Трагедия в Днепре

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення главспец » 30 січня 2022, 16:35

Sintez писав: По всій "державній" системі. Ти не знав?
ну откуда я могу знать, что там внутри НГ? А ты?!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25017
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Sintez » 30 січня 2022, 17:09

главспец писав:
Sintez писав: По всій "державній" системі. Ти не знав?
ну откуда я могу знать, что там внутри НГ? А ты?!
Ну да, звідки ж тобі знати...

Я свого часу контачив як із ВВшниками (котрі тепер "НГ"), так і з "спєцконтингентом", простіше кажучи - із зеками, котрих ті ВВшники стерегли. Да, цікава штука життя... Так от, це було ще у совку, коли хтось ще чогось боявся, і то там триндець був, а не служба. Я не можу уявити повну міру триндеця, котрий там зараз, але зважаючи на всезагальний розвал, приблизно прикинути можу.

А про всю державну систему ти тоже, тіпа, "не можеш знать"?

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення главспец » 30 січня 2022, 17:13

Sintez писав: А про всю державну систему ти тоже, тіпа, "не можеш знать"?
я могу с уверенностью только про систему держуправлиння.
Остальное там, где для мня не очевидно, - пытаться понять по коссвенным признакам.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59219
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Фрося » 30 січня 2022, 23:41

«Нашого сина вбили, а Рябчук спрацював на випередження», – батько солдата, який загинув після тортур у тій же військовій частині
Після цього інцидент у відставку подав голова Нацгвардії Микола Балан. Він розповів, що у військовій частині № 3021, де служив Рябчук, уже відбувалися подібні трагедії – два самогубства солдатів.

Одним із жертв суїциду став 19-річний Мансур Вержаковський. Як з’ясувалося, його смерть сталася за два місяці після заступу на службу. Як стверджує слідство, Мансур наклав на себе руки пострілом у голову.

Батько загиблого 4 роки тому солдата, який страждав від тортур і помер у тій же військовій частині при «Південмаші», де влаштував розстріл Рябчук, у версію слідства не вірять, повідомляє Страна.
СпойлерРозкрити
«У 2017 році мій син закликався до армії. Туди він йшов з великим задоволенням, незважаючи на те, що у нього була можливість не йти. І вже у січні 2018 року його вбили – у цьому я абсолютно впевнений, хоча нам заявляють, що це суїцид. На момент смерті йому було лише 19 років.

Мого сина вбили через гроші. Ситуація була така: у військовій частині вони здавали телефони, їх видавали лише у вихідні. Зазвичай ми рідко могли нормально поговорити та й син переконував, що все нормально. Якщо потрібно було терміново зателефонувати – солдати підходили до старшого та просили про це.

Незабаром у частині почалося найцікавіше. Син був офіційно працевлаштований – він був оператором очисних споруд у лікарні. За законом, якщо він працює, йому мають сплачувати зарплату під час військової служби. Заробітна плата приходила йому на карту ПриватБанку, яку він залишив удома. На ці гроші він мріяв купити машину.

Але справа в тому, що повідомлення про зарплату надходили на його телефон. Звичайно ж, ми тільки потім зрозуміли, що ці старші виродки читали його повідомлення. Тоді у нього на карті було близько 10-12 тисяч гривень.

Пізніше моя дружина передала синові другу банківську картку, на його потреби, і прив’язала до свого номера телефону. Думаю, керівництво частини вже тоді почало вибудовувати план, як вибити із мого сина гроші. Вони вимагали, щоб він надав роздруківку про рух коштів у банку – їм було незрозуміло, чому на телефоні повідомлення про нарахування грошей приходять, а на карті їх фактично немає. Швидше за все, сина побили та карту просто забрали.

В останній день перед смертю він дзвонив і нервово питав: «Тату, що мені робити? Поговори зі старшим». Тоді зв’язок різко обірвався. Проходить пів хвилини – знову дзвінок. Син сказав, що потрібна роздруківка з ПриватБанку та телефон вимкнувся. Наступного дня я дізнався про його смерть.

Мені сказали, що він нібито застрелився.

