відкинув копита!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25333
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: відкинув копита!

Повідомлення Sintez » 26 березня 2022, 16:11

главспец писав: После откровенно хамской реакции администрации на отличное от ейного мнение, продолжаю считать, что в военное время о действих власти либо хорошо, либо никак. Поэтому воздерживаюсь от оценок.
Нда, шо єсть то єсть. Назвати "форумом" можна лише умовно. Але маємо що маємо.
главспец писав: Относительно “конспирологии”, ну посуди сам – рассуждения о кознях сатаны и связь через полумертвого Жириновского с силами ада – ето нечто! Вроде эпических воспоминаний на старом ДД некого полоумного персонажа о магических ритуалах в КГБ при помощи чёрных свечек. Что тут комментировать? Это - клиника.
Ну як тобі сказати. Ти читав гілку "Знаки"? Так от, напримєр іще у двох містах я зустрів НОВЕНЬКІ скульптури ангелів, котрі дмуть у труби. Надіюся, ти знаєш, що це значить. досі НІКОЛИ Й НІДЕ я не бачив таких штук у скульптурній формі. Це - НЕ клініка. Якби я тобі півтора місяці тому описав сьогоднішні будні, ти точно так же написав би "клініка". Відвикай.

"МІстика" реально існує, зкидати її з терезів не можна. Принаймні на мізки таких, як кацапи і їхні главарі вона чинить вельми суттєвий вплив. Інакше не було б подій, котрі ми спостерігаємо сьогодні.

Втім, як завжди, я ні на чому не наполягаю. Зараз Головний, схоже, САМ взявся вправляти мізки й позбавляти ілюзій. Нерідко кувалдою по лобі. Я за цей місяць надивився достатньо.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: відкинув копита!

Повідомлення главспец » 26 березня 2022, 16:31

Sintez писав: Ти читав гілку "Знаки"? Так от, напримєр іще у двох містах я зустрів НОВЕНЬКІ скульптури ангелів, котрі дмуть у труби. Надіюся, ти знаєш, що це значить. досі НІКОЛИ Й НІДЕ я не бачив таких штук у скульптурній формі.
а помнишь гипсовых пионеров с горном и барабаном? А сколько "знаков" можно найти в черном квадрате Малевича...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25333
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: відкинув копита!

Повідомлення Sintez » 26 березня 2022, 17:05

главспец писав:
Sintez писав: Ти читав гілку "Знаки"? Так от, напримєр іще у двох містах я зустрів НОВЕНЬКІ скульптури ангелів, котрі дмуть у труби. Надіюся, ти знаєш, що це значить. досі НІКОЛИ Й НІДЕ я не бачив таких штук у скульптурній формі.
а помнишь гипсовых пионеров с горном и барабаном? А сколько "знаков" можно найти в черном квадрате Малевича...
Тобі досі смішно? Ну-ну. Впевнений, що тебе не зачепить?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: відкинув копита!

Повідомлення главспец » 26 березня 2022, 17:26

Sintez писав:
главспец писав: а помнишь гипсовых пионеров с горном и барабаном? А сколько "знаков" можно найти в черном квадрате Малевича...
Тобі досі смішно? Ну-ну. Впевнений, що тебе не зачепить?
уже зацепило и конкретно. Поэтому так бесит враньё и тупые косяки власти. А ещё больше бесит необходимость изображать "одобрямс"...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25333
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: відкинув копита!

Повідомлення Sintez » 26 березня 2022, 18:04

Часу блін нема. Папіжже в "цинізмі" продовжимо, якщо ти не проти.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: відкинув копита!

Повідомлення Archer » 26 березня 2022, 18:48

главспец писав: уже зацепило и конкретно. Поэтому так бесит враньё и тупые косяки власти. А ещё больше бесит необходимость изображать "одобрямс"...
критикуя предлагай

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: відкинув копита!

Повідомлення главспец » 26 березня 2022, 19:32

Archer писав:
главспец писав: уже зацепило и конкретно. Поэтому так бесит враньё и тупые косяки власти. А ещё больше бесит необходимость изображать "одобрямс"...
критикуя предлагай
я как раз стараюсь воздержаться от критики, потому как бесполезно.
Но для примера - вместо того, чтобы гастролировать с речами перед парламентами, выжимая из них слезу и аплодисменты заведомо невыполнимыми требованиями (например закрыть небо, т.е. вступить в войну), я бы попросил: а помогите, чем рельно можете, оружием и пр., но с конкретным графиком поставок, чтобы мы могли планировать и понимали перспективы. А осталное мы сами.
Вот как-то так...

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: відкинув копита!

Повідомлення Archer » 26 березня 2022, 20:46

главспец писав: я как раз стараюсь воздержаться от критики, потому как бесполезно.
Но для примера - вместо того, чтобы гастролировать с речами перед парламентами, выжимая из них слезу и аплодисменты заведомо невыполнимыми требованиями (например закрыть небо, т.е. вступить в войну), я бы попросил: а помогите, чем рельно можете, оружием и пр., но с конкретным графиком поставок, чтобы мы могли планировать и понимали перспективы. А осталное мы сами.
Вот как-то так
Толковое предложение. Но так вроде списки готовят и передают Кулеба и Резников....

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: відкинув копита!

Повідомлення главспец » 26 березня 2022, 21:03

Archer писав:
главспец писав: я как раз стараюсь воздержаться от критики, потому как бесполезно.
Но для примера - вместо того, чтобы гастролировать с речами перед парламентами, выжимая из них слезу и аплодисменты заведомо невыполнимыми требованиями (например закрыть небо, т.е. вступить в войну), я бы попросил: а помогите, чем рельно можете, оружием и пр., но с конкретным графиком поставок, чтобы мы могли планировать и понимали перспективы. А осталное мы сами.
Вот как-то так
Толковое предложение. Но так вроде списки готовят и передают Кулеба и Резников....
беда в том, что сейчас внешний блок звучит в виде истерики с элементами шантажа: ой, чё он с нами творит, вы все должны срочно вписаться, иначе вам же хуже будет!
Востаннє редагувалось 26 березня 2022, 21:07 користувачем главспец, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: відкинув копита!

Повідомлення oven » 26 березня 2022, 21:07

)
Вкладення
z.jpg
z.jpg (33.24 Кіб) Переглянуто 617 разів
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25333
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: відкинув копита!

Повідомлення Sintez » 26 березня 2022, 22:13

главспец писав:
Archer писав: Толковое предложение. Но так вроде списки готовят и передают Кулеба и Резников....
беда в том, что сейчас внешний блок звучит в виде истерики с элементами шантажа: ой, чё он с нами творит, вы все должны срочно вписаться, иначе вам же хуже будет!
А патронного заводєга як не було, так і нема. Навіть мови..
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: відкинув копита!

Повідомлення главспец » 27 березня 2022, 09:13

Sintez писав:
главспец писав: беда в том, что сейчас внешний блок звучит в виде истерики с элементами шантажа: ой, чё он с нами творит, вы все должны срочно вписаться, иначе вам же хуже будет!
А патронного заводєга як не було, так і нема. Навіть мови..
сейчас не до заводика! Надо использовать то, что есть. А результатов - нет...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13740
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: відкинув копита!

Повідомлення M_M » 06 квітня 2022, 14:12

Владимир Жириновский умер. Об этом сообщил спикер Госдумы Вячеслав Володин. В ЛДПР информацию подтвердили.
В начале февраля лидера ЛДПР госпитализировали с коронавирусом. Ему было 75 лет.
Теперь – официально

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13740
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: відкинув копита!

Повідомлення M_M » 08 квітня 2022, 22:00

Жириновского отправили в последний путь к сатане от московского ресторана с названием «страна которой нет». Символичнее и не придумаешь 😁

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 60001
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: відкинув копита!

Повідомлення Фрося » 17 квітня 2022, 23:35

Пишут Шойгу сдох :pop:

rad
Повідомлень: 1825
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: відкинув копита!

Повідомлення rad » 18 квітня 2022, 12:16

Фрося писав: Пишут Шойгу сдох :pop:
дивився сьогодні інтервью з Бабченко,
сказав, шо начебто новопрєдставлєний - то не зовсім гарна новина,
бо на його місце чисто випадково може прийти хтось з клепкою в голові
більшість паркетних хенералів московії не тільки без клепки - вони ще й не здібні вчитися на своїх поразках
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25333
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: відкинув копита!

Повідомлення Sintez » 18 квітня 2022, 12:31

Ну це навряд. Хрущово-брежнєвська кадрова політика (а це вона) самим своїм влаштуванням зумовлює "отрицательную селекцию" (сорі, доладно українською не перекладу). Тобто, за умовчанням вищий начальник призначає собі підлеглих дурніших за себе. Щоб не "підсиділи". Не бачу підстав для того, щоб щось різко змінилося. Жодних. Головний критерій - особиста відданість і безмежна віра фюреру.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1825
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: відкинув копита!

Повідомлення rad » 18 квітня 2022, 12:38

згоден, ймовірність бескінечно мала, але вона існує, там серед сірої маси "випускників академії генштабу" можуть бути ті, хто іноді заглядав у підручники,
а кугутович - перевірений чорнобаївками чурка зі 100-відсотковою передбачуванністю
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25333
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: відкинув копита!

Повідомлення Sintez » 18 квітня 2022, 13:22

Навіть якщо такий самородок і знайдецця, його підлеглими будуть все одно дуболоми.

Нмд, такі розмови, "а от бійтеся, хахли, зараз ми знайдемо розумного, і вам пздц" - просто елемент інформаційної війни.

Хоча, як і завжди, розслаблятися не варто. Дуболомів докуя.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25333
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: відкинув копита!

Повідомлення Sintez » 18 квітня 2022, 13:24

Кугутович - родствєннік сім'ї Єльцина, тому й тримався там так міцно. Якщо справді окочурився, там можуть бути розборки й передєли сфер впливу. Хоча яка нам із того користь, хз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти