Позаблоковий статус України

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Archer » 17 квітня 2022, 21:01

Так уже был ВКЛ.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2647
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Саня » 17 квітня 2022, 22:14

Річ Посполита було б добре, але створити її буде надзвичайно складно, хоча кацапія для цього робить що може. Бо існувати окремо у такій географії ні Литва ні Польща і як показав час - Україна не можуть, але столицею запропонував би Вільнюс і держава повинна бути на федеративних засадах, або навіть конфедеративних, з двопалатним парламентом. Непогано було б запросити ще Латвію та Естонію і звичайно у рамках Британської співдружності. Критикуйте, але не забувайте що це тільки прожект. Але у сучасних умовах це досить наболіле питання. З такими сусідами не знаю як інакше жити.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Archer » 17 квітня 2022, 22:55

Ну в другой же теме

Пряма мова Зеленського: "Я не вірю світові. Після того, що ми побачили, що коїться в Україні, ми… Тобто, я не маю цього почуття довіри, що ми маємо вірити в деякі країни і деяких лідерів. Ми не віримо у слова. Після ескалації Росії, ми не віримо сусідам. Ми в усе це більше не віримо.

Навіть я не вірю в документи (міжнародного права – ред.), тому що ми також мали Будапештський меморандум – гадаю, ви знаєте всі деталі цього. Для мене, це просто аркуш паперу, який нічого не важить.

Ми віримо в прагматичні речі, про які можна домовитися. Якщо ви наші друзі чи партнери, дайте нам зброю, допоможіть нам, надайте нам підтримку, дайте нам гроші і зупиніть Росію, наносьте удар по Росії. Ви можете це зробити, якщо ви наші друзі.

Єдина віра, яка лишилася, це віра в нас самих, у наших людей, у наші Збройні сили, і віра, що (певні – ред.) країни будуть підтримувати нас не лише словами, але й вчинками. Ось і все.



Те до него наконецто дошло, что как и ранее перефразируя Петра Первого - лучшими союзниками являются армия и флот.
Обьединятся - вернее союзничать стоило бы в первую очередь с поляками, у них много чего стоить перенять.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2647
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Саня » 17 квітня 2022, 23:00

І з Литвою! Інакше не клеїться! Без її об'єднавчо-посередницької ролі буде боротьба амбіцій. Інші прибалти при потребі за волею необхідності. Може ще приєднатись Фінляндія. Так би мовити "Мала Антанта"
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення costashu » 23 квітня 2022, 09:27

Sintez писав:
costashu писав: кретин
Істєрічька, одна із системних задач, котру виконує ця війна - це безболісний (для глобальної мафії) вихід із "пандемічного" шизоексперименту над людством. Чисто й акуратно. Хто пред'явить претензії за збитки? Не на часі, тут у нас війна, панімаєш!

А "вірус" всі забудуть, наче ніколи й не було масової шизи й істерії. Уже практично забули, окрім упоротих, котрі переживають, що війна завадила їм отримати "бустер".
скот і кретин
ХЖВСУ

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення M_M » 23 квітня 2022, 09:35

costashu писав: кретин
Не згоден.
Характерные признаки кретинизма:

отставание физического развития,
задержка роста и смены зубов, длительное незаращение родничков черепа,
грубые черты лица (что обусловлено отёчностью мягких тканей): широкий плоский («квадратный») нос с западанием его спинки, далеко расставленные друг от друга глаза (глазной гипертелоризм),
большой язык (часто он не вмещается во рту),
непропорциональное строение тела: короткие конечности, большая голова,
толстая и грубая кожа,
недоразвитые вторичные половые признаки,
нарушения психического и умственного развития (вплоть до идиотии),
малый рост (нередко — карликовость)[6].
В тяжёлых случаях наблюдаются микседематозные отёки (микседематозный кретинизм).

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення costashu » 23 квітня 2022, 09:57

M_M писав:
costashu писав: кретин
Не згоден.
Характерные признаки кретинизма:

отставание физического развития,
задержка роста и смены зубов, длительное незаращение родничков черепа,
грубые черты лица (что обусловлено отёчностью мягких тканей): широкий плоский («квадратный») нос с западанием его спинки, далеко расставленные друг от друга глаза (глазной гипертелоризм),
большой язык (часто он не вмещается во рту),
непропорциональное строение тела: короткие конечности, большая голова,
толстая и грубая кожа,
недоразвитые вторичные половые признаки,
нарушения психического и умственного развития (вплоть до идиотии),
малый рост (нередко — карликовость)[6].
В тяжёлых случаях наблюдаются микседематозные отёки (микседематозный кретинизм).
ти бачив синтеза особисто? :shock:
ХЖВСУ

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення M_M » 23 квітня 2022, 16:03

costashu писав: ти бачив синтеза особисто?
Не знаю нікого, хто б його бачив. Саме тому вважаю, що критерії визначення кретинізму не можуть бути застосовані.

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення costashu » 23 квітня 2022, 16:27

M_M писав:
costashu писав: ти бачив синтеза особисто?
Не знаю нікого, хто б його бачив. Саме тому вважаю, що критерії визначення кретинізму не можуть бути застосовані.
логіка! :rofl:
ХЖВСУ

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24762
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 23 квітня 2022, 16:47

Кретин ховаєцця у тебе в дзеркалі, істерічька.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення costashu » 23 квітня 2022, 16:49

нахер сралінський дебіл
ХЖВСУ

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24762
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 23 квітня 2022, 19:44

Не бачу нужди, щоб хтось бачив. Мені цілком вистачає клавіатури.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24762
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 25 квітня 2022, 09:22

Archer писав: Ну в другой же теме

Пряма мова Зеленського: "Я не вірю світові. Після того, що ми побачили, що коїться в Україні, ми… Тобто, я не маю цього почуття довіри, що ми маємо вірити в деякі країни і деяких лідерів. Ми не віримо у слова. Після ескалації Росії, ми не віримо сусідам. Ми в усе це більше не віримо.

Навіть я не вірю в документи (міжнародного права – ред.), тому що ми також мали Будапештський меморандум – гадаю, ви знаєте всі деталі цього. Для мене, це просто аркуш паперу, який нічого не важить.

Ми віримо в прагматичні речі, про які можна домовитися. Якщо ви наші друзі чи партнери, дайте нам зброю, допоможіть нам, надайте нам підтримку, дайте нам гроші і зупиніть Росію, наносьте удар по Росії. Ви можете це зробити, якщо ви наші друзі.

Єдина віра, яка лишилася, це віра в нас самих, у наших людей, у наші Збройні сили, і віра, що (певні – ред.) країни будуть підтримувати нас не лише словами, але й вчинками. Ось і все.



Те до него наконецто дошло, что как и ранее перефразируя Петра Первого - лучшими союзниками являются армия и флот.
Обьединятся - вернее союзничать стоило бы в первую очередь с поляками, у них много чего стоить перенять.
Найбільша цінність і найвірніший союзник кожної країни - її народ. Але народ має вміти організовуватися й нейтралізувати загрози, звідки б вони не надходили. Союзники - прекрасно, головне - не плутати союзників і прихлєбателів. І не давати себе дурити, а для цього слід вчитися.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення costashu » 25 квітня 2022, 09:37

Sintez писав: союзник кожної країни - її народ
дебіл
ХЖВСУ

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Archer » 25 квітня 2022, 16:01

Sintez писав: Найбільша цінність і найвірніший союзник кожної країни - її народ. Але народ має вміти організовуватися й нейтралізувати загрози, звідки б вони не надходили. Союзники - прекрасно, головне - не плутати союзників і прихлєбателів. І не давати себе дурити, а для цього слід вчитися.
Думаю, что к народу не совсем подходит понятие "союзник" - он какгбе все таки сам по себе общность людей, которая образует основу того самого термина "країна" и населяет ее территорию. А союзники, єто партнеры, у которых есть сходный интерес.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24762
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Sintez » 26 квітня 2022, 04:00

От ми і є союзники одне одному. Хоча й не всі, звичайно. Є відверті й приховані кровопивці, котрі не збираюцця припиняти гешефт, пофігу що на крові. Є й просто придурки, шизонуті що в ту, що в іншу сторону, котрих ворог використовує, що тих, що інших. Щодо зовнішніх союзників - вони надійні до тих пір, доки співпадають наші й їхні інтереси. Це непогано, але слід враховувати, що "погода" міднародна може змінюватися.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Фрося » 26 квітня 2022, 22:42


Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3466
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Mack Mack » 16 серпня 2023, 12:34

Фрося писав: так мы сейчас и есть позаблоковые. :gs:
мы и за НАТО в КУ не голосовали референдумом,это петя в сговоре с пуйлом решили,а петя в ВР протянул.
Судя по тому какое это НАТО,нам надо чтото другое.
Фрося, як зараз? Нам ще треба щось інше за НАТО?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Фрося » 16 серпня 2023, 12:44

Mack Mack писав:
Фрося писав: так мы сейчас и есть позаблоковые. :gs:
мы и за НАТО в КУ не голосовали референдумом,это петя в сговоре с пуйлом решили,а петя в ВР протянул.
Судя по тому какое это НАТО,нам надо чтото другое.
Фрося, як зараз? Нам ще треба щось інше за НАТО?
треба. :gs: Я вчора була така зла,коли прочитала ,що якійсь секретарь висловлює якби свої думки ,але я не вірю,його запустили як пробний каменец,як ми відповімо,а раптом згодимося.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3466
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Позаблоковий статус України

Повідомлення Mack Mack » 16 серпня 2023, 12:51

Фрося писав:
Mack Mack писав:
Фрося, як зараз? Нам ще треба щось інше за НАТО?
треба. :gs: Я вчора була така зла,коли прочитала ,що якійсь секретарь висловлює якби свої думки ,але я не вірю,його запустили як пробний каменец,як ми відповімо,а раптом згодимося.
Пошукайте тут, рік тому обговорювалася думка Кісенджера на цю ж тему. А взагалі скажіть, якщо завтра Захід припине постачання зброї та БК, що будемо робити? Я можу воювати без зарплатні, що вже і було перші два місяці. Але без БК воювати неможливо.

Відповісти