Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.


Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 17 грудня 2023, 16:27

Нечай писав: а вони тіпа нє при дєлах
— Хаим, ты слышал, что скоро будет погром?
— а я не боюсь — я по паспорту русский.
— дурак, бить будут не по паспорту, а по морде!
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 17 грудня 2023, 16:43

Sintez писав: Війни НЕМА юридично досі. Подовжувати воєнний стан Зєля не мав права, це не передбачено жодним законом.
Sintez писав:
M_M писав: А є ще
у психології поняття "проекція". Це коли ти інших по собі судиш.
Таке враження що Синтез або захворів, або його поміняли. Людина, яка не признавала гуманітарні науки взагалі, зокрема психологію і юриспруденцію посилається на психологічні поняття і бере участь у дискусіях про досить екзотичне юридичне крючкотворство і при цьому не знає перекладу слова "особа". :1:
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй


Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13696
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 17 грудня 2023, 19:06

Саня писав: Таке враження що Синтез або захворів, або його поміняли
Просто ще один спосіб показати свою відмінність від сірої маси люду :lol:
Бо єретик, ага

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Pestilence » 17 грудня 2023, 20:42

Sintez писав:
17 грудня 2023, 12:51
Pestilence писав: не об'явило зустрічну війну.
:dash2:
По суті є що написати? Чи до друкарських помилок будемо дойобуватися?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13696
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 17 грудня 2023, 22:36

Pestilence писав:
Sintez писав:
17 грудня 2023, 12:51
:dash2:
По суті є що написати? Чи до друкарських помилок будемо дойобуватися?
Гадаю, він про суржик замість "оголосило". Але чия б корова мичала :1:

Власні помилки "знавець" ігнорує :lol:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Pestilence » 17 грудня 2023, 22:50

M_M писав: Гадаю, він про суржик замість "оголосило". Але чия б корова мичала :1:
Власні помилки "знавець" ігнорує :lol:
Привіт. Я десь за місяць-два маю з тобою зв'язатися по справі. Дуже важко було, зараз трохи легше...вроді.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Нечай » 18 грудня 2023, 09:03

Sintez писав:
Нечай писав: В Рашці зараз
Можна подумаии Париж чи Нові Йорики з іншого лайна зліплені. Просто вори й бандити не у першому-третьому коліні, а у шостому-восьмому, тому навчилися митися й скатертиною не витиратися.
Глобально ви праві, але різниця все-таки є, тому Зєля і К не хочут в Європу, а роблять з України подобіє путінської Росії.

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення rad » 18 грудня 2023, 09:07

Нечай писав: Зєля і К не хочут в Європу, а роблять з України подобіє путінської Росії.
ХАМ теж так хотів, але чомусь безвіз переміг
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 18 грудня 2023, 09:16

Mack Mack писав:
Sintez писав: Пц. Остапа несло...


https://tsn.ua/amp/ukrayina/bezugla-vig ... 73363.html
А отут я з нею повністю згоден. Якщо це не твоя війна - то це не твоя країна.
Ти вважаєш, що це - ТВОЯ країна? Обгрунтуйте, Ваша Величносте.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Mack Mack » 18 грудня 2023, 23:48

Sintez писав: Ти вважаєш, що це - ТВОЯ країна? Обгрунтуйте, Ваша Величносте.
Синтезе, Україна ваша країна? Ви громодянин якої країни?

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 19 грудня 2023, 11:51

Sintez писав: Це кого ти "особою" обізвав?
Sintez писав: Хто тобі дозволяв мене "особою" обзивати?
Sintez писав: Ти, Шаріков, вживаєш слова, навіть не задумуючись над тим, що вони значать. Себе особою/особиною можеш вважати скільки завгодно, але щодо інших можу порадити думати.

"Особа", "індивід", "суб'єкт" і "людина" - це геть різні філософьскі категорії, зокрема такій безтолковій Особі (з наголосом на першу літеру) як ти до суб'єкта - як до Місяця рачки.
Саня писав: І все відразу стає "прощє парєной рєпи" і екзотичні прихильності Синтеза і суржик. Кацап, який видає себе за Синтеза з Нікополя переклав слово "особа" за прямою аналогією з кацапською, тобото як "особь"(рос.), а не як належить - "лицо"(рос.), а скільки років морочив нам голову. Ну, просто неможливо, щоб людина, яка проживає в Україні і пише майже українською не знала значення слова "особа"(укр.). І це повністтю пояснює багаторічні зусилля по приховуванню власного місцезнаходження, морочив голову. Гарна легенда рядитись під місцевого божевільного. Але розважав гарно, дякую.
ЗІ Лезо Оккама одначе.
Дуже цікаво якої країни він громадянин.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13696
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 19 грудня 2023, 12:24

Саня писав: Дуже цікаво якої країни він громадянин.
Якщо то кацап, що глузує з українців, вдаючи з себе тупого хохла, багато чого може стати зрозумілим. Хоча тоді не зовсім зрозуміло, навіщо ото стільки років прикидатись.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2684
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Саня » 19 грудня 2023, 13:02

З огляду на його екзотичність, можливо його просто загнобили на російських сайтах, а на ФДД він знайшов більш менш прийнятну атмосферу, навіть деяке визнання.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 20 грудня 2023, 08:00

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 20 грудня 2023, 09:23

Pestilence писав:
Sintez писав:
17 грудня 2023, 12:51
:dash2:
По суті є що написати? Чи до друкарських помилок будемо дойобуватися?
При чому тут помилки? Де я вимагаю ОГОЛОСИТИ війну комусь?

Але це все марно, я зрозумів.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 20 грудня 2023, 09:26

M_M писав:
Саня писав: Дуже цікаво якої країни він громадянин.
Якщо то кацап, що глузує з українців, вдаючи з себе тупого хохла, багато чого може стати зрозумілим. Хоча тоді не зовсім зрозуміло, навіщо ото стільки років прикидатись.
Ага, точно. Заради півтора калік(с) я 15 років глибоко конспіруюся. І все марно, пінкертони вивели на чисту воду...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13696
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення M_M » 20 грудня 2023, 09:32

Sintez писав:
M_M писав: Якщо то кацап, що глузує з українців, вдаючи з себе тупого хохла, багато чого може стати зрозумілим. Хоча тоді не зовсім зрозуміло, навіщо ото стільки років прикидатись.
Ага, точно. Заради півтора калік(с) я 15 років глибоко конспіруюся. І все марно, пінкертони вивели на чисту воду...
Так і занотуємо.
Каже, що не прикидається. Аргументовано.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Цинізм-2. Шо дєлать, шеф, або анатомія брехні, страху, безвідповідальності, байдужості, рабства й ідіотизму.

Повідомлення Sintez » 20 грудня 2023, 09:49

Mack Mack писав:
Sintez писав: Ти вважаєш, що це - ТВОЯ країна? Обгрунтуйте, Ваша Величносте.
Синтезе, Україна ваша країна? Ви громодянин якої країни?
Я маю український паспорт. Гоомадянства України я не оформлював, до речі, просто без питань поміняв [паспорт] свого часу, [ніхто нічого мені не казав і я нічого не казав]. Це окрема велика тема, у яку зараз не хочу лізти. Повертаючись до питання - це ТВОЯ країна? - уточню - ти маєш реальні можливості розпоряджатися Україною і тими, хто з неї виїхав?
Підтримуючи оце:
Військовозобов’язаних, які не повертаються до України, народна депутатка пропонує позбавляти громадянства та віддавати їхні активи сім’ям загиблих воїнів.
ти розумієш хоч приблизно, із якими витріщеними очима читає це Захід? Ти розумієш, що якщо цю маячню зелені протягнуть, виїхавші НІКОЛИ не повернуться, навіть теоретично? Ти не ставив перед собою питання, ЧОМУ після 1991 практично ніхто сюди не повернувся, а навпаки, продовжили валити звідси? Не патрійоти? Точно? А може у консерваторії щось не так? Чому на свист на війну у Ізраїль валом повалили ті, хто зовсім ніяким законом чи кодексом не зобов'язаний був, а звідси дременули врозтіч? Чому так?

Ти віриш, що у бандицькій і наскрізь брехливій системі якісь "активи" дістануцця "сім'ям загиблих"? Серйозно? "Приватизацію" вже забули?

Звичайно, найпростіший вихід - вчергове звинуватити мене у зраді, але толку з того - як із плювання у дзеркало.
Востаннє редагувалось 20 грудня 2023, 13:27 користувачем Sintez, всього редагувалось 1 раз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти