Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

rad
Повідомлень: 1817
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 15 грудня 2023, 18:20

оце читаю та думаю: а чи є зараз війна в Україні?
як казав бессмертний Жванецький "При здесь борщ, когда тут ТАКИЕ дела на кухне!"
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2706
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 15 грудня 2023, 18:28

Нечай писав: Просто перестаньте грати в свою унікальнсть і зробіть те, що робили в таких випадках інші країни-військовий переворот, пряме військове упраління, всю оту наволоч в тюрму або зразу до стінки і все наладиться, хоч і не зразу.
Які саме країни це робили в таких випадках? Чомусь згадуються Абіссінська та Фолклендська війни ну і ще - Антонеску.

PS А, ну ще Латинська Америка, просто харизматичний приклад налагодження в результаті військових переворотів.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25179
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 18:42

rad писав: оце читаю та думаю: а чи є зараз війна в Україні?
як казав бессмертний Жванецький "При [чем] здесь борщ, когда тут ТАКИЕ дела на кухне!"
А ти Зєлєнського запитай, чи є війна (яка називаєцця правильно "стан війни"). І куди "зник" відповідний законопроект.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2706
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 15 грудня 2023, 18:50

Ну і чим "воєнний стан" відрізняється від "стану війни"?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25179
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 18:52

Нечай писав: Просто перестаньте грати в свою унікальнсть і зробіть те, що робили в таких випадках інші країни-військовий переворот, пряме військове упраління, всю оту наволоч в тюрму або зразу до стінки і все наладиться
Не наладиться. Бо величезна кількість цих самих військових або самі продавали військову техніку й боєприпаси, або мовчки спостерігали за цим. Вважаєш, що можливе чудо й вони раптом прозріють і розкаюцця?

Ось дядько з фронту, про якість армійського керівництва.

Востаннє редагувалось 15 грудня 2023, 18:59 користувачем Sintez, всього редагувалось 1 раз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25179
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 18:57

Саня писав: Ну і чим "воєнний стан" відрізняється від "стану війни"?
Тим, що це різні речі. Війни НЕМА юридично досі. Подовжувати воєнний стан Зєля не мав права, це не передбачено жодним законом.

Все йде по безпредєлу.

Я мовчав про це досить довго, вважаючи що це не досить доречно, але тут я бачу що чувак вирішив під шумок побудувати диктатурку. Хоча можна було здогадатися ще у день інавгурації, коли він незаконно розігнав ВР, по суті зкоївши переворот.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Нечай » 15 грудня 2023, 19:02

Саня писав:
Нечай писав: Просто перестаньте грати в свою унікальнсть і зробіть те, що робили в таких випадках інші країни-військовий переворот, пряме військове упраління, всю оту наволоч в тюрму або зразу до стінки і все наладиться, хоч і не зразу.
Які саме країни це робили в таких випадках? Чомусь згадуються Абіссінська та Фолклендська війни ну і ще - Антонеску.

PS А, ну ще Латинська Америка, просто харизматичний приклад налагодження в результаті військових переворотів.
Навскидку-Наполеон і вся історія Європи-це ланка двірцевих переворотів.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Нечай » 15 грудня 2023, 19:17

Ти уявляєш складність процесу? Тут потрібні не просто ті, що "ще є", потрібен ВЕСЬ ланцюжок. Окрім того, з рогатки її не запулиш.

Це тобі (не в образу) не тьотка, у котрої для народження дитини все придумано.
Якась розумна людина, здається, Корольов колись сказав, коли хтось хоче щось робити-шукає засіб, а хто не хоче-шукає причину. Я так розумію, Кац прєдлагаєт сдаться? Для мене нічого дивного, я більш ніж десять рокі тому про це попереджав.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25179
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 19:24

Нечай писав:
Ти уявляєш складність процесу? Тут потрібні не просто ті, що "ще є", потрібен ВЕСЬ ланцюжок. Окрім того, з рогатки її не запулиш.

Це тобі (не в образу) не тьотка, у котрої для народження дитини все придумано.
Якась розумна людина, здається, Корольов колись сказав, коли хтось хоче щось робити-шукає засіб, а хто не хоче-шукає причину. Я так розумію, Кац прєдлагаєт сдаться? Для мене нічого дивного, я більш ніж десять рокі тому про це попереджав.
Я пропоную застосовувати практику як критерій істини. І заглядати-таки під капот.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25179
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 19:27

І припинити брехати як дихати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2706
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 15 грудня 2023, 19:48

Sintez писав: Війни НЕМА юридично досі.
Ось з цього місця, будь ласка, докладніше. З юридичними формулюваннями.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2706
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 15 грудня 2023, 20:01

Нечай писав:
Саня писав: Які саме країни це робили в таких випадках? Чомусь згадуються Абіссінська та Фолклендська війни ну і ще - Антонеску.

PS А, ну ще Латинська Америка, просто харизматичний приклад налагодження в результаті військових переворотів.
Навскидку-Наполеон і вся історія Європи-це ланка двірцевих переворотів.
А крім Наполеона, приклад якого навряд чи можна вважати правилом, є випадки коли все налагодилось у результаті ВІЙСЬКОВОГО перевороту?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Нечай » 15 грудня 2023, 20:04

Sintez писав: І припинити брехати як дихати.
Sintez писав:
Нечай писав:
Якась розумна людина, здається, Корольов колись сказав, коли хтось хоче щось робити-шукає засіб, а хто не хоче-шукає причину. Я так розумію, Кац прєдлагаєт сдаться? Для мене нічого дивного, я більш ніж десять рокі тому про це попереджав.
Я пропоную застосовувати практику як критерій істини. І заглядати-таки під капот.
Мабуть, саме через це Україна не виграла жодної війни і поки що програє й цю. Бо ви дуже розумні та помірковані, рахуєте різні варіанти, а кацапи просто воюють. А бог, мабуть, на боці того, хто воює, а не того, хто рахує. В цьому плані я, дійсно, ближче до кацапів, ніж до українців. Ви тут писали про акушество, що там тіпа все відомо заздалегідь-то, як казав один мій знайомий, хрєн там плавал! Бо найбільш масивні кровотечі-це з магістральних артерій та гіпотонічної матки після пологів. І ящо на кінцівку можна накласти жгута, то на матку жгута не накладеш, якщо за 3-4 хвилини його не зупиниш-жінці гаплик. Нас в СРСР вчили не рахувати шанси, а рятувати людей, були випадки, коли я робив операції по атласу, бо в санавіації не було бензину, а везти хвору кудись-це її просто вбити. Всі вижили і я не вважаю це подвигом, це моя робота, як кажуть, роби, що повинен і будь, що буде. А якщо ви починаєте шукати причини, щоб не воювати-то краще зразу здатися, будете жити в Южном фєдєральном округє, але хоч людей збережете.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2706
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 15 грудня 2023, 20:04

Sintez писав: І припинити брехати як дихати.
А хто тобі в цьому заважає?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Нечай » 15 грудня 2023, 20:05

Саня писав:
Нечай писав:
Навскидку-Наполеон і вся історія Європи-це ланка двірцевих переворотів.
А крім Наполеона, приклад якого навряд чи можна вважати правилом, є випадки коли все налагодилось у результаті ВІЙСЬКОВОГО перевороту?
В Турції, в Португалії, в Іспанії, далі продовжувати?

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2706
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 15 грудня 2023, 20:09

Нечай писав: Мабуть, саме через це Україна не виграла жодної війни і поки що програє й цю. Бо ви дуже розумні та помірковані, рахуєте різні варіанти, а кацапи просто воюють. А бог, мабуть, на боці того, хто воює, а не того, хто рахує.
ЗображенняЩо там і навіщо рахувати при такому співвідношенні?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2706
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 15 грудня 2023, 20:21

Нечай писав:
Саня писав: А крім Наполеона, приклад якого навряд чи можна вважати правилом, є випадки коли все налагодилось у результаті ВІЙСЬКОВОГО перевороту?
В Турції, в Португалії, в Іспанії, далі продовжувати?
Щоб не "розтікатись мислію по дрєву", поцікавлюсь роками, коли відбулись ці перевороти ну і які з них привели до налагодження як результату прямого військового правління?
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25179
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 20:49

Нечай писав:
Sintez писав: І припинити брехати як дихати.
Sintez писав:

Я пропоную застосовувати практику як критерій істини. І заглядати-таки під капот.
Мабуть, саме через це Україна не виграла жодної війни і поки що програє й цю. Бо ви дуже розумні та помірковані, рахуєте різні варіанти, а кацапи просто воюють. А бог, мабуть, на боці того, хто воює, а не того, хто рахує. В цьому плані я, дійсно, ближче до кацапів, ніж до українців. Ви тут писали про акушество, що там тіпа все відомо заздалегідь-то, як казав один мій знайомий, хрєн там плавал! Бо найбільш масивні кровотечі-це з магістральних артерій та гіпотонічної матки після пологів. І ящо на кінцівку можна накласти жгута, то на матку жгута не накладеш, якщо за 3-4 хвилини його не зупиниш-жінці гаплик. Нас в СРСР вчили не рахувати шанси, а рятувати людей, були випадки, коли я робив операції по атласу, бо в санавіації не було бензину, а везти хвору кудись-це її просто вбити. Всі вижили і я не вважаю це подвигом, це моя робота, як кажуть, роби, що повинен і будь, що буде. А якщо ви починаєте шукати причини, щоб не воювати-то краще зразу здатися, будете жити в Южном фєдєральном округє, але хоч людей збережете.
Я шукаю що? Процитуй, із чого такий дивний висновок.

Воюю як можу. І, якщо на те пішло, оцю писанину вважаю не малим вкладом у перемогу. Інша справа, що я не Бог і не можу чудом перетворювати безумних на геніїв. Тут би власній шизі раду дати.

Цікаво, спробую свою професійну аналогію. Клієнт замість запобіжників вставив у "пробки" шматки алюмінієвої катанки. По горищу, де повно соломи, лежать дроти у потрісканій ізоляції. Клієнт користуєцця несправними приладами зі згорілими вилками. Коли я йому про це все кажу, він мене посилає нафік, каже що я длбйб, жулік, хочу розвести його на бабло і взагалі сталініст.
Коли ж його хата закономірно займаєцця, Я раптом виявляюся винним, і він (або й взагалі сусід) починає волати, що то саме Я винен, і маю голими руками гасити пожежу, доки хазяїн качатимецця у спортзалі. Це десь така твоя логіка.
Принаймні десь так вона мені здаєцця. Хоча да, аналогія є аналогія.
Востаннє редагувалось 15 грудня 2023, 20:59 користувачем Sintez, всього редагувалось 1 раз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25179
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 20:57

Саня писав:
Sintez писав: Війни НЕМА юридично досі.
Ось з цього місця, будь ласка, докладніше. З юридичними формулюваннями.
Стан війни не введений. Яких тобі "формулювань"? Погугли, як звик. Толпі чесали на початку війни, що "оголошувати війну Росії не можна, бо ми будемо агресорами". Бред, при чому стан війни до якогось "ологошення"? Стан війни не стосуєцця "з ким", чи "проти кого", взагалі.
А тепер просто заткнулися, наче казусу й взагалі нема. Військовий стан Зєля мав право вводити один раз, подовження не передбачено. Але він підтираєцця законами, тіпа воно все не для нормальних пацанів.

Пс. Нетаняху оголосив стан війни 7 жовтня. Миттєво.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25179
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 15 грудня 2023, 21:07

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти