Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1643
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 15 вересня 2023, 18:06

Sintez писав: Про "авторські права" поговоримо після того, як захід розрахуєцця із китайцями за винахід пороху і паперу а з арабами за винахід цифр і алгебри.
Захід сумлінно і з вдячністю оплачує кожен виріб або продукт як китайцям так і арабам. Мова про них, про зроблене кимось, а не про авторство.
Sintez писав: Замість прислухатися до моєї дружньої поради й хоча б взяти до уваги, Ви починаєте мені декларувати й відстоювати ліві лозунги, якими я наївся ще у совку.
Ми теж наїлися чиїмись порадами (советами) з тих часів.
Sintez писав: відсоток душевнохворих куди вищій, аніж я до того сподівався
І діагнозами.
Sintez писав: при чому тут допомога нужденним, для чого Ви її сюди приплели?
Біелеми прив'язують все САМЕ до кольору шкіри. Типова расова сегрегація.
Бо є тільки допомога нужденним будь-якого кольору шкіри.
Про щось інше, про таке, як ти мовиш - тобі могли розповісти тільки ті, що брешуть, пробач.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25223
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2023, 18:57

Olga писав:
Sintez писав: Точно? Поліцейські, по факту, напали на Флойда й задушили його. Отже, їх теж можна було вбивати і їх життя "не меттер"?

Ммм... Добре. І ще одне питання. Чи багато гітлерівців і КККшників Ви знаєте/знали особисто?
я підписана на стрічку у твіттері, де майже щодня постять одне фото, ім'я, місце і день народження, коротку історію, якщо вона є, друге фото у концтаборі, день смерті там. Дуже багато - діти.
я бачу що чорношкірі досі тримаються трошки осторонь - навіть у Канаді.

Електрошоком тих поліцейських знешкодити було б варт, коли душили.

А протести їх трохи навчать, як поводитися з людьми.
Отож, виходить особисто не знаєте. Жодного. Споживаєте МІФ. Кимось створений. І на його, міфу, базі беретеся судити й оцінювати чуже життя. Сумнівів не виникає?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25223
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2023, 19:05

Olga писав: Захід сумлінно і з вдячністю оплачує кожен виріб або продукт як китайцям так і арабам. Мова про них, про зроблене кимось, а не про авторство.

Яким саме арабам і яким китайцям? Китай - рабсько-комуністичний концтабір, тепер уже цифровий. Захід сумлінно фінансує комуністів-вертухаїв? Ну молодці, що сказати. Скоро й отримають (отримаєте). Ми теж сумлінно платили хуйлу за газ. Грошима, ракетами, бомбардувальниками... Зараз відгрібаємо. Захід думає, що Китай далеко? Дарма.

Останнє речення не зрозумів. А про що ж іще, як не про авторство?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25223
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2023, 19:10

Olga писав: Ми теж наїлися чиїмись порадами (советами) з тих часів.
Вміння відрізняти хороші поради від поганих - ключове. Не виключено, що навчитися відрізняти - головна задача життя.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25223
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2023, 19:12

Olga писав: Бо є тільки допомога нужденним будь-якого кольору шкіри.
Про щось інше, про таке, як ти мовиш - тобі могли розповісти тільки ті, що брешуть, пробач.
Якщо все так, і допомога є, то чого вимагають ті блеки?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1643
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 15 вересня 2023, 19:18

Sintez писав: Отож, виходить особисто не знаєте. Жодного. Споживаєте МІФ. Кимось створений. І на його, міфу, базі беретеся судити й оцінювати чуже життя. Сумнівів не виникає?
ні, бо рідна бабуся мені розказувала, як їх переховували болгари, щоб вони не потрапили у той потяг, що чекав на них у Варні. Ми мусимо опиратися на досвід батьків і оцінювати все насамперед через нього.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1643
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 15 вересня 2023, 19:22