Але я маю фотографії, які підтверджують, що це було вбивство, а не суїцид, як нам кажуть. Слідство ретельно приховувало ці фото.
Зображення
дале
https://pro-news.org/post/9111?fbclid=I ... NcQM8y2D7s

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Саня » 31 січня 2022, 02:37

Sintez писав: Я свого часу контачив як із ВВшниками (котрі тепер "НГ"), так і з "спєцконтингентом", простіше кажучи - із зеками, котрих ті ВВшники стерегли. Да, цікава штука життя... Так от, це було ще у совку, коли хтось ще чогось боявся, і то там триндець був, а не служба. Я не можу уявити повну міру триндеця, котрий там зараз, але зважаючи на всезагальний розвал, приблизно прикинути можу.
Розмах інтерполяції вражає :shock:
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Mack Mack » 31 січня 2022, 11:41

Pestilence писав: остальные - под руку попали. все! :dash2:
Мдя, тo comment :facepalm2:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Pestilence » 31 січня 2022, 12:49

Mack Mack писав: Мдя, тo comment :facepalm2:
Фейспалм это ты сам по сути, и твои мысли по этому поводу. Ты видимо и понятия не имеешь. что такое дедовщина, и на что способны люди ради мести за унижения. Он все просчитал как умел, и все жертвы для него были оправданными - одни ради мести, другие как сопутствующие. Тем более, думаю, они все были в курсе происходящего в части, и были молчаливыми свидетелями беспредела.

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення singel » 31 січня 2022, 17:23

КонЭчто после постановки (жертвоприношения :girl_cray: на холокосТ) были вброшены заготовки "что такое дедовщина" :gs:
Понаблюдайте за судьбой АКТЕРА как и ГДЕ и сколько оно будет "сидеть". :pop: Чи цуко счезне з радаров зразу?
шО там з "маршруточним терористом" і рАнетим воділой (забил как іго фУйя з квартала95)? :lol:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13694
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення M_M » 31 січня 2022, 18:53

singel писав: Понаблюдайте за судьбой АКТЕРА
Реанімаційне відділення, труни та трупи в них теж акторська гра?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59219
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Фрося » 31 січня 2022, 21:02

Новини.LIVE
55 мин. ·
Планував вбивство, як Брейвік: деталі розстрілу солдатів у Дніпрі
Строковик Артемій Рябчук не звертався на «гарячу лінію» Нацгвардії та не доповідав керівництву щодо цькувань в його сторону. Про це розповів радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ексклюзивному коментарі Новини.LIVE.
Рябчук не діяв в стані афекту, він готувався до розстрілу декілька тижнів, про що сам розповідає. За словами Геращенка, його ніхто не бив та не чіпав.
Радник міністра порівняв нацгвардійця з Андерсом Брейвіком, який організував теракт у Норвегії у 2011 році. Він планував свій злочин роками, так і тут, Рябчук готувався до цього.
На уточнення Новини.LIVE, чи були серед жертв Рябчука ті, хто його начебто цькував його, ексчиновник не дав точної відповіді:
«У мене таке питання - а вахтер із заводу цькувала його? А дівчинка 22 роки, якій він всадив кулі і яка на все життя інвалід — вона його цькувала?».

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення singel » 01 лютого 2022, 10:15

M_M писав:
singel писав: Понаблюдайте за судьбой АКТЕРА
Реанімаційне відділення, труни та трупи в них теж акторська гра?
Трупы настоящие (жертвоприношение на холокосТ четко день в день :gs: ) Но трупы делал не этот АКТЕР.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13694
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення M_M » 01 лютого 2022, 10:23

singel писав: не этот АКТЕР
Гарний підбір актора, гримерів та операторів. Ніхто не здогадався про підміну, навіть близькі родичі та знайомі. Чи всі вони по валізі грошей отриммли за мовчанку?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59219
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Фрося » 01 лютого 2022, 10:25

singel писав: КонЭчто после постановки (жертвоприношения :girl_cray: на холокосТ) были вброшены заготовки "что такое дедовщина" :gs:
Понаблюдайте за судьбой АКТЕРА как и ГДЕ и сколько оно будет "сидеть". :pop: Чи цуко счезне з радаров зразу?
шО там з "маршруточним терористом" і рАнетим воділой (забил как іго фУйя з квартала95)? :lol:
:facepalm2: бред сивой кобьільі..

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення главспец » 01 лютого 2022, 10:28

singel писав:
M_M писав:
Реанімаційне відділення, труни та трупи в них теж акторська гра?
Трупы настоящие (жертвоприношение на холокосТ четко день в день :gs: ) Но трупы делал не этот АКТЕР.
а кто? И как ему удалось бесследно исчезнуть?
п.с.
а сколько исполнителей надо задействовать для подготовки "жертвоприношения", подмене убийцы, отходу реального стрелка и нейтрализации следаков и оперов, которые не слепые?!
И как обеспечить молчание команды обеспечения?

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення singel » 01 лютого 2022, 11:12

главспец писав:
singel писав: Трупы настоящие (жертвоприношение на холокосТ четко день в день :gs: ) Но трупы делал не этот АКТЕР.
а кто? И как ему удалось бесследно исчезнуть?
п.с.
а сколько исполнителей надо задействовать для подготовки "жертвоприношения", подмене убийцы, отходу реального стрелка и нейтрализации следаков и оперов, которые не слепые?!
И как обеспечить молчание команды обеспечения?
Кацапская постановка по типу Керчи, и им не надо идеально. Нарот и так хавает. :pop:
Если в ОП есть дерЬмак и таРтаров и люся біла почему не быть командам цеховых актеров из кацапии? :gs:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення главспец » 01 лютого 2022, 11:21

singel писав: Кацапская постановка по типу Керчи, и им не надо идеально. Нарот и так хавает.
Если в ОП есть дерЬмак и таРтаров и люся біла почему не быть командам цеховых актеров из кацапии?
точно! По личному приказу Путина.

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення singel » 01 лютого 2022, 11:23

главспец писав:
singel писав: Кацапская постановка по типу Керчи, и им не надо идеально. Нарот и так хавает.
Если в ОП есть дерЬмак и таРтаров и люся біла почему не быть командам цеховых актеров из кацапии?
точно! По личному приказу Путина.
Хто такая путинА? Может Пуйла?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59219
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Фрося » 01 лютого 2022, 19:26

Сегодня появилась информация, что Артемий Рябчук, который расстрелял в Днепре сослуживцев повесился в СИЗО. Что произошло на самом деле читайте в нашем Телеграм канале
https://t.me/epixnews
СпойлерРозкрити
Зображення
:pardon:
Державне бюро розслідувань
5 ч. ·
❗Спростування❗
ДБР закликає журналістів користуватись офіційною інформацією та не поширювати фейки.
Сьогодні в інформаційному полі поширюється чутка щодо самогубства Артемія Рябчука, якого підозрюють у розстрілі військовослужбовців Нацгвардії у Дніпрі.
Дана інформація повністю не відповідає дійсності.
Підозрюваний перебуває під вартою, його життю і здоров’ю нічого не загрожує.

Державне бюро розслідувань робить усе можливе аби якнайшвидше завершити досудове розслідування у цій резонансній справі і притягнути винних до відповідальності.
👉 https://cutt.ly/nOvAawG

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Mack Mack » 02 лютого 2022, 09:36

Pestilence писав:
Mack Mack писав: Мдя, тo comment :facepalm2:
Фейспалм это ты сам по сути, и твои мысли по этому поводу. Ты видимо и понятия не имеешь. что такое дедовщина, и на что способны люди ради мести за унижения. Он все просчитал как умел, и все жертвы для него были оправданными - одни ради мести, другие как сопутствующие. Тем более, думаю, они все были в курсе происходящего в части, и были молчаливыми свидетелями беспредела.
Особливо тітка-вахтьорша була в курсі. Ага. У нас дідівщини, як у шурупів, не було, бо ти кожен (sic!) день по 10-12 годин з автоматом скачеш по горах в середньому по 50км/день. Звісно не було дурних гнобити молодих. Хоча госпроботи робили переважно молоді, що компенсувалося тим, що молодий на флангах ще нічого не бачить танічого не чує, тому дід "тащіт" службу за двох.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Трагедия в Днепре

Повідомлення Pestilence » 02 лютого 2022, 11:30

Mack Mack писав: У нас дідівщини, як у шурупів, не було, бо ти кожен (sic!) день по 10-12 годин з автоматом скачеш по горах в середньому по 50км/день. Звісно не було дурних гнобити молодих.
Именно поэтому ты не понимаешь что там происходило. Тем более, судя по всему командование части не то что было вкурсе, а и использовало дедов для обдирания денежки с молодых. Прикрывать убийства самоубийствами это очень серьезное дело. ВВ это кузница ментов. Кто после ВВ решил пойти в менты, тот потенциальный садист и убийца.

Відповісти