фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

нечай

Опитування закінчилось 25 грудня 2023, 16:06

1.Хай залишиться ,ждемо путина
0
Немає голосів
2.забанить назавжди.
5
100%
 
Всього голосів: 5

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Pestilence » 24 грудня 2023, 22:57

Sintez писав: Нє, ну вчергове забанити Нечая - не фокус, льогко. От тільки як забанити снаряди чи фпв, котрі щодня летять до нас зі сторони Енергодару? Не підкажете?
Менше треба змішувати тепле з м'яким. Таких як він при твоєму коханому сталіні вбивали як ворогів, а таких як ти, як панікерів та зрадників. Бо він вже ментально русня, та громадянин ворожої країни, а ти на дорозі туди ментально.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Sintez » 25 грудня 2023, 03:28

Це уже давно я помітив, ті, хто перманентно лають "сталінізм", одночасно мріють про можливість здати неугодних "куди слід". Така собі шизофренія.

Щодо "панікерів" -:приїдь у Нікополь, розкажи про "панікерів" нам. А ми послухаємо.

Тільки з якого переляку наїзди на мене? Я не попереджаа всіх і у реалі, і тут, що не можна обирати клоунів? Особливо під час війни! Чи може напримєр я не попереджав, що "вірус" - масоване, небачених масштабів наіпалово? Якщо у когось критерій істини - не практика, а глюки або міфи, то я тут не допоможу, як би не хотів. Життя безумних тяжке, тут уже нічого не попишеш.

Про "страусизм" я писав іще з самого початку першого "цинізму" як про шкідливе явище, таким воно і залишилося, чуда не сталося.

Нечай вам лайно, Арестович лайно, Латиніна дурепв, ок. Ну так слухайте Подоляка, він вам розчеше, красиво й складно. Я теж слухав, і був впевнений, що Енергодар звільнять до нового 2023, і снаряди припинять прилітати. Тепер я розумію, що слово "обстріл" увійшло, скоріш всього, на роки у побут мого міста.

Я бачу повторення 2015-2016 року. Уже чути голоси від тих, хто далеко від фронту, що ми тут, мовляв, усі москалі-кацапи... Дежавю.

Коротше. Якщо ви боїтеся думки, котра співає не в ноту вашого хору, діло ваше. Тільки який тоді це форум?

Я хз, коротше.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Sintez » 25 грудня 2023, 03:31

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Pestilence » 25 грудня 2023, 06:48

Sintez писав: Це уже давно я помітив, ті, хто перманентно лають "сталінізм", одночасно мріють про можливість здати неугодних "куди слід". Така собі шизофренія.

Щодо "панікерів" -:приїдь у Нікополь, розкажи про "панікерів" нам. А ми послухаємо.

Тільки з якого переляку наїзди на мене? Я не попереджаа всіх і у реалі, і тут, що не можна обирати клоунів? Особливо під час війни! Чи може напримєр я не попереджав, що "вірус" - масоване, небачених масштабів наіпалово? Якщо у когось критерій істини - не практика, а глюки або міфи, то я тут не допоможу, як би не хотів. Життя безумних тяжке, тут уже нічого не попишеш.

Про "страусизм" я писав іще з самого початку першого "цинізму" як про шкідливе явище, таким воно і залишилося, чуда не сталося.

Нечай вам лайно, Арестович лайно, Латиніна дурепв, ок. Ну так слухайте Подоляка, він вам розчеше, красиво й складно. Я теж слухав, і був впевнений, що Енергодар звільнять до нового 2023, і снаряди припинять прилітати. Тепер я розумію, що слово "обстріл" увійшло, скоріш всього, на роки у побут мого міста.

Я бачу повторення 2015-2016 року. Уже чути голоси від тих, хто далеко від фронту, що ми тут, мовляв, усі москалі-кацапи... Дежавю.

Коротше. Якщо ви боїтеся думки, котра співає не в ноту вашого хору, діло ваше. Тільки який тоді це форум?

Я хз, коротше.
Ти себе бачиш у дзеркалі? Все по Фрейду.
Це ж треба таку мразюку мати в однодумцях...скажи хто твої друзі...
Щодо клоунів, то ви вже неклоуна вибрали, поки я був у Криму у окупації. Ото вибрали реального клоуна - здав крим, бамбас, всі боєприпаси. Жодного снарядного чи патронного заводу. Що не можна було склепати на Ленкузні, у військо не годилося з його точки зору. Це ж ви вибрали. А Зеленський - наслідки. Чи ти такий тупий, що не можеш відрізнити причини від наслідків.

Ще раз про мене поставиш ролик про себе, про Шаріковщину...теж нахуй звідси вилетишь, довбень. Саме на тобі мабуть теорія Данінга-Крюгєра і сформована...взірець млять.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Sintez » 25 грудня 2023, 11:11

Pestilence писав: Ще раз про мене поставиш ролик про себе, про Шаріковщину...
Про мене про себе? Ну буває. Шрайка уже бачили, не звикати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення rad » 25 грудня 2023, 13:36

Pestilence писав: ,А Зеленський - наслідки. Чи ти такий тупий, що не можеш відрізнити причини від наслідків.
багато мовчав, писав на адресу інших, для яких теж не хочу бути адвокатами,
а може досить вже майже 5 років все валити на "папіредників"? і скочуватись все далі у прірву банальної демагогії?
і те що люди на вулиці виходять з плакатами "дайте гроші ЗСУ!" - це теж "проіскі папірєдників"? у тому ж Харкові, та у багатьох громадах, бо "десь на складах зависли" тисячі дронів, як сказав "найвеличніший"
дрібний приклад з особистого: старший на службі паралельно оголосив збір коштів на квадрокоптери, якихось нещасних 1.6 млн,
при цьому тільки у Віницькій області виділено 912 млн на дорожне будівництво, на розваги Лєначки Кравець 27 млн,
московити своїми дронами скоро закриють сонце над Україною, а тих збивають мало не ручними кулеметами,
але, я так розумію для "наслідників" важливіше закрити Червінського, закрили Дубінського - і думають шо відкупились від "зради", хоча навколо них дубінських у тисячі разів більше ніж червінських
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Pestilence » 25 грудня 2023, 14:52

Sintez писав: Про мене про себе? Ну буває. Шрайка уже бачили, не звикати.
Не треба, я зроблю як скаже більшість, якщо вони проголосують, ти підеш. Навіть якщо голоса буде всього 2. Ти цей форум сам і вбив, своєю некомпетентністю, то мені пофіг, якщо одним більше одним менше.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Pestilence » 25 грудня 2023, 15:03

rad писав:
а може досить вже майже 5 років все валити на "папіредників"? і скочуватись все далі у прірву банальної демагогії?
і те що люди на вулиці виходять з плакатами "дайте гроші ЗСУ!" - це теж "проіскі папірєдників"? у тому ж Харкові, та у багатьох громадах, бо "десь на складах зависли" тисячі дронів, як сказав "найвеличніший"
дрібний приклад з особистого: старший на службі паралельно оголосив збір коштів на квадрокоптери, якихось нещасних 1.6 млн,
при цьому тільки у Віницькій області виділено 912 млн на дорожне будівництво, на розваги Лєначки Кравець 27 млн,
московити своїми дронами скоро закриють сонце над Україною, а тих збивають мало не ручними кулеметами,
але, я так розумію для "наслідників" важливіше закрити Червінського, закрили Дубінського - і думають шо відкупились від "зради", хоча навколо них дубінських у тисячі разів більше ніж червінських
Ні, не досить. це все наслідки попередніх років. А зараз навпаки все поліпшується. Якщо ти знайшов АЖ 2 приклади, то це говорить про те, що прикладів, коли винна центральна влада - мізєр. А на місцеву владу вплив Президента аж ніякий, це не його компетенція, ти ж перший будеш кричати, що він лізе туди не по закону.

Зараз кількість справ по корупції та вироків небачена за всі роки незалежності. Такого не було ніколи. Містами пробуксовує, але це дуже велика інертна машина, де півмільона корупціонерів пручається змінам. Вони і в СБУ та МВС теж купами. Тим не менш, справа потрохи просувається. Більшість справ не розпадається, зі злочинцями часто роблять угоди - вони здають подєльників, та всі гроши, добровільно, в обмін на свободу, бо силою все забрати не вийде.

Але вам головне побільше зради накинути. Хтось з вас хоч на мить розуміє, яка відповідальність зараз на Зеленському? Ніхто з вас навіть на 1% цього не розуміє.

Щодо Червінського та Дубинського - вони обидва довбойоби по своєму, та обидва заплатять за це

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Olga » 26 грудня 2023, 02:16

Sintez писав: Коротше. Якщо ви боїтеся думки, котра співає не в ноту вашого хору, діло ваше. Тільки який тоді це форум?
Так, думки ерефівців нестерпні. А форум - форум саме без них, а не з ними.

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення rad » 26 грудня 2023, 08:32

Pestilence писав: Але вам головне побільше зради накинути. Хтось з вас хоч на мить розуміє, яка відповідальність зараз на Зеленському? Ніхто з вас навіть на 1% цього не розуміє.

Щодо Червінського та Дубинського - вони обидва довбойоби по своєму, та обидва заплатять за це
все як завжди, люди-коні в одній ступі, хоч поцікався хто такий Червінський, чому він опинився за гратами,
все дуже просто - військовий розвідник, який посмів без погодження з ОП за відкат провести операцію,
а щодо дубінського - та саме в багатому завдяки його віщувань зелені отримали свої табуретки,

щодо іншого вище, все за словами безсмертного Жванецького: "При чем тут борщ, когда здесь ТАКИЕ дела на кухне!"
я недаремно написав, що це крихітні епізоди, ви ж все намагаєтесь триматись за аргументи минулого, в багатому справедливі, але вони вже можуть не спрацювати,
британці 6 років мали на табуретці Черчілля, за роки війни наїлися не тільки гітлера, а і його, тому зразу ж після війни переобрали його, виросло покоління, яке вже слабо пам'ятало 38-й рік,
у нас за п'ять років підійшло покоління, яке у 2019-у було школярами, зараз доволі смутно уявляють тодішнє протистояння, але чудово бачать сьогоденні реалії, а у них вже є право голосу
я особисто категорично проти зміни влади до кінця війни, але бажаю щоб ця влада відносилися більш критично до себе, ніж до "папєрєдників", бо відповідальність неспівзмірна, але саме головне - Черчілля з вашого лідера все ж таки не вийде
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення M_M » 26 грудня 2023, 08:44

rad писав: все дуже просто - військовий розвідник, який посмів без погодження з ОП за відкат провести операцію,
Оголосіть, будь ласка, критерій, за яким можна на власний розсуд проводити якісь військові операції. А також, яку відповідальність несе особа, що насмілилась на таке?

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення rad » 26 грудня 2023, 08:56

от наше правосуддя хай і наведе ці аргументи, винесе справедливий вирок,
але те посміховисько, шо супроводжує весь процес протягом багатьох місяців викликає сумнів в адекватності того правосуддя
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення M_M » 26 грудня 2023, 10:15

rad писав: посміховисько
Посміховисько робить з судового процесу так звана свобода слова, що дозволяє будь-які інтерпретації подій у купі з замовчуванням фактів, що не вписуються у "версію". Кому вірити? "Мені можна" (С) Мюллер, нє?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Pestilence » 26 грудня 2023, 10:25

rad писав:
все як завжди, люди-коні в одній ступі, хоч поцікався хто такий Червінський, чому він опинився за гратами,
все дуже просто - військовий розвідник, який посмів без погодження з ОП за відкат провести операцію,
а щодо дубінського - та саме в багатому завдяки його віщувань зелені отримали свої табуретки,

щодо іншого вище, все за словами безсмертного Жванецького: "При чем тут борщ, когда здесь ТАКИЕ дела на кухне!"
я недаремно написав, що це крихітні епізоди, ви ж все намагаєтесь триматись за аргументи минулого, в багатому справедливі, але вони вже можуть не спрацювати,
британці 6 років мали на табуретці Черчілля, за роки війни наїлися не тільки гітлера, а і його, тому зразу ж після війни переобрали його, виросло покоління, яке вже слабо пам'ятало 38-й рік,
у нас за п'ять років підійшло покоління, яке у 2019-у було школярами, зараз доволі смутно уявляють тодішнє протистояння, але чудово бачать сьогоденні реалії, а у них вже є право голосу
я особисто категорично проти зміни влади до кінця війни, але бажаю щоб ця влада відносилися більш критично до себе, ніж до "папєрєдників", бо відповідальність неспівзмірна, але саме головне - Черчілля з вашого лідера все ж таки не вийде
О, то самостійно спланувати провальну операцію, щоб зрубити бабла, яка призвела до втрат літаків, то рівень розвідника? В тебе рівень інтелелекта хоч до 50 дотягує?

Нажаль, коли ведеш з людиною діалог, то маєш надію, що він тобі ровня по розуму. Це мабуть щось з психології. Дуже погано почуваюсь, коли виявляється, що діалог був з тупою людиною, час потрачений даремно. Щодо виборів, та строків, то меншість або покориться 90 відсоткам населення, або з нею розберуться інакше. Це не меншості вирішувати, на щастя.
be6070d-street-signs-calling-for-a-free-ukraine-1-5802690-1646245801330.jpg
be6070d-street-signs-calling-for-a-free-ukraine-1-5802690-1646245801330.jpg (46.36 Кіб) Переглянуто 1049 разів

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення rad » 26 грудня 2023, 10:42

ну тоді не ображайтеся, коли у ВАС виникнуть несподіванки,
з нечаем у нас ідеологічні розбіжності, зараз особливо, головна з них - вони як московити втратили любі права нас щос повчати або наставляти - НАЗАВЖДИ,
але з одним погоджусь - згідно з настроїв ви поступово скочуєтесь в авторитаризм типу путінського, хоча більше схоже на януковича,
тільки не забувайте як він закінчив, від любові до ненависті шлях дуже короткий, особливо для політиків,
щодо графіка, багато політологів кажуть, що підтримка та рейтинг це ДУЖЕ РІЗНІ речі, особливо під час війни, я сам неодноразово казав, шо на час війни Президент буде мати мою повну підтримку, але терпіння людське небескінечне
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Pestilence » 26 грудня 2023, 12:09

rad писав: ну тоді не ображайтеся, коли у ВАС виникнуть несподіванки,
з нечаем у нас ідеологічні розбіжності, зараз особливо, головна з них - вони як московити втратили любі права нас щос повчати або наставляти - НАЗАВЖДИ,
але з одним погоджусь - згідно з настроїв ви поступово скочуєтесь в авторитаризм типу путінського, хоча більше схоже на януковича,
тільки не забувайте як він закінчив, від любові до ненависті шлях дуже короткий, особливо для політиків,
щодо графіка, багато політологів кажуть, що підтримка та рейтинг це ДУЖЕ РІЗНІ речі, особливо під час війни, я сам неодноразово казав, шо на час війни Президент буде мати мою повну підтримку, але терпіння людське небескінечне
:rofl: :rofl: :rofl:

rt3
Повідомлень: 9
З нами з: 26 грудня 2023, 12:52

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення rt3 » 26 грудня 2023, 13:18

M_M писав:
Sintez писав: От просто обмін інформацією і обкашлювання її. А не монолог Фросі чи обкашлювання виключно притягнутих нею тем. Ібо останнє - це що завгодно, тільки не форум.

А примочка "політичний" автоматично розширює тематику до безкінечності.
Навряд чи стародавні римляни з їх латиною знали про таке значення цього слова.
Стародевні римляни успішно переродились у сьоходнішних макаронників.
А 73% козаків чомусь вибрали президентом піськохрая.
Іронія судьби... І при чому тут Нечай?
:olen:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59218
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Фрося » 26 грудня 2023, 15:31

rad

"багато мовчав, писав на адресу інших, для яких теж не хочу бути адвокатами,
а може досить вже майже 5 років все валити на "папіредників"? і скочуватись все далі у прірву банальної демагогії?"
------------
в тебе точно якось все перевернуто :pop:
з ціх 5 років два ковід і два війна.
Війни би не було? а що було би?
порошенко здав Крим і Донбас, підписав минские, де чорним по белому не можливо спротив,і ничім,бо знищены склади з бк, нема авіації ,нема яо,ничого нема.Тильки здача путину,вот дочого вів порошенко.Ти цього хотив?
думаю, що ні.
-----------
"і те що люди на вулиці виходять з плакатами "дайте гроші ЗСУ!" - це теж "проіскі папірєдників"?"
----------
а хто вибирав місцеву владу? тім паче в Харькове.
Тобі показать ролик де Терехов в перши години нападу говорит харькивьянам " не сопротивляться " русне?
то послухай
https://x.com/apoint/status/1737172141123019254?s=20
і це ж було не тильки в Харькове.Мой Херсон здали регіонали з Сальдо.
І там зараз сидять таки як Терехов коли голосуют за квіти на клумбах миллиони.
--------
" у тому ж Харкові, та у багатьох громадах, бо "десь на складах зависли" тисячі дронів, як сказав "найвеличніший""
---------
вот приклад що завісли де у владі ще ждуни. І крадії, бо продать мабуть бажали тім же війсковим

----------
"дрібний приклад з особистого: старший на службі паралельно оголосив збір коштів на квадрокоптери, якихось нещасних 1.6 млн,"
-----------
Мої захисники теж летом збірали, бо дуже треба було,зібрали,а зараз все получают з мо.
-----------
"при цьому тільки у Віницькій області виділено 912 млн на дорожне будівництво, на розваги Лєначки Кравець 27 млн,"
----------
Тебе Леночка муляє,тому що вона з 95 кварталу?
А ничо що вона тильки ведуча на зарплате? а в шоу є продюссер.режисер і т.п.
Ти дивишься Соколову? вона на зп у порошенко.До вподоби?
Я думаю, це шоу альтернатива вот такому дерьму.
--------
"московити своїми дронами скоро закриють сонце над Україною, а тих збивають мало не ручними кулеметами,"
---------
і ми невдовзі закриєм що і робимо зараз.А то що триває збір на Мавіки, іх мало не буває , один пилот за день може до 30 вистрелов зробить,було би чим.
і вже антидронови рушниці получаємо і свої робимо
--------
"але, я так розумію для "наслідників" важливіше закрити Червінського,"
---------
ти досі не зрозумів наслідків цьеї афери?
мо було проти.сбу було проти.А знаешь чому? тому що Україну в оон признали країною терористом.І все.Жодна країна не дала би нам бк,Леопардов,а зараз літаки ф16.Де була би Україна? під сапогом рф і всі ми в концлагере .
До тебе не доходе? чи думки чужі з голови не вилазят?
-------
"закрили Дубінського - і думають шо відкупились від "зради", хоча навколо них дубінських у тисячі разів більше ніж червінських"
--------
ти мабуть мало преси читаешь про Дубинского.Хоч тему дубинизми почитай.
І що в тебе таке вібиркове тильки дубинского і червинского запам'ятати зміг?
а про інших не згадуешь, бо не знаешь.
Ні про суддів ні про інших.Багато ловлят чиновників , тех же военкомов і все йде на розголос, а не замовчувається.
Дивись навколо, а не тильки біля свого двору. :gs:

rad
Повідомлень: 1785
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення rad » 26 грудня 2023, 17:09

Фрося, сумніваюсь, шо ти все це написала/відповіла, цитувати твіттер - це твій максимум
до того ж, купа граматичних помилок видають з головою тебе як ретранслятора
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59218
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: фсб шному нечаю не место на нашем форуме.

Повідомлення Фрося » 26 грудня 2023, 17:41

rad писав: Фрося, сумніваюсь, шо ти все це написала/відповіла, цитувати твіттер - це твій максимум
до того ж, купа граматичних помилок видають з головою тебе як ретранслятора
та да,помилок багато, бо документи це одно,а перенос слів на папір це зараз поки для мене ще важко.Але намагаюсь .. :pardon:
що до рентраслятора,то і таке є,але зараз як раз це все мое бачення ситуації і твого відношення до подій. :gs:

Відповісти