Том Купер

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Том Купер

Повідомлення Віра » 12 лютого 2023, 18:03

Mack Mack писав: ви про кого?
про вас особисто

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Том Купер

Повідомлення Mack Mack » 13 лютого 2023, 01:05

Babasha писав:
Mack Mack писав: За яке педробєсіє? Де вже той педро на четвертий рік? А ви все "глумітєсь" над його політичним трупом.😀 Політичні некрофіли якісь.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Том Купер

Повідомлення Mack Mack » 13 лютого 2023, 01:06

Babasha писав:
За яке педробєсіє? Де вже той педро на четвертий рік? А ви все "глумітєсь" над його політичним трупом.😀 Політичні некрофіли якісь.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Том Купер

Повідомлення Mack Mack » 13 лютого 2023, 01:27

Віра писав:
Mack Mack писав: ви про кого?
про вас особисто
Я питаю про те хто носив валізку за Ющенко? Порося носило? Ще раз, я про порося вже забув давно, це ви носитесь з його політичним трупом як курка з яйцем. Чи для вас всі хто критично відноситься до діючої влади - порохоботи? Вже чотири роки пройшло, а у вас все передвиборча компанія. Дивитесь у майбутнє. У вас дуже примітивна система свій-чужий. Або прихильник Зе, або порохобот. (Вату та орків до уваги не берем.) А те що є люди, які поза вашими кумірами чи антикумірами у вашій голові ніяк не відкладається. Ви робите собі куміра, причому вигадуєте його образ на 50-70%, а потім переключаєтеся на іншого. То для вас Юлька була багінею і де зараз та Юлька? Мені вас шкода, але через таких як ви ми 30 років тупцюємо на одному місці і тільки ординська навала змогла більш менш консолідувати українське суспільство.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13704
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Том Купер

Повідомлення M_M » 13 лютого 2023, 01:48

Mack Mack писав: але через таких як ви
Ближче до справи. Кого пропонуєте?

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Том Купер

Повідомлення Mack Mack » 13 лютого 2023, 06:29

M_M писав:
Mack Mack писав: але через таких як ви
Ближче до справи. Кого пропонуєте?
Зараз це не на часі. Поговоримо після Перемоги.
P.S. Я би за Залужного, але він не політик.
P.P.S. Хоча приклад Чехії...

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Том Купер

Повідомлення Babasha » 13 лютого 2023, 08:46

Mack Mack писав:
M_M писав:
Ближче до справи. Кого пропонуєте?
Зараз це не на часі. Поговоримо після Перемоги.
P.S. Я би за Залужного, але він не політик.
Я би теж не за Зеленського голоснув, але… на альтернативою прохоідную був Свиня. Та щоб голоснути довелось козячими тропами до Київа пробратися, принизливі черги відстоювати за «талончиками».
Тут вже я тебе запитаю «А де ти був?». У теплому київському ліжку валявсі і почухавши дупу за Педріту голоснув, ну «не за коміка ж»?
А знаєшь, що мене у тих чергах тримало - очі людей, коли не було «східняків/западанців» або «місцевих/понаєхів», а були ЛЮДИ яуі розуміли «це треба змінити».
І ми не помилися! З нами наш вибір, та ПЕРШИЙ справжній ПРЕЗИДЕНТ.
Ось і все зелеботіє)))
А те гівно, що тянешь ти - саме порохобесіє… Коли падло розуміє, що ФОНАРЬ йому світить треба розвести «та коли то було, чотири роки вже я не я/ми».
Ну і окремо - ні у кого тут так щоб підгорало… не підгорає. Тебе не було і все добре було, ні прийшов рафінований такий підробот - ну що ж… відстпали, тримай не обхезайся! :yahoo:
ЗЫ. «Можно быть честным вором или вороватым судьей или предателем полицейским». (с) Майк, Лучше звоните Солу. Так і з тобою Бахмут не є виправданням поцеватій політичній орієнтації. :ukraine2:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Том Купер

Повідомлення Віра » 13 лютого 2023, 09:15

Mack Mack писав:
M_M писав:
Ближче до справи. Кого пропонуєте?
Зараз це не на часі. Поговоримо після Перемоги.
P.S. Я би за Залужного, але він не політик.
Залужний - це відкриття від час війни, щасливий збіг обставин, перемога буде завдяки саме таким керівникам, усі інші лише його "помічники", другорядні, без яких би він нічого не зробив. Але, якщо він навіть бог у своїй справі, це не значить, що він би став ефективним президентом. А може і став би. Але я не впевнена, що він проводив би на місці Зеленського таку ж агресивну, політику, наполегливо вимагаючи зброю для захисту країни, звертаючись до будь-яких країн, навіть до африканських.
Ви вважаєте, що будь-якому українському президенту так допомагали? Я не впевнена. Просто захід побачив в Зеленському справжнього президента.
Так, його кадрова політика шкутильгає, і це засмучує.
А щодо Тимошенко, то після того, як її силу не задіяв у владу Зеленський, вона вже кидалась до будь-кого, навіть до пороха, аби бути при владі, від неї відвернулись багаточисельні прихильники. Сама себе закопує.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Том Купер

Повідомлення Віра » 13 лютого 2023, 09:16

Babasha писав: І ми не помилися! З нами наш вибір, та ПЕРШИЙ справжній ПРЕЗИДЕНТ.
Ось і все зелеботіє)))
Ого! Бабаша, я навіть плачу, чесно.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13704
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Том Купер

Повідомлення M_M » 13 лютого 2023, 10:12

Babasha писав: А знаєшь, що мене у тих чергах тримало - очі людей, коли не було «східняків/западанців» або «місцевих/понаєхів», а були ЛЮДИ яуі розуміли «це треба змінити».
:good:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Том Купер

Повідомлення главспец » 13 лютого 2023, 10:17

Mack Mack писав: Ще раз, я про порося вже забув давно, це ви носитесь з його політичним трупом як курка з яйцем.
синдром брошенки - даже выйдя снова замуж, всю оставшуюся жизнь посвятит доказыванию того, что её бывший - гад и подлец. Несмотря на то, что все уже согласны и даже слегка подзабыли кто это был.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Том Купер

Повідомлення Mack Mack » 13 лютого 2023, 10:36

Babasha писав: Ну і окремо - ні у кого тут так щоб підгорало… не підгорає. Тебе не було і все добре було, ні прийшов рафінований такий підробот - ну що ж… відстпали, тримай не обхезайся! :yahoo:
ЗЫ.
Дивні ви люди. Точніше диванні. Я що, згадував про порося, або Зе? Я навів вам Т.Купера, бо все що він писав про Бахмут у той час, я бачив на власні очі. І ви мені з дивана намагаєтеся щось розповісти про кацапській наративи у нього і знову звели до сиво-зеленого протистояння. Ви точно хворі люди. Сцуко, вас хоча б на добу туди, та у самий піздорєз. Та де вам (жінок-форумчанок це не стосується). Існуйте далі у своєму вигаданому світі, якось обходились без вас, обійдемося і далі. Продовжуйте перекидуватися лайном, це єдине, що у вас гарно виходить. Бо на вашому фоні, той же Главспец визиває більше поваги.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Том Купер

Повідомлення Babasha » 13 лютого 2023, 11:06

Mack Mack писав:
Babasha писав: Ну і окремо - ні у кого тут так щоб підгорало… не підгорає. Тебе не було і все добре було, ні прийшов рафінований такий підробот - ну що ж… відстпали, тримай не обхезайся! :yahoo:
ЗЫ.
Дивні ви люди. Точніше диванні. Я що, згадував про порося, або Зе? Я навів вам Т.Купера, бо все що він писав про Бахмут у той час, я бачив на власні очі. І ви мені з дивана намагаєтеся щось розповісти про кацапській наративи у нього і знову звели до сиво-зеленого протистояння. Ви точно хворі люди. Сцуко, вас хоча б на добу туди, та у самий піздорєз. Та де вам (жінок-форумчанок це не стосується). Існуйте далі у своєму вигаданому світі, якось обходились без вас, обійдемося і далі. Продовжуйте перекидуватися лайном, це єдине, що у вас гарно виходить. Бо на вашому фоні, той же Главспец визиває більше поваги.
Можешь Підра свого хоть лайном з голови до пяток обмазати… але наративи ти несешь як-раз підроботські… «Хочь в говні, але у владу» і старий бюрократ-конюктуршик Главжопоспець тобі вже великий друже. :fool:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13704
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Том Купер

Повідомлення M_M » 13 лютого 2023, 11:10

Mack Mack писав: Дивні ви люди.
Пам'ять не відшибло.
Mack Mack писав:От мені цікаво, хоч один з тутешніх зєлєбобіків пішов у тероборону?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13704
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Том Купер

Повідомлення M_M » 13 лютого 2023, 11:11

Babasha писав: Главжопоспець тобі вже великий друже
Разом з нечаєм.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Том Купер

Повідомлення Babasha » 13 лютого 2023, 13:21

M_M писав:
Babasha писав: Главжопоспець тобі вже великий друже
Разом з нечаєм.
:lol: :good:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Том Купер

Повідомлення Mack Mack » 13 лютого 2023, 15:10

qed :fuck: От-от, тільки лайном і тільки з дивану ви можете жбурляти. :facepalm2:

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Том Купер

Повідомлення Віра » 13 лютого 2023, 16:49

Mack Mack, а взагалі ви молодець. Жбурляйте в мене (нас) чим хочете, але я щиро вас поважаю, що пішли добровільно захищати країну. Удачі вам і здоров'я.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13704
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Том Купер

Повідомлення M_M » 13 лютого 2023, 18:30

Віра писав: Жбурляйте
То він так каже. Погляньте навкруги, скільки героїв та правдорубів виповзло з щілин останнім часом.

В мене декілька друзів в ТО, під Бахмутом, під Херсоном, жоден не нахваляється своїми пригодами. Бо там зовсім інше бачення світу. І вони точно знають хто їм реально допомогає, на кого можуть розраховувати, чого вартує довіра. Плітки та політичні ігрища там не в ціні.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Том Купер

Повідомлення Babasha » 13 лютого 2023, 18:40

M_M писав:
Віра писав: Жбурляйте
То він так каже. Погляньте навкруги, скільки героїв та правдорубів виповзло з щілин останнім часом.

В мене декілька друзів в ТО, під Бахмутом, під Херсоном, жоден не нахваляється своїми пригодами. Бо там зовсім інше бачення світу. І вони точно знають хто їм реально допомогає, на кого можуть розраховувати, чого вартує довіра. Плітки та політичні ігрища там не в ціні.
Был бы "как все" - не торчал бы столько лет на Дурдоме))) А так я вижу - наш пациент, а значит право имеет.
А какахи - для наших палат дело привычное :patient: :patient: :patient: :patient: :patient: :patient: :patient:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Відповісти