Я посадив на городі картоплю, виростив, викопав і взимку з'їв. Що є рєзультатом моєї праці? Чи, по-твоєму, якщо я її не продав, і не отримав за неї гроші, то вже й не праця, й результату немає?
давай ещё глубже, встал утром помылся и побрился - и праця и результат. Мог ведь побриться в цирюльне, а это денег стоит!

Ну или врач вылечил тебя задаром или в обмен на твою картоплю. Что у него в результате? Правильно, чувство глубокого удовлетворения своей работой и её результатами (картоплею)!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 20 серпня 2021, 08:40

О.С. Пушкіну приписують фразу "Правду знают все". Як на мене, геніальна по своїй глибині й простоті фраза. І ти теж знаєш правду, але, оскільки вона тобі невигідна (вірніше ти помилково в цьому впевнений), то придурюєшся, намагаючись дурити СЕБЕ. Але прикол у тому, що скільки не повторюй брехню, правдою вона не стане.

Мер Кривого теж знав правду, стопудово.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 20 серпня 2021, 08:59

"Правду знают все, кроме избранных!"
А.С. Пушкін
Пра́вда (от праслав. *pravĭda) — понятие русской культуры, сходное с понятием «истина», но в ряде случаев отличающееся от него и даже противопоставляемое.
„В действительности всё не так, как на самом деле.“ (С)

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 20 серпня 2021, 09:40

Sintez писав: О.С. Пушкіну приписують фразу "Правду знают все". Як на мене, геніальна по своїй глибині й простоті фраза. І ти теж знаєш правду, але, оскільки вона тобі невигідна (вірніше ти помилково в цьому впевнений), то придурюєшся, намагаючись дурити СЕБЕ. Але прикол у тому, що скільки не повторюй брехню, правдою вона не стане.

Мер Кривого теж знав правду, стопудово.

ну, так изложи ету самую правду (невыгодную мне?!(с)), не томи!
Ты не потерял, часом нить? Помнишь хоть, о чём речь?
А то и покойного мэра уже приплёл. Конспирологически...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 22 серпня 2021, 23:11



Обрушение Афганистана и война как дело элит, - Владислав Оленченко
24 364 просмотра • 17 авг. 2021 г. •

Основатель Михайловского клуба Владислав Оленченко в своём интервью каналу Ukrlife.TV подробно обсудил события в Афганистане, связанные со сменой власти, их геополитическое значение, роль элит в военных конфликтах и предстоящий визит Ангелы Меркель в Украину.

Интервью провела Людмила Немиря.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 23 серпня 2021, 10:37

главспец писав: ну, так изложи ету самую правду (невыгодную мне?!(с)), не томи!
Ты не потерял, часом нить? Помнишь хоть, о чём речь?
А то и покойного мэра уже приплёл. Конспирологически...
не заметил?!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 серпня 2021, 14:06

главспец писав:
главспец писав: ну, так изложи ету самую правду (невыгодную мне?!(с)), не томи!
Ты не потерял, часом нить? Помнишь хоть, о чём речь?
А то и покойного мэра уже приплёл. Конспирологически...
не заметил?!
Ти її чудово знаєш. Правда в тому, що потуги так званих "органів держуправління" можна називати чим завгодно, але у останню чергу - управлінською працею. Тому вони, по суті, й нафік не потрібні. Так, на 90% одурівша від телевізора й інших наркотиків толпа не може толком оцінити ситуацію, тверезо. Але я б на вашому місці не був так залізобетонно впевнений, що це назавжди. "Еліти", як ті півні чи коти, скубуть одне одного, нічого навкруги не помічаючи. А дарма. Бо 3,14 підкрадаєцця.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2686
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 27 серпня 2021, 22:17

Sintez писав: Бо 3,14 підкрадаєцця.
Оцей 3,14 і є метою світової закуліси?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 27 серпня 2021, 22:37

Саня писав:
Sintez писав: Бо 3,14 підкрадаєцця.
Оцей 3,14 і є метою світової закуліси?
Стратегічно? Ні. "Обрізання" "еліт" - це робочий процес. Хтось буквально залишаєцця без голови (Хусейн, Мілошевич, Чаушеску, мер Кривого, Кушнарьов, всякі кравченки й інша дрібнота, комусь пенсію везе отримати, як повезе. Однак події розгортаюцця так, що "поляна" стрімко зтискаєцця, тому бійка за ласий шмат загострюєцця, уже й у глобальному масштабі. Глобальний план - встановлення сатанізму у відвертому вигляді.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 28 серпня 2021, 08:29

Sintez писав: Ти її чудово знаєш. Правда в тому, що потуги так званих "органів держуправління" можна називати чим завгодно, але у останню чергу - управлінською працею. Тому вони, по суті, й нафік не потрібні.
я уже неоднократно писал - утеряна функция держ.упр., остался декоративный фасад.
И шо? Даже в цыганском таборе есть вожак, у индейцев - совет старейшин и пр.
а можешь предложить нечто иное? Допустим, племя пигмеев, полностью усвоивших упр.грамоту, как принамает упр.решения? С вождём и шаманом? Без оных?
Sintez писав: Глобальний план - встановлення сатанізму у відвертому вигляді.
ты не мог бы уточнить - "сатанизм" - ето чего? А в "глобальном и "відвертому вигляді.(ты)""

Відповісти