Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 23 вересня 2023, 15:01

Sintez писав:
Саня писав: У тебе в голові якись "день сурка" з тобою обговорюєш щось, пояснюєш, здається ніби ти щось зрозумів. Проходить деякий час і ти знову несеш ті самі несінітниці, ніби вперше.
Так що ж ТЕБЕ так ковбасить? Інтернет повний всякого лайна, тим не менше ти практично чергуєш тут, марнуючи свій невідновлюваний час. Чому, якщо це просто "день сурка", дурна писанина?
От бачиш, я вже неодноразово писав, що ти КУМЕДНИЙ. Дурнів в неті багато, а от кумедних-дефіцит.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 23 вересня 2023, 15:03

Напримєр, я помилився - проблема [в Канаді] намалювалася не з китайцями, а з індусами. Але це мабуть тільки передвісники.
Востаннє редагувалось 26 вересня 2023, 10:20 користувачем Sintez, всього редагувалось 1 раз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 23 вересня 2023, 15:03

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 23 вересня 2023, 15:05

Саня писав:
Sintez писав: Так що ж ТЕБЕ так ковбасить? Інтернет повний всякого лайна, тим не менше ти практично чергуєш тут, марнуючи свій невідновлюваний час. Чому, якщо це просто "день сурка", дурна писанина?
От бачиш, я вже неодноразово писав, що ти КУМЕДНИЙ. Дурнів в неті багато, а от кумедних-дефіцит.
А! Ясно. Тобто у тобі говорить любов до клоунів, притаманна більшості населення? Тоді я радий що тобі це подобаєцця.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 23 вересня 2023, 15:06

А Дацюк кумедний?

229258
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 23 вересня 2023, 15:12

Він слизький і нудний.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 23 вересня 2023, 17:57

Sintez писав:
Olga писав:
Вкотре відповім, що китайці почали активно прибувати в Канаду переважно більш ніж двісті років тому, коли Маркс ще пішки під стіл ходив, або тікали від тоталітарної соціалістичної машини В'єтнаму у минулому столітті, наприклад. І саме вони є основою тутешньої китайської діаспори.
А будь-які провокації щодо жодного з громадян у суспільстві Канади, з огляду на національність - неприпустимі.
Це саме ти - носій тоталітарної машини, про яку голосиш.

Звичайно. Чого я тільки не носитель... так що ж воно вас так ковбасить, якщо я написав очевидну фігню?
ми по різні ідеологічні боки. Ти б бачив як лібералів трусить від тих, хто за трампа, і навпаки. Я надивилася за кілька років вже у твіттері цього, причому з обох боків - починала я з вболівання за трампа, уяви.
Тепер я дуже добре розумію ворога, вашого брата-консерватора, расиста, задуреного неука.

Ви - як курчата проти пташок. Приземлені, і все бачите в одній площині. І не далі свого носа.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 23 вересня 2023, 18:16

Sintez писав:
Olga писав: у суперечці пізнається істина.
Реально? Тоді ця гілка була б просто Клондайком істин. А чи багато істин породили "вікна", шустери, "говорить україна" й інше телевізійне лайно, суціль базоване на суперечках?
Olga писав: А телевізор і відео (з подивом виявила в мережі) - вважається злом. Я думала, що зі мною щось дурне - ба, ні. Коли людина не приймає рішення і не робить бодай якісь кроки у повсякденному житті сама, а замість того роззявивши рота щодня дивиться у чийсь - це біда. Для мозку, бо він практично не працює в цей час.

(Не плутати з лекціями. Після яких завжди слідує практика і екзамени.)
Саме так. От тільки біда у тому, що це стосуєцця практично всього в Україні - самі нічого не робитимемо, нехай ЄС нам придумає, НАТО нехай захищає, й так далі.

А щодо того, що слухати інших то є погано - для мене це новела. І часто у Вас так? Може просто питання у тому, КОГО слухаєш, і в умінні вибоати потрібних?
Шустер - то шоу. Шоу можуть бути лише певним видом відпочинку. Але коли то занадто - то не здраво.
А суперечки на форумі - робота для мозку. І плід давно є - тебе поставили в них на місце з твоїм КОБом ще на старому ДД.

І попереджаю - я не дивлюся пропоновані тобою відео, бо я вже дійшла до стану, коли від слів падписывайтесь-ставьте-лайки мене верне.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Olga » 23 вересня 2023, 18:34

Sintez писав: НАТО нехай захищає
добрий мені захист... Типу поліцейський дає мені свого пістолета та кайдани, захищає мене від нападника так.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 23 вересня 2023, 19:47

Sintez писав:
Саня писав: От бачиш, я вже неодноразово писав, що ти КУМЕДНИЙ. Дурнів в неті багато, а от кумедних-дефіцит.
А! Ясно. Тобто у тобі говорить любов до клоунів, притаманна більшості населення? Тоді я радий що тобі це подобаєцця.
Мені ще подобається фільм "Красная жара" там тупість досягає висот геніальності. :lol:

…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 23 вересня 2023, 19:58

Sintez писав:
Саня писав: Ага, а ще "КОБ використовую щодня" і "це кокойти сталінізм".
Саня, мені прям незручно. Ти Євангліє часом не пишеш там?
Ти всерйоз вважаєш себе месією?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 23 вересня 2023, 20:01

Sintez писав: Напримєр, я помилився - проблема намалювалася не з китайцями, а з індусами. Але це мабуть тільки передвісники.
Ти з ким розмовляєш?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 23 вересня 2023, 20:14

Sintez писав:
Саня писав: Знаючи якість того, що ти пропонуєш, твої відосики ніколи не дивився і не збираюсь. А думка про Дацюка у мене давно склалась, задовго до твої відосиків, можливо навіть до того, коли ти про нього почув.
Тоді нафіга морочиш мені голову? Мене цікавлять думки Сергія, згоден я з ними чи ні це інше питання, а що про нього думає Саня чи Маня мені пофігу, у мене своя думка є, тому немає потреби користатися "суспільною".
Твої відосики не дивлюсь після того, як ти притяг більш ніж годинний відосик з Тимошенчихою і стверджував, що воно там каже щось кобівське. Витратив час, уважно переглянув, нічого навіть близько подібного не побачив. Запитав у тебе на якій це хвилині, а ти відповів що у "ніщіх слуг нєт" з тих пір ти для мене так, кумедна маківара.

Ось тут цей момент:
Sintez писав:
Саня писав: ВП СССР ,звичайно, ні при чому.
Як же "ні при чому". Очєнь даже причьому. Он недавно Тимошенчиху завербували, в одному з останніх інтерв"ю вона не ховаючись заявила, що ссудний відсоток - генератор інфляцыі... Так-то, хе-хе.
Sintez писав:
Саня писав:
А першоджерело можна привести?
Єссно.
Sintez писав:
Sintez писав:
Саня писав:
Ну і на якій хвилині?
Шяз я тобі хвилини рахуватиму. У ніщіх слуг нєт(с).
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 25 вересня 2023, 00:16

Зєля по ходу всьо...



230088
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 10:25

Саня писав: Він слизький і нудний.
На яких, цікаво, підставах, ти його так оцінив, якщо ти його не слухаєш?

Якщо ти не розумієш предмету, тоді все що йому присвячене - слизьке, нудне й незрозуміле. Я вважаю Дацюка цікавим і розумним. Якби він був слизьким, то не назвав би гівно гімном.

Інше діло, що маю багато зауважень, але це стосуєцця не так його особисто, як в цілому недолугості "наукової" бази, якою він бере як опору.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 10:32

Olga писав:
Sintez писав:
Звичайно. Чого я тільки не носитель... так що ж воно вас так ковбасить, якщо я написав очевидну фігню?
ми по різні ідеологічні боки. Ти б бачив як лібералів трусить від тих, хто за трампа, і навпаки. Я надивилася за кілька років вже у твіттері цього, причому з обох боків - починала я з вболівання за трампа, уяви.
Тепер я дуже добре розумію ворога, вашого брата-консерватора, расиста, задуреного неука.

Ви - як курчата проти пташок. Приземлені, і все бачите в одній площині. І не далі свого носа.
?!! Тобто, якщо я вважаю ідіотами бієлємівців, то я "за Трампа"? Одуренний висновок.

Відкрию маленький секрет - життя не футбол.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 10:47

Olga писав:
Sintez писав: Реально? Тоді ця гілка була б просто Клондайком істин. А чи багато істин породили "вікна", шустери, "говорить україна" й інше телевізійне лайно, суціль базоване на суперечках?
Саме так. От тільки біда у тому, що це стосуєцця практично всього в Україні - самі нічого не робитимемо, нехай ЄС нам придумає, НАТО нехай захищає, й так далі.

А щодо того, що слухати інших то є погано - для мене це новела. І часто у Вас так? Може просто питання у тому, КОГО слухаєш, і в умінні вибоати потрібних?
Шустер - то шоу. Шоу можуть бути лише певним видом відпочинку. Але коли то занадто - то не здраво.
А суперечки на форумі - робота для мозку. І плід давно є - тебе поставили в них на місце з твоїм КОБом ще на старому ДД.

І попереджаю - я не дивлюся пропоновані тобою відео, бо я вже дійшла до стану, коли від слів падписывайтесь-ставьте-лайки мене верне.
Ток-шоу із постійним срачем - відпочинок?! Ну буває.

Мене "поставили"? Цікаво якось "поставили", що я й не помітив... і хто ж це, цікаво?

Верне? І чого ж це? Так, просять, щоб копієчка капала. Це так складно зрозуміти й зробити? Ну діло хазяйське.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 10:52

Olga писав:
Sintez писав: НАТО нехай захищає
добрий мені захист... Типу поліцейський дає мені свого пістолета та кайдани, захищає мене від нападника так.
НАТО як НАТО не дало майже нічого. Ніякого захисту в реалі немає, й не буде, і поляки й прибалти чудово розуміють, що за них не будуть воювати ні амери, ні англійці, ні тим більше німці чи французи. Про те, чи воювали б вони за нас, то взагалі нонсенс. "Вступ до НАТО" - така ж дурілка, як свого часу мумурандом.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 10:54

Саня писав:
Sintez писав: Саня, мені прям незручно. Ти Євангліє часом не пишеш там?
Ти всерйоз вважаєш себе месією?
Я розриваюся. По суботах - месія, по середах - Наполєон.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 26 вересня 2023, 10:57

Sintez писав: Відкрию маленький секрет - життя не футбол.
да, а как же те, которые не фанатеют "нашим"? Они же ни пса не смыслят в футболе, жизни, пиве и патриотизме? Они - отстой!

Відповісти