Sintez писав:
Olga писав: Бо є тільки допомога нужденним будь-якого кольору шкіри.
Про щось інше, про таке, як ти мовиш - тобі могли розповісти тільки ті, що брешуть, пробач.
Якщо все так, і допомога є, то чого вимагають ті блеки?
щоб поліцейські не брали до уваги їх колір шкіри, коли затримуватимуть. Щоб розуміли, що це просто людина, яка, можливо, збилася зі шляху, але жива людина, а не привезений колись предками тих поліцейських раб, життя якого було варте для них кілька шелягів.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25223
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2023, 19:34

Olga писав:
Sintez писав: Отож, виходить особисто не знаєте. Жодного. Споживаєте МІФ. Кимось створений. І на його, міфу, базі беретеся судити й оцінювати чуже життя. Сумнівів не виникає?
ні, бо рідна бабуся мені розказувала, як їх переховували болгари, щоб вони не потрапили у той потяг, що чекав на них у Варні. Ми мусимо опиратися на досвід батьків і оцінювати все насамперед через нього.
А мої родичі, у хаті яких квартирував клятий гітлерівець, розповідали як він давав дітворі цукерки й шоколадки, й показував фотку СВОЇХ фрау й кіндерів, і плакав, пояснюючи шо його вб'ють нафік і кому та сім'я нафік потрібна буде... і як просто носив продукти. Чого варте його особисто-персональне життя? Я не беруся судити.

Досвід предків це добре, але поряд із ним існують і активно культивуюцця міфи, за допомогою котрих толпи женуть у потрібних напрямках, а при потребі без проблем нацьковують одну толпу на іншу.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1643
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 15 вересня 2023, 19:36

Sintez писав:
Olga писав: Захід сумлінно і з вдячністю оплачує кожен виріб або продукт як китайцям так і арабам. Мова про них, про зроблене кимось, а не про авторство.

Яким саме арабам і яким китайцям? Китай - рабсько-комуністичний концтабір, тепер уже цифровий. Захід сумлінно фінансує комуністів-вертухаїв? Ну молодці, що сказати. Скоро й отримають (отримаєте). Ми теж сумлінно платили хуйлу за газ. Грошима, ракетами, бомбардувальниками... Зараз відгрібаємо. Захід думає, що Китай далеко? Дарма.

Останнє речення не зрозумів. А про що ж іще, як не про авторство?
Конкретним людям, що виготовили прилад, або сухофрукти зав'ялили, абощо - людям треба за щось жити, вони заробляють собі на хліб, тому їм треба платити за зроблене ними, в незалежності від їх державного та політичного устрою.

Або не купувати у них, хоча б - якщо це держава рашистів.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1643
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 15 вересня 2023, 19:48

Sintez писав: Чого варте його особисто-персональне життя? Я не беруся судити.
а треба судити. Ми вже обговорили, що Life Matters означає сприймати людину як ближнього, не ворожу нічим, якщо не бачиш конкретної вини цієї конкретної людини у чомусь.

А той, з гостинцями - дозволив, щоб повішали сестру Ремарка, за те, що вона казала, що війна Гітлера - це зло.
Час Яна Гуса минув, люди навчились читати, довкола є багато знань для них. Так що святою простотою там не пахне.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1643
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 15 вересня 2023, 19:59

Sintez писав: Я не беруся судити.
Sintez писав: Ви починаєте мені декларувати й відстоювати ліві лозунги
Sintez писав: "Мій" Трамп?! Не зупиняйтеся!
Твій, бо ти забороняєш судити, за расизм, за зажерливість, і так далі. Ниєш, як той Папа Римський над рашистами.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1643
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 15 вересня 2023, 20:11

Sintez писав: Захід сумлінно фінансує комуністів-вертухаїв? Ну молодці, що сказати.
(автопереклад)

Канаду и Китай связывают прочные связи между людьми: более 1,8 миллиона жителей Канады имеют китайское происхождение, а в 2022 году более 128 000 китайских студентов с разрешением на обучение на шесть месяцев и более посещали канадские учебные заведения. Китайский язык является третьим по распространенности языком в Канаде после английского и французского, а иммигранты, родившиеся в Китае (включая Специальный административный район Гонконг), составляют одну из крупнейших групп иммигрантов в Канаде. Потоки туризма и продолжающиеся культурные обмены обогащают двусторонние связи.

Торговые отношения
Китай остается важным коммерческим рынком для канадского бизнеса в ряде ключевых секторов. К ним относятся: сельское хозяйство и агропродовольственная промышленность, потребительские товары, природные ресурсы и энергетика, услуги проектирования и инфраструктуры, а также услуги здравоохранения.

Так що і Китай Канаду і фінансує і громадянами поповнює.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25223
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2023, 20:35

Olga писав:
Sintez писав:

Якщо все так, і допомога є, то чого вимагають ті блеки?
щоб поліцейські не брали до уваги їх колір шкіри, коли затримуватимуть. Щоб розуміли, що це просто людина, яка, можливо, збилася зі шляху, але жива людина, а не привезений колись предками тих поліцейських раб, життя якого було варте для них кілька шелягів.
Хм. А звідки Ви взяли, що поліцаї затримували його саме не як злочинця (котрим Флойд, наскільки я знаю, й був), а саме "враховуючи колір шкіри"? Яким чином вони "враховували"? Якби білий бандит чинив запеклий опір, поліцаї не гвинтили б його точно так же?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25223
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2023, 20:56

Olga писав:
Sintez писав:


Яким саме арабам і яким китайцям? Китай - рабсько-комуністичний концтабір, тепер уже цифровий. Захід сумлінно фінансує комуністів-вертухаїв? Ну молодці, що сказати. Скоро й отримають (отримаєте). Ми теж сумлінно платили хуйлу за газ. Грошима, ракетами, бомбардувальниками... Зараз відгрібаємо. Захід думає, що Китай далеко? Дарма.

Останнє речення не зрозумів. А про що ж іще, як не про авторство?
Конкретним людям, що виготовили прилад, або сухофрукти зав'ялили, абощо - людям треба за щось жити, вони заробляють собі на хліб, тому їм треба платити за зроблене ними, в незалежності від їх державного та політичного устрою.

Або не купувати у них, хоча б - якщо це держава рашистів.
Ви платите не простому китайському пролетарію, а адміністрації концтабору. Невже так важко усвідомити таку просту річ? Пайка рядової китайської "мурахи" визначаєцця виключно адміністрацією, а не Вашою сумлінною оплатою.

А чим особлива держава рашистів? І з яких саме пір їм не варто стало платити чи купувати у них?

Я вибачаюся за велику кількість питань, але дуже цікаво справді. Свої думки рихтую заодно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13724
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 15 вересня 2023, 21:03

Китай не є концтабором на кшталт чічічіпі чи північної кореї. Бо ознака концтабору - наявність кордону що дбає про неможливість громадян вільно покинути країну. Виїзд з Китаю вільний.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25223
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2023, 21:04

Olga писав:
Sintez писав: Чого варте його особисто-персональне життя? Я не беруся судити.
а треба судити. Ми вже обговорили, що Life Matters означає сприймати людину як ближнього, не ворожу нічим, якщо не бачиш конкретної вини цієї конкретної людини у чомусь.

А той, з гостинцями - дозволив, щоб повішали сестру Ремарка, за те, що вона казала, що війна Гітлера - це зло.
Час Яна Гуса минув, люди навчились читати, довкола є багато знань для них. Так що святою простотою там не пахне.
Ну так тоді, за тією ж логікою, льогко можна затанути рот і українцям (хуйлу на радість) - допустили до влади янука, чучму, мертвечука - хавайте! Нє? Де ти, Ляпкін-Тяпкін, був, коли мучили Стуса?!! Га, питаю?!!(с).

Сприймати як ближнього бандита Флойда? Ну не знаю. Чесно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25223
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2023, 21:33

Olga писав:
Sintez писав: Я не беруся судити.
Sintez писав: Ви починаєте мені декларувати й відстоювати ліві лозунги
Sintez писав: "Мій" Трамп?! Не зупиняйтеся!
Твій, бо ти забороняєш судити, за расизм, за зажерливість, і так далі. Ниєш, як той Папа Римський над рашистами.
Я "забороняю"? Де і кому?

Ну от ще Папою Римським я не був. Папа-єретик - щось у цьому є... Дякую.

І саме тому Трамп - мій?.. Блін, що ж з ним мені тоді робити, рудим клоуном...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25223
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2023, 21:35

Olga писав:
Sintez писав: Захід сумлінно фінансує комуністів-вертухаїв? Ну молодці, що сказати.
(автопереклад)

Канаду и Китай связывают прочные связи между людьми: более 1,8 миллиона жителей Канады имеют китайское происхождение, а в 2022 году более 128 000 китайских студентов с разрешением на обучение на шесть месяцев и более посещали канадские учебные заведения. Китайский язык является третьим по распространенности языком в Канаде после английского и французского, а иммигранты, родившиеся в Китае (включая Специальный административный район Гонконг), составляют одну из крупнейших групп иммигрантов в Канаде. Потоки туризма и продолжающиеся культурные обмены обогащают двусторонние связи.

Торговые отношения
Китай остается важным коммерческим рынком для канадского бизнеса в ряде ключевых секторов. К ним относятся: сельское хозяйство и агропродовольственная промышленность, потребительские товары, природные ресурсы и энергетика, услуги проектирования и инфраструктуры, а также услуги здравоохранения.

Так що і Китай Канаду і фінансує і громадянами поповнює.
Я б на вашому (канадців) місці цьому не радів. Ще раз, читайте Лі.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25223
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 вересня 2023, 21:42

M_M писав: Китай не є концтабором на кшталт чічічіпі чи північної кореї. Бо ознака концтабору - наявність кордону що дбає про неможливість громадян вільно покинути країну. Виїзд з Китаю вільний.
Це якраз дуже просто. Насправді китайцям нікуди тікати, весь світ в уяві їхньої адміністрації - це Великий Китай. Від чайнатауну не втечеш.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2709
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 15 вересня 2023, 21:53

Sintez писав: Хм. А звідки Ви взяли, що поліцаї затримували його саме не як злочинця (котрим Флойд, наскільки я знаю, й був), а саме "враховуючи колір шкіри"? Яким чином вони "враховували"? Якби білий бандит чинив запеклий опір, поліцаї не гвинтили б його точно так же?
Який нафіг запеклий опір? Ти б хоч Вікі почитав для початку.
25 мая 2020 года Флойд был арестован по обвинению в передаче поддельной купюры в 20 долларов в продуктовом магазине в районе Паудерхорн Парк в Миннеаполисе. По словам продавца, купюра явно была поддельной, а Флойд отказался возвращать купленные сигареты[4].

Флойд умер после того, как полицейский Дерек Шовин прижал колено к шее Флойда и держал в течение 7 минут и 46 секунд во время ареста[27]. Флойд в это время уже был в наручниках[28][29], два других офицера ещё больше сдерживали Флойда, а четвёртый не позволял очевидцам вмешаться[30][31][32]. Еще до фиксации коленом, Флойд неоднократно повторял: «Я не могу дышать[en]» (англ. I can't breathe), просил воды и жаловался, что у него всё болит. В течение последних трех минут Флойд был неподвижен, и у него не прослеживался пульс[29], но офицеры не попытались его реанимировать[33]. Шовин держал колено на шее Флойда, когда прибывшие медики из скорой помощи пытались ему помочь[33].

Официальное вскрытие показало, что Флойд скончался от сердечно-лёгочной недостаточности[13][34]. Токсиколог обнаружил в его организме несколько психоактивных веществ или метаболитов, и медицинский эксперт отметил, что интоксикация фентанилом и недавнее употребление метамфетамина в значительной степени способствовали летальному исходу, хотя и не явились его причиной[35]. Второе вскрытие, проведенное по инициативе семьи Флойда и выполненное Майклом Баденом без доступа к различным образцам тканей и жидкости, показало, что «свидетельство согласуется с механической асфиксией как причиной» смерти с компрессией шеи, ограничивающей приток крови к мозгу, и компрессией спины, ограничивающей дыхание[36]
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Відповісти