Я знову не спрацювався...

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення Тетяна_Д » 30 квітня 2018, 10:11

Ще раз повторю свою думку.
Так, у Vera з Тамилкою є певний перетин - вперте небажання чути думку, відмінну від власної.
але тим схожість і обмежується.
не переоцінюйте розумових здатностей Тамилки.
Все, на що вона виявилася здатною, то це зареєструватися тут під ніком, наприклад, MaryAnn, але не для участі у дискусіях тощо.

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення asmodey » 30 квітня 2018, 10:23

Vera писав:
asmodey писав: ну так грайся. только не тащи говна в нашу песочницу. охота на обизян поглядеть - на ШДД. тут тебя никто на привязи не держит.
а навязывать нам общество полупокеров, от которых только избавились - нах-нах. :drag:
я вам нічого не нав'язую, я тільки пропоную не рити проміж собою ями. ви ж будете всі в них падати. воно вам треба? ви ж всі і я з вами громадяни однієї й тієї ж країни. і ми всі хочемо кращого життя в ній. для всіх, правильно? а не для однієї купки олігархів і їхніх прикоритників.
вера, или как там.. слишком много сахарина. не переигрывай. когда много экспрессивной мимики - ус отклеивается и выглядит неубедительно. :lol:
мы и с педрой громадяны однийи крайины.. не для того мы сюда переезжали, чтоб старых клопов опять разводить. соскучилась - квадратный работает, фап тоже. и фомоголик тоже. у нас свободная страна(С) :bye:

Аватар користувача
Мавка
Ей рано нравились романы...
Повідомлень: 2226
З нами з: 22 березня 2018, 14:31

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення Мавка » 30 квітня 2018, 11:05

Вера, ты тупая курица...

Во первых у людей, которые ушли с ДД слишком развито чувство брезгливости..
тебе нравится спилкуватыся чешскими задротами, дрочащими на Юльку - пистуй туда...

период как ты говоришь "сестьор" - лучшее время фупа... можно сказать золотое... креатив-ум-мысли" как нам обустроить страну"...даже конституцию мы пробовали там выписывать.. мисс-лариска-виктор-атас-туй -золотой фонд можно сказать..

хотя чего от тебя ждать... ты слишком примитивна чтобы понимать

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення costashu » 30 квітня 2018, 11:11

ХЖВСУ

Vera
Повідомлень: 627
З нами з: 26 березня 2018, 02:59

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення Vera » 30 квітня 2018, 13:17

costashu писав:
Vera писав: я тільки пропоную не рити проміж собою ями
тебе не видно издалека, это ямы уже стали окопами
Vera писав: ми всі хочемо кращого життя в ній
но педрилы хотят этого только для себя, причем за счет остальных
я вже помітила окопи набагато раніше, ніж вони реально з'явилися і неодноразово попереджала про них на фупі ще. задовго до того, як хуйло напало на україну. але ж мене ніхто не хотів чути! всі були зайняті стразікамє і бюстікамє пушкіна і проклинали голодоморську свічку. сьостри особливо в цих темах з трусів вискакували.
і в результаті на чому хуйло розвело кримчан і домбасян? та на тої ж ненавісті до "інших" ( бандерівці - хоча де були ті бандерівці, хто їх бачив? ) і на жадібності - все їм мало було. жили-жиріли, каталися, як сир в маслі. а київ їм все недоплачував, такі фашисти!
і шо вони отримали тепер? омріяні дві пензії під обстрілами і понаїхавших до них озброєних бурятів? а кримчани тепер також жиріють, текуть там вже молочні рєки і виросли кісєльніє бєрєга?
оця технологія - ненавісті і жаби і спрацювала, щоби прийшла війна. прикро, що ви досі того не розумієте.
і пецік знає технологію, як вас і далі тримати в такому ж стані. інакше б вже давно та війна закінчилася. йому вигідно так ловити рибку в мутній воді і тримати народ в страхі "ато путін нападьот"!

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення asmodey » 30 квітня 2018, 13:23

возьмемся за руки, друзья... :lol:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення Vollmer » 30 квітня 2018, 13:25

Таміла, приходь, обніматися будемо!
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Vera
Повідомлень: 627
З нами з: 26 березня 2018, 02:59

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення Vera » 30 квітня 2018, 13:27

Мавка писав: Вера, ты тупая курица...

Во первых у людей, которые ушли с ДД слишком развито чувство брезгливости..
тебе нравится спилкуватыся чешскими задротами, дрочащими на Юльку - пистуй туда...

период как ты говоришь "сестьор" - лучшее время фупа... можно сказать золотое... креатив-ум-мысли" как нам обустроить страну"...даже конституцию мы пробовали там выписывать.. мисс-лариска-виктор-атас-туй -золотой фонд можно сказать..

хотя чего от тебя ждать... ты слишком примитивна чтобы понимать
тут видно, шо ти теж до сістьор записувалася. такий жеж агресивний наїзд, хамство і бєспрєдєл по відношенню до опонента. в надії, шо він(вона) теж почнуть також в такому стилі відповідати, і тут! пабєда! ура! настучали модерату - колективно. всією сестринською бригадою - і давай хвалитися "збитими" і малювати "звьоздочки". красноармєйкі зі стразєкамі в тухольках і з сигарами заморськими в роті. :lol:

Vera
Повідомлень: 627
З нами з: 26 березня 2018, 02:59

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення Vera » 30 квітня 2018, 13:34

asmodey писав: возьмемся за руки, друзья... :lol:
а практично нема іншого виходу. чи краще нам друг дружку повбивати?

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення asmodey » 30 квітня 2018, 13:34

Vollmer писав: Таміла, приходь, обніматися будемо!
долго? :lol:

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення asmodey » 30 квітня 2018, 13:36

Vera писав:
asmodey писав: возьмемся за руки, друзья... :lol:
а практично нема іншого виходу. чи краще нам друг дружку повбивати?
выход есть всегда. МЫ - вышли, дристуны - остались. пусть там и сидят. :drag:

Vera
Повідомлень: 627
З нами з: 26 березня 2018, 02:59

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення Vera » 30 квітня 2018, 13:39

Vollmer писав: Таміла, приходь, обніматися будемо!
Vollmer писав: Таміла, приходь, обніматися будемо!
і нічого б поганого не сталося б! чи ви її підозрюєте, шо вона вам всім ножа в спину повстрамляє?
буде тільки своє бачення ситуації розповідати, ви - своє. так і приходять люди до спільного якогось знаменника, який всіх більш-менш задовільняє. на цьому базується політична дискусія! а не на тому, щоби знищити опонента.

Vera
Повідомлень: 627
З нами з: 26 березня 2018, 02:59

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення Vera » 30 квітня 2018, 13:42

asmodey писав:
Vollmer писав: Таміла, приходь, обніматися будемо!
долго? :lol:
а ви спробуйте. без образ, залякувань, наїздів, затикання рота. це треба тільки почати - і ви побачите, що це не тільки можливо, а і корисно для всіх сторін!

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення asmodey » 30 квітня 2018, 13:47

Vera писав:
Vollmer писав: Таміла, приходь, обніматися будемо!
Vollmer писав: Таміла, приходь, обніматися будемо!
і нічого б поганого не сталося б! чи ви її підозрюєте, шо вона вам всім ножа в спину повстрамляє?
буде тільки своє бачення ситуації розповідати, ви - своє. так і приходять люди до спільного якогось знаменника, який всіх більш-менш задовільняє. на цьому базується політична дискусія! а не на тому, щоби знищити опонента.
мы уже пришли до спильного знаменныка. и он НАС вполне задовольняе. а если он не задовольняе вас - гоу до крысятника на фап, там обнимайся с педрилами до повного задоволэння.
а сделать из ДД еще один клон фапа - хер получится. :drag:

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення costashu » 30 квітня 2018, 13:49

Vera писав: ненавісті до "інших"
Vera, у меня нулевая толерантность. Попробуй поуговаривать педрил. Чтоб они не брехали, не проституировали, не подличали и тд. Список длиннющий
ХЖВСУ

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення Vollmer » 30 квітня 2018, 13:50

Я бачу, тобі ідея сподобалася.
Знаєш, що пірати робили з юзерами, які постійно провокували срач на борту? Їх висаджували на безлюдний острів, вопше без компьютера і без інтернету. Там був спеціальний термін, яким це називалося, зараз не пам'ятаю. Це не просто бан по ІР, значно жорсткіше.
Що джентльмени з берегового братства зробили би з персонажем, який би запропонував їм негайно побрататися з командою шхуни, що їх обстрілює - я можу собі уявити. Для початку - закрили би в трюмі, на хліб і воду.
А все чому? Бо джентльмени розуміли вагу і наслідки подібних пропозицій і рішень.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення costashu » 30 квітня 2018, 13:51

asmodey писав: возьмемся за руки, друзья... :lol:
с ворами. Ну в самом деле, что такое, может им надо
ХЖВСУ

Аватар користувача
costashu
князь
Повідомлень: 5691
З нами з: 22 березня 2018, 15:02

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення costashu » 30 квітня 2018, 13:53

Vollmer писав: і без інтернету
нечеловеческая жестокость :cray:
ХЖВСУ

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення asmodey » 30 квітня 2018, 13:57

costashu писав:
asmodey писав: возьмемся за руки, друзья... :lol:
с ворами. Ну в самом деле, что такое, может им надо
услышь педрилу.. посмотри в эти честные глаза. :lol:

Vera
Повідомлень: 627
З нами з: 26 березня 2018, 02:59

Re: Я знову не спрацювався...

Повідомлення Vera » 30 квітня 2018, 14:00

Vollmer писав: Я бачу, тобі ідея сподобалася.
Знаєш, що пірати робили з юзерами, які постійно провокували срач на борту? Їх висаджували на безлюдний острів, вопше без компьютера і без інтернету. Там був спеціальний термін, яким це називалося, зараз не пам'ятаю. Це не просто бан по ІР, значно жорсткіше.
Що джентльмени з берегового братства зробили би з персонажем, який би запропонував їм негайно побрататися з командою шхуни, що їх обстрілює - я можу собі уявити. Для початку - закрили би в трюмі, на хліб і воду.
А все чому? Бо джентльмени розуміли вагу і наслідки подібних пропозицій і рішень.
яка цікава історія. де почитати в оригіналі?

Відповісти