Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 11:02

Саня писав:
Sintez писав:

Тоді нафіга морочиш мені голову? Мене цікавлять думки Сергія, згоден я з ними чи ні це інше питання, а що про нього думає Саня чи Маня мені пофігу, у мене своя думка є, тому немає потреби користатися "суспільною".
Твої відосики не дивлюсь після того, як ти притяг більш ніж годинний відосик з Тимошенчихою і стверджував, що воно там каже щось кобівське. Витратив час, уважно переглянув, нічого навіть близько подібного не побачив. Запитав у тебе на якій це хвилині, а ти відповів що у "ніщіх слуг нєт" з тих пір ти для мене так, кумедна маківара.

Ось тут цей момент:
Sintez писав:

Як же "ні при чому". Очєнь даже причьому. Он недавно Тимошенчиху завербували, в одному з останніх інтерв"ю вона не ховаючись заявила, що ссудний відсоток - генератор інфляцыі... Так-то, хе-хе.
Sintez писав:

Єссно.

Sintez писав:

Шяз я тобі хвилини рахуватиму. У ніщіх слуг нєт(с).
Стопудово, у вас слуг нема. А ти думав, у відповідь на твою хамську поведінку отримаєш щось інше?

А інтерв'ю толкове. Не зайве передивитися, ретроспективно. Хоча мабуть й пізно уже пити боржом.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 11:38

Юля впала в характерну для людей помилку - судити решту по собі. Юля вважала всіх розумними... 2019 рік показав.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 11:40

Фрося чекає, коли її захисники повернуцця... Не розуміючи, що їхнє повернення не заплановане.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 11:43

главспец писав:
Sintez писав: Відкрию маленький секрет - життя не футбол.
да, а как же те, которые не фанатеют "нашим"? Они же ни пса не смыслят в футболе, жизни, пиве и патриотизме? Они - отстой!
"Двопартійна система" стара, як лайно мамонта. Але хоч і зі скрипом, але працює й дозволяє пасти паству=отару=баранів+овець. Основа системи й головний "актив" - баран.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 26 вересня 2023, 13:00

Sintez писав: А ти думав, у відповідь на твою хамську поведінку отримаєш щось інше?
Незрозуміло тільки навішо тобі було, у відповідь на мою хамську поведінку, виставляти себе примітивним брехлом. :pardon:
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 26 вересня 2023, 13:03

Sintez писав: На яких, цікаво, підставах, ти його так оцінив, якщо ти його не слухаєш?
А на яких підставах я оцінюю тебе?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 26 вересня 2023, 13:42

Sintez писав: Якщо ти не розумієш предмету, тоді все що йому присвячене - слизьке, нудне й незрозуміле. Я вважаю Дацюка цікавим і розумним. Якби він був слизьким, то не назвав би гівно гімном.

Інше діло, що маю багато зауважень, але це стосуєцця не так його особисто, як в цілому недолугості "наукової" бази, якою він бере як опору.
Не хотів би я, на місці Дацюка, такого поціновувача, як ти. Бо, враховуючи твої уподобання, можна подумати, що несе він якусь хрінь і це начисто відбиває бажання його дивитись.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 14:07

Саня писав:
Sintez писав: А ти думав, у відповідь на твою хамську поведінку отримаєш щось інше?
Незрозуміло тільки навішо тобі було, у відповідь на мою хамську поведінку, виставляти себе примітивним брехлом. :pardon:
Якщо ти у КОБ баран, то твої проблеми.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 14:08

Саня писав:
Sintez писав: На яких, цікаво, підставах, ти його так оцінив, якщо ти його не слухаєш?
А на яких підставах я оцінюю тебе?
Ти і мої пости не читаєш? Тоді хз на яких. Я не психіатр.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 14:12

Саня писав:
Sintez писав: Якщо ти не розумієш предмету, тоді все що йому присвячене - слизьке, нудне й незрозуміле. Я вважаю Дацюка цікавим і розумним. Якби він був слизьким, то не назвав би гівно гімном.

Інше діло, що маю багато зауважень, але це стосуєцця не так його особисто, як в цілому недолугості "наукової" бази, якою він бере як опору.
Не хотів би я, на місці Дацюка, такого поціновувача, як ти. Бо, враховуючи твої уподобання, можна подумати, що несе він якусь хрінь і це начисто відбиває бажання його дивитись.
З чого ти взяв, що я його поціновувач? Просто поки що нічого кращого не видно, аніж їхня компанія. Але майже нічого концептуального у них поки що не видно. Але усвідомили що без "єресі" не обійтися, і це обнадіює.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 26 вересня 2023, 14:24

Sintez писав:
Саня писав: Незрозуміло тільки навішо тобі було, у відповідь на мою хамську поведінку, виставляти себе примітивним брехлом. :pardon:
Якщо ти у КОБ баран, то твої проблеми.
А якщо той, хто вважає себе кобоспєцом, не може вказати місце у годинному ролику де саме кобівський цимес, то він - банальне брехло.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 26 вересня 2023, 14:26

Sintez писав:
Саня писав: А на яких підставах я оцінюю тебе?
Ти і мої пости не читаєш? Тоді хз на яких. Я не психіатр.
Я тебе оцінюю на основі того що ти пишеш у постах.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 14:28

Саня писав:
Sintez писав: Ти і мої пости не читаєш? Тоді хз на яких. Я не психіатр.
Я тебе оцінюю на основі того що ти пишеш у постах.
Тоді при чому оцінка мене до оцінки його?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 14:30

Саня писав:
Sintez писав: Якщо ти у КОБ баран, то твої проблеми.
А якщо той, хто вважає себе кобоспєцом, не може вказати місце у годинному ролику де саме кобівський цимес, то він - банальне брехло.
Цимєс у всьому ролику.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 14:35

Саня писав: той, хто вважає себе кобоспєцом,
Ні.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 26 вересня 2023, 16:08

Sintez писав:
Саня писав: А якщо той, хто вважає себе кобоспєцом, не може вказати місце у годинному ролику де саме кобівський цимес, то він - банальне брехло.
Цимєс у всьому ролику.
Ну і де там вона каже, що ссудний відсоток - генератор інфляції?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2681
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 26 вересня 2023, 16:11

Sintez писав: НАТО як НАТО не дало майже нічого. Ніякого захисту в реалі немає, й не буде, і поляки й прибалти чудово розуміють, що за них не будуть воювати ні амери, ні англійці, ні тим більше німці чи французи. Про те, чи воювали б вони за нас, то взагалі нонсенс. "Вступ до НАТО" - така ж дурілка, як свого часу мумурандом.
Ну і що ти пропонуєш?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення главспец » 26 вересня 2023, 16:12

Sintez писав: "Двопартійна система" стара, як лайно мамонта. Але хоч і зі скрипом, але працює й дозволяє пасти паству=отару=баранів+овець. Основа системи й головний "актив" - баран.
ну, и чего же возжелать для себя избирателю - сколько-партийности?
Как выяснилось, и даже из одной "партии", можно изобрести "зе-коалицию".

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 16:39

Саня писав:
Sintez писав: НАТО як НАТО не дало майже нічого. Ніякого захисту в реалі немає, й не буде, і поляки й прибалти чудово розуміють, що за них не будуть воювати ні амери, ні англійці, ні тим більше німці чи французи. Про те, чи воювали б вони за нас, то взагалі нонсенс. "Вступ до НАТО" - така ж дурілка, як свого часу мумурандом.
Ну і що ти пропонуєш?
Братися за голову.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 26 вересня 2023, 16:41

главспец писав:
Sintez писав: "Двопартійна система" стара, як лайно мамонта. Але хоч і зі скрипом, але працює й дозволяє пасти паству=отару=баранів+овець. Основа системи й головний "актив" - баран.
ну, и чего же возжелать для себя избирателю - сколько-партийности?
Как выяснилось, и даже из одной "партии", можно изобрести "зе-коалицию".
Див. вище - включити голову. Всім. Терміново.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти