Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1578
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 22 вересня 2023, 18:51

Sintez писав: Я попереджую жительку Канади про безпосередню загрозу, яку являють китайці, не через нелюбов до них, а через те, що вони перебували й перебувають під впливом/управлінням колосальної мраксисської ідеологічної машини
Вкотре відповім, що китайці почали активно прибувати в Канаду переважно більш ніж двісті років тому, коли Маркс ще пішки під стіл ходив, або тікали від тоталітарної соціалістичної машини В'єтнаму у минулому столітті, наприклад. І саме вони є основою тутешньої китайської діаспори.
А будь-які провокації щодо жодного з громадян у суспільстві Канади, з огляду на національність - неприпустимі.
Це саме ти - носій тоталітарної машини, про яку голосиш.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13717
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 22 вересня 2023, 18:59

Sintez писав: Бокс - гидке видовисько, позор і стид.
Зовсім інша справа - сталінські трійки. Справжня цивілізація.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13717
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 22 вересня 2023, 19:10

Sintez писав: безпосередню загрозу, яку являють китайці, не через нелюбов до них, а через те, що вони перебували й перебувають під впливом/управлінням колосальної мраксисської ідеологічної машини
І неважливо, що то ті самі китайці, що втекли з комуністичного раю марксизма-маоізма через незгоду?
До речі, що у Вашому розумінні означає "китайці" у даному контексті?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13717
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 22 вересня 2023, 19:15

Sintez писав: Треба мені поставити на вид.
Розважайтесь собі кацапськими анекдотами й надалі. Чєм би дітя не тєшилось, аби дєнєг на водку нє просіло.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1578
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 22 вересня 2023, 20:13

Sintez писав: Я попереджую жительку Канади про безпосередню загрозу, яку являють китайці
Це коли перший же китаєць, студент з Пекіну, з яким я працювала в час першого Майдану, по-тоталітарному закликав мене бігом розібратися, що означає символ тризуб для України, який він угледів на фото в новинах, і зрозуміти, що це важливо і серйозно, з огляду його китайського ока. Коли моя найліпша із співробітниць потім, китаянка походженням з В'єтнаму, може бути обом нам з тобою лише прикладом, у розумінні що таке свобода і права людини, нам обом далеко до неї...

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2693
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 22 вересня 2023, 20:21

Sintez писав: Треба мені поставити на вид. І розібрати моральний облік на партзборах.
Членом якої партії ти є?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2693
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 22 вересня 2023, 21:00

Sintez писав: Уже й рас толком немає.
Це твоя вигадка, чи десь є такі дані?
Sintez писав: Дитина "араба" й "китаянки" - вона за расою хто?
метис
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13717
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 22 вересня 2023, 22:20

Sintez писав: Дитина "араба" й "китаянки"
Знаєте якогось арабокитайця?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 23 вересня 2023, 11:01



Так. Ось останнє відео Сергія Аркадійовича Дацюка. Поквжи мені "незрозумілий широкому загалові" епізод. Інакше твій звіздьож - типовий екземпл "шакалього експресу" (браво, пацани, знімаю шляпу!).
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 23 вересня 2023, 13:55

Саня писав:
Sintez писав: мова про "національність" людини мала б бути похованою на вікі вічні.
Саме так вважала КПРС, повинна залишитись тільки спільнота радянських людей.
Що саме ти містиш під "КПРС"?

"КПРС" у різні роки "вважала" дуже різні речі. Часто досить протилежні. Зокрема й щодо "національної політики".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 23 вересня 2023, 13:59

Саня писав:
Sintez писав: Я не люблю китайців? Це плод твоєї мабуть нездорової уяви чи якихось комплексів.
Саня писав: Ага, мова йде про те що ти не любиш китайців
Тобі не набридло пересмикувати? Про що мова йде у нижній цитаті? А любиш ти чи нелюбиш насправді китайців, як і твоє уявлення, що ти відповів тільки головспецу і що всі знають якого про якого обєзяна ти торочиш, це існує тільки у твої голові.
главспец писав: а должен?!
Хто на ком стоял?(с)
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 23 вересня 2023, 14:01

Саня писав:
Sintez писав: Національності окремої людини як параметру не існує.
Кому і кобила - наречена(с)А слово манкурт чув? Для них звісно національності не існує.
Знову ж таки, ти хріново знаєш матчясть. Бо по термінології совкового шакальйого експресу я є "безродний космополіт".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2693
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 23 вересня 2023, 14:15

Sintez писав: Так. Ось останнє відео Сергія Аркадійовича Дацюка. Поквжи мені "незрозумілий широкому загалові" епізод. Інакше твій звіздьож - типовий екземпл "шакалього експресу" (браво, пацани, знімаю шляпу!).
Знаючи якість того, що ти пропонуєш, твої відосики ніколи не дивився і не збираюсь. А думка про Дацюка у мене давно склалась, задовго до твої відосиків, можливо навіть до того, коли ти про нього почув.
Востаннє редагувалось 23 вересня 2023, 14:18 користувачем Саня, всього редагувалось 1 раз.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 23 вересня 2023, 14:16

Olga писав: у суперечці пізнається істина.
Реально? Тоді ця гілка була б просто Клондайком істин. А чи багато істин породили "вікна", шустери, "говорить україна" й інше телевізійне лайно, суціль базоване на суперечках?
Olga писав: А телевізор і відео (з подивом виявила в мережі) - вважається злом. Я думала, що зі мною щось дурне - ба, ні. Коли людина не приймає рішення і не робить бодай якісь кроки у повсякденному житті сама, а замість того роззявивши рота щодня дивиться у чийсь - це біда. Для мозку, бо він практично не працює в цей час.

(Не плутати з лекціями. Після яких завжди слідує практика і екзамени.)
Саме так. От тільки біда у тому, що це стосуєцця практично всього в Україні - самі нічого не робитимемо, нехай ЄС нам придумає, НАТО нехай захищає, й так далі.

А щодо того, що слухати інших то є погано - для мене це новела. І часто у Вас так? Може просто питання у тому, КОГО слухаєш, і в умінні вибоати потрібних?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 23 вересня 2023, 14:18

Olga писав:
Sintez писав: Бокс - гидке видовисько, позор і стид. Яке начисто спростовує спроби оголосити людство "цивілізацією".
Після боксу когось побили й вбили? Аяяяй! Хто б міг подумати!
То мої прапрадіди, що козакували (судячи з прізвища і за сімейною легендою) - це стид і позор?
? Козак = боксер?

Я не готовий відповісти, занадто неочікувана для мене істина.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2693
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 23 вересня 2023, 14:19

Sintez писав: Бо по термінології совкового шакальйого експресу я є "безродний космополіт".
Ти що еврей?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13717
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 23 вересня 2023, 14:20

Космополит без корней (Русский : безродный космополит, романизированный : безродный космополит) был уничижительным советским эпитетом, который относился в основном к еврейской интеллигенции как обвинение в их отсутствии патриотизма, т.е. отсутствие полной лояльности Советскому Союзу, особенно во время антикосмополитической кампании 1948–1953 гг.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 23 вересня 2023, 14:20

Саня писав:
Sintez писав: Ах ну да, ти ж у нас не такий як всі, ти ж проф. Преображенський, ну да... А хто тоді тебе уповноважив розписуватися що "загал" розуміє, а що ні?
Хизуватись тим, що не такий як всі, це твоя прерогатива. Принаймі я своїм невіглаством не вихваляюсь.
Ти вчергове "з'їхав" із питання, Поліграф.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2693
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 23 вересня 2023, 14:22

Sintez писав: "КПРС" у різні роки "вважала" дуже різні речі
КПРС також неоднаразово міняла назви, тим не менш інтернаціоналізм вона ніколи не відкидала.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25099
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 23 вересня 2023, 14:23

Olga писав:
Sintez писав: Я попереджую жительку Канади про безпосередню загрозу, яку являють китайці, не через нелюбов до них, а через те, що вони перебували й перебувають під впливом/управлінням колосальної мраксисської ідеологічної машини
Вкотре відповім, що китайці почали активно прибувати в Канаду переважно більш ніж двісті років тому, коли Маркс ще пішки під стіл ходив, або тікали від тоталітарної соціалістичної машини В'єтнаму у минулому столітті, наприклад. І саме вони є основою тутешньої китайської діаспори.
А будь-які провокації щодо жодного з громадян у суспільстві Канади, з огляду на національність - неприпустимі.
Це саме ти - носій тоталітарної машини, про яку голосиш.
Звичайно. Чого я тільки не носитель... так що ж воно вас так ковбасить, якщо я написав очевидну фігню?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти